Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
11. sep 2010

@jonuska aj ja som rozvedená bola som na tom dost zle ale prišla som k tejto téme o anjeloch a všetko sa mi vyjasnilo samozrejme že nie hned to teda trvalo ale teraz už vie o čom to všetko je ako sa treba zachovat že nám anjeli davaju znamenia je toho proste vela treba si to všetko postupne preštudovat čítaj knihy naj kniha je pre mna Tajomstvo a je aj film podla nej teraz čítam knihu Klúč čo je jej pokračovanie 😉

marianka79
11. sep 2010

@miruska15 ono aj je peklo na zemi a ked umrieme to je ten raj 🙂

marianka79
11. sep 2010

@jonuska inak anjeli su stale pri tebe su všade davaju pozor a nie su to tvoje deti i ked anjeli bývaju aj prevtelený tý majú iné črty ako my http://www.ezoterika.info/anjeli/vteleni-anjeli/
http://www.ezoterika.info/anjeli/pozemski-anjeli/

linette
11. sep 2010

@jonuska ako pise marianka tak aj to je 😉
aj ked sa ti to zda neuveritelne anjelickov mas, pomahaju ti a urcite ked sa zamyslis uz sa ti nieco stalo co sa dobre skoncilo, alebo ze sa ti nieco splnilo co si velmi chcela .. 😉
mna tato tema tiez zmenila a citim sa omnoho lepsie odkedy som tu .. chodim sem rok a mozem ti povedat, ze za ten rok sa udialo somnou velmi vela veci ale hlavne tie neviditelne 🙂

linette
11. sep 2010

@jonuska anjeli do uplne vsetkeho zasahovat nemozu .. nemozu ti napriklad menit karmu .. tu si vies len ty zlepsit svojim myslenim a spravanim ..
ja ked sa modlim k anjelom a o nieco ich ziadam tak im vzdy poviem, ze ak to mozu spravit a ak to maju v moci, ze v dobrom im dovolim zasiahnut aby atd ...

marianka79
11. sep 2010

EXISTENCIA ANJELOV


Záhadný život, uprostred ktorého sme sa ocitli, je dlhou a často ťažkou cestou. No ak prijmeme myšlienku, že vesmír nie je zlý a životné skúsenosti sú v konečnom dôsledku pozitívne, potom nebudeme dlho blúdiť. Anjeli sú tu na to, aby nám pomáhali: „Stačí ich o to požiadať“. To si , samozrejme vyžaduje vieru. Ak s nimi chcete nadviazať spojenie, musíte uveriť v ich existenciu. V prípade, že nedokážete prijať skutočnosť, že Boh stvoril anjelov, aby udržiavali vesmír a pomáhali ľuďom (čo je tradičný názor), azda uvítate hľadať iné vysvetlenie.

jonuska
11. sep 2010

tajemství jsem četla bohužel..mi to nejde☹
v mé situaci..
já nevím kde ti moji andělé jsou asi se někde sekli☹

marianka79
11. sep 2010

hej tak tak anjeli nám ukazujú cestu ktorou sa máme vydat doležité je ako sa my na tej ceste zachováme je to len na nás ako sa rozhodneme tie znamenia sú všade treba mat oči a uši dokorán 😉

marianka79
11. sep 2010

@jonuska zrejme si na to ešte nevyspela ale treba sa zbavit negatívnych myšlienok

ladywitch26
11. sep 2010

baby, ja len jedno k tomuto. tiez som si svoje prezila, spravila som v zivote vela chyb a hluposti, ale potvrdilo sa mi jedno. na co myslis, to pritahujes. ked clovek mysli na negativne veci, nech sa nedivi, ze sa mu nedari. ak aj napriek problemom zacnete mysliet pozitivne a usmievat sa na zivot, tak vam zivot zacne posielat do cesty uzasne veci. je sice dost tazke, ked ma clovek depky, zacat mysliet pozitivne, ale da sa to.zazraky sa deju. 😉

marianka79
11. sep 2010

@jonuska a nesekli se určite a vieš niečo o znameniach?

marianka79
11. sep 2010

@jonuska no vidíš
@ladywitch26 ti to dala polopate 😉

jonuska
11. sep 2010

holky to já vím..já se snažila..mě to i jde ale pak zase spadnu...protože se něco staně a mě to totálně vykolejí☹
mužu si někde přečíst víc???
a jak vám dají andělé vědět že máš jít tou cestou??já sjem ted tak zmatená že se málem nevyzná sama v sobě☹

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 o jakých znameních??nevím 😕

marianka79
11. sep 2010

@jonuska treba čísla nestalo sa ti že si pozrela na hodiny ked ukazovali rovnaké čísla alebo telfónne čísla kde su tri rovnaké??? tu je ich význam http://duchovno.wordpress.com/2010/01/10/vyznam...

marianka79
11. sep 2010

ja pravidelne kuknem na hodky ked zrovna ukazujú 11:11 alebo 22:22 a pod...

jonuska
11. sep 2010

no jsem sem tak vpadla 😀 se omluvám
jsem romana mám 3 dětičky🙂
no..rozvedli jsme se po 7letech...ex pije...
jsem u rodiču to taky není moc..dobrý...
a jsem sama už rok a pul....
no..a moc se mi nedaří... 😅

marianka79
11. sep 2010

@jonuska prečítaj si tam tie komenty

ladywitch26
11. sep 2010

@jonuska mozno dostavas kopu znameni, len ich prehliadas. lebo neveris, ze to je znamenie.
ja som bola na tom velmi zle, same depky, nic sa mi nedarilo. a potom som stretla par uzasnych ludi a zrazu bolo tych znameni neuveritelne vela.
mozem ti o tom napisat neskor do IP, ked budem mat viac casu, lebo momentalne mi tu beha jeden maly anielik po izbe a druhy spinka vedla mna. 😵

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 jo..tak to s emi dělo..že jsem se takhle mrkla na hodiny..taky přesně jako ty..12:12 nebo tak..ale už je to delší dobu
ted nee..ted mám ale štěstí na 666
vpadla jsme sem v tom čísle..a obvykle s emi i daří platit tuto částku..už asi tak 4krát 😀 navíc jsme narozená 6.6. 😀

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 děkuju přečtu

ladywitch..mě už jeden spí.-a 2se nechce 😀

marianka79
11. sep 2010

@jonuska no a moc se mi nedarí už tým si si to privolala tak to rýchlo naprav my sme to čo si myslíme a tým že myslíme na zlé veci si tie veci aj privoláme to je celá veda ja som tiež bola ako ty ale už je to za mnou a je mi super občas mi ujdu myšlienky ale to rýchlo prejde 🙂

jonuska
11. sep 2010

ted s ekoukám 666 není moc dobré..a s fyzickou..tomá společné..moje dr..mi léčilo něco jiného než mi je..ted se to konečně dalo do pohybu..☹

marianka79
11. sep 2010

no vidíš prišla si na tri šestky 😉

ruzenkas
11. sep 2010

@marianka79 To, s tím časem, se mi taky často stává... a manžel říká, že to je "magický čas"

jonuska
11. sep 2010

děkuji:_)
začnu tedy asi studovat andílky🙂
já jsem přesvědčená že existují..je to z bible sttarý zákon..sukuby a inkubové..jsou to potomci Adama a jeho první ženy...

ted to zní hloupě že??ale něco s emi stalo a potom jsme si o tom přečetla..a musím říct že to pravda je...ale neni to nic příjemného
nevím zdy nepřitahuju takové věci?? 😕

marianka79
11. sep 2010

@jonuska prídu dalšie znamenia neboj aj mne dnes prišli 666 potom 222 a na to 777 náhoda ???? no určite..... čakaj a uvidíš aj ty

marianka79
11. sep 2010

sukuby a inkubové to počujem prvý krát 😕

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 no..oni chodí v noci po lidech a ty ve snu svádí a přemlouvají aby s nimi smylnili...a potom na ně žalují u nebes soudu
musím to někde najít..jednou mi to právě ex našel a mě vše došlo...

ladywitch26
11. sep 2010

ja som tiez kedysi vsade videla cisla a rozne ine znamenia. v tej dobe som to potrebovala, pomahalo mi to. teraz uz ziadne znamenia v podobe cisel nevidim. je to tym, ze to nepotrebujem. ono to funguje asi na tom principe, ze ked hladas odpovede, resp. nieco, co ta povedie cez prekazky, tak sa to vzdy objavi. je to ako rada od zivota. a najlepsie rady su take, o ktore poziadas. nikto predsa nestoji o radu, ked o nu neziada. poziadaj a dostanes ju.