Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
14. máj 2010

slavik aspon nie som jedina.. presne na toto som to myslela.. presne o tomto som este mame nehovorila.. 😕

marianka79
14. máj 2010

slavik a ty si tu na MK najdlhšie z nás 5rokov tušim 😕

linette
14. máj 2010

slavik a to sestra si kolko zivotov prezila? .. ako dlho to trvalo? .. boli to iste minule zivoty? .. som take citala, ze to moze byt mysel... ale ze to nevadi, pretoze to aj vtedy pomoze.. 😕 😕

linette
14. máj 2010

marianka aj ja si myslim, ze preto.. inak som bola veeeelmi natesena 😵 😵 😵 vcera som uz aj rozmyslala, ze kedy mi asi dojdu peniaze.. 🙂

marianka79
14. máj 2010

a to može robit aj človek ako ja?alebo treba na to nejaké skúsenosti tvoja mama to len tak skúšala podla knihy???

slavik
14. máj 2010

jery ja som asi aj teraz bosorka. 🙂 Naposledy som našla 7 štvorlístkov za nejaké 3 minúty. Ja zbadám štvorlístok aj keď idem rýchlym krokom do práce. A mne zrovna padne zrak na štvorlístok. Inak mám veľmi dobre vyvinutú intuíciu. Keby som vám popísala ako som bola požiadaná o ruku. Priateľ ešte nič nepovedal len spravil jeden pohyb a ja už som vedela čo ide spraviť a hneď som mu začala nadávať. Bolo to na promočnej hostine a všetci pozerali a nechápali čo robím. 🙂 Ja totiž neznášam takéto prekvapenia a ešte pred kopec ľudmi. 😀

linette
14. máj 2010

jery aj tvoj sef taketo robil.. ja si prosim kontakty a referencie na tychto ludi 🙂 😉 urcite to nieje prijemny pocit, ale pomaha to vyriesit problemi ci uz fyzicke alebo psychicke.. a este aj to je v tom, ze prezijeme len tolko kolko zneseme.. v tom regrrese..

marianka79
14. máj 2010

lin to je prvá výplata?alebo si už aj predtým zarábala niečo

linette
14. máj 2010

slavik podobne veci sa aj mne stavaju.. ale take bezne.. ze pristupi ku mne clovek a uz viem co chce povedat.. v kartach mi vyslo ze mam dat na intuiciu ..
tvoj muzik bol romantikus 😵 😵

marianka79
14. máj 2010

ja som mala mizernú výplatu ☹ robím jak debil a nič z toho jedine podlomené zdravie 😖

slavik
14. máj 2010

marianka no som tu už dosť dlho, ale veľmi sa do diskusií nezapájam. Bo sa ani nevydávam ani nečakám dieťa, takže nebolo o čom. A táto téma mi je veľmi blízka. Tak preto sem chodím a aj keď neprispievam tak aspoň čítam. Ešte rada čítam témy o svokrách. To sa mi až rozum niekedy zastavuje ako môžu byť niektoré také hnusné.
Lin sestra tuším bola v nejakých 3-4 životoch. Už si presne nepamätám. Bolo to dávno aj pred 7-8 rokmi. Ona teraz žije v zahraničí. Teda obidve sestry sú vonku. A či to boli naozaj minulé životy. Tak to by si asi musel vyskúšať každý sám. Sestra tvrdí že hej. A ja jej verím. Skús si prečítať tú knihu život pred životom. Alebo cesty do minulých životov.
Marianka mama išla presne podľa návodu v knihe.

marianka79
14. máj 2010

ja viem takto odhadnút mojho aj naposledy som čakala kedy to na mna už vyvalí a aj sa stalo a ja mu vravím na toto som čakala kedy mi to povieš 😀 ale to je aj tým že ho už poznám 😅

slavik
14. máj 2010

lin ja som ešte slobodná. A môj snúbenec teda vôbec nie je romantik. 😀 Ale takéto divadielka pred všetkými má rád. 🙂
Inak za 9 rokov čo sme spolu som kvety od neho dostala asi 6 x. Aj to nikdy na meniny či narodeniny. Vždy len tak.

jery51
14. máj 2010

intuiciu mam aj ja obrovsku, to už davno viem...
inak zeny ju maju ovela väčšiu ako chlapi 😀

jery51
14. máj 2010
marianka79
14. máj 2010

wow podla návodu z knihy a bez skúseností to chcelo vela odvahy

slavik
14. máj 2010

My sme ešte ani raz neoslavovali výročie. Vždy som sa zbadala ale 2-3 týždne po. A minulý rok to požiadanie o ruku bolo presne na naše výročie. Proste to tak vyšlo, promocie boli v ten istý deň. 🙂

jery51
14. máj 2010

mám pocit, že len je mu môžem vdaciť ze to, že mám Jakubka takého dobručkého( niežeby bol do toho aktívne zapojený) 😀
dosť ma ovplyvnoval v tehu a ja som vlastne len prostrednictvom jeho začala s ezoterikou

marianka79
14. máj 2010

jery nejde to otvorit

slavik
14. máj 2010

jery mne to nejde otvoriť

linette
14. máj 2010

marianka uplne prva neni, lebo uz som robila .. 😉
tato absolvenstka prax je v pohode, pretoze sa robi len 4 hodiny cez tyzden, vikendy a sviatky doma a vyplata ohladom na to je slusna 😉 🙂

jery51
14. máj 2010

prečo???
do fasa

linette
14. máj 2010

ani mne to nejde otvorit 😕

linette
14. máj 2010

aaaa uz ide 😉

linette
14. máj 2010

slavik ani moj neni moc romanticky.. namiesto kvetov mi ale kupoval cokoladky... to ked chodil za mnou na aute.. odkedy si spravil ten preukaz na vlak a chodi na nom mi nenosi .. a za to mozem ja, lebo som ho na to nahovorila, ze to ma lacnejsie ..

linette
14. máj 2010

kvetinku mi kupil na narodky a k stuzkovej 😵 ale ja radsej čokiku 😅 a povedal mi az tri pekne slova za cely cas: lubim ta, krasavicka a svetlo mojich oci.. aj to chytil z nejakeho filmu 😅 🙄 ked mi nieco pekne povie tak si to uz zapisujem do diara 😀

linette
14. máj 2010

jery a ty si mala/mas ake povolanie?

jery51
14. máj 2010

bola som jeho asistenka aj jeho družky...
jaaaj boli mi tam, dobre 😵

linette
14. máj 2010

toto sa mi lubi:
"Život každého z nás je cesta, po ktorej kráčame. Nemá začiatok, nemá koniec. Je cestou v časovom úseku, ktorou musíme prejsť. Jedno však môžeme zmeniť: Kvalitu pobytu na nej..."