Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
21. okt 2010

Ahojky, všem, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala a zůstala jsem jen koukat, kolik jste toho stačily probrat. Nebudu vás ale dočítat...

@jonuska Co je nového? Jsem domaaaaaaaaaaaaaa

A taky to, že jsem volala na studijní oddělení kvůli státnicím, referentce jsem pořád říkala, že jsem v nemocnici a co mám dělat, jsem se ptala a ona mi dneska napíše, že jsem propásla termín a musím si požádat o dodatečné zapsání. Mně se chtělo úplně brečet. Hlavně že jí měsíc píšu, že jsem v nemocnici a nefunguje mi tam systém, ve kterém se to zapisuje...takže v pondělí, ať mi je, jak mi je, pojedu 180km na studijní oddělnení a to jen díky tomu, že mi nemohla poradit už před měsícem 😠

terez34
21. okt 2010

@linette no vies zlatinko somnou to je trochu zakopane ale uvidime ak anjelikovia pomozu tak to mozno vyjde

inak vam prajem krasny den u nas dnes PADAL SNEH ale uz svieti slniecko no ako v aprili 🙂

terez34
21. okt 2010

ahoj kocky dnes som mala zaujimavy sen bola som u svagriny a ona mi davala vrecia zo zemiakmi ze na zimu ale to boli take zemiacisky ze som este take nevidela no fakt obrovske a kazala mi ze nech si zoberien styri vrecia tak ja som si ich dala do auta a zobrala som jej este jedno a to zase bol sami drobizg potom som sla domou a stale som mala vycitky ze som jej to jedno vreco ukradla

naco tiez su tie zemiaky mne kedysi svokra hovorila ze na chorobu no tak to uz potom mozem rovno umriet ☹

dali4
autor
21. okt 2010

Ahojte decká 😵 ... aj ja pridám moj dnešný sen 😝 . Išli sme s nejakou partiou aj detmi do chorvatska na dovolenku, hlavne my dvaja s Marekom sme sa tešili na more... cesta bola dlhá, išli sme nejakou dodávkou. Došli sme tam a tam vojna ☹ . Strielali po nás ale naštastie nikoho z nás nezasiahli. Tak sme sa otočili že ideme domov a naraz vidíme ako sa niečo rúti k Zemi. Najprv sme mysleli že lietadlo, lebo to svietilo všelijako ale ked to bolo bližšie tak sme zbadali že to velký lietajúci tanier a za ním ešte taký menší. Padlo to neviem kolko km daleko.Naraz sme videli tu ohromnú tlakovú vlnu, všetko to srovnávalo zo zemou, tak sme začali utekat a potom už neviem... A to možem povedat že som už dávno nepozerala nijaký film s touto tématikou 😕

@terez34 určite má v tvojom sne význam to že niečo si dostala, že si cítila výčitky, vedela si že si neurobila dobre, a aj to že boli velké tie zemiaky... viacero vecí tam je na čo sa treba zamerat. Nemyslím že by ti oznamovali nejakú chorobu 😉

dali4
autor
21. okt 2010

@ruzenkas ahoj 😵 😵 😵

terez34
21. okt 2010

@dali4 tak ak mozes preskumej co to znamena lebo mne sa naozaj sniva len vynimocne tak som na to strasne zvedava 😉

terez34
21. okt 2010

@dali4 no to bolo riadne sci-fi a mozno nas aj nieco take caka kto vie

jonuska
21. okt 2010

ahote babulky
☹ já zítra ráno nastupuji s malou do nemocnice na pozorování
má spánk.apnoe v noci a hodně se budí už asi měsíc tak proto
držte nám pěstičky

jonuska
21. okt 2010

@dali4 ahij🙂
mě tě nejde přidat do přátel???? 😖

dali4
autor
21. okt 2010

@jonuska ahoj ...to je ako možné? 😝

jonuska
21. okt 2010

@dali4 no já nevím..chce to po mě potom regostraci..asi s emusím zaregistrovat i u vás na slovenském konikovi že,??

dali4
autor
21. okt 2010

nie nemusíš, ešte raz sa prihlás a pojde to...

dali4
autor
21. okt 2010

@jonuska držím ti palce nech vám to zajtra dobre dopadne...

jonuska
21. okt 2010

u
@dali4 už to asi šlo🙂

a děkujem.-)
já jak přijdeme domu pisnu🙂
včera jsme koukala v obchudku na kríásné andílky..měla jsme si jednoho koupit pro štěstí🙂
papa holky

dali4
autor
21. okt 2010

@jonuska mohla si, ale aj tak sú pri vás tí praví anjelikovia to je hlavné 😉 😵

marianka79
22. okt 2010

@terez34 ahoj moja myslim si ze ked sa bude10 tim ludom snivat o zemiakoch zakazdym ten sen bude mat iny vyznam len sa ty neboj a neprivolavaj si choroby papa

ruzenkas
22. okt 2010

@dali4 Ahoooj 🙂
@jonuska Budu na vás moc a moc myslet, aby vše dopadlo co nejlépe pro vás. Hodně štěstíčka...

ruzenkas
22. okt 2010

Děvčata, napadlo mě, kamarádka má nový e-shop. Je to paní, která si prošla tím samým, co já, ale dozvěděla se to několik měsíců po narození syna. V tom obchůdku prodává nádherné obrazy (mandaly, anděly...aj.), které maluje její tchýně, ale nejen to. Kdybyste se chtěla některá podívat, tady je odkaz:

http://www.radostnydomov.cz/radostnydomov

a pro fanoušky na Facebooku je sleva...

terez34
22. okt 2010

@marianka79 no dobre ale potom ako to mam chapat aj tak sa bojim ze sa u nas v rodine nieco udeje minule sa svokre snivalo ze jej klopal biely maly konik na dvera a biely kon urcite viem ze nieje dobre a dnes sa mojej dcere snivalo ze sa nam doma objavovali zahadne listy( aspon ona to tak citila )na ktorych bolo oznacenie cislom pod cislom bol text a basen mali sme ich uz 9 a na desiaty sme cakali kazdy sme mali dostat dva a v momente ked prisiel deviaty prisla mi to oznamit sadla si pod okno ja som sla gratulovat malej Marianke(dnes ma naozaj dva rocky)a vtedy sa soni za oknom zjavila postava cela v bielom s dlhymi vlasmi po pas a naboku z cervenym melirom a v tom na mna zacala kricat ze vie kto to je a ta osoba jej povedala aby ja som malu nechala tak ze je to jej dieta a ona sa s nou chce hrat

tak teraz babo rad neviem ale vobec sa mi to nezda strasne sa bojim ze sa malej nieco stane nechcem na to mysliet ale aj tak mi to stale vrta v hlave ☹

miruska15
22. okt 2010

Ahojte tak aj pridam snik s dnešnej noci.Snivalo sa mi že chlap dostal ponuku ist pracovat do Mexika neviem prečo tam ale v sne to tak bolo.Mali sme ist s nim ponukali nam velky byt,pani domacu a neviem čo ešte.Mal pracovat ako špion na policii.Ale sme sa bali tak to odmietol.Haluz včera som žurovala mala som tu kamošky tak asi je to preto take vyšinute 😀

miruska15
22. okt 2010
linette
22. okt 2010

ahojte devenky 😵
citam to tu s tymi snami .. to co je dneska za den?? ja som dnes mala dva sny .. jeden hrozny a druhy zvlastny ..
v tom prvom ma dali do vazania a hrozne som to prezivala a v tom druhom som bola s mariankou a dali na kupalisku a stale som citila cudny pocit.. inak voda bola pekna modra, tobogany farebne..
nemoze byt ze je spln a preto snivame take cudne? 😕

linette
22. okt 2010

@dali4 moja ja som mavala podobne sny a pamatam si ze viackrat som snivala podobne... raz vojna pred tescom, potom tornado v tvare lode s piratmi s fantagiro, ufo pred cinziakom, plt na lodi atd.. vela snov som mala ze pred niekym utekam a bojim sa.. neviem co predstavovali .. nic take teda az take sa nestalo .. alebo som si to len nevsimla.. ale uz akoby bolo menej takych snov ..

linette
22. okt 2010

@terez34 neviem co znamenaju zemiaky .. bielu farbu spominala mirus ze co znamena.. ale ta pani mala aj cervene .. takze nebola az taka cela biela..
a jasne.. vsak snezilo .. ta biela mohla znamenat aj to, nie? 😉

linette
22. okt 2010

@jonuska vsetko bude dobre uvidis 😉 stoja pri vas anjelickovia a nedovolia aby sa nieco zle stalo ..
aj tvoja malinka sa z toho dostane.. ona je silne dietatko .. myslim na vas ..

linette
22. okt 2010

@ruzenkas a to je hlavne ze si doma 😉 🙂 😵 a lepsi sa ti stav .. 🙂
a to co si uz o sebe myslia ti profesory .. 😠 😠 a to do ktorej triedy chodis? ci na semester ..
ruzenka nedaj sa vytocit koly nim .. ved tvoje zdravie je na prvom mieste !!!

linette
22. okt 2010

@terez34 pozri co nasiel snar:

hľadané slovo - Zemiaky

poznámka - veľké

význam - Budeš mať dobré príjmy

skus napisat sem nech ti vylozia sny: http://www.vestiaren.sk/index.php?option=com_cc...
inak kazdy sen je spravou pre kazdeho zvlast ... takze ked sa viacerym sniva o tom istom vysledok je vzdy iny ..

linette
22. okt 2010

baby a ivanko zalozila som novy nick (tak ako pisu v pravidlach) .. aby sme tu mohli mat album z nasho stretka 😉 postupne pridavam fotky .. chcete mat album verejny alebo dostupny pre priatelov?

tu je:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/contact_with...

ada32
22. okt 2010

Ahojte,
ja som prave dnes zase raz nakukla sem medzi vas.
Dovolila som si otvorit aj album a musim povedat ze normalne vam to stretko zavidim 🙂 Urcite ste sa mali super podla tych fotiek atmosfera musela byt vyborna.Tak som vas aspon videla aj trosku v reale.
Baby vyzeate vyborne.Jedna krajsia ako druha, aj ivanko velmi sympaticky.Ja som foto z pasu vymazala, lebo chodim aj do inych tem a pisem casto dost od srdca 😒tak nech ma nespozna niekto kto by nemal.
ale s vami andelickovymi by som sa velmi velmi rada niekedy stretla.
Sympaticki ludia sa tu zisli.Ved v takejto teme asi ani ini nemozu byt. 😵

@linette mne ked sa sniva o vode /ale takmer vzdy je spinava / mam uz overene ze bude v rodine choroba. 😔
ked som bola tehotna, zvyklo sa mi niekedy snivat s cistulinkym morom 😕 😉

ada32
22. okt 2010

@miruska16 pozrela som tvoj link vec drieku a mam nieco take doma.moja sestra to tu zabudla a je to super.taky ladvinak.dala som si ho sem tam ked som vedela ,ze budem mat nieco kratke na sebe a uz sa mam prilis rada na to,aby som chodila s holymi ladvinami ked je zima.