Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
31. okt 2011

Inak dnes v noci sa mi zasa dvakrát snívalo, že som meravá a niekto je v izbe, ale tento krát sa mi snažil prehodiť perinu cez hlavu. Prvýkrát som sa zlakla, ale druhýkrát som mu povedala, že nech sa páči nech si to skúsi a prestalo to.

@linette ja tak neznášam sny o rodine, všeobecne hlavne preto, že mne sa s rodinou nikdy nič pekné nesníva.
Fakt neviem, čo by ten sen mohol znamenať, možno nejaký strach o mamu, ale strach z toho aká budeš ty mama.

slniecko2
31. okt 2011

@ada32 neviem sice kedy, ale aj tak ma mrzi ak som ta urazila-to naozaj nebol moj zaujem. Asi mam iny styl diskutovania ako ste tu zvyknute- uznavam moja vina. Nikomu nechem brat jeho nazor- ja mam svoj z ktoreho neustupim a ty zase svoj-to je v poriadku-ja sa tiez na to neurazam. Takze slnko v dusi prajem a len pozitivne zazitky s anjelmi!

slniecko2
31. okt 2011

@pikino to ma mrzi ak sa vyjadrujem mentorsky a arogantne. posnazim sa na tom zapracovat. pekny den prajem.

ivi87
31. okt 2011

@pikino, ja viem, že možno je dobré to ani nevedieť, no keď mňa to tak veľmi láka, že neviem ako to stopnúť... mňa veľmi lákajú tieto pokušenia, to je tá moja strašná zvedavosť... aj to minule s tým kyvadlom, čo som tu písala... pred všetkým mám obrovský rešpekt, mohlo to dopadnúť hocijako, no to pokušenie, zvedavosť je strašne silná 😅 preto by som rada vedela, čím som bola v minulom živote... ale neviem, či by som niekomu verila a dala sa nahovoriť na hypnózu.. poprípade s tým, že by sa to natočilo na kameru, nech všetko vidím a počujem 🙂

piki, ináč tebe sa dosť často ako tu čítam, sníva, resp. cítíš sa meravo, stŕpnuto... to mávaš až pravidelne, aspoň sa mi tak zdá....

ivi87
31. okt 2011

babuľky bežím z práce, prajem príjemný zvyšok dňa, oddýchnite si 😉

pikino
31. okt 2011

@ivi87 doteraz sa mi to nestávalo skoro vôbec, ale v poslednej dobe je to nejaká pravidelnosť. Vždy nadránom.
Začínam si zvykať. Vela báb popisuje toto strpnutie ako ťažobu na hrudníku že sa nemôžu nadýchnuť a ani pohnuť. Ja toto necítim, žiadna ťažoba, iba pocit, že mi niečo bráni pozrieť sa kam chcem. A pokaždé cítim ako zo mňa niekto sťahuje perinu a ja ju z celej sily držím.

pikino
31. okt 2011

@ivi87 možnože máš zistiť čo si bola v minulom živote 🙂

dali4
autor
1. nov 2011

Mám pre Vás jeden krásny článok, aj ked nieje o anjelikoch, ale kedže zdravie je to najdôležitejšie v živote a takmer všetky tu máme detičky tak sa to hodí 🙂 . Podla mna je toto preveliká pravda, ktorú som praktikovala už od narodenia mojho prvého dietatka... verím, že práve preto mám detičky zdravé, akurát cca dvakrát do roka sa im podarí prechladnút, ale potom stačia čajíky a vela ovocia a zeleniny 😉 http://www.moje-pravdy.cz/index.php?option=com_...

linette
1. nov 2011

@ivi87 este nejdem rodit, termin mam az zaciatkom marca, ak neporodim predcasne 😝
len som vypisana na PN az do porodu ..
ivka ver tomu, ze ak ti to je sudene dozvediet sa co si bola v minulom zivote tak sa to dozvies, mozno necakane .. a ak to nemas vediet, mozes vselikomu ist, nevyjde to..
ja osobne si neviem predstavit zeby ma niekto zhypnotizoval, castokrat jedno posedenie nestaci kym sa to podari ..

@pikino ani ja nemam rada sny s rodinou tiez preto, ze to vacsinou prijemne neni .. som uz take tragedie posnivala, ze radse nesnivat .. alebo snivam totalnu blbost, nad kt. sa premyslam cely tyzden a neda mi to .. ked tie nerealne sny su niekedy tak zive a tak to prezivam az hroza ..

linette
1. nov 2011

@dali4 na to clanku nieco je a ma pravdu .. ani ma to nenapadlo takto sa nad tym zamysliet

dali4
autor
1. nov 2011

@linette ver tomu že je to tak, dá sa povedat že to mám odskúšané. Ja som to tak vždy robila tak nejako automaticky... Niekedy som mala trošku výčitky, lebo ked som videla detičky choré ☹ .. mala som tendenciu ich lutovat, obletovat, objímat, plnit všetko čo im na očiach vidím ... ale niečo mi hovorilo že to neni správne. A teraz som narazila na tento článok 🙂 ... spojila som si to a taký dobrý pocit ma oblial... všetky výčitky zmizli a ked som nad tým dalej rozmýšlala tak som si uvedomila že lútost narobí viac škody než užitku. A myslím že sa to netýka iba detí 😉

dali4
autor
1. nov 2011

Že by mi anjelikovia našepkávali 😕 😵 😅 ? Moji zlatí kamaráti 😉 ...

pikino
1. nov 2011

ja uplne súhlasím. Tiež malú nelutujem, keď sa udrie, vždy jej poviem, že si za to môže sama a že nabuduce si musí dať väčší pozor. Nechcem z nej mať roztrasenú citlivku. Keď je chorá robíme to čo vždy akurát že nemôže ísť von za detičkami. Len teraz ako začala chodiť do škôlky tak bude asi vymýšlať aby bola doma.
Inak toto je podla mňa skôr typický problém chlapov zvyknutých odmalička že ich ženy obskakujú a potom keď ochorejú tak to je samé, sprav mi čajíček, dones mi jesť, uvar mi toto, polutuj ma lebo umieram na kašlíček. :DDD

jery51
2. nov 2011

@dali4
super článok o tých detičkách..som sa aj zasmiala z chuti... 😀
babule čo hovoríte na dátum 11.11.2011..???
aha:
http://www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/898.html

marianka79
2. nov 2011

@jery51 ahoj vtedy má moja neter stužkovú inak mna včera samé jedničky prenasledovali zase kedže je taký dátum a v robote na lístkoch čo lepíme na výrobky bol dátum ...D111101... 😀 takže ked bude 11teho tam budú všetky jednotky 🙂

dali4
autor
2. nov 2011

@jery51 veru aj ja som sa nasmiala 🙂 zlato to je to napísané...
@marianka79 ty s tými číslami 😅 ... tolko znamení, čo ti už anjeli dali 😉

marianka79
2. nov 2011

@dali4 hej nový začiatok 😉
inak dnes som bola s patom u zubára a v čakárni som vravela že nech patko poprosí archanjela rafaela o pomoc .....no že on sa modlit nebude tak som to spravila za neho a ked ho dovŕtal a už sme šli domov tak mi pato celý štastný vraví že ho to vobec nebolelo že mu ten anjelik pomohol zlatý bol 🙂

marianka79
2. nov 2011

@linette ty aká heeloweenská image 🙂

marianka79
2. nov 2011

@dali4 😝 😉

pikino
2. nov 2011

mňa dnes zasa otravovali štvorky. :D

Ahojte. Dnes hektika deň najprv 4 hodiny v aute a v robote som sa nezastavila. Som grogy. :(

marianka79
2. nov 2011

@pikino lenže mna tie jedničky furt či som doma v práci alebo vonku

si mala tažký den tak sa poriadne vyspi a odpočin si 😉

pikino
2. nov 2011

@marianka79 yrejme čoskoro zistíš prečo, ked je to také intenzívne.

mne dnes prišli knižky konečne tak si pre ne pôjdem v sobotu na poštu a hurá čítať. 🙂

jery51
3. nov 2011

@pikino
som zvedavá 😝
aké knižky???

pikino
3. nov 2011

@jery51 knihu anjelov, a anjely v mojich vlasoch.

Inak dnešná story. Vnoci sa mi mimo iného snívalo že som prišla do roboty a mala som jednu nohu oholenu a druhu iba na polovicu a že sa mi kolegyne smiali. Dnes príde šefka do roboty a hovorí. Baby dnes sa mi budú asi na plavaní smiať (chodí s malou) lebo som si holila nohy, jednu som si oholila a druhu len do polky lebo mi došli baterky v epilatore. No sranda :D

A ešte sami snívalo že som mala pod postelou oborvského hada, pytóna, vôbec som sa nebála a hladkala ho, brala na ruky a potom som zistila, že všade na po zemi su malé hadíky, niektoré mali dve hlavy. A ja som ich zbierala a snažila sa dať ich do nádoby a vkuse mi utekali. Tak baby raďte 🙂

A inak som totálne chorá. Hrdlo ma tak bolí že neviem ani prehltnuť.

marianka79
3. nov 2011

@pikino ja som včera krmila pytóna 😀 😀 😀

marianka79
3. nov 2011

aj užovku a velhada k tomu........... mali myšacie hody 😝

pikino
3. nov 2011

@marianka79 už sa mi aj ty pletieš do sna? :DDDD

linette
4. nov 2011

@marianka79 no vsak bol halloween 😀 ale uz som spat v normalnej foto 😝
takto chudatko uzovku zaziva davas papat pytonovi .. to je evolucia ..

linette
4. nov 2011
linette
4. nov 2011

a este nieco historicke

https://www.youtube.com/watch?v=mQd3MwT2fAM

😉