Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

slavik
9. sep 2009

plačem pri Modrom z neba 🙂

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

Jsem tu...

denisocka
9. sep 2009

janus a čo sa ti sníva

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

jo z toho....furt dokola, ze jsem v praci(pred tehotenstvim), jsem delala v UK v restauraci...a obsluhuji hosty, a veci kolem prace.... 😀

denisocka
9. sep 2009

ja som lala take sny ,ale o robote mojej v polepšovni,stale s kolegami dookola a stale sme len boli niekde u vody,či potopa,či v bazene,ale stale voda a voda a prílivy

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

byla kalna?ta voda?

denisocka
9. sep 2009

jj, bola špinava a všetkci do nej skakali len ja som nechcela .......... ja som to už potom pochopila,v robote je aj rodinkárstvo a to ma stale odrádzalo,a preto možno sa mi ani škola na X krát nepodarila,proste sa do tej roboty nemožem vratiť. je to proti mojej srsti,ja čo nenávidim je klamstvo,a neznášam ani to male - ja sama ani neviem klamať,možno tak žensky rafinovane občas,ale take ozajstne klamstvo neznašam a tam sa len klamalo a zatlkalo a same machynácie

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

kalna voda je na nemoc...teda kdyz se ti o ni zda...mozna to znamenalo "nemoc" lhanim...

denisocka
9. sep 2009

stale to bolo tak,že prišla proste povoden, voda, čo všetko zaliala a ludia skakali dnu - v jednom sne jak skalali kolegoviama volali ma,tak ja som zhanala ukryt na mobil,aby som neprišla o kontakty v ňom 😅

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

zajimave 😉

dali4
autor
9. sep 2009

Ahojte...🙂

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

no cau dali....jak ses mela dneska? 🙂

denisocka
9. sep 2009

baby,idem spať,som KO

chcem sa opýtať, či možem otehotnieť ako necítim pri sebe momentálne dušu dieťaťa,že si ma vyberá .pri šimonovy som ju cítila ešte pred otehotnením,tak neviem či mam čakať až ju spozorujm,či možno príde neskor

dali4
autor
9. sep 2009

Dneska,celkem to ušlo...dopoledne jsem vykecávala aji tady,aji s kamoškou z Brna,potom jsem skočila na chviku do práce 😀 aby se neřeklo a potom jsem trochu lenošila.Musela jsem si lehnout...ty moje kříže ☹ celý tehotenství trpím...ale tak nejak jsem si zvykla... a ty 😉 janus ?

dali4
autor
9. sep 2009

denisocka... podla toho čo sa tu všetko popísalo o tej dušičke tak fakt už neviem čo si mám mysliet😒,podla mna otehotniet možeš aj ked ju pri sebe necítiš.Ked som otehotnela s malým tak som tiež vobec nič necítila,až ked som bola v tretom týždni.Len tiež je pravda že vtedy som sa o to ani nezaujímala...tak fakt neviem...

j.a.n.u.s.
9. sep 2009

den...ja malou necitila ani v tehotenstvi 😔

dali...nechtene jsem predala energy sve nemocne tete a ted jsem na odpadnuti...pokousela se o me taky nejaka viroza ci co...tak rychle zazvorovy caj a jsem hned lepsi, i kdyz jsem unavena jak das.

Zeptala jsem se Elishky pred spanim, jestli se se mnou pomodli(andelicku muj straznicku)...nikdy to neslysela, takze mi svym nevinnym detskym hlaskem rekla do te tmy:"Modli, modli, modli..." jsem se malem pocurala smichy.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
9. sep 2009

janus... super 😀 Pokud se vyčerpáš z energie,deláš potom něco pro nabití ? Jinak ten pocit znám,mně se to stává u mojich zákaznic.Jednou to bylo tak silný že jsem cítila jakoby ze mne někdo vytáhl všechny vnitřnosti... 😀 to zní hrozně ale fakt to byla síla.Strašně se mě potom točila hlava...

mywiel
9. sep 2009

Dnes je vyznamny datum 09.09.09 ak mozte meditujete a poslite lasku, aby ta panika okolo prasacej chripky a to vsetko strasenie nepohltilo ludi tym, ze sa teraz pojdu dat masivne ockovat. Vyslite lasku pre vsetkych prosim vas. 😵

denisocka
10. sep 2009

dobre ranko,

mne sa to s vyčerpaním stáva práve u mojej tety, čo má te mega problemy s exmanželom, jeden čas som par dni chodila od nej jak zmasakrovana a hlava ma bolela až do noci

tiež by som rada vedela akonato,ale jeden čas mi harmonizovanie pomahalo

mywiel
10. sep 2009

Deni musis sa ochranit, obrnit, uzavriet do svojej bubliny, popros v meditacii a vytvor okolo seba taku bublinu, ochranny stit, lebo zrejme ta to vyciciava z tvojej energie, takyto ludia, co si nevedia vyriesit problémy... ☹

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Stalo se mi to i v hadce s mou nejlepsi pritelkyni...proste jsem tomu dala vice energy, nez bych chtela....a byla jsem "odvarena" na par hodin...ja to cerpam vetsinou z reiki 😉

myw...posilam lasku vsem a doufam, ze prohlednou 😉 ...na jednu stranu je dobre, ze je inet...aby se to dalo roznest mezi co nejvice lidi(praseci chripka-podvod)....jen by lidi meli vedet, ze media lzou, lzou, lzou...a ze divanim se na zpravy, clovek to utrpeni nezmensi...

Je skoda, ze nam nedavaji nestranne info o svete 😒

denisocka
10. sep 2009

janus,ako z reiki?

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Bobo mi ji dava 😉 ....uplne mu to rve ruce jak moc potrebuju na jeden zatah doplnit 😀

mywiel
10. sep 2009

Moj muz uz je master reiki Usui Shiki Ryoho... 😵 vcera dostal diplom, takze mam doma liecitela. 😵

denisocka
10. sep 2009

janus :
08:08

Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami,

co se má dnes stát, podaří se.

Přijde ocenění, žádný strach.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

myw...gratulace! 😉

mywiel
10. sep 2009

1 zacina nieco nové, a 2 zbavte sa starych schém myslenia a opustite ich 😉

mywiel
10. sep 2009

Dakujem no som zvedava, on je dost citlivy, ale velmi to neukazuje ostatnym, viem, ze ma liecitelské nadanie po svokre o tom niet pochyb, som rada, ze sa tiez zaujima o takéto veci. Ked mu rozpravam moje zazitky, tak ma vzdy pocuva, ale nie vzdy vsetkému rozumie... 😀 no niekedy ani ja sama nerozumiem. 😅

mywiel
10. sep 2009

Tak uz som si pozicala dvd od svorky Celestinske proroctvo a idem si to kuknut znovu, lebo uz si to dobre napamatam videla som to davno. Inac sa mi paci meno Celestine asi ho dam ako druhé meno ak budem mat este jednu dcérku...(celeste -vo franine zn. nebesky) 😵

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

myw...jako u nas doma 😉

den, ten cas je supr, neeee? 😀