Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
15. jún 2010

krásny deň želám,
marianka aj ja by som rada pomohla tým, ktorích postihli povodne, normálne im asi niečo pošlem...
no a na tom všetkom je jasne viedieť, aké je ubohé a nezmysluplné naháňať sa za majetkom...
podľa mňa sú toto všetko výstahy, na to aby to ľudia pochopili... ked to povedala pred rodinou mojou ked pozerali správy a híkali , že čo sa to deje.. pozerali na mňa ako na blázna 😅

marianka79
15. jún 2010

@jery51 ahoj vies ze aj ja si to myslim co ty? Ludia myslia len na seba, nahanaju sa za majetkom chcu mat viac a viac neni su skromny zabudaju na druhych...............boze len ma neukamenujte nikomu nic v zlom ale tieto nestastia sa stavaju preto, aby ludi zblizilo a aby sa zacali tesit z malickosti.........musi ich to posunut dalej a zacat odznova je mi to luto a hlavne koli tym co stratili vsetko a koli detom 😔 😔 😔

mia.k
15. jún 2010

Ahojte. Prepáčte,že som vám sem vtrhla,ale náhodou som sem zablúdila a zaujal ma príspevok od
@ivanko8 ,kde píše o vnútornom pokoji a o tom,aby sme sa netrápili názormi iných... Presne o toto sa usilujem v poslednej dobe,lebo už som sa dosť natrápila kôli jednej osobe a už by som chcela konečne inak žiť a to pokojne a vyrovnane a nie stále so strachom a hnevom vo svojom vnútri,ale stále sa mi akosi nedarí a nedokážem preštelovať svoje myslenie,tak ako by som chcela... Chcela by som poprosiť ivanka8,alebo niekoho iného,či by mi vedel poradiť,ako zmeniť svoje myslenie-ako tú zmenu dosiahnuť- aby som sa konečne mohla oslobodiť. Ďakujem.

kessina
15. jún 2010

linette, ja si momentalne nedokazem predstavit ako odpustit... myslim, ked clovek toho druheho zrani a aj ked clovek odpusti, tak pridu chvile, kedy to znova vyplava na povrch. Ale mozno je to pri takom ozajstnom odpusteni inac, ked clovek odpusti z celeho srdiecka, lenze sme predsa len ludia a hlavne v tazkych chvilach sa veci vracaju... neviem, ci som to napisala zrozumitelne alebo ci je to len u mna tak 😕
neviem, ci si pamatas, ako som ti pisala spravu, tak dotycnemu cloveku som naozaj odpustila, lenze neviem ako by to bolo, keby som sa s tou osobou stretavala. teraz je to fajn, lebo netusim, kde je, co robi. Lenze odpustit cloveku s ktorym je clovek denno-denne v kontakte, je podla mna nieco ine. Ale to su len take moje uvahy, asi som este "nedorastla" 😝

kessina
15. jún 2010

miruska, presne tak to je... ako pise lin, bol tam urcite nejaky dovod, preco sa to takto stalo. to ze sa to udialo vdaka, resp. kvoli tej hadke a urazu, neznamena, ze to tak nemalo byt. Jasne, bolo by prijemnejsie, keby namiesto tejto dovolenky vybavili nejaku inu, bez urazu a hadky, no zrejme sa mali z tejto situacie nieco naucit... a to ma dostava opat k mojim otazkam... jaaaj, ako clovek vie, co sa ma z danej situacie naucit??? co mu ma priniest?? urcite je to dolezite, nie?
vcera mi bolo povedane, ze netreba nad vecami prilis premyslat, ze tak ci tak sa stane to, co sa stat ma...
no ja akosi nechcem verit tomu, ze clovek si nemoze svoj zivot zariadit tak, ako chce. Mozno su veci, ktore su predurcene, neviem, naco by nam potom bolo slobodne rozhodnutie?? 😅
jery, aspon ze nie som sama 😀 😵
ivanko, jasne, tomu rozumiem, ale su ludia, ktori nemaju partnerov, alebo rodinu... mozno priatelov... takze co sa potom naucia tito ludia?? ved v podstate ucime sa od kazdeho, nie len od partnerov... a aj vdaka nim mozeme zazit rozne veci, ci prijemne alebo neprijemne...

miruska15
15. jún 2010

@kessina zlatino odpustit odpustiš je však prirodzene že pri prvej hadke to vytiahneš a vytkneš nemalo by sa to, ked raz odpustiš ale v živote to tak je ale po čase zlost vyprchne a znova si ziska dotyčny tvoju doveru (ale samozrejme musi aj on(ona) chciet inak to nema zmysel).Pride my že moc dumaš nad vecami a rozmyšlaš čo by bolo keby kašli na to nema to vyznam ži život taky aky je a nie taky aky by mohol byt.Mohol by byt skvely ale mohol by byt aj horši preto budme radi za to čo mame a nechcime to čo nemožeme mat.Samozrejme myslim život taky normalny nie niaky kde si tyrana alebo trpiš tak to je niečo ine tam treba to riešit.Ja som začala prosit anjelov o pomoc začala som sa s nimi rozpravat (v duchu) o všetkom o mojich pocitoch,potrebach ale aj prianiach a pomaha mi to lebo viem že su tu a pomahajumi alebo skor verim tomu a vieru treba mat.To jest moj nazor

marianka79
15. jún 2010

ahojte anjelinky @mia.k citala si tajomstvo? A kluc? Precitaj si tie knizky

Inak vitaj

marianka79
15. jún 2010

@linette ako je to s tymi zaplavami u vas? Som pocula na exprese a hned som si na teba zmyslela snad ste v poriadku 😔

jery51
15. jún 2010

@mia.k
ahoj, ja ti moc neporadím, len ti poviem ako to robím ja...
často meditujem, kašlem na blbé názory blbých ľudí, len sa pousmejem (kedysi som im chcela hovoriť, najmä niektorým individuám, ale nechám to tak) radšej im v meditáciách posielam lásku...
neboj aj mňa prepadajú chmúrne myšlienky, idú mi mnohí ludia na nerv...
ak sa stretnem s niekým nahnevaným alebos niekým kto viem, že ma nemusí, ipoviem si:
"berte si svoje energie."... 😵
veriť v seba, byť trochu egoistický, robiť vela pre seba samého, a a tým blbým ludom treba posielať lásku( bohužial častokrát to je rodina) no ved si ju vyberáme, nie???
i ked tá, o ktorej hovorím ja je skôr privydatá, až chápeš 😀

jery51
15. jún 2010

@marianka79
ano kvôli deťom to je luto aj mne..
ale vieš nad čím rozmýšlam, že prečo sa to všetko kydá na Vých. Sr.??
kedysi ked boli záplavy viacej v čechách ako u nás, šéf mi povedal, že slováci sa viacej venuju ezoterike a meditujú...hmm ktovie

jery51
15. jún 2010

inak marianka aj ja chcem levitovať ako Cris Angel... jeho môj šef doslova žerie 😀

marianka79
15. jún 2010

@jery51 ale to je trik si to pozri na you tube je tam plno videi co to odkryvaju 😉

jery51
15. jún 2010

hmm to fakt a ja som mu uverila??? 😅

marianka79
15. jún 2010

oki idem ja pracovat tak papz

jery51
15. jún 2010

no vidíš a taký človek ako šef mu uveril??? to sa mi zdá čudné...

jery51
15. jún 2010

jááj ty makáš??
tak nech ti to rýchlo ubehne 😵

ivanko8
15. jún 2010

Ahojte, som rád, že moje príspevky zaujali viacerých. Pokúsim sa postupne odpovedať, ale dnes len stručne, lebo dnes sa mi pritrafilo byť 18 hodín v práci a ešte si musím niečo pripraviť na zajtra. Chlapom sa takéto veci stávajú. 😅

@mia.k - dievčatá Ti už niečo poradili na získanie vnútorného pokoja. Treba začať jednoduchými a príjemnými vecami. Mne sa napríklad páči Objednávanie z vesmíru (a ďalšie knihy) od Bärbel Mohr. Je to podobné ako tajomstvo. Učiť sa poznávať krajší svet pomocou drobných želaní je príjemné a zároveň veľmi dôležité. Súbežne je možné využívať napríklad podporu flakónikov Aura Soma. Účinkujú naozaj veľmi silne, ale sú aj dosť drahé a chce to niekoho, kto tomu naozaj rozumie. Ja som mal šťastie na jednu pani z Banskej Bystrice.
Pokračovať je možné meditáciami - napríklad vnímanie peknej mandaly alebo recitovanie vhodnej mantry. No a najsilnejšie sú meditatívne cvičenia, ale to už chce kus motivácie a vytrvalosti. Inak ja sa venujem tomuto "sebavylepšovaniu" už asi štyri roky a niektoré moje postoje a správanie sa zmenili viac, niektoré menej a niektoré mám taký pocit sa vylepšovať ešte len budú. Takže je to beh na dlhú trať. Ale určite by som sa nechcel vrátiť tam, kde som bol pred štyrmi rokmi. 🙂

@kessina - nemusí sa jednať len o tých najbližších, tým dôležitým sa pre nás môže stať ktokoľvek, dokonca aj ten, s kým sa nestretneme alebo o ňom ani nevieme. To čo nás v tomto živote čaká, čo sme sa rozhodli naučiť, k nám môže prísť najrôznejším spôsobom. Ten príklad s rodinou som len prevzal z Tvojho príspevku. Dôležité je žiť život a zároveň sa mu snažiť porozumieť.

Skúsim napísať o tom vnútornom pokoji a odpúšťaní aj viac, ale zrejme až o pár dní, keď si nájdem čosi viac času. 😎 Bude to taký "chlapský" pohľad, ale dúfam, že pomôže. 😉

dali4
autor
16. jún 2010

Dobré ránko prajem všetkým 😵 ... ideme sa s Mišelkou naranajkovat a potom budem dočítavat vaše príspevky 🙂 , zase som tu dlho nebolaaaa 😒 jaj ...
@ivanko8 ... aj nám tu tak trochu chýbal taký chlapský pohlad na veci 😉 ... to je moj názor ale kočky budú určite súhlasit 🙂 . Vieš pekne vysvetlovať. Ja osobne mám s týmto mierny problém, veľa vecí mi je jasných ale ked sa ma na to niekto opýta tak sa neviem vykoktať, neviem to slovami vyjadriť. To je jedna z vecí na ktorých pracujem. Asi mám slabú slovnú zásobu... to vieš, materská dovolenka robí divy 🙄 ... som doma iba 9 mesiacov ale už cítim že "zaostávam" 😒 . Som typ človeka korý miluje ľudí, spoločnosť... a doma sa necítim dobre. Teda v tom zmysle že nechodím do roboty, nekomunikujem so širším okruhom ľudí. Na čítanie tiež akosi nieje moc času... Ale aj takýmto obdobím si musím prejsť, beriem to 😉 .

dali4
autor
16. jún 2010

@miruska15 myslím si že peklo naozaj nieje. Ak človek robí zle v živote, tak po smrti za to trpí, ale je to otázka toho, čo duša cíti, čo prežíva.

dali4
autor
16. jún 2010

@miruska15 , @linette pekne nazývate svoje polovičky, že chlap 😅 ...
lin ... a čo džek 😉 😀 ?
Pre ostatných džek znamená chlap, muž, chalan... v brnenskom hanteci 😅

dali4
autor
16. jún 2010

K politike sa nevyjadrujem, lebo sa do nej nerozumiem ...

dali4
autor
16. jún 2010

@mia.k zdravím ta 😵 . Na vnútornom pokoji treba pracovať, niekedy to trvá dlhší čas. Čo velmi pomáha, je vďačnosť. Často mysli na to čo v živote máš, a za to buď vďačná. Precíť to, že si zdravá, že máš zdravé dieťatko, že máte kde bývať, že máte čo jesť, čo si obliecť, raduj sa z toho, ked vyjde slniečko, raduj sa ked zbadáš pekný kvet, velký zdravý strom, pohlad ich... atď... proste buď vďačná za "obyčajné" veci. Napísala som to v uvodzovkách lebo to niesu obyčajné veci, sú to najvačšie poklady v našom živote, len bohužial ich velakrát berieme ako samozrejmé veci, nezaoberáme sa nimi a riešime to, čo nás zbytočne vyčerpáva, brzdí, zaťažuje a ani to naše trápenie nikam nevedie.

dali4
autor
16. jún 2010

Decká, dneska u nás bude chodiť nákladné auto a zbierat veci. Kto bude chciet nejakými vecami pomôct tým, čo postihli povodne tak môže takýmto spôsobom. My ideme naložiť Marečkovu posteľ a jedálny stol. Budú tu až večer o 20.00 tak ešte niečo pohladám, oblečenie, topánky... Ja len dúfam, že sa to dostane do rúk naozaj tým, čo potrebujú pomoc 😕.

mia.k
16. jún 2010

ahojte. Ďakujem vám pekne za vaše odpovede a uistili ste ma,že sa uberám správnou cestou... Len bohužiaľ je to ako píšete dlhodobý proces a niekedy mám pocit,že nenapredujem. ☹
@dali4 presne ako píšeš,snažím sa upriamovať na to pozitívne čo mám a to ma napľňa spokojnosťou,ale niekedy sú chvíle,že ma dotyčná osoba tak zraní,že prepadnem smútku,napriek tomu,že mám kopec úžasných vecí okolo seba,za ktoré som veľmi vďačná... No a toto je práve to, čo by som chcela zmeniť na sebe-netrápiť sa nad rečami a skutkami iných,lebo sa to stáva dosť často a potom mávam také negatívne stavy a prenášam tú zlú náladu aj na mojich blízkych...
@marianka79 vďaka za typ na knižky-nečítala som ich,tak sa idem po nich poobzerať.
@ivanko8 teším sa na ďalší príspevok o vnútornom pokoji... 😉

dali4
autor
16. jún 2010

mia a je nutné aby si sa stretávala s tou dotyčnou osobou 😕 ... ? Lebo ten človek ti može kradnút energiu a ak sa to dá tak je lepšie sa s takými ludmi nestretávat. Viem, že niekedy sa to nedá...

dali4
autor
16. jún 2010

@mia.k túto knihu si čítala 😉 ? http://www.gorila.sk/product/109589