Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. jún 2010

sa mi zacina pacit tato pesnicka .. zrejme koly slovam .. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=_yJsKQpRAwI
miruska15
1. jún 2010

Ahojte Babule som tu dlho nebola mala som muža doma a vtedy na Net nechodim a ešte sme boli na otvorenie našej dialnice a tak tam funalo no hruza,slniečko nas opalilo prišli sme červeny ako rajčiny.Ivanke nafukalo do oči teraz jej hnisaju,maly dostal sopliky a mal 2 dni teplotky.Takto sme sa doničili na dialnici ešte že to prešlo.
@dali4 mala je krasna a vobec neni tučna čo si .čo by som ja za to dala aby mal maly tolko kilečiek.My sme zdolali 7kg no možno teraz o trošku viac a možno nie lebo mi akosi slabo papa asi zuby ma ich naliate.Netrap sa Mišelka je užasna to vybeha a vyrastie s toho.
Tie postele su pekne aj my zhaname detske izby ale Matovi by som už taku študensku.

jery51
1. jún 2010

jaj lin ty si zlatá... tak pekne vieš písať 😅 normálne mi je lepšie ked som si to prečítala 😵
aj mne sa páči Pokoj v duši a ked som bola tehotná tak to vtedy vyšlo a stále som si ju pospevovala a ked ju Kubkovi spievam tak sa normálne smeje 😉

marianka79
1. jún 2010

ahojte anjelinky a pekny uprsany den to sa mi vravi ked tu nie su zaplavy je mi luto tych ludi co stratili koli vode dlmov

marianka79
1. jún 2010

lin tak to je teda znamenie
Dnes som uz vybuchla a povadila som sa z mamou uz toho bolo vela a tak sa na mna urazila ze mi na postel nahadzala vsetky veci na oblecenie co som jej dala je mi to luto ale aj ona sa musi nieco naucit a nemoze sa takto spravat ku mne ja hladam sposob ako to vyriesit ale jej nieco vraviet........uvidim co bude dalej
Velmi mi vadi ze sa do mna stara az moc ja viem pomaha mi s patkom co si nesmierne vazim,ale vsetko ma svoje hranice a od mala mam zafixovane ze mna ma nanejradsej a uprednostnuje bracha a sestru a ono to tak aj bolo a preto ja k nej mam taky vztah s odstupom
Teraz sa citim byt zla matka zla dcera zla zena(kedze som rozvedena)a zla.......to boli moje dnesne pocity a dnes som aj skoro havarovala dostala som smyk....................ààààààààààààààààààààààààà chce sa mi kricat!!!!!!!!!!

marianka79
1. jún 2010

mne by bolo lepsie byvat samej aby sa nikto koli mne aka som nehneval 😢 aby mi nic nebolo vycitane
A chudatko patko to vsetko pocuval ☹

terez34
1. jún 2010

ahojte babenky citam vas uz ma bolia oci

lin no ten detsky nabytok no nieco super ked som to ukazala kockam tak jednoznacne zeleny no prosim ta kde si to nasla ? su tam aj neake ceny ze by som to pozrela?

kocky spravila som si kyvadlo aj ked domace ale zda sa mi ze funguje no uvidime asi si kupim orginal pozerala som z ruzeninu je velmi krasne

tie mantry by som aj ja rada popocuvala ale mne ide net tak pomaly ze je to hruza ale ak dozijeme tak v decemri konci pausal na orange tak ho dame cez pevnu linku a bude pokoj

dali tvoja miselka vobec nie je tucna asi ma len tasie kosti to moja marianka v siedmich mesiacoch vyzerala omoc tucneisia a mala 7 kilo teraz ma 1.7 roka a ma 10.5kg a nic si z toho nerobim

tuna na fotecke ma 9mes.

dali4
autor
1. jún 2010

Ahojteeee 😵
terez 🙂 aká je krásna, a v 9. mes. takéto vlásky 😲 😵 😵 😵 paráda. Mišelka má zatial také krátke páperíčko... 😅

dali4
autor
1. jún 2010

marianka... ty dávaj si pozor ... radšej jazdi pomali ked je takéto hnusné počasie. Tvoja maminka určite rozmýšla nad tým čo sa stalo medzi vami. Ako si povedala aj ona sa musí poučit. Nechaj situáciu uležat, vychladnete obidve a potom sa porozprávate 😉.

dali4
autor
1. jún 2010

ozaj marianka, pošlem ti tu Demu Premal?

dali4
autor
1. jún 2010

robím špagety, ktorá si dáte ? 😅

dali4
autor
1. jún 2010

miruška, tak aj Danielko už bude zubatý 🙂 ... len nech sa čím skor prerežú aby velmi nebolelo. Miška je tiež nejaká nesvoja, bud jej idú dalšie alebo jej jet tažko z obeda 😕 . Dala som jej do zemiakov kukuričku... neviem, asi to nadúva... 😝

dali4
autor
1. jún 2010

terez máš 222 príspevkov 😉

linette
1. jún 2010

ahojte 😵

linette
1. jún 2010

marianka mami su niekedy tazke oriesky .. vidim, ze ani to nemas jednoduche.. 😒 to uz je tak dane.. mate sa od seba vela co ucit .. v niektorych pripadoch si treba zahryznut do jazyka, prikivovat, ze je to tak alebo ignorovat totalne ... ich to potom prejde .. alebo reagovat kludne.. vysielaj k maminke vela vela lasky 😉 vidis to, sama si si prisla na koren, preco mas k mame odstup .. vies to, vies aj par veci co ona nevie, bud prva ktora urobi ten prvy krok 🙂 minulost je minulost .. skuste s mamou spravit obe hrubu ciaru za tym vsetkym a zacat akoby odznova .. povedz jej, ze ju lubis a chces aby bola v poriadku a stastna 😉 🙂
vsetko potrebuje cas .. teraz je nastvana ale po par dnoch ju to prejde, vietor stichne a vykukne slniecko 🙂

linette
1. jún 2010

zapnite si Markizu budu davat lietanie babetiek 😕 😕 😕

linette
1. jún 2010

jery som rada ak som ti pomohla 🙂 😵 😵

linette
1. jún 2010

terez idem to pohladat .. bolo to v cechach sa mi zda ..
mala je krasna a ma pekne vlasky 🙂 ja som mala riedke kucerave .. potom lepsie a teraz vselijake 🙄

dali4
autor
1. jún 2010

lin... ja to radšej nechcem vidiet ☹

linette
1. jún 2010

ja si to pozrem .. ide to dnes v palbe .. som velmi velmi zvedava .. ja nechcem aby to u nas dovolili... ved aj tu sa nejake take intelektualky najdu ktore tam pojdu .. a co tie deti? .. hrozne 😠 😠 😠 ☹ ☹ aspon keby sa nejaka peticia dala napisat .. 😕

dali4
autor
1. jún 2010

tu bysom určite podpísala.

linette
1. jún 2010

a neda sa take nieco vytvorit?? 😕 😉
teraz budu volby tak dufam, ze s tym nieco spravia .. nech to nedovolia ..

linette
1. jún 2010

zasa spominaju new age 😒 😠

Anjeli sú netelesné, nesmrteľné duše, s obmedzeným vedomím a silou. Na Biblii založené náboženstvá - judaizmus, kresťanstvo a islam - sa domnievajú, že Boh stvoril anjelov, aby si ho uctievali. Niektorí anjeli, vedení Satanom, sa vzbúrili proti životu v pokore a boli vyhodení z Neba. Títo zlí anjeli pobývajú v Pekle a poznáme ich ako čertov.

Ale nie všetci anjeli sú si rovní. Od hora až dolu zahŕňa nebeská hierarchia deväť druhov anjelov - od serafímov, cherubínov, domínionov, cnostných, silných, principalitov, archanjelov a napokon samotných anjelov. Anjeli majú aj rôzne funkcie. Niektorí sa iba modlia k Bohu. Iní sú vysielaní, aby doručovali správy tvorom na Zemi. Iné sú zosielaní ako ochrancovia pozemšťanov. A ešte ďalší bojujú bojovať s diablom, títo sú považovaní za iniciátorov hriešnych pokušení.

Aj keď sú anjeli duchovia a nemajú telesný zjav, tí, čo v nich veria, nemajú žiadny problém s ich opísaním a zobrazením. Anjeli, ako vravia ich zástancovia, sú neviditeľní ale môžu na seba zobrať podobu viditeľných vecí. Anjelov zvyčajne zobrazujú s krídlami a vyzerajú buď ako dospelí alebo ako deti. Krídla nepochybne súvisia s ich prácou ako poslov Boha, ktorý žije na nebesiach. Zobrazenie podporuje vieru. Ale tvora bez tela nemožno zobraziť. Zobrazenie tvora v menšej ako ľudskej veľkosti by nebolo dôstojné nebeských tvorov. Predsa však je záhadné, ako tvory bez tela môžu myslieť a cítiť. Rozprávať o duchovi ako o tvorovi bez tela sa zdá byť podobné ako rozprávať o "okrúhlom štvorci". Snažiť sa predstaviť si myslenie alebo cítenie odohrávajúce sa nezávisle od tela je ako snažiť sa predstaviť si okrúhly tvar lopty, ktorý sa vyskytuje nezávisle od tejto lopty.

Pretože sú anjeli neviditeľní ale schopní premeniť sa na viditeľné formy, je pochopiteľné, že bolo zaznamenané mnoho "zjavení". Doslova hocičo by mohlo byť anjelom a akýkoľvek zážitok by mohol byť zjavením anjela. Existenciu anjelov nemožno vyvrátiť. Bohužiaľ, na druhej strane ich existenciu ani nie je možné dokázať. Hocičo, čo by mohlo byť anjelom, by mohlo byť aj hocičím iným. Každé zjavenie anjela by mohlo byť aj niečím celkom iným. Viera v anjelov, zjavenia anjelov a stretnutie s anjelom je úplne jednoznačne vecou viery.

Avšak aj keby existovali iba v našej predstavivosti, anjeli môžu byť veľmi užitoční. Môžu monitorovať a chrániť naše deti. Rodič sa môže pokúsiť riadiť správanie dieťaťa tým, že presvedčí dieťa, že anjel na neho bude dávať pozor. Anjel je predstavovaný ako ochranca detí, ale dieťa si, dúfajme, uvedomí, že anjel si bude pamätať aj všetky jeho skutky, dobré a zlé, a to aj vtedy, keď otec či mama nie sú nablízku. Koncept strážneho anjela je upokojujúci a univerzálny, filmy a televízne programy sú založené na koncepte anjela strážneho, často premeneného na nadľudského majstra okultných síl.

Tradiční religionisti nie sú jedinými, ktorí zbožňujú anjelov. Tvorcovia mýtov New Age si z anjelov urobili priemysel. Každý rok sa publikujú tucty kníh spájajúcich anjelov s takmer všetkým, od vedenia v každodennom živote cez rozprávanie sa s mŕtvymi až po parapsychologické uzdravovanie. Predaj figurín anjelov a iných produktov fičí. Ako to povedala jedna vznešená duša: "Jemne vedení anjelmi, kŕmime a pestujeme tvorivú dušu, ktorá sa sam uzdravuje."

linette
1. jún 2010

Znamenia anjelov často a bezdôvodne podceňujeme

Chcú s nami nadviazať kontakt

Anjeli chcú upútať našu pozornosť a nadviazať s nami kontakt. Pomáhajú nám vyliečiť sa, avšak podceňujeme znamenia, ktoré nám dávajú a považujeme ich za náhodu či výplody našej fantázie.

"Anjeli však hovoria: ´Nemôžeme písať svoje odkazy na oblohu. Kedykoľvek si teda všimnete, že sa vo vašom živote objavujú nejaké modelové situácie, najmä ak prichádzajú ako odpoveď na vaše otázky alebo modlitby, venujte im pozornosť a verte im. Keď opakovane počujete rovnakú pieseň alebo zaznamenáte rovnaké číselné poradie, kto za to podľa vás môže? Vaši anjeli, samozrejme!"- uvádza vo svojej knihe "Liečenie s anjelmi" Doreen Virtue.

Anjeli nám svoje posolstvá často oznamujú prostredníctvom číselných poradí. Robia to dvomi spôsobmi. Buď informáciu jemne pošepkajú do ucha, takže zdvihneme oči práve včas, aby sme zaznamenali napríklad čas na hodinkách alebo telefónne číslo na bilboarde. Anjeli dúfajú, že si uvedomíme, že rovnaký číselný rad vidíme už po niekoľký raz. Napríklad, môžeme vidieť tri jednotky naraz alebo mať pocit, že kedykoľvek sa pozrieme na hodinky, bude na nich 1:11 alebo 11:11. Druhým spôsobom, ako nám anjeli ukazujú významné číselné rady, sú fyzické zásahy, keď napríklad zariadia, aby pred nami išlo auto so špecifickou poznávacou značkou, ktorú si máme všimnúť.

Tí, čo si tento fenomén uvedomujú, sa stávajú odborníkmi na výklad zmyslu rôznych poznávacích značiek. Týmto spôsobom nám anjeli odovzdávajú podrobné odkazy. Naši anjeli nám vysvetlia, aký význam sa vzťahuje na našu situáciu. Treba sa opýtať: "Čo sa mi snažíte povedať?" A oni nám s radosťou poskytnú ďalšie informácie, ktoré nám pomôžu rozlúštiť význam ich číselných posolstiev.

Anjel v hodine smrti ukáže, ako sa dalo žiť inak

Ľudia nemajú pokoru. Myslia len na seba

Tento text napísal Miro Maglen, učiteľ čchi-kungu z Bratislavy. Spontánne vychádzajúce slová sú podložené vnútornými zážitkami, ktoré pretavil. Stoja za úvahu.

Ľudia nemajú pokoru. Nemajú pokoru k Bohu, ani k učiteľovi, ani k druhému človeku. Myslia len na seba. Chceli by sa mať ako v bavlnke, chceli by zdravie, chceli by schopnosti - tretie oči, a tak... Nechcú prijímať utrpenie, hoci práve ono má posilniť ich dušu. Utrpenie, ktoré očisťuje, ktoré posúva ďalej. Nechcú prijímať ani následky, ktorých pôvodcom sú oni sami.

Ľudia radšej myslia na menej dôležité veci: peniaze, majetok, sex, úspech a podobné veci, ktoré ich duši vôbec neprospejú. Väčšina sa vyhovára: "Ale veď žijeme v takom svete a musíme žiť nohami pevne na zemi. Musime sa starať o seba a o svoju rodinu, nie o druhých...." Ale keď človek nerešpektuje prírodné a božie zákony, dá sa povedať, že žije pevne nohami na zemi?

Ako to všetko budú vysvetľovať anjelovi, ktorý po nich príde v hodine smrti? Pred očami sa im premietne celý život vrátane pýchy, povýšenia, hnevu, pripútanosti, závislostí, nedôvery k Bohu, nepochopenia samého seba... Možno povedia: "Ale ja som musel... Nedalo sa inak..." A anjel im ukáže ako sa to dalo inak.

linette
1. jún 2010

terezka tie postele su odtadeto 😉
http://www.finezzadesign.cz/nabytek/detsky_nabytek

stanili
1. jún 2010

caute zienky, pekny vecer, i ked u vas asi zase uprsany 😒

linette
1. jún 2010

ahoj stanili 😵
ani mi nespominaj to pocasie.. je hrozne .. som na neho nastvana 😠 😠 😠 uz chcem slnieckoooo ..

stanili
1. jún 2010

lietanie babatiek? tak to by fakt nemali povolit, chudatka, vsak z toho mozu mat krvacanie do mozgu ☹ to radsej ani nechcem vidiet, niektori ludia uz vazne nevedia, co so sebou, horsie,z e do toho zatahuju nemluvniatka, ktore sa k tomu nemozu ani vyjadrit

dali4
autor
1. jún 2010

lin tak to je naozaj skeptikov slovník do slova a do písmena 😒