Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
7. apr 2010

misinn inak vies ako to robim ja? Ak po niecom tuzim idem do obchodu a prva vec co mi buchne do oci a som nou okuzlena tak beriem. To sa mi stalo uz viackrat proste to prve rozhodnutie je spravne
Tak ak pojdes do knihkupectva ktora kniha o anjelikoch ti padne do oka je ta ktoru potrebujes

Mne tak padlo do oka kyvadlo a krystal a to som len prechadzala cez mesto nieco ma vtiahlo do obchodu s tymito vecami a ako som to tam zbadala uz aj to bolo moje 😀 😀 😝

marianka79
7. apr 2010

misinn trochu ta stuchnem nepouzivaj slovicko ''chcem''

marianka79
7. apr 2010

ale nemyslim to v zlom 😉

marianka79
7. apr 2010

no idem ja este si trochu zdriemnem a potom do roboty 😠 ☹

misinn
7. apr 2010

marianka to je dobry napad s tou knihou 🙂

shupolienka
7. apr 2010

Jeej ja mam tiez pozicanu knizku leceni s andely, je taka malicka sikovna. A z tych troch co mam pozicanych ma hned najviac zaujala 🙂

majaxy
7. apr 2010

Ahojte, baví ma vaša téma a zvyknem sa do nej trochu začitať. Chcela by som vas poprosiť o pomoc, viete čo je to nilsky kríž?Dnes som ho mala v krku, a povedali mi že ked ma začne boliet hlava bude moja energia dobita. Ja som tomu velmi neverila ale asi za desať minut ma ta hlava začala fakt bolieť, ani nie bolieť ale citila som silny tlak. Ja som nechcela priznať že mam problemy a chcela som to vydržať ale jednoducho sa nedalo a musela som priznať že mam problem...Tak som ho dala dole, a asi za desat minut bolesť hlavy ustupila. Povedali mi že som dobiitá energiou. Bolo to asi pred hodinou, ale zatial nič špecialne nepociťujem. Budem niečo pozitivne citiť, pripadne mi to mohlo nejak uškodiť? Viete mi k tomu niečo povedať? Ďakujem..

denisocka
7. apr 2010

A to je aky kriz?

dali4
autor
7. apr 2010

Tu som niečo našla ohladne nilského kríža http://zena-in.cz/clanek/nilsky-kriz-da-se-jim-...

dali4
autor
7. apr 2010

Inak ja osobne som si ešte nič okolo toho neštudovala ani nepočula, neviem ako pôsobí 😕

dali4
autor
7. apr 2010

nilsky kríž

majaxy
7. apr 2010

Aj ja som o tom dnes počula prvy krat a aj hneď vyskušala, vyzeralo to presne takto isto, bol na takej koženej šnurke...

denisocka
7. apr 2010

Aha,maja a mas to doma?ci kto ti ho nukal,pred kym si sa tvarila ze na teba neposobi

baba77
7. apr 2010

ahojte prvykrat som tu,aj vlasne verim vtychto vecijach.......len si nenajdem slova ale vomne volaco deje......my sa ajzideme,ale niekedy..myslim ja uz tieto veci poznam,,len tasko ide mysliet pozityvne.

denisocka
7. apr 2010

Marianka,a co pouzivat miesto chcem? Xixi

majaxy
7. apr 2010

Denisočka, ahoj. Ja som bola na svojej prezentacii a tam. Nemám ho doma chceli len aby som si doplnila energiu, a vyskúšala či na mna bude pôsobiť...

baba77
7. apr 2010

takehoto nilskeho kriza aj ja mam dobry cas som nosila,len sa mi kozena snurka roztrhla

dali4
autor
7. apr 2010

Zdravím všetky nové tváričky 🙂 ...
Teraz som čítala o tom kríži že vraj by ho mali používat iba liečitelia. Treba vediet ako ho držat, lebo je to velmi silný amulet. Poznám ten kríž, videla som ho už velakrát ale nikdy som nevedela čo znamená... Je to vlastne Egyptský kríž

majaxy
7. apr 2010

Vedela si ho mať na krku? Nemala si bolesti hlavy? Kôli čomu si si ho poriadila?

denisocka
7. apr 2010

A to je aka ta tvoja prezentacia,som zvedava. Dali zlatko cmuk

majaxy
7. apr 2010

No bolo to teraz nedavno, čo to som si o ňom už prečitala, mám pocit že ani tí ľudia celkom neboli v obraze, čo sa toho kríža týka...

dali4
autor
7. apr 2010

deni ak možem odpovedat za marianku 😅 ... marianka ak sa mýlim tak ma oprav... slovo chcem je velmi dobré pri objednávaní, funguje ale myslela tým asi to, že ked sa "chcem" niečomu venovat, tak nemám hovorit chcem ale idem a venujem sa... 😎 🙂

dali4
autor
7. apr 2010

deni 😵

denisocka
7. apr 2010

Majaxy,tak aj tak neviem o com bola ta prezentacia
dali,uz som sa zlakla ze zle myslim,ak chcem aby to a to dopadlo dobre,ze chcem zdravicko a tak

majaxy
7. apr 2010

No obyčajná, ja som predajkyňa a ponukala som svoj tovar

denisocka
7. apr 2010

Ale ja ci niesi nejaka liecitelka,tak myslim

denisocka
7. apr 2010

Dobru noc,zajtra vas docitam

majaxy
7. apr 2010

Nie, nie, to bolo len tak pomimo

jery51
7. apr 2010

ženy jasné že dám vedieť čo a ako bolo na anjleskom.. idem až buduci piatok
no bojím, ,samoška že pravdy 😉
pozerám, že kolko nových ... som rada, že tak vela ludí má záujem o ezoteriku... aj vy?