Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
18. nov 2010

@ivanko8 my sme synovi kúpili toto 😝 http://www.kolibrik.sk/roboticke-hracky/wowwee-.... Strašne po tom túžil, miluje dinosaurov a teraz neviem prečo aj robotov... ,stále to pozeral na internete. Je to trošku drahé 😒 ale hračku už nedostane žiadnu okrem toho. Ja si myslím že bude z toho hotový 😅 My sme to s mužom skúšali a normálne až husiu kožu som z toho mala, je to ako živé. 😅

dali4
autor
18. nov 2010

@terez34 ja som si zase kupovala pre seba až privela v poslednej dobe 😝 , musela som trošku pribrzdit.

dali4
autor
18. nov 2010

Ale malej neviem čo kúpit 😕 ... hračkami sme tu už zasypaní, nechce sa mi kupovať dalšie. Ale zase čo iné takému štuplíkovi malému...

ruzenkas
18. nov 2010

Všechny vás moc a moc zdravím. Poslední dobou toho mám tolik, že nic nestíhám ☹ ani vás jsem dlouho nečetla. Včera to byl rok, co mi zemřel děda ☹

Jak se vám všem daří?

Posílám hodně síly všem...

dali4
autor
18. nov 2010

@ruzenkas ahoj 🙂 ... zapál si doma sviečočku za deduška 😔

marianka79
19. nov 2010

ahojte anjelinky
@ruzenkas zdravím ta ako sa máš? @ivanko8 ja som patkovi kupila toto:
je to síce babská hračka ale ma už aj woodyho aj buzza a to dvoch tak aby nebol woody sám 😀
a ked ju zbadal v tescu skoro odpadol tak ju chcel ale už nedostane nič iné bola dost drahá ale neni nad to vidiet ako sa deti tešia ked nájdu niečo čo chceli 😉 inak mu ešte kupim niečo školské on je velmi nenáročný poteší sa všetkému raz jedny vianoce dostal aj 20 darčekov a najviac ho zaujala malá baterka a to má rád aj doteraz takže...

marianka79
19. nov 2010

ahojte anjelinky
@ruzenkas zdravím ta ako sa máš? @ivanko8 ja som patkovi kupila toto:
je to síce babská hračka ale ma už aj woodyho aj buzza a to dvoch tak aby nebol woody sám 😀
a ked ju zbadal v tescu skoro odpadol tak ju chcel ale už nedostane nič iné bola dost drahá ale neni nad to vidiet ako sa deti tešia ked nájdu niečo čo chceli 😉 inak mu ešte kupim niečo školské on je velmi nenáročný poteší sa všetkému raz jedny vianoce dostal aj 20 darčekov a najviac ho zaujala malá baterka a to má rád aj doteraz takže...

marianka79
19. nov 2010

@dali4 herbadent je dobrý mne mnohokrát pomohol dobre ti poradila 😉 budeš mat ale zubaňu 🙂

marianka79
19. nov 2010

a toto je náš woody

marianka79
19. nov 2010

...

ivanko8
19. nov 2010

@dali4 @marianka79 ďakujem. S tým RoboDinosaurom by som sa asi hral aj ja. 😀
Zaujímavo vyzerá aj tá bábka, ale tá sa v mojom prípade nehodí. 😒

marianka79
19. nov 2010

@ivanko8 a ona má kolo rokov?

ivanko8
19. nov 2010

@marianka79 to je chalan, má 12.

marianka79
19. nov 2010

jaj 😅 no tak to neviem moj je taký ešte dost detský a.........verí na ježiška ešte stále 😉

marianka79
19. nov 2010

@ivanko8 určite nejakú značkovu vec potom loptu alebo mikinu a hotovo

marianka79
19. nov 2010

ja by som take niečo kupila patovi furt sníva o najkových teniskách skoro si privlastnil moje ale to su babské 😅

ivanko8
19. nov 2010

@marianka79 ak mu pasujú, nie je problém... 😀 😀 😀

ivanko8
19. nov 2010

Tá mikina je tiež šikovný nápad...

ivanko8
19. nov 2010

@jonuska práve som pozeral nejaké staré maily a našiel som niečo o prieduškách, keď ma vlani trápili:
"Krome leku se leci klidem (kdo se zastavi, pravdiveji svoje soucasne postaveni vidi), teplem (jedine, oc vas zadam, je laska) a dostatkem tekutin (ohen je treba hasit zavcasu). Zanet prudusek je souctem drobnych citovych ran, pocitu krivd i uzlu, jez vznikli na vyznamnejsich planech a vizich choreho. Clovek mini, ale zivot meni. Mnohdy se hodne snazime a presto vysledkem je neuspech. Deje se tak, nebot nejsme na vytouzene nalezite pripraveni, ci nase prani a usilovani odporuje obecnemu dobru, cili nesmerujeme k dusevnimu rustu vsech. Vic opakovane nenaplnenych a chybne orientovanych tuzeb a planu znacne vycerpava toho, kdo je prosazoval. Neustane-li v nich a neslysi alepson nekolik z cetnych napoved, jez ho nabadaji: „Nedelej to“, potkava do jiste miry psychicky nalomeneho cloveka onemocneni prudusek.
Mas-li zdravotni problemy s dychacim ustrojim, zodpovez si naledujici otazky. Kdo ti neda dychat? Co ti neda dychat? Dopravas si pravidelne dostatek odpocinku a prostoru na sve zaliby? Nechces nahodou vyresit a zvladnout, co je (objektivne posouzeno) v danem case a v Tebou ocekavane kvalite nerealne? Necekas od druhych, ceho zatim nejsou schopni a co jim asi mas ukazovat vlastnim prikladem hlavne Ty? Komu nedas dychat? Primerene naplnen sebekritikou a laskou najdi na tyto otazky odpovedi a tim i ucinny lek. A hned ho zacni uzivat – vsechny lidi od teto chvile vnimej laskaveji, rozhoduj se uvazliveji, jednej moudre a zij s mnohem vetsi radosti nez doposud. Vice prostoru dopravej druhym i sam sobe.
Stravou je clovek spojeny se zemi (s materialnim svetem). Dychani vyjadruje jeho volnost, vecnou touhu odpoutat se od starosti a vznest se k obloze snu. Prace a povinnosti a naopak volnost a tuzby. Oba poly patri neoddelitelne k zivotu, vhodne sa doplnuji a vzajemne ovlivnuji."
Takže si predstavuj, ako Tvoja duševná pohoda odbúrava psychické problémy, rozvod je cestou k ďalším možnostiam a dá Ti voľnosť, deti potrebujú veľa lásky, ale keď ju dostanú, tak ju budú dávať aj naspäť, peniaze sa už tešia, ako si nájdu cestu k Tebe a začínaš si všímať aj výhody života s rodičmi. Tvoja budúcnosť je ľahká, vzdušná a poskytuje Ti veľa možností. 😉 🙂 😎

marianka79
19. nov 2010

@ivanko8 a mam aj vyhodu ze ma take iste cislo nohy ako jja tak ked pojdem kupovat budem skusat na svojej 😝
A i ked nemam problem a ani som nemala s prieduskami ten posledny odsek je ako napisany pre mna prave toto je moj zhrnuty zivot dva a pol roka dozadu a co aj riesim momentalne tak dakujem za znamenie uz som konecne dostala odpoved na moje vnutorne otazky....................DAKUJEM! 😵

miruska15
19. nov 2010

@marianka79 ahoj včera sme boli v Trnave.škoda že som nemala tvoje č. ☹ Chlap tam bol pre niečo tak sme šli s nim.Rozpravate sa o darčekoch tak to je pre mna dilema 😠 čo mojim detom.Dankovi mam ten je mali kupila som mu hovoriaci hrniec a Plyšoveho hovoriaceho psika.Matovi nemam tušenie dajte typa a Ivnke tiež neviem.Mam pre nu akurat korčule na lad.Ale chodim a sondujem čoby chceli. 😒

marianka79
19. nov 2010

@miruska15 jééj to fakt??? a kedy to bolo ja so doobeda spala a poobede išla s patkom zo školy na návševu no škoda ☹
a kde ste boli len v meste?

jonuska
19. nov 2010

@ivanko8 🙂 ahoj moc děkuji...no...je to opravdu asi ve mě..proto s emi špatně dýchá i když nejsme nemocná pořád se zadýchávám...je to u mě opravdu psychika...snažím se ale vždy mě zase něco dostane na kolena...musím si najít cestu jak z thoo ven...

marianka79
19. nov 2010

@jonuska ahoj moja najdeš si neboj 😉

miruska15
19. nov 2010

@marianka79 kde sme boli to ti nepoviem ale niekde v centre asi.Niaky Dom svetiel.Aj som s auta vyzerala či nahodou ta niekde neuvidim a nič.My sme tam boli okolo pol tretej.škoda nevadi niekedy inokedy

ruzenkas
19. nov 2010

@marianka79 Ahoj, děkuju, mám se moc dobře 🙂
@jonuska Nemáš náhodou i pocit tlaku na hrudi? Když píšeš, že se ti špatně dýchá...? ☹

jonuska
19. nov 2010

@ruzenkas mám..a v krku jakoby knedlík..ale já jsme tetanička takže je to z toho chodím i na injekce magnezka do žíly.☹
a někdy mívám pocity na infarkt...☹vše psychika ale...
a jak je tobě???
jo jakoby mě svíralo něco hrudník jako když si tam upneš pásek... ☹

ruzenkas
19. nov 2010

@jonuska No, ona psychika dělá hodně, to ano, ale ony ty problémy mohou být i z něčeho jiného třeba. Byla jsi s tím u dr? Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jsi nepřemýšlela nad nějakou psychoterapií, či antidepresivama? Nemá cenu se nějak trápit ☹

ruzenkas
19. nov 2010

@jonuska Jinak já se mám dobře, děkuji za optání 🙂

jonuska
20. nov 2010

@ruzenkas beru od psychiatričky léky,a na psychoterapii se teprve chystám.zatím jsme pořád nemocný já pak děti dokola.-/
ještě jdu an imunologii koncem listopadu..

dali4
autor
20. nov 2010

@jonuska velmi pomáhajú homeo Tkanivové soli... zmiernia sa fyzické tažkosti ktoré spôsobuje tetania. Posilnujú bunky ktoré prijímajú magnesium a ostatné mimerály a len tak lahko sa nevyplavujú...