Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
30. jún 2010

aj ja som zabudla pozdravit nasho muza .. 🙄 som sa zdravila dobre rano bambulky .. tak sa opravim..
dobre rano bambulky a dobre rano bambulko 😵 😵

@ivanko8 tu bola rec o vykani a tykani .. mozem ti aj ja tykat? 😎 😕

linette
30. jún 2010

@dali4 ked si to natacala mobilom tak si myslim, ze tu energiu si mohla zachytit 😕 aj ked je to dost diskutabilne .. ja som si pri hlave tiez raz volajake cudo odfotila .. tiez to mohlo byt z fotaku (fotene s bleskom) alebo ze sa nieco mohlo odrazat.. lenze neviem co, lebo nic take tam nebolo .. fakt cudne to vyzeralo.. akoby to malo oci .. 😖
hodim sem foto kde som to obrezala ..

linette
30. jún 2010

tu je to cudo .. fakt neviem co to mohlo byt ...

linette
30. jún 2010

normalne akoby to malo dve oci modre a kukalo mi to na hlavu .. to hnede tam su moje vlasy .. co mi to volaco z hlavy vyslo?? 😀 😀 😀 alebo skor voslo? 😕 😕 😕

linette
30. jún 2010

a k orbom ..
zaujimave je, ze vnimat a nachadzat na fotkach som ich zacala az vtedy ked som sa o nich dopocula, dozvedela a stale viacej a viacej sa mi ukazuju odvtedy ... 😕

linette
30. jún 2010

nasla som tu stranku kde su zobrazene normalne orby, orby duchov, prachu, ...
http://www.ghostweb.com/orb_theory.html

linette
30. jún 2010
linette
30. jún 2010

na toto sa mi lubi ta hudba .. sa dobre trafili 😅

https://www.youtube.com/watch?v=pXQoaCbj89Q
ivanko8
30. jún 2010

Príjemný predobed prajem všetkým. Už nám skončili štátnice, skúšky, posudky a hodnotenia, tak sa tu skôr objavím aj v takom "normálnejšom" čase. 🙂

ivanko8
30. jún 2010

@linette, už aj ty s tým tykaním?
Normálne sa začínam hanbiť, že ja som sem prišiel a začal som len tak všetkým tykať. Mne to pripadá ako príjemná zmena oproti komunikácii so študentami, kde si udržiavame istý formálny odstup. Ale udržiavať si taký odstup aj v rámci nejakej komunity - to stavia ľudí do určitých rolí a ja tu určite nechcem vystupovať z pozície nejakej roly. Tak sa ospravedlňujem.

ivanko8
30. jún 2010

Pozeral som si nejaké články, na ktoré mám dlhodobé odkazy. Tu je tak príjemne opísaný vzostup do vyššej dimenzie a je tam aj niečo o portálových orboch:
http://helar.wordpress.com/2009/12/19/vitajte-v...
A ak má niekto záujem, tu je pokračovanie:
http://helar.wordpress.com/2010/01/09/vitajte-v...

ivanko8
30. jún 2010

@dali, ty si sem dávala nejaké odkazy na jemnohmotný svet, ale nejak si to nekomentovala.
Podľa mňa je to jedna z foriem ako si my z nášho pohľadu štruktúrujeme univerzum, podobné opisy je možné nájsť veľmi často. V tom prvom odkaze je podľa mňa pridaných veľa subjektívnych názorov (magneticko-éterický očistec?), pričom nie je povedané, kto je zdrojom tých informácií. (Ten, kto to písal to tak presne pozná alebo je to opis od niekoho dôveryhodného?) Druhý odkaz obsahuje opisy z viacerých vedeckých teórií a tvrdenie, že nejaký vedec podal matematický dôkaz. Formulované je to pekne, ale žiadna teória nie je dôkaz a matematika môže dokázať len súvis dvoch výrazov. Výrazy je potrebné interpretovať (priradiť im konkrétne javy), takže by som očakával skôr dôkaz fyzikálny alebo nejaký podobný. Už som si dávno všimol, že čím viac sa v nejakom texte píše, že je to vedecký prístup, tým viac sa jedná len o želanie autora, aby tomu aspoň niekto uveril.
Kvôli miešaniu vlastných predstáv a "vedeckosti" by som odporučil na čítanie radšej nejaké menej dogmatické články k tejto téme.
Aký je názor ostatných?

ivanko8
30. jún 2010

Dnes asi nemám celkom svoj deň, v predchádzajúcom príspevku som dal odkaz na úplne inú dali. Bude prekvapená. Mal som samozrejme na mysli našu @dali4 🤐

dali4
autor
30. jún 2010

@ivanko8 niekedy sem hádžeme linky, odkazy na rozne články a tak nejako sme zvedavé čo na to povedia ostatní... Ja si tiež niesom velmi istá že to, čo sa tam píše je vieryhodné a chcem počut aj názor tu prítomných 😉 ... a naviac je to aspon dovod na debatu a zamyslenie, čo povieš ? 😉
Raz som videla aj jeden rozhovor s tým mužom, čo uvadzál reláciu Okna vesmíru dokořán, neviem ako sa volá a ani neviem aký má titul alebo aké má vedomosti a poznatky, len som ho lúbila počúvat. Poznáte ho niekto ?? .. a on vtedy rozprával o hmote, ktorá vlastne s nášho pohladu hmotou nieje, vraj zistili že má velmi silnú energiu ale nevedia čo to je, odkial to je... a vtedy túto "hmotu" nazýval vesmírnou energiou a tiež spomenul slovo Boh. Vraj to môže byt energia, ktorú my ludia cítime ako niečo, čo drží nad nami ochrannú ruku a nazvali sme si ju Bohom. Ale to už len polemizoval... Ked som natrafila na tieto články tak som si na tento rozhovor spomenula.

dali4
autor
30. jún 2010

Dr. Jiří Grygar sa voláááááá 😉

dali4
autor
30. jún 2010

Hladám video kde o tom hovoril ale nedarí sa mi 😠 ... bolo to tuším na stv.

dali4
autor
30. jún 2010

@ivanko8 mohla som k tým linkom napísat aspon otázku že "čo na toto hovoríte?" 😀 aby to nevyzeralo že vás tu chcem nejako skúšat😅 .

dali4
autor
30. jún 2010

K tomu tykaniu... mna vobec nenapadlo že bysme si tu mali vykat 😅 . Normálne v spoločnosti nemám rada ked si ludia hned po zoznámení potykajú, myslím že niekedy si treba držat odstup a rešpekt ked sa ešte velmi nepoznajú. Ale tuto to vnímám inak, máme takmer rovnaký pohlad na veci, od začiatku je to tu v podstate o jednej téme a mám pocit akoby sme tu boli rodina. Ja som si napríklad hned potykala aj s mojou liečitelkou, teda ona mi to navrhla. Bola som trochu prekvapená lebo sme sa videli prvýkrát a je staršia odo mna... ale povedala mi že "my si tu všeci tykáme" 😵 . A má pravdu 🙂 Ja neviem ale ked už budeme iba duše, bez tela, tam v tom druhom svete... tam existuje nejaké vykanie 😅 ? 😕 😅 podla mna nie 😉

ivanko8
30. jún 2010

@dali4 ďakujem.
A k tomu Grygarovi - je to veľmi dobrý rečník, astrofyzik a zanietený bicyklista.
Dosť dlho bol ináč predsedom klubu Syzifos - pesimistov, ktorí odmietali čokoľvek nefyzické. Ale zdá sa, že sa na vesmír začal pozerať omnoho širším pohľadom. Rád som pozeral jeho seriály a stále čítam aj jeho astronomické články.
Možno skôr niečo nájdeš z jeho stránky: http://www.astro.cz/~grygar/

ivanko8
30. jún 2010

Keď budeme duše, ktoré si uvedomujú to, že všetko jedno, možno si nebudeme ani tykať, ale oslovovať sa navzájom JA. 😀

dali4
autor
30. jún 2010
dali4
autor
30. jún 2010

Toto vyzerá zaujímavo, ale ešte som nemala čas si to pozriet 😒 http://video.google.com/videoplay?docid=-484800...

marianka79
30. jún 2010

ahojte no to ma mrzí že som tu spravila rozbroje s tým tykaním a vykaním ☹ dúfam že som ta @ivanko8 tým neurazila ak ano tak sa ti ospravedlujem 😔
mne v práci začala jedna 17tka vykat a oslovovat ma "teta" 😀 som jej vysvetlila že neni som teta ale marianna tak nech mi vraví menom 🙂 a potom aj tá komunikácia bola iná ako ked mi vykala tak ivanko prepáč ak sa ta to dotklo 😔

jery51
30. jún 2010

ahojte
tak dnes sme boli s Kubkom prvý krát na kupku 😀
dobre bolo, sme sa konečne osviežili....
skoro týždeň som nič nerobila s kartami ani som nemeditovala a zase ma prepadajú chmúrne myšlienky, veru zajtra keď malý zaspí budem meditovať, potom mi je hneď lepšie 😵

marianka79
30. jún 2010

mam jednu otázku stále sa mi ukazuje kombinácia čísel 369 najviac však v poradí 936ako si mám pozriet jeho význam??? po jednotlivých číslach? 😕 lebo toto trojčíslie nie je nikde len jednotlivo velmi zvláštne veci sa mi dejú okolo tohto čísla a už dlho a dnes som odhalila niečo viacjedná sa o ŠPZtku s číslom 936DM ak si teda pozriem význam jednotlivých čísel ako tak niečo z toho si vydedukujem no dnes som si konečne všimla i tie písmenká DM a ostala som stát ako obarenáD- DODOa M-MARIANNA pozerala som na tú značku že čo mi to chcú povedat ako som došla domov hned som zistovala i ked dodo nie je meno v kalendári ale všetci mu tak vravíme je to teda na pol vyriešené 😵
čakám na dalšie znamenia 😔 🙂

bodka13
30. jún 2010

ahojte kočky 🙂 ...vedela by ste mi tu niektorá vysvetliť =vyložiť sen 😕

terez34
30. jún 2010

ahojte moji zlaty mam nervy jak blazon davala som si novy album az dva krat a obidva mi zmizli a neostalo tam nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale ak chcete hodila som nieco tak kuk 😒 😖

terez34
30. jún 2010

je tu niekto halooo potrebujem dialog

marianka79
30. jún 2010

@terez34 ahooj