Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
27. apr 2010

miruska, nejako sa dohodnete, ked sa chce tak ide všetko 😉

dali4
autor
27. apr 2010

A osud je veru silná vec... ved o pár rokov uvidíme 😅

kubaka
27. apr 2010

miruska - vy teda plácáte až hanba. Urážite lidi o jejichž životě a problémech nemáte ani ponětí a to se považujete za osvícené a bůhvíjak oduševnělé. Silné osobnosti vyhledají pomoc odborníků a důsledně se léčí a vyléčí. Slabé potřebují berličky v podobě víry v pohádky.
My všechny, co píšeme do Deprese jsme přijali pomocnou seriozní ruku, která nám pomohla.. Já na tom byla hodně zle, nakonec jsem si pořídila druhé dítě, založila vlastní podnikání, zvládám domácnost i svůj byznys a vydělávám víc než MM. Pomohla mi věda, lékař a léky. A to jsem samozřejmě zkoušela i léčitele, bylinky a česká uznávaná homeopatka mi sama řekla, že na tyto stavy juž je její umění krátké, at se držím psychiatrické léčby. Takhle se chová zodpovědný homeopat.
To, co jste tu dali za článek jsou akorát účelově zkreslené, nepodložené a anonymní informace.
Takže nás milé andělice přestaňte veřejně drbat, držte se svých andělů a vařené rýže a nepovyšujte se nad druhé. Nejste o nic lepší než všichni ostatní. 🙂 .

jery51
27. apr 2010

fíha kolko negatívnej energie... 😔
myslím, že už stačilo 😔

ok kočky moje, čo viete o orgonitoch?
chcela by som dať mamke, má to v práci a celkovo aj s tatom dosť ťažké..

linette
27. apr 2010

ahojcek bublinky zlate 😉 🙂 😵

ja sa musim smiat 😀 😀 😀 😀 ja nemozem 😀 😀 😀 zevraj sa im mi vysmievame?? tak aby ste vedeli az teraz sa smejem 😀 😀 😀
mi neda ze akoto, ze take mudre inteligentne baby citaju tuto "rozpravkovu" temu ked na nu neveria.. vidim, ze su na tom naozaj zle ked sa zaparaju aj tu.. asi im nedalo, ze tu sme vsetci kludni a lubime sa a respektujeme navzajom.. tak sa zarapaju.. ale nam to neuskodi.. prave naopak.. POSILNI 😉 😵 😵

citrona my vieme, ze sme silne osobnosti 😵 😵 a som rada, ze si to pochopila aj ty 😵

linette
27. apr 2010

dali a miruska.. hlasim sa za druzicku v prvom rade 😵 😵 😅

linette
27. apr 2010

jery nemam skusenosti s orgonitom.. mam doma len krystal .. skus si pozriet stranky helar, pripadne jej napis 😉 ona bude vediet isto 😉 drzim palce 😵

miruska15
27. apr 2010

ahoj lin tak ale mi davaju čo.Už nejdem radšej tu nič pisať aby sa niekto neurazil.

linette
27. apr 2010

miruska ty nerobis nic zle.. kedze zijeme v slobodnom svete a nemenovana tema je verejna tak si si pisala len nazor, za co ta nemozu ukamenovat.. nejeduj sa na nich.. nedava to zmysel.. skus ich ignorovat a hned ti bude lepsie.. ved ked nemaju nic ine na starosti len ohovarat tak nech.. aspon si ulavia 😉

linette
27. apr 2010

inak vitaj 😵 😵

dali4
autor
27. apr 2010

Ahojte kočky...

miruska15
27. apr 2010

ja som do tej temy nepisala ja som dali napisala tu a oni to prekopirovali.Som bola v šoku ja tam nechodim nečitam ich tak nech nechodia ani ony sem.Ale to je jedno.

linette
27. apr 2010

takze malinky je chorucky.. ☹ .. a co povedala lekarka? .. ze bude nachylnejsi na choroby? .. a ty si to uz cakala.. ze? .. lekary vychadzaju z priemeru.. kazda imunita je ina.. ver, ze danielka ked prejde to usko a hrdielko, bude uplne zdravucky 😉 toto vsetko ho tak posilni, ze bude patrit k najimunnejsim detom 😉 🙂 😵 staci tomu verit 😉 🙂 mozes mu nalepit na flasticku papier, ze uzdravujuce mliecko 😉 🙂 to zabere urcite 😉 .. ti napisem do ip, ze preco 😉

linette
27. apr 2010

darinka vitaaaaaaaajj 😵 😵

miruska15
27. apr 2010

No jasne to prejde aj ty dvaja boli chorlavy a teraz su v pohode.

linette
27. apr 2010

mirus hod to za hlavu.. malo sa to stat a ma to aj svoj vyznam.. je to uz minulost.. nezmenis ju.. nelutuj to a netrap sa.. si praveze myslim, ze toto vsetko tato "hadka" mala pre niektore veeeelky zmysel 😉 ved uz to je nieco ze nas prisli pozriet 😉

miruska15
27. apr 2010

no ved hej.Možno sa im polepši.

miruska15
27. apr 2010

Baby podme si spravit radost objednajme si vlasky.Budeme štastne a ešte aj krasne.

dali4
autor
27. apr 2010

Vy budete vlasaté..... 😅

dali4
autor
27. apr 2010

lin si prijatá za družičku 😉 ... teda ak bude moja svatka miruska súhlasit 😀 ...

dali4
autor
27. apr 2010

jery ja mám orgonit doma

linette
27. apr 2010

mirus aj ja rozmyslam nad vlasmi.. ja by som tooolko veci chcela.. 😅 sa mi dost kuceraveju, si ich musim stale zehlit 😝
a mimochom my sme pekne aj bez priceskov 😉 🙂 😵 😅 ale ked sme netrpezlive cakat kym nam vlasy narastu, preco nie? .. 😉

dali4
autor
27. apr 2010
linette
27. apr 2010

mirsuka suhlasis aby som bola druzickou v prvom rade? 😉 🙂 😅

miruska15
27. apr 2010

no jasne možeš ist aj za svedka.žeby to boli namluvy.
ja mam tiež brčkave vlasi a isty čas som si ich stale žehlila teraz nemam tolko času a nechavam si ich dlhšie ale ked to tak trva.

miruska15
27. apr 2010

dievčata mala ma vyhana ma tu rozohranu hru.Ja si idem maleho dat naporiadok a tak za hod. popišeme ak tu budete.

miruska15
27. apr 2010

tak mali spinka, ale vy tu nieste tak to aj ja vypnem. tak zatim pa

marianka79
27. apr 2010

ahojte anjelinky no tak zapáračky pokračujú 😒

tušim som vás s tými vlasmi navnadila no čo aj kúpa takejto veci nám dodá sebavedomie a urobí nám radost tak prečo nie?to je to isté ako ked si nalakujem nechty alebo sa namalujem a to robí vačšina žien no nie??? 😉

marianka79
27. apr 2010

takže svadba bude miruš??? 😵 😵 😵