Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

Mohli by to byt aj orby ... 😕 😉

dali4
autor
28. jún 2010

@linette to všetko čo si sem dala v posledných príspevkoch... to sa viaže k č. 8 ?

luciaa86
28. jún 2010

ja to vidim od dectva a nikdy som nevedela co to je ked som sa spytala mamy tak si myslela ze si vymyslam ze ona take nic nevidi 😠 este som aj za blazna bola 😀 dali napisem ti IP

jery51
28. jún 2010

@luciaa86
vitaj medzi nami 😀
aj ja som zvedavá čo ťa priviedlo k anjelikom...až môžeš napíš..
inak babule ja som taaaaak rada, že je teplúčko sa teším pojdeme cez týžde aj cez víkend hádam na kupko nech sa malý vyblázni

marianka79
28. jún 2010

@luciaa86 je toto mozneeeee 😲 takze uz viem co to je!!!ja mam tiez take videnie len ja vidim skor ako keby prsalo aj ked som kolkokrat pozerala z okna a prikukala som von ze prsi a ked mi ostatny povedali ze nie ved je pekne tak som nechapala ja som stale videla ze poprcha 😕 aj v byte to vidim a vecer ked lezim tak to vidim kraaasne akoby som letela vesmirom pomedzi hviezdy takze to je energia a ja stale rozmyslam co to je???preco to vidim a ci su to len vidiny???a tiez som to vidala uz ako mala. 🙂

jery51
28. jún 2010

@linette
ahoj moja, keď u,ž robíš v tej cestovke snáď budeš vedieť, čo sa dá ísť do chorvátska ja na 5 dní??

dali4
autor
28. jún 2010

Tu je ešte trochu vedeckých poznatkov http://www.revprirody.cz/data/0506/jemnohmotny_...

marianka79
28. jún 2010

@jery51 ajoj tak aj ty do croatie chces? Ja uz idem jery ak ides autom lacnejsia dovca je na blind a tam si ubytko najdes mojej sestre to poradila jedna chorvatka co boli u nej ubytovany na 5dni neviem ci sa oplati cez cestovku 😉

marianka79
28. jún 2010

@dali4 ahoooooj 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

@marianka79 ahooooj 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

@jery51 ahoooj 😀

dali4
autor
28. jún 2010

Ja zvyknem vidiet také nazvala bysom to iskričkami 😉

marianka79
28. jún 2010

takze kazda tomu vravime inak 🙂

marianka79
28. jún 2010

jednoznacne som rada ze to mam konecne vysvetlene takze neni to paranoja 😔 😅 😕 😉

dali4
autor
28. jún 2010

@marianka79 a každá to možno aj vnímame inak 😉

marianka79
28. jún 2010

takze kazda tomu vravime inak 🙂

marianka79
28. jún 2010

@dali4 ahoooooj 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

V tejto čtvrti som bývala 😅 a pozrite čo tam je http://www.agartha.cz/pruzkum/brno/cernovice-pi...

dali4
autor
28. jún 2010
dali4
autor
28. jún 2010

Pod celým Brnom sú takéto chodby http://www.agartha.cz/pruzkum/brno/denis-kryt-p...

linette
28. jún 2010

ahoooooojjjte baby 😵 😵 😵 😵
tak a dnes mam volno od samca ... ma dovolenku .. 😀 😝
v nedelu sme mali vyrocie 2 roky a ako darcek som mu dala spraivit tricko 😉 sa tesil ako detsko .. 😀 natiahnem foto a prilozim ho 😉 🙂

linette
28. jún 2010

@dali4 k tym vyrokom .. je to z knihy objednavame si z vesmiru a nemam sajnu co znamena ta osmicka.. 😀

linette
28. jún 2010

@luciaa86 vitam ta aj ja medzi nami 😵 😵 som velmi rada, ze pekne rastieme a pribudame 😵 😵 ak mozes tak aj ja by som si rada precitala co ta priviedlo k anjelickom 😵 😉

dali4
autor
28. jún 2010

A v tejto jaskyni som bola, tí rytieri sú úžasní 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

@linette ahooooj 😵

dali4
autor
28. jún 2010

@linette s tou osmičkou mi to napadlo preto lebo som tu s nou niečo riešila 😅 , ale tiež mi to také divné bolo v tých textoch

linette
28. jún 2010

a tie bodky..
mate na mysli take priesvitne??? 😕 😕 pretoze take priesvitne vidim za kazdym ked som na dennom svetle .. aj v robote ked pozeram cez vyklad tak take bodky priesvitne ale akokeby padali na zem .. zalezi od toho akym uhlom sa na ne pozeram .. takze vravite ze to je v poriadku? .. ja som sa uz bala, ze to je chyba oka a patri to k ocnej .. 😝 🙄

a este viete co casto vidim v robote? .. neviem co si ti ludia o mne pomyslia.. ale vzdy ked su postaveny blizko k dveram tak vidim okolo nich krasne biele obrysy.. zeby aura? .. neviem co to je ale cumim na nich jak blazon .. vidim to len vtedy ak je biele pozadie .. 😕