Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dzio2
2. mar 2011

neviem ci sa tu najde niekto kto by mi poradil , prekliala ma moja mama pred 3r a ja mam pocit ze uz sa to neda vydrzat vsetko zle sa nanas sipe , nedari sa nam , v nicom sme chory , co sa da to sa pokazi uz som zufala , neviete mi poradit ako sa toho prekliatia zbavit , dakujem vam

grettka
2. mar 2011
dzio2
2. mar 2011

gretka , dakujem ale ja hladam nieco ine , nie diskusne forum alebo to ze to je len v mojej hlave , ak stojite pred svojim domom a matka , vam krici nech len skapem ze ma preklina a aj mojho muza a moje dieta a nech sa mi len zle vodi , ze mi zela vsetko zlo na celom svete , a tak dalej , a sila slova v prekliati ma veeeelku moc , len ja uz neviem ako nanu ,

dzio2
2. mar 2011

ale dakujem , gretka aj tak

miruska15
3. mar 2011

@dzio2 ahoj ak si veriaca tak chod za fararom ja som to tak urobila.Bola som aj za jednou pani (potom som sa dozvedela klasicka bosorka ktora robi dobro aj zlo) a ta mi tvrdila že som prekliata a že ma očisti za peniaze samozrejme a malo ma to stat dost vela.Mala som dat na omše a robit všeliake ritualy.Poviem ti pravdu zlakla som sa.šla som na spoved a porozpravala som sa o tom s F a ten mi povedal ked ti niekto pomaha za peniaze nieje to učinne pomože ti to na chvilku a potom sa to vrati v inej forme.Tak som mala doma F pomodlili sme sa porozpravali taky super pocit som mala aj s mužom ked odchadzal a po´viem ti začina sa to obracat pomaly ale isto.už nechcem mat s paniami tipu bosorka nič.

marianka79
3. mar 2011

@dzio2 to preboha čo za matku ked ta takto preklína no teda no comment ☹ a ešte aj vlastné vnúčatá??? 😲 😲 😲
každopádne si jej dovolila aby sa ti nedarilo urieknutie padne len na slabšie povahy tie su nachylnejšie ako tie silnejšie od tých sa to odrazí a urieknutie padne na dotyčnú osobu čo uriekla myslím že sa potrebuješ očistit aj muž a deti mali by ste sa modlit a prosit a doležité je aj to ako ty sa chováš k svojej matke čo jej vravíš na to ked na teba/vás takto zaútočí viem že je to tažké ale pomohlo by aj odpustenie hmm určite sa na nu hneváš aj ja by som sa ale naučila som sa trochu ovládat vieš kolko ludí koli závisti ma osiera za chrbtom a ja na ten just som bola na nich i tak milá a oni si mysleli že o ničom neviem ale vedela som a teraz sa im všetko vracia čo mi je lúto ale potrebujú sa poučit tak ako aj tvoja mama bože ja toto fakt nemožem pochopit viem že ta to trápi ked sa takto k tebe chová ale ..........to fakt mi je cudzie.....hmmm vlastná matka 😖 🙄

marianka79
3. mar 2011

@dzio2 a ako aj mirka radí skús farára 😉

dzio2
3. mar 2011

, ahojte farara som uz skusila , aj na spoved som preto bola aj sme sa otom bavili , aj som sa modlila a nic ,

marianka79
3. mar 2011

@dzio2 tak potom neviem ako ti poradit ☹ ale každopádne nedovol jej aby ubližovala tvojim detom

miruska15
3. mar 2011

@dzio2 zlatino to nepride hned postupne.

kotatko77
3. mar 2011

Co znamená když se podívám pokaždé na hodinky doma, venku, a je tam 21: 21. Někdy se to i netýká času. Děkuji.

marianka79
3. mar 2011

http://zelene-potraviny.com/Mlady_jacmen.htm toto mi dnes dala vypit moja masérka -suseda pojdem si to kupit nepoznáte to n iektorá???

marianka79
3. mar 2011

@kotatko77 počkaj pozrem ti to 😉

marianka79
3. mar 2011

@kotatko77 toto sa týka času

21:21

Zpytujte svědomí nad vašimi skutky, dojde k účtování.

Je to varování, ještě je čas zastavit se a změnit směr dráhy.

marianka79
3. mar 2011

@kotatko77 a tu máš význam jednotlivých čísel

http://pepof.tripod.com/cisla.htm

matac
3. mar 2011

krasna kniha anjeli od A po Z., poznate?

marianka79
3. mar 2011

@matac tú knihu som prednedávnom držala v ruke v kníhkupectve 😉 a nevedela som sa rozhodnút či si ju mám kupitkupila som si Andelé od Dorren V.

kotatko77
4. mar 2011

Děkuji Marianka. I když mě to nepotěšilo, bojím se co dělám blbě......no doufám, že mě nic hrozného nečeká. A já myslela dle knížky od Doreen Virtue a to co jsem našla na internetu, že je to pozitivní, tam bylo ,že se vše obrátí k lepšímu a čeká mě nový začátek a k tomu lepší....a podle tvé knihy je to na pytel....

Ach jo...☹(((
Taky k těm snům. Minulý týden jsem měla hrozný sen, celou noc , tedy celý sen jsem se prokadila. Bylo to hrozné, když jsem udělala jednoho obrovského bobana, o 10 metrů jsem musela dát kalhoty dolů a šel další a takto to šlo celou noc. Jsem se ráno probudila, jako bych fárala v dole unavená....
Jsem zvědavá co mi tímto ti nahoře chtěli říci.....🙂))

kotatko77
4. mar 2011

Děkuji Marianka. I když mě to nepotěšilo, bojím se co dělám blbě......no doufám, že mě nic hrozného nečeká. A já myslela dle knížky od Doreen Virtue a to co jsem našla na internetu, že je to pozitivní, tam bylo ,že se vše obrátí k lepšímu a čeká mě nový začátek a k tomu lepší....a podle tvé knihy je to na pytel....

Ach jo...☹(((
Taky k těm snům. Minulý týden jsem měla hrozný sen, celou noc , tedy celý sen jsem se prokadila. Bylo to hrozné, když jsem udělala jednoho obrovského bobana, o 10 metrů jsem musela dát kalhoty dolů a šel další a takto to šlo celou noc. Jsem se ráno probudila, jako bych fárala v dole unavená....
Jsem zvědavá co mi tímto ti nahoře chtěli říci.....🙂))

matac
4. mar 2011

@marianka79 je skvela . Vela dobrych inf.

hejdita
4. mar 2011

vidim ze to tu neni o kontaktu s anjelmi ale normelne biela, cierna magia a rozne ine tematiky 😨 😕 😒 😀

ivanko8
4. mar 2011

@hejdita @kotatko77 Na tomto fóre sa postretali ľudia, ktorí veria v anjelov a snažia sa držať ich rád a odporúčaní. Väčšina z nás prečítala blogy ako http://angelarium.wordpress.com/ http://www.tetakaterina.cz/ http://www.petogasparik.estranky.sk/ a ďalšie. Tiež knihy od Doreen Virtue a podobné. Medzi sebou si už o tom nemáme až tak veľa čo povedať, tak skôr reagujeme na typické životné situácie a snažíme sa na ne pozrieť aspoň trochu z "anjelského" pohľadu a pomôcť tak sebe aj druhým. A taká debata sa potom ľahko zvrtne aj inam.

Keď sem však prídu "nové tváre" 😉 radi si znovu pohovoríme o anjeloch.

ivanko8
4. mar 2011

@marianka79 k Tvojmu snu s lanom. Odkladanie riešení na ďalší život, to je len iný pohľad na odkladanie vecí na zajtra. Ako by bol dnešný deň zbytočný alebo ako by bol tento život zbytočný. Zvyšuješ svoju úroveň, vidíš nové možnosti, ale isté pravidlá správania sa zostávajú rovnaké.
Ten sen bol taký nepríjemný zrejme preto, lebo si bola z niečoho rozrušená.

K iným snom, čo tu boli spomínané, sa neviem vyjadriť.

marianka79
4. mar 2011

@ivanko8 dakujem to s tým správaním je pravda 😒 tak mala by som sa zmenit čoo?aj teraz mám také zdravotné problémy a to mi určite anjelikovia dali najavo že niečo robím zle že som sa nepoučila a sakra...........ale včera som bola na masáži dnes som navštívila bio obchod kupila som si niečo dobré tak treba začat očistovat svoje vnútro a potom to bude ok 😉

marianka79
4. mar 2011

@kotatko77 netreba sa ničoho bát ono i ked to vypadá na niečo zlé nemusí to tak byt dostávaš znamenia ktoré ta upozornujú a varujú a to je super no nie??? 😉 treba ich brat na vedomie a dakovat za ne 🙂

marianka79
4. mar 2011

http://translate.google.ca/translate?hl=sk&sl=e... toto som si kupila a ešte aj jarabinu ftáčiu- tinktúru

kotatko77
4. mar 2011

Máte někdo zkušenosti s andělskými kartami? Co na ně říkáte, funguje to?

Jinak já jsem četla Ivánku knížky také od DV - Léčení s anděly, Léčení s vílami, Andělé atd....také knihu od jiné autorky Andělé v mých vlasech. Já jsem zatím andílky mohla vidět jenom jako světýlka - jako světlušky, i tak se mi o nich zdává. Krásný to pocit. Takové to každodení - žádost o parkovací místo, cesta bez zácpi....tak to mi plní na úplnou jedničku zlatíčka....velkého zatím jen čekám. Ale je pravda, že mě několikrát zachránili od bouračky.

Jaké máte zkušenosti vy? Vidíte je, slyšíte, nebo k Vám mluví ve snech?

Marianko - děkuji za odpovědi.

Ivánku - s mým snem si nic nedělej....ten se dá vysvětlit dle snáře....ale napsala jsem ho i pro zasmání.

marianka79
6. mar 2011

@kotatko77 ku mne anjel prišiel vo sne v podobe žiariaceho svetla ktoré na mna svietilo bolo zlaté a hrialo ma už som to tu prednedávnom písala a posielaju mi znamenia v snoch a v roznych životných situáciach tak ako i teraz stále premýšlam nad tým čo sa mi naposledy (teraz) stalo už od polovide februára mám bolesti a chodím po doktoroch a nič včera som musela íst skor z práce a šla som na pohotovost poslali ma na sono a nič na chirurgii nič a moje posledné vyšetrenie bola gynekológia a tam tiež nič ale doktorka mi povedala niečo čo ma velmi prekvapilo pýtala sa ma či som rodila ja že hej pred 11timi rokmi a či chcem dalšie ja že ano a ona na to- no a to na čo čakám folikuly mám krásne nachystané už len sa posnažit......................no a dnes ráno ked som si na papieroch čo mi dala prečítala jej meno tak som ostala ako obarená bola to doktorka čo ako prvá držala v náručí mojho syna hned som mala úsmev na tvári ja viem že to nebolo len tak žiadne stretnutie nie je náhodné anjelikovia ma k nej takto poslali aby som si vyzdvihla znamenie tak teraz viem čo znamenali tie bolesti síce mi dala sestrička injekciu od bolesti ale čakala som že ked prestane učinkovat bolesti začnú no a oni nezačali čo je super tak dakujem anjelikom i ked to bolo bolestivé 😉

marianka79
6. mar 2011

a bolo to i znamenie aby som zmenila celkovo životosprávu lebo ked mi nič nenašli viacerý doktori spomenuli či to nemožu byt črevá takže......je to jasné 🙂