Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
1. aug 2012

@linette ahoj 🙂 veru pravdu máš, maminkin anjelik je najlepší a najkrajší na svete 😵

Inak k tým snom ja už tiež tak dlho rozmýšlam nad tým že si ich začnem písať ale som taká lenivá ráno že až hrôza.
Vždy sa snažím rozpamatať čo sa mi to vlastne v noci snívalo, ale to je tak všetko. Beriem to tak že ak je to niečo dôležité tak si ho pamätám. Mne sa zasa začali tento týždeň snívať sny s demonmi už dlho som ich nemala a ten dnešný bol že úplne brrrrr. 😅

ivi87
16. aug 2012

Ahooojtee kočky,
dlho som tu nebola, tak som Vás prišla pozdraviť a poprečítať 🙂

@lintette máš krááááááásnu nááádhernú dcérku! 🙂

ivi87
16. aug 2012

ako sa tu bavíte o snoch.. ja by som si tiež rada zapisovala, no bojím sa, že mi to nedáva žiadny zmysel. hlavne, keď neviem čo čo znamená a na nete je toľko rôznych významov, že neviem, ktorý je ten správny 😒 🙂

pravdu povediac, aj sa ich už trošku bojím.. v máji sa mi snívalo, že sa môj priateľ ženil s nejakou ženou (tú si vôbec neviem vybaviť), len že som sa na tú svadbu z diaľky pozerala, no nakoniec sa aj tak stretával so mnou.. pozrela som si čo to znamená, a že zomrie blízky človek. ešte v ten týždeň mi zomrel dedko ☹ až mám zimomriavky pri tomto písaní ☹

ivi87
16. aug 2012

predvčerom sa mi zas snívalo o priateľovej babke, ktorá mu zomrela pred 2 rokmi, a ktorú veľmi ľúbil. ja ju poznám len z fotiek a rozprávania. v tom sne nevyzerala ako ona, no cítila som, že to ona je 🙂 odohrávalo sa to na cintoríne, ležala krásne upravená a živá na hrobe. ja som tam predtým šla zapáliť sviečku dedkovi a potom som šla k jej hrobu a tuším som sa s ňou rozprávala, len neviem o čom.. a počas celého sna som mala príjemný pocit, vôbec to nebolo morbídne alebo nepríjemné, brala som to ako normálnu vec. potom sa sen skončil.

odvtedy si stále lámem hlavu, čo to môže znamenať 😒 že by mi prišla povedať, že na priateľa myslí a že sa má dobre.. alebo? 😨

pikino
16. aug 2012

@ivi87 ak bol ten sen príjemný tak si nelám hlavu. 🙂

ivi87
16. aug 2012

@pikino ďakujeem 🙂 no ja si hlavu lámem v príjemnom slova zmysle 🙂 rada by som vedela, prečo sa mi práve snívalo o nej a či mi chcela niečo povedať... 🙂

ivi87
16. aug 2012

čo sa týka zapisovania snov, akým štýlom si ich zapisujete? a kedy sa k nim potom vraciate? resp. ako zistíte čo daný sen kedy znamenal? 🙂 asi si ich začnem zapisovať, aj keď sa mi nesníva už tak často ako kedysi dáávno 😀

pikino
16. aug 2012

@ivi87 možno ti aj povedala,len si nepamätaš.

ivi87
16. aug 2012

@pikino no do kelu 😒 ale tak keď to bol sen príjemný, tak snáď nič zlé sa nestane 😒 ďakujem tiii 🙂

pikino
16. aug 2012

@ivi87 prosííím 😀

nattynda
18. aug 2012

Nikto a nič ma nepresvedčí že Anjeli neexistujú 🙂

silviadaisy30
18. aug 2012

@ivi87 ahoj najlepsie je ak sa za babku pomodlis,ja som sa minule jednej znamej pytala co sa tymito vecami zaobera ze co je najlepsie tak mi len tolko povedala ze najlepsie je pomodlit sa,to im najviac pomaha....a mozno sa ti prisnije este raz a potom si budes aj pamätat co ti hovorila... 😉

ivi87
20. aug 2012

@silviadaisy30 ahooj 🙂 ďakujem ti veľmi krásne 🙂 pomodlím sa za ňu. no aj tak je to zvláštne, nakoľko som s priateľom 5 mesiacov a babka mu zomrela pred 2 rokmi, čiže som ju vôbec nepoznala, len z fotiek a rozprávania. a on na takéto veci (anjeli a pod.) neverí, tak možno preto sa prisnila mne 🙂

silviadaisy30
20. aug 2012

@ivi87 ono to su veci medzi nebom a zemou a vela krat nevieme preco prave my,ale modlitba pomaha vzdy,.mne ked zomrel dedko otcov otec kazdemu v rodine sa s nim snivalo dokonca otcovej novej manzelke,moj vtedy 18 rocny brat si siel lahnut k mame lebo ho zivo videl pri svojej posteli,a to bol jeho milacik 😉 a mne sa s nim snivalo pred nedavnom a to je tomu uz viac ako 10 rokov,,,mne sa normalne nikdy nesniva s mrtvymi tak som sa zanho pomodlila a myslim ze je to ok 🙂

luckaprima
30. aug 2012

ahojte, možno trochu odbočím od témy..a možno ani nie, často prosím anjelov o pomoc a nechávam im voľnú ruku pri vedení.. poslednú dobu som sa k nim tiež modlila aby mi pomohli vyriešiť nevysvetlitelnú náhlu krízu u nás doma a dnes sa mi stalo toto: Dnes ma v meste "náhodne" oslovila neznáma pani, maličká cigánka vraj vidí že som dobrý človek dobrej duše, mám rada ľudí a dobrú náladu.. ale že vidí že moje srdce niečo veľmi ťaží a niektoré želania sa mi nemôžu splniť ale že ona mi pomôže.. ani neviem prečo som ju počúvala..povedala o mne toľko pravdy v pár vetách.. o našej zdanlivo bezdôvodnej finančnej kríze a nevyplnených želaniach a nakoniec povedala s istotou že sme obaja s maželom urieknutí od hŕsty ľudí ktorí nám závidia že šťastne žijeme a máme dobré vzťahy s okolím.. takmer s každým vychádzame. Pani mi kázala aby som jej dala pár vlasov z pravého boku, potom ich zabalila do môjho papiera a dala mi ich aby som ich opatrovala, potom keď mi pomôže ich mám spáliť, vraj má vodu a byliny ktoré nám pomôžu, sľúbila že už nikdy v živote nebudem mať problémy ani doma ani s manželom či zdravím a budeme žiť v šťastí, láske a bohatstve. Chce za túto službu 200-300 € (hoci vie o našej finančnej kríze) ktoré jej vraj klienti bežne platia.peniaze sa mi vraj do týždňa vátia povedala s istotou..prísne mi zakázala o tom hovoriť..no mám z toho zmiešané pocity.. na jednej strane som sa poslené dni modlila nech sa nám krízy vyriešia, nech sa niečo stane a ona mi teraz prišla do cesty..na druhej strane mi po jej odchode zostalo zle, od žalúdka, triasli sa mi ruky a točil svet.. neviem či z tej myšlienky že by sme boli naozaj urieknutí, lebo to ma fakt dostalo.. alebo z nej.no neviem čo mám robiť, to pálenie vlasov zaváňa čiernou mágiou a ja nechcem nikomu uškodiť, ani ľuďom ktorí nám neprajú a bojím sa aby sa to nevrátilo v ešte horšej podobe našim deťom, počula som o takých prípadoch.. poviete mi na to svoje názory? vopred ďakujem

silviadaisy30
31. aug 2012

@luckaprima ahoj ja si myslim ze by ti ona len a len porobila a bohvie komu este z tvojej rodiny,a rovno si pytala za to nemalu ciastku tak to kto tak pomaha?a este k tomu vie o vasej krize a tolko pyta..nie ruky prec od toho,radsej sa dalej modli a pros anjelov nech ta chrania od takychto ludi...ved telo ti samo ukazalo ze aka energia sa toci okolo nej,,inak by ti po stretnuti s nou bolo dobre a mala by si prijemne pocity...moj nazor 😉

pikino
31. aug 2012

@luckaprima ja si tiež myslím, že to nie je dobrý nápad. aj keby bola neviem aká šamanka tolko si za to žiadny nepýta.
V dnešnej dobe má každý človek nejaké problemy či už psychické alebo fyzické, takže uhádnuť takéto niečo pre človeka ktorý sa tým zaoberá a živí je najmenej.
a ešte niečo človek sa dá urieknuť iba tolko kolko si pripúšťa že urieknutie naozaj existuje.
presne ako hovorí silviadaisy pros ďalej anjelov, im to niekedy trvá dlhšie kým pomôžu.

luckaprima
31. aug 2012

@silviadaisy30 ano ja si myslim to iste, aj ked zo zaciatku sa mi zdalo ze mi ju poslali do cesty prave preto ze som sa modlila nech sa nieco stane..a ona ma riadne dostala tym co povedala, sadlo to na nas ako rit na serbel 🙂 ale vlastne to sadne asi na kazdeho, kazdy clovek je v podstate dobej vole ale nieco ho tazi, vsetci mame nejake starosti, takze takto moze oslovit kazdeho, dnes som sa uz s nou rozlucila a odstrihla som ju od seba a poslala v dobrom svojou cestou. Chcela som pocut nejake nazory, dakujem velkmi pekne a prajem krasny dnik

luckaprima
31. aug 2012

@pikino ano verím, ze niektorých ľudí je jednoduhšie urieknuť ako iných, záleží na sile osobnosti, no faktom je u nás doma sa niečo deje a uznal to aj manžel, ktorý je bežne nohami na zemi a nezaoberá sa nadprirodzenými vecami.. no toto čo nám ponúka tá pani sa nám tiež nepáči.. pohľadáme čistejšie chodníčky. Ďakujem že ste napísali a prajem pekný dník. 🙂

pikino
31. aug 2012

@luckaprima ono je to skôr tak, že keď si povieme že sme urieknutý tak sa nám aj robia veci ako urieknutým, lebo si to na seba sťahujeme. Vela je to o psychike. MOžno by ste si mali vyčistiť priestor. Možno šalviou, bielou sviečkou ešte myslím, že aj tymián sa používa.

domidomi
31. aug 2012

@luckaprima ahoj čítala som si tvoj príspevok. Pozor na cigánky radšej sa nedávaj s nijakou romskou vešticou do reči. Ani žiadny očný kontakt. Oni majú také schopnosti, že vedia veštiť, ale málokedy stretneš takú, čo nechce na tebe zarobiť a myslí to iba v dobrom. Ony sa venujú skôr čiernej mágie vedia urieknuť atd. Ja by som ti radila ak poznáš niekoho kto čistí čakry a auru tak dať sa prečistiť. Išla by som do kostola pomodlila by som sa a poprosila boha o ochranu pre teba aj pre tvoju rodinu.

luckaprima
1. sep 2012

@domidomi dakujem, ano mame v okoli jednu "cistu" vybornu liecitelku o ktorej viem ze kona iba dobro, chodi k nej par znamych ktorym velmi pomaha s takymi vecami a aj po zdravotnej stranke vie pomoct, dnes jej zavolam a pojdeme tam.. s pani vestkynou som uz prerusila vsetky puta, prajem pekny dnik 🙂

pikino
1. sep 2012

@luckaprima teraz ked tak čítam tak ma napadlo že ti anjlez postavili do cesty starú cigánku aby ťa nasmerovali na správnu cestu 😉 Nič nie je náhoda.

luckaprima
2. sep 2012

@pikino no ano, to je jasne aj mne ze mi ju poslali do cesty, ale ako vedeli ci spoznam ze ona nie je to prave a mam ist inam? hmm 😎

pikino
2. sep 2012

@luckaprima no tak že ťa odporučili sem 😀 😀 😀

malinkaaninka
2. sep 2012

@luckaprima prvá vec,biela mágia je tiež nebezpečná.nielen čierna.druhá vec!to čo ti povedala cigánka pasuje tak na 60% slovákov.kto dnes nemá problém v rodine a s peniazmi?komu niečo nechýba?atd.dávaj pozor čomu veríš.lebo ak sa modlíš a následne uveríš cigánke tak si jasne protirečíš...

luckaprima
2. sep 2012

@malinkaaninka ved to! mna tiez hned napadlo ze to co povedala sice na mna sedelo.. ale sedi to mozno na x ludi ktorych oslovi pred postou
@pikino
@domidomi
@silviadaisy30 vsetkym Vam krasne dakujem, myslim ze v tom uz mam jasno, prajem krásny vecer 🙂

marorlinko
6. sep 2012

moj syn ma 5rokov a uz asi 4 den vidi anjela velkeho na oblohe,ma velke kridla,cervene dlhe vlasy, cerveno hnede saty, vzdy na neho jemne fukne ustami,pohladi po tvare a prihovori sa mu, vzdy je to na skolskom ihrisku, mi vcera povedal, ze anjel je velmi dobry. ja verim v anjeloch, citam o nich aj som zazila, prihovarala som sa k anjelom straznym, ked siel do skoly 1x aby si zvykol hned a bol dobry a nech ho ochranuje, ten anjel prisiel a chrani ho, az ma hreje pri srdci,ked mi o nom rozprava, dneska povedal ucitelke,ze anjel je na oblohe, neviem ci mu verila,lebo ked som ho bola vyzdvihnut,tak namna pozerala, ako n aprizrak, je mi jedno ci mu verila,ci nie, dolezite ze je,ze moj maly ho vidi kazdy den a dava nan pozor,ze sa mu prihovara.

jankatinka
13. sep 2012

@pikino zlatko, ešte som sa ťa chcela opýtať, aké pocity si mala pri čistení. či si videla svetelné bytosti a tak.

tvarlula
13. sep 2012

Je to mimo tema,ale může mi někdo prosim poradit?Kdyz zakládám diskuzi vložim otazku,jak udělam aby to nebylo zamcenou-soukrome?