Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
2. nov 2010

@eeevvvkkkaaa mne to skor pripadá ako nejaká nízka energia... nie božská láska 😕 . Nemám ešte až také velké skúsenosti ale zatial som teda nepočula o tom že by človek ktorý pocítil božskú lásku prestal cítit lásku k ludom. Neskúsila si nejakého liečitela... ? Keby si dovolila aby nazrel do tvojej duše že čo sa tam odohráva...

dali4
autor
2. nov 2010

Zdravím aj vás všetkých ostatných.
@ruzenkas nápodobne... aj ja sem vždy nakuknem, moc nedočítavam teraz tak sa ospravedlnujem 😒

ruzenkas
2. nov 2010

@dali4 Asi tak nějak 😅

jery51
2. nov 2010

@eeevvvkkkaaa
ahoj ja som strašne vedavá, mohla by si mi napísať čo ešte vidíš??? nemusíš sem, napíš IP... 😅 dakujem 😅

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas ahoj moja my sme všetky v poslednej dobe také rozlietané tu 🙂a zvláš v tieto chvíle ked aj na hroby a aj cestujeme ja mám už vybavené všetky a ty čo ako sa ti darí?

motylka
2. nov 2010

aj ja by som chcela vedieť, čo eeevvvkkkaaa vidí... ak môžeš, napíš to sem, prosím 😉

motylka
2. nov 2010

@ruzenkas aj ja sa teším na Vianoce 🙂 u nás doma (teda u mamy) to často bolo o strese, my máme teraz s mojou rodinkou také pohodové sviatky, čo sa nestihne upratať, tak neutečie, v pohode navarím, ak sa mi chce, napečiem, ak nie, kúpim koláčiky 😉 spolu potom sedíme, pozeráme telku, malá sa hrá s hračkami 😵...

marianka79
2. nov 2010

@motylka tak to máš pohodičku ja som včera makala v práci a dnes na nočnú ☹

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas na vianoce sa teším ale hlavne na to že bude patko so mnou lebo to máme s ex rozdelené minule bol s ním a na silvestra so mnou teraz nebude na silvestra so mnou ale to mi tak nevadí hlavne že si tuto rozbalí darčeky a bude s nami má to chudáčik takéto na dvojo ale aspon má viacej darčekov 😀 tak je to i výhoda ešte verí na ježiška i ked pochybnosti má lebo spolužiaci mu to vraveli že to rodičia nosia ale vždy ho nejak presvedčím on mi verí bude mi luto ked sa dozvie pravdu ako mu to vysvetlit už teraz premýšlam nad tým 😒

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 To je moc krásné, že věří 🙂 Přeci jen už je docela velký, ale čim déle, tím to je lepší, ale asi by bylo dobré, kdyby se to dozvěděl od vás. Já jsem to zjistila sama, že jsem se koukla pod zatahovaíma dveřma, abych viděla Ježíška, jak tam dává dárky a viděla jsem naše. Bylo to hrozné zjištění.
@motylka To je dobrý přístup, já to taky nějak nehrotím. Jenže u nás se většinou na Štědrý den pohádáme 😀 a kvůli blbostem.

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas ja viem ale ked už aj spolužiaci mu to vraveli ale on uveril mne ---zatial ale ja mu to vysvetlím hmm škoda to už bude koniec detstva ☹

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 Jo, to je to nejkrásnější, věřit v to, že dárky nosí Ježíšek a když člověk vidí ty rozzářené dětské oči při rozbalování dárků 🙂

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas včera ked sme boli na hroboch sme zapálili sviečky pri spoločnom kríži a tam bol ježiš na nom a patko sa ma spýtal "maminka a on je tuto pochovaný?"-no nebol zlatý 😵 tak som mu to potom vysvetlovala 🙂

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas a čože sa vy vadíte na vianoce háááá?

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 Jé, to je krásné 🙂 a co si mu na to řekla?

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 Myslíš hádáme?

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas ano hádate 😀

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 Nevím, asi tím stresem a jak chce být každý hodný a pak se to nakupí a bouchneme...ale loni jsem byla na Štědrý den s manželem a to bylo v poho 🙂

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas no že nie tu nie je on je inde toto je za všetkých mrtvych a pýtal sa kde teda je a ja som rozmýšlala normal mi to vypadlo vtedy z hlavy 😅 a nejak sme to potom zahovorili tak som mu to tušim ani nedopovedala že kde 😀

marianka79
2. nov 2010

@ruzenkas tak to je potom ok ruženka idem ja moja lebo dnes ma čaká nočná tak papa 🙂

ruzenkas
2. nov 2010

@marianka79 Tak to je hezký, že se takhle zajímá. Tak ať ti to v práci uteče... 🙂

motylka
2. nov 2010

ahojte, ja som dnes nepočúvla šiesty zmysel ☹ bola som s mojou malou kupovať čižmy a hlavou mi prebehla myšlienka, aby som ich skontrolovala zvnútra, či ju tam nebude nič pichať, ale som to ignorovala ani neviem prečo a keď sme prišli domov, tak v jednej čižmičke trčia 2 malé klinčeky ☹ tak ich musím zajtra ísť reklamovať... mňa to ináč dosť fascinuje alebo neviem ako to nazvať, že takéto veci fungujú 😉 aj keď o tom teoreticky viem...

uskamuska
2. nov 2010

oooooooooooooo to ma mrzí @motylka

shupolienka
3. nov 2010

ahoj kukulky ako sa mate? Idem uspat prcka a potom vas pridem docitat 😉

marianka79
3. nov 2010

@shupolienka ahoj ja sa mám fajn som prišla s cvičenia na ktorom sa mi pripomenuli anjelikovia moji na konci ked sme mali vydychovačky zaznela najkrajšia piesen od Robbieho Williamsa-An Angels ktorú som tu prednedávnom davala že sa mi lúbi 😵 aj s prekladom piesne 😉

shupolienka
4. nov 2010

Ahojte

@marianka79 no tak to sa ti pekne pripomenuli 😉
ja idem teraz za chvilu s kamoskou do fitka zabehat si na bezecky pas 😝. Idem prvy krat tak dufam ze mne hlavne anjelikovia daju silu, nech tam neodpadnem po 5 minutach 😅. Sa uz tesim, potrebujem schudnut aspon 4 kila 😅
tak sa majte krasne, dnes bude nadherne, slniecko uz svieti, vonku je teraz uz 14 stupnov no uuuzaaasneee
😵

marianka79
4. nov 2010

@shupolienka super najlepšie je cvičit ráno to sa ti rozprúdi celé telo ale skor by som išla na niečo iné ako na bežiaci pás 😉 mám rada spinnery a steppery to je super cvičko na nich a netrpia kĺby tak ako pri behu
ja som mala ranajšiu prechádzku so psom sme sa vylietali obaja niekedy mám pocit že on venčí mna a nie ja jeho 😀

tak aj my máme krásne slniečko 😵 prajem vám krásny den plný pozitívnej energie 😉

orgovanka
4. nov 2010

Ahoj,ja sa anjelom venujem,podarilo sa mi aj skontaktovat s mojimi straznymi anjelmi,mam kopec literatury anjelskej aj karty a mozem potvrdit,ze vsetko to funguje,anjeli su stale s nami,a cakaju,kedy ich oslovime,poziadame o pomoc,vedenie.

jery51
4. nov 2010

@motylka
ty si presne ako ja...teórie viem habadej a druhým velice rady dávam a sama sebe pomôcť neviem 😔

jery51
4. nov 2010

@orgovanka to je super 😉
a ako si sa skontaktovala s týms vojím anjelikom??