Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
7. sep 2009

ked som manifestor generator,tak som manifestor či generator? 😒

certica
7. sep 2009

deni, manifesting generator. cize v zasade si generator, nie vsak uplne vyprofilovany, ale ciastocne aj s vlastnostami (charakteristikou) manifestatora. aspon ja to tak chnapem 😅

denisocka
7. sep 2009

a tie čísla 2/5 a tak ,to čo znamena?

denisocka
7. sep 2009

SLAVIK dakujem za knihu !!!! okrem toho mi práve došlo aj Secret 😵

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

nevim, jestli ctete i to v cestine....je tam spousta veci okolo toho...takove povidani 😉
http://www.humandesign.cz/caste_dotazy.html#55

ness
7. sep 2009

hej, to v cestine je fajn,
deni, odkial mas knihu secret ?

denisocka
7. sep 2009

dala som si ponuku na MMB,kto mi ponukne,tak sa ozvala jedna,že ma novu,a nečíta bo ma aj film,tak predala

denisocka
7. sep 2009

ness-ale mám ju tuším aj stiahnutu z webu

slavik
7. sep 2009

denisocka nemas za co 🙂 Inak robila som si ten test tak ja som manifesting generator.

denisocka
7. sep 2009

takže si to čo ja 😵 😝

twinflame
7. sep 2009

Ja som tiez manifesting generator. 😉

denisocka
7. sep 2009

na mna ten manif.gener.aj sedi,možno preto nemožem najst spravnu pracu,lebo stale beriem tu,ktora je práve volná a robím dovtedy,kym niesom znechutena a hladam si dalšiu...to same škola....takže pekne si budem užívať matersku a počkám,až príde ta správna,aj ked stale neviem,čo ma baví a čo ma urobí šťastnou 😀 😝

ness
7. sep 2009

deni, keby si nasla link, bola by som rada ...

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Existují DVĚ KATEGORIE GENERÁTORŮ: Praví Generátoři a Manifestující Generátoři (procentuálně je to přibližně půl na půl). Praví Generátoři mají ve své práci dvě fáze, jako kdyby stoupali na horu a ponějaké době došli na náhorní plošinu. Jdou velmi systematicky, krok za krokem kupředu, až dojdou do místa, kde se jakoby zaseknou a nemůžou dál, dokud je nějaký impuls z vnějšku (na který mohou reagovat) neposune a oni začnou opět stoupat výš. Manifestující Generátoři jsou (po té co reagují) schopni pracovat rychleji a přeskakují často celé úseky, které považují za nepodstatné. Často však přeskočí i něco podstatného a musí se k tomu vrátit zpět. V rámci toho, co dělají, pak mohou i iniciovat, neboť v sobě mají také manifestující potenciál (na začástku ale musí být reakce).

denisocka
7. sep 2009

ness - celkom dole, predposledne http://www.myinfo.sk/DOWNLOAD.htm

denisocka
7. sep 2009

janus,to HD vizera zaujímavo,len ak by človek chcel podrobne vedieť o sebe,stojí to neskutočne peniaze 😖

denisocka
7. sep 2009

no a ked sme pri tých knihách,poznáte niekto NOVE ZJAVENIE PANA JEZISA KRISTA?

nobody
7. sep 2009

vás dočítat, to je děs 🙂

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

To jo...to je pravda. Alespon vime, ze nco takoveho existuje 😉

Vy jste tu take fajne baby...ja jsem pred casem zalozila diskuzi Deti vi, co my jsme zapomely....a ja blazen to nedala aji na .sk

Pak se tam strhla hadka a nechala jsem to zavrit, skoda....bo vy byste tam urco psaly 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

linette
7. sep 2009

janus:
z tych popisov sa najviac hodim na praveho generatora 😉 to co si tam opisala pisu aj v mojom znameni - stupaju hore, idu krok za krokom k svojmu cielu, atd.. co sa tyka psychickych stranok tak toho moc nepopisali. ja som dost citlivy clovek a problemi, ktore sa suvisia somnou alebo s mojimi blizkimi znasam velmi tazko. hlavne sklamanie alebo ked mi blizka osoba ublizi. vtedy stracam nervy a neviem co mam robit, ako sa pohnut dalej, najhorsie je, ze na to zabudnut nedokazem 😒

denisocka:
som krestanka, ale ani bibliu som necitala. nove zjavenie znie zaujimavo - o co v tej knihe ide? pocula som uz vselico napriklad: plac Panny Marie ako jej tecu slzy, niekde pisali, ze dokonca krvave, jej zjavenia a jej odkazy pre ludstvo, atd.. mozno na to nieco bude, je to dlha teoria a filozofia.

nobody
7. sep 2009

generátoři ..no to jsou věci
toto slyším prvně
human design - no první co mě napadlo, tak nechutná graficky stránka 🙂

jste věřící? btw. jaké náboženství? Pokud nějaké?
To myslím taky hraje maličko roli v tomto - nemyslím s kontaktmi, ale s názory

denisocka
7. sep 2009

janus,tak napíš adminovi,spravy z témy medzinarodnu,to neni problem- ale máte tam popísane vela 😵

linette
7. sep 2009

nobody:
ja som krestanka ale nechodim pravidelne do kostola, na spovede 2 krat do roka. neviem ci som spravna krestanka - ked sa nad tym vsetkym zamyslim a zacnem rozmyslat, tak mam tolko otazok a odpovede ziadne a akoby som sa stavala ateistom. tak sa radsej nezamyslam - ved veriaci veri aj vtedy ked nevidi, nie? verim v Boha, verim aj v posmrtny zivot, reinkarnaciu, minule zivoty, nadpozemske bytosti, aj u vesticiach som bola, tiez u liecitela, .. aj tak neviem co je pravda ako to tu vsetko je, bojim sa toho, ze ked raz zomriem bude velke nic, preto sa aj smrti bojim.

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

....viru mam...ano,...v Boha verim, vidim ho vsude kolem...ve stromech, ve vode, v usmevu Elishky...v bezdomovci, autonehode...vsude kam se podivam...je tam 🙂

Muj tatka byl verici, ale viru mi nenutil....nenutil me modlit se, ani chodit do kostela...nechal me si pekne k tomu vsemu dojit "po svych"....

linette
7. sep 2009

ozaj existuje anjel smrti? mozno smiesna otazka ale ked clovek zomre nesprevadza ho nikto kam ma ist? alebo jeho dusa ide sama? (jedna teta vravela, ze dusa nevidi, nepocuje, nehovori, neje, nepije, len citi).
je taky film: 21 gramov, zevraj dusa ma tolko.

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

linette...to je to: Jses tim v co veris....pokud lide veri v posmrtny zivot....budou mit posmrtny zivot. Pokud si mysli, ze tam neni nic....nebude tam nic.

Myslenka je velice silna...a konstruktivni 😉

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

ano, existuje...ja sama jsem ho videla 😉

nobody
7. sep 2009

linette ...no kdybych zapáleně věřil (což mě nákají jiný náboženství a hlavně teda víra ve svý schopnosti), tak budu souhlasit, že ty nemusíš navštěvovat nějaké instituce (kostel, atd.), musí to být v tobě...s tím souhlasím stopro

já se smrti nebojím ... ale doufám, že to bude až za hodně dlouho 😀 🙂

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

s Bohem se da mluvit kdekoli.... 😉