Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
19. okt 2009

aj ja citam tu knihu od myw ale musim si dat repete kazdej strany. som normalne rozmyslala nad vsetkym a mam pocit, ze sa nebojim smrti (teda trocha), ale pred par tyzdnami som sa velmi velmi bala.
tesim sa na nove casti knihy 😉

adina22
19. okt 2009

janus - inac z tej tvojej nocnej navstevy ma teda striaslo poriadne ale tak inac 😒

lin - tu mantru nepoznam,ale ak bola silna a vplyva na energiu myslim ze mozne to je

mirka1308
19. okt 2009

linet no neviem ktorá z dievčat tu už písala o tých mantrách, že tiež nie je dobré si niečo hovoriť, lebo ťa to môže naprogramovať úplne inak ako by si si želala 😒
treba opatrne s týmito vecami dať na svoje pocity 😨 😵

linette
19. okt 2009

janus este ze si infarkt nedostala 😕 kdo to mohol byt? nejake znamenie?? 😕

linette
19. okt 2009

mirka om mani padme hum este bibula spominala, ja som si to kuk aj na nete a nasla som aj video (tak som si aspon vypocula ako sa to vyslovuje)...
http://www.putnici.sk/news/931

linette
19. okt 2009

mna priserne boli hlava a ibalgin si nechcem dat, ale asi zozerem cely platok 🤐 to urcite z tej mojej vcerajsej nespavosti 😒

linette
19. okt 2009

no ta tema Kde ty budeš trávit věčnost? nemam slov...

linette
19. okt 2009

dali rychlo sa uzdrav, ten hlasok podla mna moze byt aj tvojej malinkej 😉

linette
19. okt 2009

nieco na odreagovanie, ak sa vam bude chciet pozriet komedia muzikalova tak: http://www.megavideo.com/?v=LFH5Z0RQ som bola na tom v kine a som rada, ze som objavila online a cesky 😉

dali4
autor
19. okt 2009

lin ...tiež si myslím 😉 . Ináč choroba ma už prechádza, tie homeo určite zabrali.

dali4
autor
19. okt 2009

myw !! Perfektná fotka, 😵

linette
19. okt 2009

dali to som rada 😉 aj ja by som rada presla z lentiliek (ibalgin) na homeo, len ziadne nepoznam 😒 a ibalgin dost zere zaludok..

dali4
autor
19. okt 2009

ibalgin je najvačšie svinstvo ☹ ...

dali4
autor
19. okt 2009

U mojho dr.na gynde som videla letáčik s homeopatikami... sú tam všelijaké na všeličo... zajtra idem, tak si ho chcem zobrat.Ja poznám akurát dvojo na prechladnutie a potom také, čo som brala ked som mala psychiku nabúranú...

linette
19. okt 2009

ibalgin je svinstvo ale zabera aj ked este svinstvo sposobi 😠 to je velka skoda. ja ked som bola u gyn a pytala som si liek na velke krce tak mi povedala, ze ibalgin a ja jej, ze nezabera, ona ze si mam davat vacsi 😒
som zvedava ci je nejake homeo na krce a silnu bolest hlavy, neviem ci u mna zabere ked som zvyknuta na tu chemiu.. ci si moje telo nebude vyzadovat stale ten ibalgin 😖

linette
19. okt 2009

idem ja do vane a do postele, dufam, ze rychlo zaspin a na tu bolest zabudnem...
dobru noc vsetkym, nech vas anjelikovia opatruju 😉

dali4
autor
19. okt 2009

dobrú noc 😵

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

no tak jsem vas nestihla...

...kdyz nas neco boli, dava nam to vedet co bychom si meli uvedomit....

Dali, co ta boli? Bola to dali, nie?

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

deni...nestiham a terazky uz som uplne mrtva...takze zajtra zlatko! 😉

dali4
autor
19. okt 2009

Ahoj janus... já jsem tu... 🙂

dali4
autor
19. okt 2009

linette bolí hlava...

dali4
autor
19. okt 2009

A já jsem nejaká nachlazená, od včerejška. Pomalu to prechází... teda vlastne dost rychle 😅 jindy mne to chytá víc. Ale včera večer jsem si dala i meditaci, tak myslím že v kombinaci s tema homeo ... zabralo

mywiel
19. okt 2009

Prave som dopozerala film Noc v muzeu som sa riadne nasmiala.... 😀 😀 😀
No mala by som pokracovat v citani mojej knihy, lebo ak mam pravdu povedat tak naposledy som ju citala ked som mala 16st a uz si z nej vela nepamatam, viem len ze ma vtedy velmi oslovila. Teraz som pred par tyzdnami ju zase zacala citat ale len tri kapitoly a asi zacnem odznovu, lebo je to kniha na ktoru treba klud a citat ju pravidelne a docitat, nie raz za mesiac par riadkov ako ja. Neviem kde mi hlava stoji, spanok mam rozhadzany, spim cez den, lebo v noci sa mi mala casto budi, v stredu podpisujeme dom, pride nas pozriet krsna, doma hora prania, ved poznate. Ja som tiez dostala znamenie ale necham si ho zatial pre seba uvidime ci som ho dobre pochopila. Dobru noc Svetluskovia. 😵

mywiel
19. okt 2009

Linette na bolenie hlavy dobre zabera keksik... 😉 😀

mywiel
19. okt 2009

Inac sa mi miesate ci ste Cesky ci Slovenky uz to vobec nevnimam az niekedy ma napadne preco tato pise cesky a tato slovenky, proste mozog to nefiltruje je mu to fuk, len niekedy ma tak napadnu takéto blbosti... 😅 😕 😀

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

...napr.chripka nam rika, abychom se sklidnili...stahli, odpocivali a pracovali v sobe....

...zvirata, kdyz je jim spatne-prestanou zrat a lezi...co my? Zacneme zrat-nejradeji co nejvice masa-bo v tom jsou "vitaminy" 😀 ...zaprasime si takto jeste vice streva(kde spociva imunita)...nebo v horsim pripade bereme pilule ☹
Ja se kouknu na hlavu zitra....dnes uz nejak padam...

holky, ktera z vas jste na fb?
Nezalozime tam Kontakt s anjelmi???

dali4
autor
19. okt 2009

lin... a vela tekutín 😉

dali4
autor
19. okt 2009

janus... já nejsem na fb,ale myslím že vetšina bab jo.

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

myw...to ja blbnu....ja pisu tak aj tak 😀 😀 😀 😀 , ale nediv se, bo vy tu pisete jen slovensky a me se to vryva pod kožu....a mmch slovencina je strasne sexy jazyk... 😵