Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
27. okt 2009

dali ja viem, stala sa mojou oblubenou, v kuse ju pocuvam 😵 aj od pussycat je celkom dobre, no mne sa ten original lubi

dali4
autor
27. okt 2009

lin niesi tehotná 😉 ?

linette
27. okt 2009

dali nie, teda neviem o tom. pred dvoma tyzdnami som mala kramy..
ja som uz parkrat snivala, ze som tehotna (v porodnici, ale nedosnivala som), potom som snivala, ze ja tlacim prazdny kocik a priatel ma na rukach nase dieta a idem po luke, ... a teraz toto.. uplne som ale videla malinkemu do tvare. zeby to znamenalo nieco do buducnosti? napriklad, ze moje prve dieta bude chlapec?

bibianna
27. okt 2009

http://www.angeltherapy.estranky.sk/clanky/anje...

aj tu môžte písať svoje príbehy so stretnutí z anjelmi 🙂 🙂 🙂 nie je tu nič, kto začne prvý?

lieeenocka
27. okt 2009

Tak aj ja mám skúsenosť. Otvorilo sa mi tretie oko a začala som vnímať anjelov, ochrancov, okolo seba. Cítim ako ma hladkajú po ruke, cítim ich lásku. Aj okolo synčeka ich vnímam, vidím, ako mu pomáhajú vstať ked spadne. Vnímala som svetlo, lásku, inú lásku, takú ako v bežnom živote nikdy nepocítite. cítila som 😔 boha tak blízko. Stalo sa to pred 5 mesiacmi, no nemôžem povedať že som šťastná. Neviem to psychicky prijať a spracovať, mám z toho psychické problémy. Radšej by som bola obyčajným bežným človekom ako doteraz. Ide o to, že hore som písala tie pekné stránky tejto veci. Ide o to, že sa na mňa lepia duše a robia mi zdravotné problémy. Je to hrozné, neviem si s tým rady. Cítim ich pach. Idem po ulici a cítim ich poletovať okolo mňa, len sa v duchu modlím, aby sa to neprichitilo v mojej aure, lebo ja sa toho neviem zbaviť, musím vždy niekoho vyhľadať čo ma ich zbaví za peniaze. Teraz riešim problém z bytom, sú tu nejaké hrozné energie, idem z toho umrieť čo mi je tak zle, nemôžem tu žiť. M už nič necíti a ja tu nemôžem vydržať. Už som vyhľadala viacerých, čistia, čistia a ja to tu stále cítim. Levitujem, moja duša vychádzam tela a ja mám pocit že vzlietnem. Je to nepríjemné. Bože, ako rada by som bola ako predtým, obyčajným človekom. Neviem, čo to všetko má znamenať v mojom živote, no nezmierim sa s tým.

denisocka
27. okt 2009

hlavne sa muši zbaviť strachu

vitaj medzi nami

denisocka
27. okt 2009

teda musiš zbaviť .... a potrebuješ ochranu

dali4
autor
27. okt 2009

lieenocka... poznám tie pocity ako opisuješ. A ako povedala denisocka... musíš sa zbaviť strachu, to je základ !

denisocka
27. okt 2009

našla som jednu radu,ktoru mi dala známa pred 3 rokmi,ked som chcela vidieť auru a veci s tým spojene

" Vieš, naše túžby sú niekedy zradné. Hovorí sa daj si pozor, čo si želáš, lebo sa ti to splní... túžba vidieť auru a mať mimoriadne schopnosti je normálna. Človek o tom číta, počuje, myslí si aká je to veľká vec a duchovná vyspelosť. Nie je to tak. Sú to len sprievodné veci na duchovnej ceste, ktoré vôbec nemusia prísť a nie sú indikátormi duchovného úspechu. Dokonca si dovolím tvrdiť, že sú na duchovnej ceste svojím spôsobom úplne podradné, aj keď môžu byť použité pre dobré veci. Ale ako ten nôž z Tvojho sna, môžu byť aj vražedné a nebezpečné.
Žiaľ, mnohí ľudia na svojej ceste parazitujú na iných. Využívajú ich energiu na to, aby sa sami dostali ďalej. Na to, samozrejme, sa musia na nich nejako energeticky napojiť. Možno nevedia čo robia, že aj sami sú zneužívaní...
V dnešnej dobe akosi nie je ťažké niektoré fenomény dosiahnuť. Pre rýchle otvorenie napríklad schopnosti vidieť niektoré energetické fenomény, sa ale používajú pomerne invazívne energetické "prielomy", tzv zasvätenia, ktoré so sebou nesú riziká, že ak je človek v skutočnosti nepripravený, čo bohužiaľ obvykle je, prelomia sa aj iné prirodzené bariéry, ktoré chránia naše vedomie, čo spôsobí vpád nevedomých síl, ktoré by sme normáne odkrývali len postupne. Tieto prielomy slúžia na to, aby sa adeptovi splnili jeho túžby aby bol ochotný investovať svoju energiu - najmä tú - danému spoločenstvu."

možno niekomu pomožem,možno sa nekomu otvria oči tiež

bibula
27. okt 2009

dobre napisane -je to tak🙂
kto sa nevie chranit,nech sa do nicoho nepousta

denisocka
27. okt 2009

ktovie kde je ... lienka ... 😕

dali4
autor
27. okt 2009

deni ... velmi výstižné 🙂

dali4
autor
27. okt 2009

Jaj baby 😒 začínam sa cítiť zvláštne ...

denisocka
27. okt 2009

dali,prajem ti,aby na konci pocitu bolo male vonave dievčatko

lieeenocka
27. okt 2009

a ako sa môžem chrániť? Nechcem toto, neviem s tým pracovať.

denisocka
27. okt 2009

lienka, maš poštu , zvladneš to 😉

lieeenocka
27. okt 2009

dakujem, som na to zle, ničí ma to, keby som vedela, ako očistiť byt, usadilo sa to v kúpeľni a odtiaľ sa to šíri do bytu, je mi zle. Objednala som si jedného pána na čistenie, no môže až o týždeň, ako to tu dovtedy vydržím, neviem. Tú ochranu som ešte neskúšala, lebo mi malý plače, má teplotu. No doteraz, ked som sa o niečo pokúšala, napr. kadidlo,odriekanie,iba čo som ho podráždila a ešte viac na mňa zaútočil.

bibula
27. okt 2009

ochrana samej seba je najdolezitejsia a prvorada,aby do teba "nerypali" potom ostatne

teodorka
27. okt 2009

lienocka nam feng shui ked sme kupili byt kazali aby sme si ho cely ocistili takto:najskor sme pracherom na koberce trepali vsetky steny aj strop a pritom sme prosili zlych duchov aby odisli kade lahsie 😝 a potom sme si do velkeho rozprasovaca dali ocot zriedeny s vodou ale pomer uz neviem len viem ze to bolo par flias octu ...a takto oprasene steny a aj volny priestor sme vystriekali octom ...potom sme dva dni vkuse vetrali ...skus to urobit iba z tou kupelnou....
inac dobra sprava mm ide o dva tyzdne na skolenie feng shui ...waw zase budeme mudrejsi...mozno 😀 😝 😕

lieeenocka
27. okt 2009

dakujem, vyskúšam. 🙂

teodorka
27. okt 2009

vdacne

lieeenocka
27. okt 2009

http://www.magickyobchod.sk/

čo si myslíte o týchto ochranných prostriedkoch?

lieeenocka
27. okt 2009

práve som volala s maistrom reiki Hodekom a povedal že, že sa to už nedá opäť zavrieť to vnímanie, že to už mám navždy. ☹ 😢

denisocka
27. okt 2009

lenka,ale to nevadi,len sa musiš naučiť s tým žiť a braniť sa negativnym veciam

čo si bola na reiki u neho?

adina22
27. okt 2009

lienka - ako napisala deni,treba sa naucit s tym zit a nebat sa toho co vidis...skus si precitat,mozno nejak pomoze

http://helar.wordpress.com/2006/07/02/celova-ca...

adina22
27. okt 2009

este som nasla:

keď je čelová čakra príliš aktívna (“príliš otvorená”), mávajú ľudia psychické problémy, pretože nedokážu selektovať medzi zmyslovým a mimozmyslovým vnímaním. Napríklad idú po ulici a nevidia otvorený kanál, lebo im sa zdá, že idú po lúke. Alebo sa éterické telo odpojí od fyzického a ide pred/za ním a človek má dva vnemy v tom istom čase a nevie, ktorý je pravý.

Lapis lazuli ako “kameň rozumu” napráva toto “rozštiepenie”. Potláča príliš siné mimozmyslové vnímanie a kanalizuje ho cez mozog a fyzické zmysly. V tom prípade pomáha zatvárať príliš aktívnu čelovú čakru.

Ak máme čelovú čakru málo aktívnu, tak lapis zlepšuje naše mentálne schopnosti, ale nepôsobí nutne na otvorenie Tretieho oka, ak sami tento proces cielene nevyštartujeme.

bibula
27. okt 2009

hej,zavriet uz nie,jedine stratit tu schopnost,alebo ju stlmit.

lieeenocka
27. okt 2009

nie, nebola som u Hodeka, len sme spolu volali. Ja nemám žiadne kurzy ani nič, preto neviem ako sa brániť, nič o tom neviem, neviem to prijať.

bibula
27. okt 2009

no ja neviem,mne sa to nezda... 🙂
nikto nedostane viac na co je pripraveny...

denisocka
27. okt 2009

ty to nechceš prijať
je to sranda,niekto chce a nema a iny dostane a nechce 😀