Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
7. apr 2010

kočky skúste toto http://psychoenergetika.ananke.cz/aura/aura_zav... povedzte čo ste videli ...

jery51
7. apr 2010

dali skusila a nič, bolia oči 😀 unavené z PC

denisocka
7. apr 2010

Jery,novych jak novych

dali4
autor
7. apr 2010

Rozdíl mezi tím, co děláme

a co bychom dělat mohli,

by vystačil na vyřešení většiny problémů světa.

(Gándhí)

denisocka
7. apr 2010

Dali,tam ziadaju 3hod nejest,tak ja sa vzdavam.xixi,dobru

dali4
autor
7. apr 2010

jery... ja som videla 😉

dali4
autor
7. apr 2010

ja som videla aj s plným bruchom 😀 ... len či to neboli bludy s prejedenia 😀 😀

dali4
autor
7. apr 2010

deni dobrú nocku 😵

jery51
7. apr 2010

denisocka pre mna nových a inak aj ja som mala taký istý termín pôrodu ako ty len 2009 samozrejme, no malého to tam nebavilo, tak išiel skôr
držím palec 😵

jery51
7. apr 2010

dali a čo? som zvedavá 😲

denisocka
7. apr 2010

Ja som na mobile,zajtra pozriem a precitam o co ide.ja som len zahliadla ze nejest 3h

denisocka
7. apr 2010

Dufam,ze aj moj pojde skor aspon 10dni

jery51
7. apr 2010

neboj raz porodíš...musíš 😉

dali4
autor
7. apr 2010

deni že 23. týžden 😲 ten čas tak letííííííííí Pamatáš sa ako som tu stonala že som unavená, nech už porodím ? A Mišelka už má 5 mesiacov 😅

jery51
7. apr 2010

idem dobrú... oči mi klipkajú 😔

dali4
autor
7. apr 2010

dobrú nocku jery 😵

linette
8. apr 2010

dobre ranko zeny 😉 😉 🙂 🙂 😵
jeden den vynecham a vy sa mnozite ako huby po dazdi 😅 samozrejme v dobrom 🙂 sa tesim, ze tato tema bavi a laka co najviac ludi a ze nas je tu stale viac a viac 😵 veru jedny prichadzaju 😵 a iní odchadzaju ☹
vcera som nevladala mi hrozne bolo.. hlava, telo, hrdlo, sopel (mozno aj horucka - nemerala som radsej) .. som zalahla skoro do postele a prosila anjelov a dnes sa zobudim fit 😵 az na ten sopel a hrdlo.. dolezite je, ze vladzem 😉

linette
8. apr 2010

majaxy, baba a misinn vitam vas 🙂

k tomu krizu.. ja som citala len tolko, ze pri zlych duchoch pomaha 😕 zda sa mi dost nebezpecny 😕 energia sa da aj inak doplnat 😉

linette
8. apr 2010

deni rozmyslam, ze sa zahlasim na reiky co najskor kedze tam treba cakat.., si mi raz odporucala jedneho.. je dobry?? 😕 ..

linette
8. apr 2010

ja slovicko chcem formulujem mám, som, .. pritomny cas.. hovori sa, ze pekne je chciet ale este krajsie je mat.. 😉 veci treba davat do pritomneho casu, pretoze buducnost zostane vzdy buducnostou.. a s tym mam aj skusenosti 😒
alebo k veciam ktore chceme mat dat konkretny datum .. 😉

linette
8. apr 2010

dali si sem hadzala plno super clankov 😉 precitam ich az pobede.. teraz nemam cas.. idem do roboty .. 😖 🙂

linette
8. apr 2010

ozaj baby dnes je v sature happy hour 😉 🙂

linette
8. apr 2010

pred tym ako som prechladla som si v zrkadle pozerala auru ci nieco uvidim .. a na tvary som zbadala take sive skvrny 😕 😕 som myslela, ze uz moje oci nevladzu tak som to pripisovala k tym ocnym nedostatkom .. az ked mi zacalo byt zle, som si dala dokopy, ze to znamenalo moje prechladnutie..

linette
8. apr 2010

marianka liecenie s anjelmi som mala pozicane.. som si knihu preskenovala 😉 🙂
ty si teda riadna sportovkyna 🙂 to vladzes tolko krokov, brusaky plus korcule? .. mne staci ist aj do mesta 😀 😝

denisocka
8. apr 2010

dobre ranko,ja som zaspala aaž po 00.30 😀

linette
8. apr 2010

majaxy ty si vlastne predstavovala svoj produkt? .. tak nam o nom nieco zaprezentuj podrobne 😉 🙂

linette
8. apr 2010

dobre ranko deni 😵
ja som lezala uz o 20:00 .. a som zaspala az ked som si nakvapkala do nosa o 22:00 .. som myslela, ze vydrzim bez liekov.. vlastne ziaden liek som si nedala ani paralen a ani ibalgin.. len sanorin do nosa.. no co uz.. mam medovu terapiu 😅 med mi zvykne za par dni zabrat na hrdlo ..

linette
8. apr 2010

deni si mala vasnivu noc 😉 🙂

linette
8. apr 2010

idem ja babenky.. papa