Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
28. feb 2010

kess tebe je dobre, ze si v tomto smere rozumiete.. 😉 ani si nevies predstavit, ze kolkokrat mi priatel uz uberal z energie ked som sa s nim rozpravala na tuto temu.. vzdy ma vytocil a mna rozbolievala hlava.. s nim neni dobre sa na tuto temu bavit, pretoze to skonci z ostrou vymenou nazorov pritom nic zle nerobim.. 😒
ano dava sa to pri malych detoch 😉

linette
28. feb 2010

marianka a co tak amulet do vrecka? 😉 a kaslat na nazory chlapov.. oni nas vedia vytocit a my ich nie?? .. tak stop.. ani oni nas vytacat nebudu.. ked budu chciet argumentovat tvrdo tak im povieme, ze su na nespravnej adrese.. 😠

linette
28. feb 2010

jaaaj baby tolko cibule som pojedla, ze to tyzden budem travit 😀 este mi aj sopel vysiel 😀 😝

kessina
28. feb 2010

marianka, aj moj ma cerveny 🙂
idem sa venovat svojej polovicke, tak vam posielam vela, vela lasky 😵 jaaaaj, tak dobre som sa uz dlho necitila 🙂

linette
28. feb 2010

kess dakujeme 😵 😵 skus si tu frekvenciu co najdlhsie udrzat a ja tiez posielam lasku 😵 😵

linette
28. feb 2010

dneska som drzala knotyldu v ruke a pozerala som nu.. a ona kuk na mna, kuk vedla, kuk na mna, kuk vedla.. urobila to parkrat a potom uhynala zrakom a pozerala nadomna, vedla mna ale tak totalne vazne.. zasa videla duchov.. alebo anjelickov 😵

marianka79
28. feb 2010

lin kto je knotilda?

marianka79
28. feb 2010

super kess pozdravuj lásku svoju 😉 ja ked sa cítim dobre tak mi to "niekto"pokazí ja fakt rozmýšlam či to nie je nejaké znamenie že s ním nemám byt že mám íst inou cetou čo ak je to tak a budú problémy vačšie a vačšie až pokial to nepochopím a pojdem si za svojim 😒

linette
28. feb 2010

knotilda je moje male milovane ... 🙂 korytnacka 15 centimetrova 😅 moj lenochod ..

linette
28. feb 2010

som vzdy chcela mat aj psika, lenze mama nedovoli a navyse je alergicka 😒 tak mam knotildu uz 10 rokov 🙂

linette
28. feb 2010

zvierata vidia duchov, aury... skus si vsimnut na yorkiovi ci sa nezvykne zadivat na urcite miesto v byte kde nic zaujimave neni ..

jery51
28. feb 2010

Ahojte, ak môžem tak sa pripojím... ja sa takisto zaujímam o veci podobné, dokonca som mala aj takú prácu, môj šéf sa volal Pavol Mičík- neviem či ste počuli- snažil sa založiť centrum svetla, aby ľuďom odovzdal prácu s energiami a podobne,.... no potom som otehotnela a akosi som sa od podobných vecí vzdialila, tak som rada, že som našla túto tému 😉

marianka79
28. feb 2010

on stále spí ako bábo alebo sa jaší a to len takých 15min. a potom zase spí 🙂 uvidím neskor ked povyrastie

marianka79
28. feb 2010

ahoj jery 😉 nepoznám ho Mičíka 🙂

jery51
28. feb 2010

V poho ,aj som si myslela... ja len že som rada ,že ľudia majú vposlednom čase záujem o duchovno, kkonečne budem amť kde písať svoje výlevy-.)))

marianka79
28. feb 2010

jery mimo tému ako možeš byt v 70 týždni tehotenstva 😉 😀

jery51
28. feb 2010

už som si opravila... 😉

marianka79
28. feb 2010

no tak to je sila a už to tam nemáš to čo mi to tu ukázalo 😕 😕 😕 😲

marianka79
28. feb 2010

jááj 😀 už som sa zlakla že mám nejaký divný zrak 😅

jery51
28. feb 2010

a ja teraz k téme 🙂 čo si myslíte o anjelskom písme?

marianka79
28. feb 2010

jery super tak máme dalšiu anjelinku 😵

jery51
28. feb 2010

ďakujem, boli ste už niektoá na niečom podobnom...bo ja by som to chcela skúsiť, no po prvé nemám nejak extra neriešiteľný problém a po druhé sa bojím že sa dozviem niečo čo vlastne nechem vedieť 😅

marianka79
28. feb 2010

no akurát som si niečo o tom prečítala osobne som nebola na tom

marianka79
28. feb 2010

“Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám!” toho sa držím ja 😉

jery51
28. feb 2010

no moja kamarátka bola, my sme spolu také trochu spriaznené, je to taký človiečik, s ktorým kecám o týchto veciach- adosť ju to poznačilo- v dobrom myslím...
ak niekto bol, hoďte skúsenosť... 😉
idem hajať, bo synátor mi stáva nadránom, tak zatiaľ...
pekný večer všetkým..pa

marianka79
28. feb 2010

to je dobre že máš takú dušičku ja tiež po takej túžim 😉 aby som sa mohla vykecat medzi 4mi očami ale som tu a to tiež je super tak papa

linette
28. feb 2010

tak a dotelefonovane...
vitam ta jery 🙂 😉
aha tema pre mna.. ja som bola u vestici, ktora mi vestila z anjelskym pismom 😉 co konkretne potrebujes vediet?

linette
28. feb 2010

tak sa sem vratim a jery odchadza.. tak zajtra popiseme 😉 dobru noc 😵

jery51
28. feb 2010

no veď práveže nemám žiadny veľký problém, len som zvedavá a bojím sa že otvorím niečo čo ani nechcem vedeit