Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
2. jún 2010

vieš odkial to je? 😉

linette
2. jún 2010

marianka dnes som si aj ja poplakala ☹
nemozeme plakat .. je to sice dobre ale .. musime sa viacej naucit ovladat pre nase dobro

marianka79
2. jún 2010

odtialto 😉

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

linette
2. jún 2010

neviem odkial?

linette
2. jún 2010

marianka to je z nejakej knihy? .. o stretnuti?

marianka79
2. jún 2010

a mám to i vpráci v kabelke stále pri sebe a ked mi je nie moc dobre si to prečítam a je mi lepšie 😉

ono niekedy je dobré si poplakat dostaneš zo seba to čo ta tlačí mne plač pomáha potom mi je lepšie len oči ma štípu a ty čo si ronila slzičky ☹ 😢

denisocka
2. jún 2010

Baby,ja nebudem moct prist.to skor niekedy tu na spisi dame zraz

marianka79
2. jún 2010

už si to nepametáš 😵 😵 😵 som to sem raz dala a sa ti to páčilo myslím že to máš aj uložené lebo si to raz sem hodila i ty ked som bola negatívne naladená si mi to pripomenula odvtedy je to vo mne už to viem aj naspamet stále si to v duchu hovorím ako mantru 🙂

marianka79
2. jún 2010

@denisocka na hrade 😵 😵 😵

denisocka
2. jún 2010

No pod hradom,mam ho 2km vzdusnou ciarou

linette
2. jún 2010

marianka si to pamatam ze si to sem davala aj to ze som ti potom ja sem davala, len si este stale nepamatam odkadial to mas..
slzy .. no na jednu neprijemnu vec som si spomenula a potom som nieco povedala .. a sa to potom vlieklo .. mam asi pms som nejako citlivejsia a uz ma bolia aj krize ..

marianka79
2. jún 2010

baby idem ja spat lebo ma štípu oči a som total unavená bolia ma svaly a všetko 😒 tak som si v práci hovorila že som zdravá potrebujem sa len vyspat a zajtra budem fit aby ma choroba obišla tak papa anjelinky a dobrú nocku plnú farebných snov 😵

linette
2. jún 2010

deni chapem .. malinky bude este malinky a ty musis byt pri nom ... tak dame dakedy zraz na spisi 😉 😵 ale tam budem muset zobrat aj mojho samca, lebo ten hory a slovensko miluje .. 😀 😝
sice je to este daleko ale buduci rok by si do blavy teoreticky vedela dojst?

marianka79
2. jún 2010

lin z jednej stránky mám ju niekde v záložkách už tu toho mám hodne teda 😵

linette
2. jún 2010

sa poberem anjelicky ..
ides aj ty marianka vidim ..

dobru nocku vsetkym, vsetkym vsetko dobre, vsetkym pekne sny a anjelickov po boku a veselu naludu a uz konecne slniecko 😵 😵 😵

jery51
3. jún 2010

Ahojte anjeliky 😵
kde ste kto?
dnes koneeečne svieti slniečko..tak som rada, že prestlai tie dažde, nech len vody klesaju, bo som sa normálne bála...
hmm ktovie čo sa toto vlastne deje, či to je oteplovanie alebo kvoli sopke ....večer aj poobede som meditovala za lepšie počasie a aha 😀 😀
som šikula 🙂

marianka79
3. jún 2010

ahojte anjelinky dnes mi hned ráno prišlo dalšie trojčíslie a ked som šla poobede pre patka zase to isté trojčíslie som zbadala takže podla významu to vyznie super teším sa na dalšie znamenie 😉
moje znamenie........................

222 Označuje začiatok nového cyklu, ktorého druh je daný ďalším trojčíslom, ktoré zbadáš. Znak potvrdenia, že si na správnej ceste, správne konáš a ideš správnym smerom. Pokračuj v tomto smere rozmýšlania.

marianka79
3. jún 2010

@jery51 super len medituj 😵 😵 nech možme íst čím skor na kupko 😎 😵

marianka79
3. jún 2010

a ešte som zabudla krátko na to ako som ho zbadala druhý krát tak som zbadala 22ojku na vchode 🙂

neviete čo znamená dvojčíslie22???

marianka79
3. jún 2010

Číslo 22 zobrazuje zlosť, mrzutosti a nepokoje, ktoré priťahujú alebo odpudzujú a prudko menia náladu. Nepozná harmóniu, ruší rovnováhu a nikdy neprináša vyrovnanie.

našla som toto 😒

marianka79
3. jún 2010

a tu je zas iné čo som našla 😖
http://www.heilly.estranky.cz/stranka/vyznam-ci...

dali4
autor
3. jún 2010

Ahojte 😵 ... jery, marianka 🙂
Tu zase prší 😒

dali4
autor
3. jún 2010
linette
3. jún 2010

ahojte baby 😵
takze u nas je to s pocasim na ☹ ☹ 😢
dnes som bola popozerat a pridam par foto .. normalne ma hlava rozbolela .. este ked naprsi tak sa voda vyleje...

linette
3. jún 2010

tu je zopar foto .. z mostov je na tom najhorsie most pri kauflande ..

linette
3. jún 2010

tak a toto je nas berek .. do lesa sa vobec neda .. len s clnom ☹ ☹
tie smykalky su pri restike ..

linette
3. jún 2010

cesta do lesa

linette
3. jún 2010

marianka vsade pisu ine .. a toto nemam rada .. kolko ludi tolko chuti .. podla mna daj na intuiciu sama najlepsie vies, ktore z toho je blizsie pre tvoju momentalnu situaciu 😉

linette
3. jún 2010

dalinka to je dobra stranka 😉 ja som o tych larvach uz niekde citala .. 😕

linette
3. jún 2010

jery vycaruj slniecko 😉 😉 si sikulka ked takto pekne meditujes pre pocasicko 🙂 slniecko bolo aj ked chvilkove ale bolo 😉 🙂