Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
22. okt 2009

deni som...

dali4
autor
22. okt 2009

Deni, ale... ja sa tam zatial vobec nevyznám 😅 ... čo mám pozrieť ?

dali4
autor
22. okt 2009

Aha... už som na niečo narazila... 😅

renatkas
22. okt 2009

jeeeej dakujem 😀 ano budem mysliet pozitivne 😀
konecne sme dokoncili nas bytik a stahujeme sa a este ked si manzel najde pracu, to bude uplne skvele.
strasne ste ma potesili a ukludnili 😀

denisocka
22. okt 2009

dali,som rada že si to našla 😵

beboo
22. okt 2009

ahojte, prepacte ze sa vam sem 'vtieram' ale potrebujem pomoc a neviem kde sa mozem opytat, tato tema mi vzhladom na problem pripada najvhodnejsia, obcas si vas citam.
predvcerom necakane a nahle zomrel otec mojho manzela. a odvtedy sa u nas udiali zvlastne veci a ja by som velmi chcela aby prestali. najprv to bolo priamo v den kedy zomrel - bola som doma, neskoro vecer sama so synom, pretoze manzel vzhladom na okolnosti odisiel do domu svojich rodicov - bola som v spalni a z obyvacky bolo pocut ako zacala sama od seba slabucko hrat taka drevena africka zvonkohra alebo ako sa to presne vola... velmi som sa zlakla nemala som ani silu ist do tej izby ale priamo zo spalne som volala svojim rodicom a bola s nimi na linke az kym sa nevratil muz. podotykam ze ta zvonkohra sa este nikdy v zivote sama nerozohrala, okna boli zavrete vsetky takze ani prievan.
no a dnes sa moj syn zobudil po 45 minutach spanku (inokedy spava cca 3 hodiny) s obrovskym placom a strachom, ked som sa ho pytala preco plakal tak mi povedal ze sa bal lebo tam bol ujo. syn ma 2 roky takze detaily som z neho nedostala.
prosim vas viete mi poradit akym sposobom mam zabezpecit aby sa tieto veci uz nestavali? nechcem ziadne taketo 'navstevy' velmi sa ich bojim a som v 6 tt cize ten stres mojmu stavu velmi neprospieva. co mam urobit preto aby uz ziadne taketo rozlucky alebo co to je nenastavali? myslim na svokra v dobrom, mala som ho rada, on mal velmi rad nasho maleho synceka, budeme nanho v dobrom spominat ale nechcem uz taketo zazitky. prosim poradte mi ako sa toho zbavit. mozete aj do IP ak sa neda verejne. velmi pekne dakujem.

bibula
22. okt 2009

vacsnou staci nahlas povedat ,co citis, ze as strach a ze chces aby bol klud...
ovsem v tomto pripade sa "to" zacne vratit, kedze je to rozlucka a ci uz je to tvoj svokor,alebo niekto iny, chce pomoc ...
pravdepodobne nie si velky senzibil,ked vyuziva hrubu silu ,ale asi v sbe nieco mas skryte,co ho vabi...

mozem ti napisat ,co som spravila ja...
zapla som kazetak na noc v miestnosti kde v noci nechodim a kde ma "strasilo" najviac-povedala som nahlas uz do nahravanie, ze ak nieco chce,nech to povie teraz,vynalozim usilie na to,aby som mu pomohla ,ale potom rano,ked vstupim do miestnosti navzdy odisiel....

u mna to zabralo...nahratu kazetu si vypocuj,bude potrebovat urcite "tahy" pri pocuvani,ale na to urcite prides🙂
hlasitost nadstav na najhlasnejsie a pouzi uplne novu MC

mywiel
22. okt 2009

Pomodli sa zanho, praj mu klud v dusi, a povedz ze ho oslobodzujete, ale to musi chciet aj tvoj manzel, pretoze zrejme jeho smutok ho tu este drzi, pripadne jeho rodina. Zapal bielu sviecku a nechaj ju dohoriet, a povedz ze ho s laskou prepustate. 😉

lenorka31
22. okt 2009

toto sme v rodine zažili aj my,zomrel manželov dedko,volame ho tatík,velmi lipol na mojej vtedy 5 ročnej dcére,takisto ho videla a vždy po spánku hovorila,že bol za nou tatík,takisto sme rozmýšlali čo dalej,ale vedela som,že sa chce len rozlúčiť,lebo ju mal velmi rád,prestalo to samé....ale ako náhle "zabudneme " ísť na nejaký sviatok na cintorín,navštívi v noci manžela...on prv na také veci neveril,ale na vlastnej koži zažil tak už vie 🙂)
Je to pre neho vždy velmi silný zážitok,chytí v noci zimnicu a zobudí ma,cítiť prítomnosť "nadpozemského" . tých zážitkov je viac,netreba sa ich báť,oni sú naši "milovaní" možno je len niečo nevypovedané a chce sa rozlúčiť...

denisocka
22. okt 2009

dievčence

c hcem len napísať,ohladne našej SUKROMNEJ SKUPINE na FACEBOOKU - radi tam privítame kohokolvek,ale musime sa aj trošku poznať tu na MK ,takže nebudeme každeho hned pridávať , riešime tam dosť osobne veci - ktore sa už nehodia na toto forum. takže tuna si kludne píšem dalej, ak to bude potrebne, mi vas pustíme ...

sme tam viacere,čo s tým musime suhlasiť,neradi by sme tam mali ludí typu filomenka...a ostatne si nepamätam

beboo
22. okt 2009

zapalili sme aj s manzelom sviecku, odprevadili ho a rozlucili sa s nim. poprosila som ho aby k nam nechodil kedze nam tym sposobuje strach... dufam ze to pomoze. dakujem vam.

ivka144
22. okt 2009

deni, ako to najdem? mozem?

bibula
22. okt 2009

lahko,poslu ti pozvanku🙂

renatkas
23. okt 2009

ahojte, tak tie moje 22-ky nejak nezaberaju 😒
Uz sme sa mali stahovat do nasho bytu a manzel tam prave bol a daval ziarovku do lampy a vyrazilo nam celu elektriku. Byt sme kupovali s tym ze elektrika je nanovo urobena, ale nikde neboli lampy a teraz zistime ze je urobena cela naprd ☹
Mam pocit ze ten byt nam nie je sudeny, od marca sa to len taha, v marci sme ho nasli, az v juli sa nam podarilo zrealizovat kupu a este stale nebyvame, lebo sa stale nieco vyskytne, taha sa to, robotnici vsetko pokaslu.

Tak neviem do kedy mam cakat kedy sa to vsetko obrati na lepsie.

Je mozne ze niekto treti by na nas uvalil nejaku negativnu energiu? Ide totiz o to, ze ten niekto si pozrel film Secret a rozhodol sa ze si tak zabezpeci svoje stastie, je mozne ze tym nici nas vztah s mm a aj byvanie sa nam preto tak strasne taha? Da sa s tym nieco robit?

dali4
autor
23. okt 2009

renatkas... Myslím že filmom Secret to nebude. Nefunguje to ako woodoo, či niečo podobné... Je ale možné že ten niekto sa na vás napojil a zásobuje vás negatívnou energiou. Mali byste sa očistiť a každý den si robit ochranný štít. A hlavne... to pozitívne myslenie u vás ! Je velmi velmi doležité !

renatkas
23. okt 2009

dali a ako robit ten ochranny stit? myslienkami?

dali4
autor
23. okt 2009

Treba mat aj trpezlivost, všetko zlé, čo sa nám v živote deje, nás na niečo upozornuje alebo je to sposobené naším doterajším životom ktorý vedieme zlým smerom... a ak budeme verit v to dobré... tak sa to na lepšie určite obráti. Všetko sa ukáže.

mywiel
23. okt 2009

renatkas je tato moznost, ale plati sa za to... http://www.noetis.cz/web/index.php?id=23

dali4
autor
23. okt 2009

ahoj myw... prosím ta, čo by si mi vedela povedať k číslu 19 😕 ?

mywiel
23. okt 2009

19 Leuviah

Inteligence expanzívna
Spomienky na minulé životy, Cosmic Memory
Podivuhodný skladovacia kapacita
Gate pamäte chovateľ archívy DAATH (Universal Library)
Ovládanie emócií pomocou rozumu, veľkú trpezlivosť
Komunikativní náladu, mierne a veľkorysé mentalita
Umožní vám znášať nepriazeň osudu sa trpezlivosťou a prijatie
Prístup k pomoci, kto ju potrebuje

denisocka
23. okt 2009

dievčata, tema na FB bola zrušena,

píšme dalej tu. je to tam menej chranene ako tuna, a tu sme už zabehnute. nemusime nikoho pozývať,ani kontrolovať .... nejak sme to nedotiahli do konca a nenapadlo nas,že nam to tam može niekto aj naburať

dali4
autor
23. okt 2009

deni... a prečo to zrušili 🙄 ?

certica
23. okt 2009

cafte bambulaci 😀

som akurat docitala a chcela som napisat, ze mi je luto, ze sa stahujete na FB, jelikoz ja som si dala zavazok, ze sa tam nezaregistrujem, no a teraz citam posledny prispevok od deni, ze ste si to rozmysleli, co ma velmo tesi 🙂

dali, trochu oneskorena reakcia, ale uzasne s tou tvojou kamoskou zdravotnickou pri porode 😎 . a chcela som sa spytat, preco celkova narkoza? ja som mala v obidvoch pripadoch spinal a super

aj bibul medzicasom priletela 😀 🙂

myw, gratulujeeeeeeeeem k domceku, paraaada 😵

a vidim, ze tu zopar dusiciek pribudlo 🙂

dali4
autor
23. okt 2009

deni či ty si to zrušila?

bibula
23. okt 2009

ahojte,ja si myslim,ze prozretelnost zasiahla,nemalo zmysel pisat tam,ked sa tam nedostanu ludia napr.zrovna ako filomenka,ktora je opozicna ,alebo ine,ktore by si chceli rozsirit aj tieto oblasti.

dali4
autor
23. okt 2009

myw dakujem... V poslednom čase mám stále 19 ky okolo seba. Okrem toho, aj moj brat a najlepšia kamarátka sa narodili 19-eho a ja som sa 19-eho zoznámila s mojím mužom. Ináč počas celého života, ked sa mi diali nejaké velké veci, bolo 19-ého.

dali4
autor
23. okt 2009

Aj vo februári sa mi 19-eho potvrdilo že som tehotná 😅

kessina
23. okt 2009

pekny den vsetkym 🙂
skoda, ze ta tema na fb bola zrusena 😕 mam na vas jednu otazku, uz som sa to sice pytala, ale tam uz odpoved nedostanem (fb) 🙂
ma nejaky vyznam cislo 44.40? nie cas, najprv som si myslela, ze to nemoze mat ziaden vyznam, ale ide o to, ze je to spojene s jednym clovekom... je to nejake znamenie?? a ak ano, ake??
dakujem vam 😵

mywiel
23. okt 2009

Certi dakujem. 😉

kessina:

40 Ieiazel

Útecha, rekomfort
Oslobodzuje od zavisloti a citovej závislosti (alkohol, drogy, atď.)
Útecha po namahe
Obnovuje a revitalizuje telo, pomáha obnoviť rovnovahu zdravia
Zabraňuje pretečeniu emócií cize posladnej kvapke v pohari
Koniec obdobia ťažkých situácii a udalosti, zaciatok nového jednoduchsieho obdobia
Radost
Oslobodenie väzňov
Dotyka sa domén ako písanie, vydavateľstvo, tlačiarne, kníhkupcov a čítanie
a umenia: hudba, maľovanie, atď.

44 Yelahiah

Bojovnik svetla
Univerzálny ochranca
Aplikácia Bozej vole
Schopnosť riešiť konflikty sposobené našim správanim, pomáha pri novych zaciatkoch
Talent na vojenskú službu a oddanie sa sa dolezitosti pravdy a bojovanie za to
Zivot orientovany na vymazanie karmických dlhov
Pomaha nastolit víťazstvo a mier
Úprimný, verný, odvážny, statočný
Úspech v podnikaní
Múdrosť

denisocka
23. okt 2009

ahojte banda

takže,to že je zrušena je nakoniec pozitivum,je pravda,že to asi k ničomu neviedlo. takže pokračujeme tu

ja som mala v noci jeden zažitok mimo tela, a jeden sen s mojím strachom .

ale maly je posledné dni velmi uplakany,zchripnuty,nechce jesť,v noci spať-budi sa ako keby mal nene mory,ale to ma sople a tie ho dusia a kvli tomu vypluva cumel bo ho naťahuje na zvracanie a plače až sa dusí ,ide mu ten očny zub,takže máme doma ameno

teraz konečne zaspal,hladny,čo už ,,,