Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
23. okt 2009

to patrilo k 17,55

a na fobie pozor,to potrebuje ine ako rozpoznat 😅

dali4
autor
23. okt 2009

Musí byť super zbaviť sa fobie ... Ja mám tri 😒

denisocka
23. okt 2009

ja som mala jednu z elektriky, brutalnu

denisocka
23. okt 2009

viem

dali4
autor
23. okt 2009

Deni, to úplne chápem, elektriky sa velmi bojím aj ja, ale priam fobiou bysom to u mna asi nenazvala. Chcela bysom zapracovať na tom aby som sa tých mojich zbavila, ale to je zrejme zdlhavý proces, však 😕 ? Nenormálne sa bojím výšok, vody /hlbky/ a pavúkov 😖

bibula
23. okt 2009

nemusi byt dhy ten proces,len treba trafit klinec po hlavicke...
ale zase aj moze byt zdlhavejsi,ale prijemnejsi 😉

dali4
autor
23. okt 2009

Raz som našla velikánskeho pavúka za dverami obývačky a vtedy som mužovi volala nech dojde skor z roboty a zabije ho 😀

dali4
autor
23. okt 2009

Ja bysom radšej ten dlhší a príjemnejší 😅

bibula
23. okt 2009

no nam raz vletel vtak do detskej a som zavrela dvere a utekala som pre susedu,nech stym nieco spravi 😅

musis najst miesto,kde ti ta fobia "sedi"

ivka144
23. okt 2009

taka sa citim mimo...
vsetky dajak napredujete, stupate, "pochopujete"..., a ja sa tu dole dusim...
(a lutujem sa, co? ;))
Mam si dat prec fotky z picasy podla Vas? Vsetko mam verejne...
Strasne som nervozna..., tak hlupo a nezmyselne, na maleho reaguje ako trapka...
No nic, pekny vecer

bibula
23. okt 2009

ivi,to ten tvoj blok...skus sa nevrsit na malom,ved za to nemoze...
aj obdobie stagnacie ma svoj dovod...
ja nastastie nikde nevyvesujem fotky nasej family... tu mam,lebo sa to patri,aby clovek vedel skym si pise,aj ked nemam vo zvyku hrabat sa niekomu v albumoch.

kessina
23. okt 2009

myw, dakujem za vysvetlenie tych cisel.. 🙂
prajem vam pekny vecer anjelikovia 😵 ja som si dnes vymyslela party, tak sa musim na nej zucastnit 😅

ivka144
23. okt 2009

grrrr, ten blok...
Joooj, to ked ja nemam akurat taky zachvatik, tak su mi veci jasne, aj ked zachvatik na maleho dostanem, tak viem, ze za nic nemoze a blabla..., ale sa neovladnem a nakricim na neho... To asi preto, ze vzdy mi bola jedna z najhorsich a najnepochopitelnejsich vlastnosti agresivita - podla mna ludia ma vnimaju ako uplne anti-agresivnu, az prilis teda, ze som az prilis pasivna, ale niekedy ma malytak vie vytocit...
Presne ako sa tu pisalo, povedz, ze NIKDY by som, alebo ze NECHAPEM ako niekto moze... a uz to tu mas..., asi to musim pochopit, spracovat a na dobre obratit...
Bibuuuus, prosim, nenasla by si si zas niekiedy na mna vecer tych 15min, prosiiiiim?

Inac velmi oneskorene, aj ja sa pridavam ku gratulaciam myw - o takych miestach sa na ani nesniva na sr🙂
Velmi sa tesim z Deni, aj ked polovici nerozumiem, teda myslim, ze neviem, ktore konkr. si veci objavila, pochopila, zazila, ale ozaj mam radost, pomaly ako keby som to a zazivala;)

Lin bude mat asi co robit s docitavanim, co? Drzis sa?

Inak nikdy by so si nepomyslela, ze by ma mali karty zaujimat, vlastne ma ani nezaujimaju (zatial), vela tu o tom mpisete, vsetky nejake mate..., mne je to divne velmi. A uz som sa aj zamyslala, ci by som si nejake "nemala" zaobstarat, ale kedo tom uvazujem takto, tak asi nemala, co? Mne sa akosi nepacia ano, myslim tak obycajne, esteticky..., (to asi ta moja citliva hranica gycu...)

Pocujte, je normalne, ze maly by dokola pozeral napr. Macka Uska aj cely den a kedykolvek si na to este aj spomenie a chce prerozpravat pribeh..., takmer kazdy den si nieco pozrieme, take detske veci, pomale, neagresivne..., inak priebezne TV nepustame - myslim tak na podmaz.
No nic, uz dlho pisem, pa

denisocka
23. okt 2009

dali - poviem ti,aky jednoduchy bol liek na fobiu z elektriky - a to bola fakt fobia , nebala som pos*ata ,ked som šla trebars pustiť konvicu,,, ale stačilo ked neičo začmudlo,drôt v novom vysávači,zhoreta kontrolka... vybitý istič a zrazu na mna došla horučava, strach, strpla som, začalo ma dusiť a všade som citila ten smrad ... neskutočný smrad a strach , mnohokrát vobec nič nesmrdelo,ale ja som ho citila akoby to bolo vedla mna ! až mi jedna známa vravela,že som bola nepravom zabita na elekt. kresle, že mam tým ludom odpustiť -nevieš si predstaviť ako sa šmahom jednej vety všetko zmenilo 😉

denisocka
23. okt 2009

ivka-tak nezažívajte to zrazu všetky 😀 teda so mnou ... ale nie, určite si to zažila,možno sa ti to vyplavuje na povrch

bibula
23. okt 2009

najdem ivi, kludne aj dnes o polnoci.-)
denis,no ja to tvoje zazivanie a prezivanie nechcem prezivat 😀

denisocka
23. okt 2009

bibula- to by sa mi ani nepačilo 🙄

ivka144
23. okt 2009

deni - no tak ja to tiez nezazivam a ani nechcem ni chciet, len nech a stane vola...
;)
bibul - dakujem ti, velmi

j.a.n.u.s.
23. okt 2009

dobry vecer preji...

bibula
23. okt 2009

deni - to asi nikomu,tak neviem preco pisu,ze by to chceli.... 😀
ivla-myslim,ze dobre robis, na to sme ludmi,aby sme sa citili sami sebou a nie niekym inym 😉

denisocka
23. okt 2009

dobru noc banda

bibula
24. okt 2009

ahojte...

no ako ste snivali?
ivka vsetko v poriadku?

ivka144
24. okt 2009

Ahoj Bibus, citim sa dnes celkom dobre..., vies ze som celko zabudla?? (Hamba)
Si robila? (mail)

bibula
24. okt 2009

ano.vysledok mail. 😉

linette
24. okt 2009

dobre ranko prajem vsetkym a zasa o jednej, no hrozne somnou teraz vstavat 😀 😀 😀
vas trocha teraz zanedbavam, pretoze priatel ma dovolenku a hneva sa ked som na nete, ked tu je.. lebo potom sa mu "nevenujem"
som rada, ze sa to forum na fb zrusilo, neviem preco ale fc mi nebol symptaticky od zaciatku 🙄

certi ako sa mate? dufam, ze ste uz zdravi 😉

deni maly sa citi uz lepsie?
ja mam tiez fobiu, teda panicky strach a to z lekarov presnejsie z ihly a ked mi nieco maju robit. strasny strach ma ovladne ked sa ku mne blizi lekar z ihlou ci uz ako injekcia alebo ako brat krv. hadze to somnou, spravam sa ako male dieta, revem, vrieskam, srdce mi bije ako o zivot, zacnem sa branit, potim sa a ten strach ze to nikam nevedie aj tak musim - je hrozne.. ako sa zbavit takeho strachu? ved lekarom sa aj tak neda vyhybat 😠 moze to mat suvis v minulom zivote?? este som sa velmi bala smrti a to je tiez taky strach, ze raz to pride.. a toho strachu sa postupne prestavam bat, ako citam knizku od myw a tu s vami pisem 🙂 deni ti je super, ze si sa zbavila strachu, ale si vedela povod strachu a ja ten povod neviem..

dali aj ja som sa velmi bala pavukov, teraz az tak nie.. neviem ci sa to dalo u mna povazovat za fobiu.. niekedy sa mi pavuk hnusi aj zabit.. minule som zabijala dvoch a som sa im ospravedlnila, ved oni patria do prirody a nie do bytu ku mne 😀 😨

ivka ja stiham vsetko aj vas citat 😀 teraz ste toho az tak moc nepopisali..
no drzim sa ako tak.. neni to take zle ale mohlo by byt aj lepsie..

denisocka
24. okt 2009

linet,mame sa dobre... ja by som ti ten strach z ihly hned vyhnala, nejedna mi kolabovala a nejak som ju skamarátila s ihlou

denisocka
24. okt 2009

linet- hlavne tu nepíš ake maš fobie a strachy,da sa to lahko zneužiť 😉

bibula
24. okt 2009

😀 kedze moje ip a maily su vacsinou o mejej technike,prave som ju vysvetlovala -ivke,snad mozem spomenut🙂
takze kopi moja sprava pre nu....

ako pracujem a pozeram?
ako sa mi che....ale vacsinou sa zharmonizujem,nalepim sa na osobu,ktoru robim a tak proste som pri liecenej osobe,ako by som ju mala nadotyk🙂
niekedy si predstavim postavu a tancujem okolo nej....neviem,ako to citim,ze trerba nie som viazana len jednou technikou,nechavam to na moj pocit a vnutornu radu....

denisocka
24. okt 2009

nalepim ... To neznie dobre ... A zvyknes sa aj neodlepit?