Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
10. sep 2009

...každý potřebujeme informace 😉 ... tím si postupně utváříme názor na věc.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

info prichazi k tobe kazdou sekundou 😉 ...staci cist mezi radky...jak to opravduje-nobody-se muzes dovedet jedine sam od sebe...v tobe samotnem je pravda....kdyz neco prectes, vyslechnes-muze te to navest, ale nikdy nemuze zmenit tve mysleni.... 😉

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

ad ale mám názor takový, že to lidstvo jako celek nemůže tušit:mas v tomhletom 100% pravdu...kdybychom vedeli jak to vsechno je, jaky by byl smysl se sem vracet a zazivat zivoty over and over again 🙂

dali4
autor
10. sep 2009

...a informace nám přinášejí andělé 😵

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

...a jini 😵

dali4
autor
10. sep 2009

... ano 😵

bibula
10. sep 2009

ja som videla anjela v dvoch podobach,raz nad hlavou mojho maleho - ukazoval mi na jasne svetlo nad svojou hlavou a ja som mu vravela,vsak je krasne? a druhykrat sa mi zjavil ako mlady muz velmi mily,strasne som k nemu chcela ist,ale nemohla som,nedalo sa mi priblizit sa,len ku kne natiahol ruky a usmail sa....
v oboch pripadoch sa ten "carovna pocit stastia" neda popisat.

je to akoby vam vybuchlo vnutro a otvorili ste sa svetu a vy ste boli svet a svet vy....

dali4
autor
10. sep 2009

Moj syn vidí anjelov. Raz mi povedal z ničoho nič, maminka izba je plná anjelov všetci pozerajú na teba...
Akurát vtedy som riešila nejaké rodinné problémy, strašne vela som rozmýšlala, vtedy som si uvedomila, že sa nemám trápiť, ved stoja pri mne 🙂 ... velmi ma to ukludnilo. A s kludnou myslou sa všetko lepšie rieši, potom som ich aj ja zacítila... 🙂 Už je to dávnejšie... a odvtedy ked niečo riešim, vždy sa najprv spojím s nimi a prosím o pomoc.

denisocka
10. sep 2009

baby, to objednávanie funguje 🙂 objednala som si aby sa mi rozbehli obchody na MMb a ide to 🙂

adina22
10. sep 2009

Mne sa raz stalo,bola som v zlozitej situacii a velmi sa trapila nevedela som ako dalej,zila som akoby vo svojej bubline trapenia...bola som u kamosky na navsteve v inom meste a ona ma vytiahla vonku do mesta,zasli sme na postu a tam bolo vela ludi,tak som si tam sadla na taku lavicku kym ona stala v rade a cakala...a ja som znova bola odkazana na svoje myslienky a problemy.V tom som zbadal asi 5 rocne dievcatko ako si tam poskakovalo s vrecuskom chrumiek,v tom pristupila ku mne a ponukla ma a ja som pokrutila hlavou ze si neprosim,vtedy vystrela ruku nezne ma pohladkala po lici a povedala: ty si taka pekna....a zrazu odbehla pretoze uz odchadzala.Bolo to tak zvlastne a doteraz si myslim ze to bol anjel 😵 😵

adina22
10. sep 2009

dali - ja som mala termin 10.novembra,mala sa nakoniec narodila 12. 🙂 Drzim palce 😵

adina22
10. sep 2009

deni - tak len objednavaj 😉 to je super,ze ti to tak ide

mywiel
10. sep 2009

Adina deticky su strasne cisté a uprimné. Ja som si to vsimla ako su ludia zamraceni, podrazdeni vsade, ale ked sa Kaya na nich uprimne usmeje, tak vsetkym vycari usmev na tvari. Mame sa co ucit od deticiek a ich nevinnych srdc, ktoré necitia hnev, nenavist... 😵

petruci6
10. sep 2009

mywiel svata pravda!!
dnes sme s malou vonku stretli taku staru zamracenu nahnevanu pani a ked sa pozrela na lindusku do kocika,hned mala usmev na tvari 🙂

petruci6
10. sep 2009

a to som sa vopred bala,aby mi ju neuriekla
ona ma totiz slabe ocka 😔

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

ad je to akoby vam vybuchlo vnutro a otvorili ste sa svetu a vy ste boli svet a svet vy....

moc krasne popsane, blizi se to az k orgasmu 😉

adina22
10. sep 2009

suhlasim s vami,su to ciste dusicky vidia a citia to co mi nedokazeme 😵 Moja dcerka ma tiez casto prekvapi tym,ze hned vyciti co sa deje,bez toho aby som jej povedala...

bibula
11. sep 2009

janus no veru-ale na sex som v tej chvily ani nepomyslela 😀 aj ked bol taky "neskutocne sladky"... 😅 len som chcela ist k nemu....

bibula
11. sep 2009

6 rokov a "vidi" je uz dost vyborny vek,este ho caka puberta.... 😵

bibula
11. sep 2009

no co sa nam vcera stalo, ze ako fnguje vesmir-
moj drahy predvcerom doniesom domov zejlicku,aj ked neviem naco,bo mame vybornu a ja ,ze ju predam, potom ma napadlo/ani neviem preco/,ze ju poslem do nitry-tam mam tetu a mama k nej akurat vcera isla,tak som volala mamine,ci ju vezme a ona ,ze jasne,ani sa necudovala,naco posielam zehlicku 😅 no a prisla tam a teta jej vravi no parada,akurat sa mi pokazila moja 😕 😅

potom som este volala mamine, ze ci nechce spravit na nedelu kacky-ma oslavu a my sme jej predtym kupili a ona,ze na to myslela,ze ci ma kupit,nevedela,ze sme ich uz kupili,tak zase cestou z nitry sme sa stretli a kacky odovzdali do ruk kucharky 😀

mozno keby sme sa viac sustredili na inych by sme prisli na vela takychto "zakonov" zhora....

petruci6
11. sep 2009

baby mne sa denne niekolko x objvauju vsade 8 a kombinacie s 8,co to znamena???????????????
co s tym mam robit??

dali4
autor
11. sep 2009

Ahojte babulky 🙂 ... dneska som pekne začala deň, hned ráno som si zarezala z nožom do lavého prostredníka. Ale hned som aj vedela prečo... 😅 Ked som malého zobudzala tak medzi nami prebehla trošku zlá energia, bol hnusný že ho zobúdzam a ja neviem prečo, zobrala som to v zlom 🙄 a bola som hnusná aj ja ... Asi som sa moc dobre nevyspala... No netrvalo to dlho a hned ako som si zarezala do toho prsta mi to došlo. Ved je to 6 ročné dieťa, čo sa tu já fučím 😀 ... Lavý prostredník je totiž spojený so zlostou na mužské pohlavie 😉 . Tak sme sa udobrili, porozprávali a už to potom bolo fajn. Super upozornenie 🙂 ...

adina... ja mám sice termín ale tentoraz budem rodiť cisárskym rezom 😒 tak rátam že to asi bude o volačo skor... Prvýkrát som rodila normálne, tak teraz neviem do čoho idem, ale možno je to tak lepšie. Objednám si aby išlo všetko hladko 😉 . Verím, viem, že to bude v poriadku

myw... s tými deťmi je to ozaj tak 🙂. Aj moj malý je velký smejko, smeje sa skoro stále, niekedy vie mať až také záchvaty smiechu že mu tečú slzy 😀 . Len niekedy rozmýšlam nad tým, prečo sú niektoré detičky smutné. Neusmejú sa, nerozprávajú... Ale poznám jednu, tá má dve deti, zlatých chlapčekov, ale taká zlá je na nich ☹ , a pri tom detičky sú úplný anjelikovia, krásny, milí, v očkách majú také niečo nádherné... No,sú smutný, ale neplačú... Jasné že pre niečo si vybrali takú matku... Ale človeku dojde tak smutno, ked to vidí.

bibula... tak toto funguje 😉

denisocka
11. sep 2009

ja som bola hnusna na maleho v noci 🙄 a on zato tak kričal a plakal ,že som myslela že vyskočím z okna ......... ale potom som ho poprosila o odpustenie a konečne zaspal do rana a teraz je taky dobry,nie ako ten v noci 😀

dali4
autor
11. sep 2009

deni... aj ja som sa malému ospravedlnila. V momente bolo vidno ako z neho spadlo to nepetie... Ako málo stačí 😉

dali4
autor
11. sep 2009

denisocka... ináč gratulujem k rozbehnutému obchodu 😉

dali4
autor
11. sep 2009

K tým číslám... ja stále natrafím na 2... každý den 22.22, 02.22, 22.02

dali4
autor
11. sep 2009

Raz som sa zobudila v noci a pozrela som na mobil a bolo dátum 22.2. hodina 02.22 a zrovna ešte aj 22 sekúnd 😀 Paráda...

denisocka
11. sep 2009

ja nemám nikde digitalne,takže len odhadom vidim, väčšinou je po polnoci alebo polnoc a potom sa budím okolo 2.00

twinflame
11. sep 2009

Stalo sa vam, ze ste stretli niekoho a mali ste zvlastny pocit, ze toho cloveka urcite poznate aj ked ste sa v tomto zivote este nestretli? Mam napr. jednu kamaratku, s ktorou sa tak podobame, ze si ludia myslia, ze sme sestry. Alebo sa mi zdravia cudzi ludia na ulici. Vtedy viem, ze je to niekto kto pozna tu moju kamaratku a ma ma za nu. Sme rovnake vzrastom, stylom obliekania, ucesom, obidve sme lavacky, mame podobnu gestikulaciu a cela komunikacia medzi nami je taka lahka. Nepotrebujeme si zdlhavo nieco vysvetlovat, chapeme sa bez problemov. Mam pocit, ze sme sa uz niekedy poznali a ze v tomto zivote pokracujeme. Ona nie je jedina z ludi ktorych poznam, u ktorych mam intenzivny pocit strasnej pohody, lahkosti a vedomia, ze sme sa uz niekedy niekde inde stretli. Mate taketo pocity aj vy?

dali4
autor
11. sep 2009

twinflame... ano, aj mne sa to stáva. Dokonca je to aj jedna liečitelka, ku ktorej chodievam. Od začiatku som mala pocit že sa poznáme. Vždy ked jedna z nás niečo povie, tak tá druhá povie " teraz si mi to zobrala z úst..." My bysme sa ani rozprávať asi nemuseli, fungeje tam telepatia čičo... Začalo to hned, ked sme sa prvýkrát videli.