Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
16. júl 2012

@olejka tak to bude velmi zaujímavé keďže ja sama sa chystám na dráhu exorcistu asi budem vyháňať sama seba 🙂
čo sa týka kňazského exorcismu tak tomu verím a vždy budem viem že je silný aj preto si Vatikán tak dobre stráži svoje tajomstvá, som presvedčená že do eteru dávajú tak 1% z toho čo naozaj vedia a držia svoje ovečky pekne v hrsti.
V momentálnom stave som veeeelmi spokojná a nemienim ho meniť. Verím, že Boh a anjeli ma ochránia od zlého a ak by ma zlo dostihlo posunie ma to len bližšie k Bohu. Ako tu už niekto napísal Boh ti nikdy nedá na plecia tolko aby si to nezvládol.

nina55
16. júl 2012

@marianka79 kazda nech si prispieva tam kam chce. Neznamena, ak ma niekto iny nazor ako ty - TY budes kazat a to takymto agresivnym sposobom kto kam prispeje. To nech kazda zvazi sama.

marianka79
16. júl 2012

@nina55 he že agresívnym nepoznáš ma tak ma nesúď pekný večer 🙂

marianka79
16. júl 2012

@nina55 a mimochodom prečítaj si olejkin komentár čo dala 6:25 to je čo podla teba? pre mna je to výsmech a to je je teda vizitka dotyčnej VERIACEJ osoby .............mier............. 🤐

nina55
16. júl 2012

@marianka79 prave som to docitala. - vies ono kazda z nas ma nejaku predstavu o zivote. Jedna taku, druha onakvu. Ide o to, ze niekedy (ak clovek nesuhlasi s niekym inym) mu to mozno da najavo sposobom, ktory je nie velmi koser. Ja velakrat tiez nesuhlasim s inymi, ale vravim si DOBRE - kasli na to. Kazda si urobi zivot podla seba, respektuj to. = cize respektuj nazor toho druheho. Chcem tym povedat, ze beriem aj tvoj nazor, ale mozno by nezaskodilo niekedy dat ten svoj (nazor) tej druhej najavo trosku jemnejsim sposobom.
....a inak mier 😉

ada32
17. júl 2012

@nina55 moj nazor je ze sice mame slobodu prejavu, ja si tiez rada vymenim nazor, kazdy ma pravo na svoj vlastny.Zvlast tato tema je natolko pruzna ze sa da diskutovat donekonecna lebo nik netusi kde je pravda. neviem to ani ja ani marianka ale cuduj sa svete ani olejka.
ale ked sa zapoji do temy clovek, ktory sa blahosklonne vyjadruje - opakovane! - ako lutuje konkretnych diskutujucich, to povazujem za urazanie.
cize uvitala by som rovnako respekt pred nazorom druheho.ak by mi kdekolvek niekto napisal ada32 ty chudatko je mi luto ako ta oklamali, tiez by ma to vytocilo. lebo je to nemiestne bez pokory a slusnosti k nazoru druheho.
A tiez to o niecom vypoveda.

pikino
17. júl 2012

baby čerstvá story. Pred dovolenkou som žiadala anjela Hachamela o šťastnú cestu a bezproblémový návrat domov čo sa aj podarilo a na oplátku som mu slubila, že sa postarám o svoje auto, že ho povysávam (svinčík od mojej dcéry) a ešte ma čaká servis klímy. No a už som doma 4 dni a nejako sa mi do toho nescelo a asi pred pol hodkou som tak rozmýšlala že by som už mala to auto povysávať ked som mu to slubila ale nechcelo sa mi, že je už vela hodín muž nie je doma nemá kto strážiť krpaňu aj burka sa chystá vonku. A chvílku na to prišiel muž a ako zavrel dvere, spustil sa na aute alarm sám od seba, ktorý je už roky nefunkčný. Tak som fičala pre ten vysavač ako s nasoleným zadkom ešte som aj palubovku poumývala 😀 Môj muž len pozeral ako puk že ako sa mi podarilo zapnúť alarm, už ma aj obvinil že som tam niečo postláčala ale ja fakt neviem čo, ved ja si sama neviem ani rádio zapnúť. Podla mňa sa predsa nedá len tak zapnúť alarm. 😅

nina55
17. júl 2012

@ada32 suhlasim - nik netusi kde je pravda 😀 = takze fakt sa da klabosit a klabosit ...............a citas mi myslienky: POKORA by nemala chybat na ziadnej strane. Ja sama sa velmi snazim na nu nezabudat i ked = nikto nieje dokonaly ☹

ada32
17. júl 2012

@pikino ja ani netusim ci mame alarm.mala by som slubit Hochamelovi ze povysavam auto 😀

pikino
17. júl 2012

@ada32 😀 však opáč možno sa ti tam cez noc nejaký objaví 😀

pikino
18. júl 2012

Inak baby otázka do eteru neviete čo to znamená ked posledné dni neustále narážam na čierne pierka. Všade kam sa pohnem nejaké je. Aj dnes ako som malú odniesla do škôlky som na jedno skoro stúpila, ale toto pierko sice bolo čierne ale nádherne hralo farbami, mám také tušenie že sa niečo stane.

pikino
18. júl 2012

tak som sa trochu hrabala v symbolike na na nete a fakt si môžem vybrať. niekde to znamená smrť blízkeho, inde postúpenie na vyššiu duchovnú úroveň, dokonca úctu vyšších síl, tak si môžem vybrať. ževraj vela záleží od osobného pocitu. No ja mám z toho také zmiešané pocity. Zatial nemám žiadne výstražné sny, anjelici sú ticho, tak snáď je to naozaj len uistenie že niečo staré končí a niečo nové začína.

olejka
18. júl 2012

Chápem , cirkev nikto moc nemusí...
ak to znie ako výsmech, nie...ja s týmito vecami nesrandujem ale opakovať sa už nebudem...

ľutujem a ospravedlňujem sa ak som niekoho urazila.
Predsa ale keď nemáte predsudky ,
nebudete mať ani problém si vypočuť experta,
zajtra 20:30 na rádiu Lumen:téma: Vnútorné uzdravenie a pôsobenie zlého ducha v dnešnej dobe ", hosť - páter Elias Vella, exorcista z Malty 😉

pikino
18. júl 2012

@olejka to môže byť zaujímavé, ked nezabudnem skúsim niekde naladiť.

jankatinka
18. júl 2012

@pikino ahoj pikino, aj ja som sa prihlásila na reiki, ale neviem, či mám dosť silnú psychiku na tieto veci, mohla byy si mi prosím popísať bližšie, čo sa tam robí.? Ďakujem krásne.

pikino
19. júl 2012

@jankatinka no ono je to u každého učitela inak ale podstata je rovnaká. O psychiku sa báť nemusíš. Reiki nie je náročné na psychiku je to pasívna energia ktorá prechádza skrz teba ty si len sprostredkovatel. Skôr je to makačka fyzická. Pretože ak chceš robiť reiki naozaj dôkladne tak na jedného pacienta potrebuješ cca 2 hodiny.
U mňa to bolo najprv vela vela teorie, potom meditácie, potom zasvätenie a až uplne nakoniec sa pristupovalo k samotnému reiki. Neboj bude sa ti to páčiť. Strach nemáš mať prečo. Tieto lekcie sú velmi kludné, vládne tam uvolnená atmosfera, ludia sú proste rovnako naladení. 🙂 A kedy ideš?

miskakyska
25. júl 2012

@pikino
@marianka79 babky ahojte..čo znamená sen...v sne Vám nejaky hlas povie-zapni si telku,dozvieš sa ako zomrieš a zobudíte sa na to? :-/

pikino
25. júl 2012

@miskakyska že pozeráš vela hororov 😀 V skutočnosti sny o smrti znamenajú presný opak. Mne sa o nej sníva stále. Už si aj potykáme 😀 😀 😀 Neboj, určite sa nestane nič tragické.

miskakyska
25. júl 2012

@pikino hm,práveže horory nemusím..ale určite narážaš na tie trápne paródie scary moove..všaaak moja..ja neviem,ja taký dobrý človiečik a furt ma strašia nočne mory..už si pripadám ako dement

pikino
25. júl 2012

@miskakyska ano ano na také filmy 🙂
nočné mory sa nám snívajú väčšinou ked sme v strese alebo máme nedoriešené problémy väčšinou s inými ludmi.
Ja mávam tiež nočné mory neustále, ale viem aj to že sa ich tak skoro nezbavím, lebo to nechcem riešiť.

miskakyska
25. júl 2012

@pikino díky moja..a bodaj by si mala pravdu..

pikino
25. júl 2012

@miskakyska to dúfam 🙂

marianka79
25. júl 2012

@miskakyska fúha tak prvý moment by som sa asi lakla inak mne sa raz snívalo tiež že som počula nejaký hlas čo mi vravel že "nejeduj sa lebo zomreš na rakovinu ako dodova mama".... dodo je moj priatel a mama mu zomrela na rakovinu ☹ pre mna to bolo ale varovanie pretože som sa velmi v tom čase naozaj jedovala 😒

pikino
26. júl 2012

MNe sa dnes snívalo že nad Bratislavou spadlo lietadlo. Našťastei tentoraz som v ňom nesedela. 😅

veroveronika
27. júl 2012

baby, neviete mi poradit? (vhodnejsiu temu som nenasla, tak to davam sem)
co to moze znamenat, ked urcita osoba, ked je v mojej blizkosti, tak ma strasie a mam husiu kozu? ide stale o tu istu osobu a dost casto sa to opakuje..dakujem 🙂

pikino
27. júl 2012

@veroveronika a ty z nej máš aj zlý pocit? Hovorí sa že husou kožou a striasaním na seba upozorňujú anjely. Takže možno ťa tvoj anjel strážny pred niečím vystríha.

veroveronika
27. júl 2012

@pikino dakujem, ano mam aj zly pocit z tej osoby 😕

marianka79
31. júl 2012

@veroveronika ja takéto pocity mávam bežnes tým, že mna sa určité osoby nemožu ani dotknút to akoby ma ihly zasiahli ale myslím si že je to v poriadku sme len senzibilné a vycítime niečo zlé chránime sa pred tým ja som aj rada že to mám ale i nie 🙂 pretože i k mame mám taký odstup a to už od detstva

marianka79
31. júl 2012

😖

linette
1. aug 2012

babenky moje anjeliky prisla som vas pozdravit 🙂
vcera som si na vas spominala.. normalne mi chybate.. ☹
po dlheeej dobe sa mi zacinaju vracat sny, snivam zasa vselijake komplikovane aj menej komplikovane.. sny su plne znameni, odpovedi aj trocha toho, co sa stane.. ucim sa im rozumiet .. no stale je to zahada.. som sa rozhodla, ze si ich budem znova zapisovat 😉

a k mojmu anjeliku .. dokaze vycitit dobre a zle, ked sa ma nieco stat.. uz v bruchu taka bola 🙂
je to ale maly moj najmilovanejsi betarik 🙂 😵 😵