Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
24. jún 2010

Číslo 8 - se v arabském písmu skládá ze dvou nul nad sebou. Zdánlivě je tedy dvojitým záporem a dva zápory se v matematice ruší, a proto jsou kladem. Osmička je dobrým číslem a znamená něco kladného. Přisuzujeme ji vynálezcům, technikům, badatelům a objevitelům, kteří jdou vytrvale a soustředěně za cílem tak dlouho, až ho dosáhnou. Patří tedy géniům, kteří mění sílu svého podvědomí v úspěšné skutečnosti.

jery51
24. jún 2010

@dali4
a v čom ten kurz spočíva..??
ja by som sa chcela venovať reiki, no teraz nemám dostatok euráčov, asi až ked pojdem robiť 😅

miruska15
24. jún 2010

Ked ste sa všetky pomenili tak aj ja som spravila zmenu.Dala som niake nove foto tak kuknite na krpca ak chcete

dali4
autor
24. jún 2010

@jery51 môžem ti povedat o čom je prvá čast... učili sme sa meditovať, načúvat svojej intuícii, vyrovnávat čakry sebe aj druhému, prečistovat auru s pomocou anjelov... dalšie časti sú opísané na tej stránke čo som dala link. Neišla som už dalej preto, lebo sa mi nechcelo za každým íst do Ba 😒 , za dalšie je to dost penazí, človek ked už má deti tak rozmýšla čo uprednostní, či takéto niečo alebo výlet s detmi alebo im kúpi čo potrebujú 😒 vieš ako to je 😉 . A naozaj som ani necítila potrebu. Na tu prvú čast som musela íst, tahalo ma to a som rada že som bola, bolo to fakt velmi zaujímavé, ale potom som dostala pocit že toto nieje to čo potrebujem. Aspon zatial nie. Idem pomali po chodníčku ktorý si sama dláždim 😵 . Možno príde čas, kedy si poviem že už viac sa sama nenaučím, potrebujem učitela... tak pojdem za tým, ale ešte tam niesom 🙂

dali4
autor
24. jún 2010

Hovorí sa že ked sa niekto začne zaujímat o ezoteriku a veci s nou spojené, tak by mal mat nad sebou nejaký dohlad, lebo práca s energiou može aj ublížit. Ale ja vlastne čo robím tak to som sa naučila od liečitelky, nebolo to len z mojej hlavy že teraz idem meditovat a hotovo... ona mi povedala čo možem a čo nie. Párkrát sa mi podarilo u druhého zmiernit bolest na dialku ale to som už dlho nerobila, vyšla som z cviku 😝 . Prišla Mišelka tak išlo všetko bokom...

marianka79
24. jún 2010

ahoojte anjelinky 🙂

marianka79
24. jún 2010

dali ajoj presne tak ako vravíš ked necítiš potrebu v tom pokračovat netreba to nasilu robit človek má v sebe stále čo objavovat a i vlastným usilím dokáže robit zazraky a ked už fakt by si nebol istý tým čo robí treba vyhladat pomoc druhého ja tú pomoc mám od vás dozviem sa tu vela vecí čo ma posúva dalej a dalej 😵

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 ahoj... 😵 ved aj ja velakrát hladám pomoc tu, u vás... to je to čo potrebujem. Potrebujem s vami komunikovat.. Som nesmierne štastná že sme sa tu takto dali do kopy 😵 . Podporujeme sa, radíme si ... to je doležité. Mat okolo seba ludí ktorí si rozumejú, ktorí si vážia jeden druhého a chciet na sebe pracovat. 😵 Aj ked sa ešte nepoznáme osobne ale aj to bude. A nakoniec my sa predsa poznáme duševne 😉 , aj v snoch sa navštevujeme 😅

marianka79
24. jún 2010

hej hej toto je moja spovednica vela som sa tu naučila a mám pocit akoby som vás poznala odjakživa 😵

marianka79
24. jún 2010

inak na tej tetanovke som nebola lebo som maród a idem zajtra na odbery tak ked budem ok tak ma popichajú 😅

marianka79
24. jún 2010

mne sa ešte o nikom z vás nesnívalo ☹

dali4
autor
24. jún 2010

marianka ešte ked ta dobre popichajú tak je to super, mne raz brala jedna divná sestrička krv a tak sprosto ma pichla že mi omodrela celá ruka. Som normálne išla o týžden k lekárke že či mi ruka odumiera alebo čo 😅 ... normálne hnusné to bolo.Taká 15 cm modrina.... Jaj, toto ked bude čítat linette 😝 🤐

dali4
autor
24. jún 2010

mne sa snívalo s denisockou, linette a mywiel

dali4
autor
24. jún 2010

marianka to príde 😉

dali4
autor
24. jún 2010

dneska sme boli v Tomačíkove, Marek tam mal rande 😵

dali4
autor
24. jún 2010

v Tomašíkove

dali4
autor
24. jún 2010

Marianka... aké autíčko budeš mat? Prezrad 😉

marianka79
24. jún 2010

íha on takto frajeruje 😉 ale treba čo sa za mlada naučí..... 😀

marianka79
24. jún 2010

dalinka chevrolet lacetti 😉

marianka79
24. jún 2010

a ideme na dovču už to máme zaplatené patko sa tešííí a ja tiež 😵

dali4
autor
24. jún 2010

😲 🙂 jéééé

dali4
autor
24. jún 2010

kam idete?

marianka79
24. jún 2010

ostrov brač -supetar mesto

dali4
autor
24. jún 2010

Kuknem aká je ta fotka čo som spravila, ked bude ok tak ju dám do alba. Ako sa Marek s Kristínkou napchávali ríbezlami 😅

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 pekné auto 🙂

marianka79
24. jún 2010

http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/16--16... a toto stálo pred barákom to je znamenie pre mna 😵 😵 😵

dali4
autor
24. jún 2010

Takéto bude nosit Mišelka na budúci rok 😅

dali4
autor
24. jún 2010

Sranda... super marianka 🙂

marianka79
24. jún 2010

ja som dnes malovala nejak ma kopla múza 😝 a aj patka obaja sme malovali