Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
23. sep 2009

inač čertica , presne ako ty 😀 začnem v sne,zpbidim sa potom to ešte prežívam chvílku nažovo ....... ale už idem fakt 🤐

mywiel
23. sep 2009

Asi hej stacilo na dnes rozkose.... 😅 😀 😝

certica
23. sep 2009

myw, no ja toho mojho nebudim, vacsinou nie je v danom momente pobliz 😀 a hlavne vtedy si to tak egoisticky vychutnavam sama, jeho vyuzijem/zneuzijem inokedy

mywiel
23. sep 2009

Chcem vam poslat tie indianske totemy, zvierata a nejde mi napojit fotak do pc.... 😠 😒

denisocka
23. sep 2009

tak čertica,pekne si to napísala 😀

bibula
23. sep 2009

no jo,vymenim body,nech je sranda... 😅
ja sama ee,nikdy...

chlapi su taky smiesny,ked sa to tak vezme....

bibula
23. sep 2009

myw-trasie sa ti ruka? 😀

mywiel
23. sep 2009

Moj je nadceny vzdy a nevadi mu ked ho zobudim aj o tretej rano, ale uz koncim s nasim intimnym zivotom...lebo piseme len my tri ty, ja a Deni uz nejdem prezradzat, by mi dal keby vedel co tu o nom pisem...esteze nerozumie po slovensky xixi 😀 😅 🤐

denisocka
23. sep 2009

možno to myw strkáš inde .... 😀 no už idem /asi

mywiel
23. sep 2009

Bibulaaaaaaa nooooo 😝

certica
23. sep 2009

bib, ze smiesni 😀 ... nezabudajte, ze aj nobody to tu cita 😀

mywiel
23. sep 2009

No vy ste cisla este ma tu budete mat za daku uchylku tak je idem radsej skenovat knihu... 😀

bibula
23. sep 2009

inac mam napad,co tak zase experiment?

vyskusame si to vsetci,vyhlasime to teraz nech sa nas to co najviac dozvie - anjelickarov /tie robia potraty nie?/

chcete?
ale preco vymyslam furt len ja? 😀

bibula
23. sep 2009

denis- 😀 😀 😀 😀 😀

mywiel
23. sep 2009

O co ide?? Aké potraty zas?! 😨

bibula
23. sep 2009

myw-nie ,praveze akoby som to povedala,ja nie som normalna,ja som uchylka-proste mam blok ... 😒

certica
23. sep 2009

inak moj muz vie, ze som uchyl, takze v pohode 😀

bibula, som nepochopila aky experiment 😅 . asi mam odkrveny mozog 😀

linette
23. sep 2009

mywiel nemam ta za uchylacku si otvorena a priama, ved len opisujes co citis a ako to u vas funguje.
moj chlap tiez nema namietky - nema take, ze teraz nie, on by vedel nonstop (ked som spala u nich tak som sa ani nevyspala) raz sme chceli aj v prirode no nevyslo to 😀

certica
23. sep 2009

no, kukam, ze ste sa blokli teraz vsetky 🤐

certica
23. sep 2009

idem si teda hodit sprchu 🙂

bibula
23. sep 2009

joj,myw,to ma len napadlo,ze im tym tetkam sa vravelo anjelickarky ,nie? kedysi davno 😀 my nejdeme robit nic take,my sa ideme spoznavat...

v noci,vecer,kto kedy chce, si skontroluje cakry-dame len sedem zakladnych...je to velmi jednoduche a pozrieme sa ake zviera nam na nich sedi,zapiseme hned po relaxacii,nech nezabudneme...potom ked sa dostaneme k pc,posleme si navzajom do ip-hocikomu nahodne co nam vyslo,co nam kde sedelo-potom to tu zverejnime a pporovname....hm???

inac ja to pouzivam,podla toho sa dobre aj harmonizuje....

kto ma problem,poradim....pripadne najdeme link n tych 7 zakl.cakier,poproipade si dame len 5? 😅

mywiel
23. sep 2009

linette to su chlapy, nabity testosteronom.... 😉

Bibula tak vyklop lebo neviem co myslis? 😕

mywiel
23. sep 2009

Jaaaj chapem, no to je od veci ta téma zase... 🙄

linette
23. sep 2009

bibul viem, ze je 7 cakier a kazda sa viaze k hormonom. to je vsetko 😒 ako si ich skontrolovat a tie zvierata na nich tak to potrebujem presny na navod ako pre nechapajuceho 😀

mywiel
23. sep 2009

Ja som si to uz robila a poznam moje zviera v kazdej cakre... 😉

bibula
23. sep 2009

kazda tema je fajn,pokial sa nebijeme... 🙂

linette
23. sep 2009

mywiel ano chlapy s centralnym mozgom tam dole 😀

linette
23. sep 2009

bibka ja by som to vyskusala, rada by som spoznala svoje zvierata 😀 len neviem 😒

bibula
23. sep 2009

hej,vela ludi to vyuziva,a kedze zvieratka sa menia,budem rada ak sa zapojis.... 🙂

ked mi maly zaspi hodim presny navod....ide o to,aby to neslo hned sem na plochu,aby sme neboli zatazeny,ze ona ma medveda,ja mam muchu.... 😉

mywiel
23. sep 2009

Bibula poznam ale neviem ci to dokazem sama, skusala som to so svokrou a ona zapisovala co som hovorila, viem ze sa menia, urcite mam uz iné v tej ktorej cakre... 🙂