Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
20. sep 2010

ahoj Miruska, ahoj Terez 😵
terez no ja beriem aj krpca so sebou 😕 ja ho tiez nemam kam dat 😅.

terez34
20. sep 2010

@shupolienka tak to si dobra ja by som sa s nou netrepala taku dialku to by bolo nad moje sily 😲

miruska15
20. sep 2010

@terez34 zober aj malu.Ja tiež rozmyšlam maleho zobrat na vylet.
@shupolienka ahoj ako sa baby mate?

shupolienka
20. sep 2010

Terez: a kolko je to od teba do Blavy? Myslim km. Kolko trva cesta?
Miruska: mam sa uzasne 😵 mam take nejake kludne harmonicke obdobie 😵 teda snazim si ho tak vytvarat 😅
nie vzdy sa to da, ale celkom to ide 😅
Ja som rozmyslala ze by som zobrala aj starsie dite moje, ale bojim sa ze by ma volakam poslal hehe 😀
On ma teraz take obdobie ze je vsetko nudaaa a jemu sa nic nechceee a co tam bude robiiiit 😀 😅

miruska15
20. sep 2010

@shupolienka no to poznam velmi dobre ja mam doma puboša a idema s neho šlak trafit 😉

terez34
20. sep 2010

@shupolienka cesta trva asi 4 hodiny to bi mala nezvladla a teraz mame obdobie vzdoru pre vsetko pisti krici no horor 😉

terez34
20. sep 2010

s tymi pubertakmi to nema chybu moja Kristina je pubos jak vysity uz som aj anelikov prosila aby je sludnili ale nic tak si to budem musiet odtrpiet sama 😀 😀 😝

miruska15
20. sep 2010

@terez34 ved to že my mami si to najviac odserkame.

shupolienka
20. sep 2010

@terez34 juuj no 4hodky je dost to verim ☹
no aj nas krpec skusa nejake tie hadzania sa o zem a krik 😀 ale uspesne odolavam a musim odputat pozornost. A zistila som ze na neho zabera ked mu co najmenej zakazujem a pouzivam slovo nono co najmenej, vtedy je kludny lebo si mysli ze robi co chce on ale pri tom si nevsimne ze ho vmanevrujem tam kam chcem ja 😀

@miruska15 no puberta...mam pocit ze u nas zacina nejako skoro 😒

terez34
20. sep 2010

@miruska15 no to je fakt ockom je velmi dobre sedia v robote a salam banan a este ked im nieco povies tak ti povie sak ona nic nerobi lebo ked je doma chlap tak sa npodiv chova ako clovek a ked sme same tak hruza 😠

terez34
20. sep 2010

ja mam teraz dobru metodu ked sa rozplace len tak prenic zanic tak aj ja zacnem plakat a ona sa skludni sadne si ku mne a povie ku maminke a strasne je pritulna

terez34
20. sep 2010

kocky dobru nocku anjelickov napomocku prisiel mi manzel z prace tak koncim papa 🙂

shupolienka
20. sep 2010

dobru terez 😎
ten moj tu vedla mna chrape na gauci 😅
Po dlhom case so mnou a prckom vcera spal v spalni, a dnes si to zase rozmyslel po dnesnej noci ze sa potrebuje vyspat pretoze Kubko sa budi strasne casto v noci, kazdu chvilu 😅
a to kazdy vecer ked idem spat prosim anjelickov nech ma Kubko kludny spanok nech sa tolko nebudi...ale tak idu zubky a musi si tym prejst 😀

etuska
20. sep 2010

@shupolienka
precitala som si prispevky od dusany a vobec mi nepripadaju natlakove-prave naopak a v mnohom s nim suhlasim 😔
@terez34
praveze Jehovisti vyberaju len verse z kontextu.Niekedy som mala podobny nazor na Bibliu ako ty-a nezalezi na tom ako dlho a kolkokrat ju precitas(Biblia nie je beletria -neda sa jednoducho citat cela jednym dychom...)
...ak by vsetci krestania zili v sulade s Bozimi zakonmi zem by bola krasne miesto 😵 -ale to neznamena ze budem vsetkych hadzat do jedneho vreca

ano-kazdy ma pravo verit v co a koho chce-ma na to predsa slobodnu volu,ze? 😉
...len podotykam ze dusany vas upozornil na jednu velmi dolezitu vec.......

motylka
21. sep 2010

@etuska ja mám pocit, že potom celé kresťanstvo je mimo... keďže sa má modliť len k Bohu...ja som tu už písala, že celý ruženec je o tom, že sa modlia k Márii, aby za nich orodovala u Boha, prečo sa potom nemodlia priamo k Bohu? Prečo učia malé deti, že sa majú modliť k anjelovi strážcovi? A čo potom tí ostatní chudáci, čo majú iné náboženstvá? To keby som sa narodila ako moslimka, tak mám smolu a som zatratená? Nechcem sa hádať... len nemám rada len jednostranný názor... nadupané citáty z biblie... ja keď si nadupem korán a budem to tu hádzať, kto z nás bude mať pravdu? Ja, či dusany? Nie je dôležitejšie žiť v súlade s ľudskou morálkou, mať ľudí rád atď? Alebo najdôležitejšie je, že ku komu sa modlím? Myslím, že podľa toho určite súdení nebudeme...

miruska15
21. sep 2010

@motylka dobre ranko napisala si to presne.Každa viera sa obracia na jedneho boha len ma ine mena.A ty ktory to vnucuju druhym alebo sa schovavaju za vieru su fanatyci.Moj muž ma tiež svoj nazor či na vieru alebo Fararov ja mu poviem svoj nazor ale nepresviečam ho o niečom čomu neveri alebo v čo neni presvedčeny.

dali4
autor
21. sep 2010

Dobré ráno anjeliky ... 😵 😵 😵

@miruska15
@motylka
@terez34
@linette súhlasím s vami.
Veru stretko sa nám blíži a verím že tentoraz bude dátum pevný 😀 . Baby mala som zaveseného kryštálového anjela na oblúku v predsieni a malý ho rozbil ☹ tak mi to bolo lúto. Nechcel ale stalo sa... Možno zase znamenie? Lebo ich dost zanedbávam. Miška už lezie a ja jej nestíham 😅 .Ked zaspí tak som rada že možem trochu poupratat a večer som už hotová. Myslím na anjelov vždy ale nerozprávam sa s nimi. Viem že oni to chápu, teraz sú pre mna najdoležitejšie deti 🙂 ... aj Marek teraz škola. Jaj tam sa tiež natrápime. Učenie v pohode ale nikdy nedonesieme domov všetko, na druhý den alebo v ten den ked na to prídem, hladáme veci poi celej škole... No... to má po mne zrejme 😀.

dali4
autor
21. sep 2010

@ruzenkas máš fakt peknú foto 😵 Si velmi pekné milé príjemné žieňa 😵

dali4
autor
21. sep 2010

@ladywitch26 aj ja som toho istého názoru že Boh je iba jeden... len jeden jediný a to, že ludia ho nazývajú rozne, je detail. Ja som bibliu nečítala ani nebudem lebo viem že mi nič nedá. Boha cítim v srdci a viem že najdoležitejšie je konať dobro na každom kroku, pozitivne mysliet, mať otvorené oči ktorými vnímame čo sa deje okolo nás a v nás a počúvať svoje vnútro, ktoré je v úzkom kontakte s Bohom a jeho pomocníkmi. Podla mna niesme tu na tomto Svete preto abysme žili podla "príručky", abysme vyznávali len jedno nejaké Písmo ale abysme sa učili duchovnej dokonalosti, vzájomnej Láske, Láske k prírode ktorú máme prenajatú a je momentálne našim domovom, abysme sa naučili žiť v pokoji a mieri.

kubaka
21. sep 2010

😝 @alzbeta2 😀 vůbec nevím, kde jsi mě vyhrabala, dávné měsíce sem nelezu, ale ujišťuji tě, že si kladu spoustu otázek, od těch nejjednodušších až po ty velmi složité z oblastí, o kterých se tu možná tady na MK ani nesní 😀 - vyplývá to i z povahy mé profese. Takže o nakukování kamsi a kladení nepříjemných otázek a zvláště o kritickém myšlení, logice a analýze informaci vím dostatečně své. 😝 Mohu přijmout cokoliv zákonného, ale to neznamená, že tomu nebudu oponovat.
Věnujte se tomu náboženskému fanatikovi, co vám se vlezl kázat jedinou moudrou pravdu a jediného možného Boha - já sem nechodím 😵

dali4
autor
21. sep 2010

Aj ten "náboženský fanatik" sa učí... ako my všeci ostatný.

ruzenkas
21. sep 2010

@dali4 Děkuji

etuska
21. sep 2010

@motylka
pises tu o katolickej viere,ktora je sice na Slovensku dominantna,ale zdaleka nie jedina 😉 .ja sa k Marii ani anjelom nemodlim 😉 😵
ano je dolezite zit v sulade s ludskou moralkou-ale je aj dolezite ku komu sa modlis 😔

marianka79
21. sep 2010

zdravím vás všetky 😵 @ruzenkas
@miruska15 no bolo to v pohode najprv som nemala čo robit ale potom sa to rozbehlo ale som rada konečne mám pohyb a to ja bez neho nemožem byt

@shupolienka my sme sa už predbežne dohadovali na čase mne vyhovuje okolo obeda lebo budem po nočnej a vlak mi ide okolo 11-tej čiže jedine tak možem
@terez34 a ty prečo neprídeš ☹ zober aj malinkú ja idem s patom určite a aj psa beriem takže
@shupolienka ber aj staršieho neboj nudit sa nebude s mojim sa zabaví su skoro rovesníci 😉

marianka79
21. sep 2010

zdravím vás všetky 😵 @ruzenkas
@miruska15 no bolo to v pohode najprv som nemala čo robit ale potom sa to rozbehlo ale som rada konečne mám pohyb a to ja bez neho nemožem byt

@shupolienka my sme sa už predbežne dohadovali na čase mne vyhovuje okolo obeda lebo budem po nočnej a vlak mi ide okolo 11-tej čiže jedine tak možem
@terez34 a ty prečo neprídeš ☹ zober aj malinkú ja idem s patom určite a aj psa beriem takže
@shupolienka ber aj staršieho neboj nudit sa nebude s mojim sa zabaví su skoro rovesníci 😉

marianka79
21. sep 2010

☹ a už sa tu nevadte nech si každý verí v čo chce a nech sa modlí ku komu chce hlavné je ako sa človek správa k okoliu a aj ku samému sebe cirkev total nekomentujem vobec ma nezaujíma ja som štastná ked možem spravit štastného iného človeka modlím sa i ja k bohu aj k anjelom k márii nie lebo ani neviem ako lebo som evanjelička ale zato sa necítim byt nerovnoprávna s nikým tuto 😉 hlavné na tom všetkom je že moje prosby a motlitby sú vypočuté a aj splnené takže pochybujem o tom že by som niečo urobila zle 😉

inak prajem pekný slnečný baboletový dník 😵

marianka79
21. sep 2010

@etuska tu jednu velmi doležitu vec myslíš to modlenie k bohu a k nikomu inému?

marianka79
21. sep 2010

@miruska15 ozaj miruš ty sisi teda manža ti kúpil také tenisky na spevnenie postavy či čo a u nás ich majú za 50€ ty si tušim dala viac si myslím rozmýšlam o ich kupe vypadaju fakt pohodlne idem tam nabehnút a skusit ich tak zatim sa mi majte papa anjelinky 😵

zajo79
21. sep 2010

..ako to je? nebudes mat inych bohov okrem mna aby si sa im klanal? ......tak preco sa ludia klanaju k tolkym svatym a neviem comu vsetkemu?

tiez som taky vlazny krestan, verim, ale kostol ee, ked tam vidim tych falosnych ludi...brrrr.

motylka
21. sep 2010

marianka má pravdu, už to tu neriešme, veď tu bolo dobre predtým 🙂

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 ahoj dnes mi prišiel letak Deichmann do schranky a tam ich maju za 50 eur.Ja mam ale origoš preto boli take drahe.A keby som vedela o lacnejšik ver že si kupim tie.Su dobre ja v nich chodim stale a super.Musela som sa naučit predsa to nieje rovna podražka.Kup si neobanuješ.