Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
17. jún 2010

@jery51 tak to je ozaj obdivuhodný človek

dali4
autor
17. jún 2010

jery tu prvú knihu mám prečítanú, odporúčam 😉

linette
17. jún 2010

@jery51 ja ked som ho zbadala sa priznam, ze som to radsej vypla 😔 ☹ som zachytila slova, ze je stastny a aj vyzeral byt stastny ..

linette
17. jún 2010

videli ste home? .. akurat idem popatrat ci sa da niekde stiahnut po slovensky ..

https://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU
marianka79
17. jún 2010

@jery51 tak to hej ale aká energia a optimizmus je v nom čo mnohým z nás chýba 😔

ivanko8
17. jún 2010

Teraz v práci som sem zavítal len na skok a tu toľko pekných pozitívnych príspevkov...
Koníka som otvoril, lebo som dostal v pošte odkaz a to som ani netušil, ako zapadne k ostatným. Tu je:
http://www.petogasparik.estranky.sk/clanky/clan...

marianka79
17. jún 2010

ahoj ivanko takže ty si jak ja aj ja v práci občas koníkujem 😀 snad to nečíta nik od nás 😝 skvelý článok mne hned oči padli na toto zrejme je to znamenie 🙂

Keď kritizujete, hodnotíte, súdite, ohovárate iných, nie sú to vždy Vaše vlastné nepriznané, neodpustené chyby- nedostatky...?
a to mi raz vyšlo v kartách že vlastne chyby ktoré vidím na druhých sú vlastne moje a preto sa na ludí dívam zrkadlovo a nekritizujem ale práve naopak premýšlam o tom prečo sa mi to udialo tak asi tak idem čítat tvoj článok celý 😉

marianka79
17. jún 2010

@ivanko8 tak ten článok je výstižný všteko čo sa tam píše je pravda i ja sa držím tých vecí teda niekedy mi to uletí ale sa otom zobudím a je to ok 🙂

marianka79
17. jún 2010

niečo o láske

V niektorých ázijských krajinách, ako napríklad v Indii, sa manželstvo doposiaľ uzatvára alebo donedávna uzatváralo po dohode rodičov nevesty a ženícha bez toho, aby sa budúci manželia pred svadbou videli a poznali. Verili by ste, že tieto pre nás neprijateľným spôsobom uzatvorené manželstvá napodiv vykazujú väčší stupeň šťastia a stability ako naše manželstvá z „lásky“? Indovia používajú na adresu „západného“ modelu manželstva prirovnanie: „Vy kladiete horúci hrniec na studenú pec a hrniec po čase vychladne. My kladieme studený hrniec na horúcu pec a hrniec je stále teplejší...“ Manželstva z lásky by sa Západ nemal vzdať, naopak, myslím si, že by ho mali akceptovať na celom svete. Západ by sa však mal naučiť umeniu ako zabezpečiť, aby láska v manželstvách po čase nevychladla...

marianka79
17. jún 2010

sme na strane 555 🙂

marianka79
17. jún 2010

555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.

marianka79
17. jún 2010

dnes ráno som mala 777 potom 222 a 444 a teraz 555 😀 😀 😝

linette
17. jún 2010

tu si viete stiahnut home po slovensky .. ja uz stahujem .. 😅
http://ulozto.sk/4498717/domov-home-sk-2009.avi

marianka79
17. jún 2010

ahoooj lin idem stahovat 🙂

linette
17. jún 2010

v tom dokumentarnom filme dokonale vidiet krasu nasej zemi a aj to ako my ludia ju nicime ..
davali ho vlani v tv v rovnakom case po celom svete .. u nas to vtedy vyslo o pol noci .. (som zaspala) ..

linette
17. jún 2010

ja mam toto:

555 - držte si klobúky, pretože prichádza veľká životná zmena. Nemali by ste ju brať ako "pozitívnu" alebo "negatívnu", pretože všetky zmeny sú prirodzenou súčasťou behu života. Možno je táto zmena odpoveďou na vaše modlidby, takže v sebe naďalej pestujte víziu a pocit vlastnej vyrovnanosti.

marianka79
17. jún 2010

ide to pomaly 😖

linette
17. jún 2010

@marianka79 ale za znamenie sa to neplokada nahodou vtedy ak vidis to iste viackrat? .. toto 555 je potom znamenim pre vsetkych .. nie?

linette
17. jún 2010

som to akurat chcela napisat .. velmi pomaly mi to ide .. mi to vyratalo na styri a pol hodiny ..
inak som si musela napalit a vymazat film z pc.. inak by som nemala miesto 😝 idem este popalit veci ktore sa daju a potom vymazat.. miniem asi vsetky volne dvd 🤐

linette
17. jún 2010

ale ja mam aj net spoleny .. nielen to stahovanie .. 😖

marianka79
17. jún 2010

oboje sú pozitívne lin 😉

linette
17. jún 2010

dneska mi anjelickovia posielaju znamenia .. od rana citim ze su pri mne .. akoby cez pesnicky somnou komunikovali 😵 😵

marianka79
17. jún 2010

znamenie je to vtedy ked z ničoho nič sa na to číselko pozrieš a vtedy ak myslíš na niečo a ono to príde mne chodievajú aj ine znamenia ako čísla a to vždy ked som zamyslená a toto už pre iného nie je ked si to tu prečíta a kukne sa na číslo musí to byt nečakane 😉

marianka79
17. jún 2010

aj mne cez pesničky 😵 teda aj cez

linette
17. jún 2010

@ivanko8 super stranka 😉 🙂 je tam plno zaujimavych veci ... uz putuje k oblubenym zalozkam 😅 🙂

marianka79
17. jún 2010

už mám 13% 😝

linette
17. jún 2010

takze 555 je znamenie pre teba? ..
no mne sa taka vec stala, ze som rozmyslala ale urcite to bude znamenie .. nad niecim som chvilku rozmyslala a hned potom ako som dorozmyslala isla jedna pesnicka v radiu pri ktorej ma hned napadlo, ze znamenie... potom zasa som chvilocku rozmyslala a par sekund/minut na to dalsia pesnicka.. je mozne ze tie znamenia idu takou rychlostou? 😕

linette
17. jún 2010

ja 8 ☹ ☹ ☹ mas rychlejsi net ako ja .. moj je rozkopat malo .. 😠 😠

dali4
autor
17. jún 2010

@ivanko8 všetko príde vždy v pravý čas... tak ako tento článok prišiel k tebe 😉 ...

marianka79
17. jún 2010

hej hej vesmír je niekedy dost rýchly