Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
15. sep 2009

musim ich vynurat v kasi,esteze mam program na vymazavane hovadiny....a poslem mailom...a podakuj sa ikke.

adina22
15. sep 2009

bib aj ja by som ich rada videla 🙂

ness
15. sep 2009

bib, este si mi nepovedala farbu, ci v tomto veku je to este nepodstatne

ness
15. sep 2009

inak nechapem to vymazanie fotiek

bibula
15. sep 2009

nenasla som ich uz,musim znova pofotit....

ness-na tej malej nevidim.-)ale zda sa,ze taha do ruzova,ale to moze ist od teba farba nalady.... 😅

denisocka
15. sep 2009

skus koš na ploche

bibula
15. sep 2009

nic,ja ked vymazem,tak to nikto nenajde....ked vymaze muco,alebo bibka,tak moj program to najde..... 😕 ked to tu chcu mat zalinkovane,dam to niekam inam,len musim zase fotit.....

a nahadzem sem linky....aka kraaaasa 😀
len neviem kedy sa k tomu dostanem,mozno hned,mozno tak o 2 hodky....

nobodyyy- ako sa robi graf v excely??? mne to pise kravinyyyy. 😀 😅

ness
15. sep 2009

🙂 dik,ale myslela som maleho, jak sme sa o nom bavili

bibula
15. sep 2009

myslela som malej fotke🙂)

idem nahadzat fotky na facebook

denisocka
15. sep 2009

no mam dojem že z našej diskusie je gulaš,ja už ani neviem kto komu na čo odpoveda 😀

bibula
15. sep 2009

snad to pojde,som ho spristupnila 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=20221&l=4...

bibula
15. sep 2009

denis skus ten link,len sa neprihlasuj,ci ho aj tak vidis 😀

no,to patrilo ness,sme si ip-ckovali

adina22
15. sep 2009

bibula - ta fotka s tym videnim aury na foto je super a este sa mi paci ten odraz vo vode 😉 Ani som nevedela ze Doree ma este jedny anjelske karty,su kraaasne,vyklad je iba na tych kartach,alebo mas ku tomu este aj knizku?

Ozaj este k tym anjelskym kartam,mne vyslo teraz viac krat po sebe karta zazraky a naozaj mam pocit,ze sa okolo mna deju 😵 😉

denisocka
15. sep 2009

doreen ma ovela viac kariet .............. bibula , ked mna to automaticky hodi prihlasenu

denisocka
15. sep 2009

baby dala som 2 foto do albumu Len tak ist

denisocka
15. sep 2009

ešte ma napadlo /bibula/ aku farbu aury ma Maštalír a ta blondyna tehotna doktorka - ak to vidiš 😅

ivka144
15. sep 2009

pre Bibi -prave idem ukladat maleho..., tak ak by sa to nestihlo..., mozno bude lezat o 22 este mne na hrudniku a bruchu - bude vadit? zasauje?

nobody
15. sep 2009

dobrou noc všem andělům ..teda vlastně to napsat nemůžu, kdo by lidi chránil

mají anděle i zvířata???
zas blbá otázka

ivka144
15. sep 2009

Bibula - od 21:55 do 22:07 asi..., som bola s malym, potom ok. Inak nemoze to malemu "skodit"? Dakujem Ti velmi pekne!

bibula
15. sep 2009

....nemoze,len si nie som ista,ci som ho nezobudila....ale davala som pozor-hlavne ked som "robila " na tej hrci.... 😉

takze dobru noc.....aj zvieracim anjelikom.... 🙂

teodorka
15. sep 2009

denisocka , s tymi fotkami je to asi dost nebezpecne .Nam ked zariadovali feng shuaci byt tak tiez vraveli ze neodporucaju davat nikomu fotky ani starkej ...oni nemusia byt hrozba ale co Ty vies kto vsetko ku nim pride a coho je kto schopny.Takisto nie je dobre mat ani po byte vystavene kadetade fotky .Ked tak na presne urcenom vkodnom mieste ,ale najlepsie v albume a v sufliku.

nobody
15. sep 2009

teodorka
oni to spíš dělají skrz nějaký části těla ..třeba vlasy...oni tu fotku ani nemají k tomu
(teda co jsem teď studoval 🙂 )
sakra, člověk tu musí studovat, co by nikdy nestudoval

nobody
15. sep 2009

a je tam psaný, že v moderní době se používají černý svíčky ... jiný světadíly to mají jinak (obětování kohouta apod)

a je dodatek ... pokud kouzelník vyvolá démona a ten nenajde v oběti špatnou energii, tak se obrací na kouzelníka a hledá v něm. A vlastně najde (ale to už je můj dodatek)

zdroj: kniha Woodoo rituals

teodorka
15. sep 2009

nobody ale v kazdom z nas je dualita cize aj dobro aj zlo 😕

nobody
15. sep 2009

no právě
nevím, jak to podchytávají ... ty rituály fungují ..aspoň teda v zemi původu .. i zombie třeba pracují na nějakých pozemcích, to jako tak je ...ale jak moc to jede ..a co je ta negativní energie přesně, to nevím
a je mi to fuk 🙂

nobody
15. sep 2009

je tam akorát sufficient negative energy ...takže to těžko říct, co přesně

teodorka
15. sep 2009

nobody ,Ty si zenaty?????????

nobody
15. sep 2009

nejsem, jsem proti tomu 😀
proč?? mám to někde na netu??

teodorka
15. sep 2009

😀 😀 😀 nie nemas to na netu ,len ma tak zaujalo ze sem chodis 🙂 🙂 🙂 mm o tejto stranke by ani nevedel nebyt mna ...on chodi uuuuplne inde 😎

ness
15. sep 2009

nobody aj fotky sa k tomu pouzivaju
teodorka, preco ani po byte vystavene ?