Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
2. okt 2009

dobre ranko babince a babinec 😉
ja som dneska taku hlupost snivala, ze sa musim smiat 😀 neviem ci poznate telenovelu divoky anjel - hra tam natalia oreiro a teraz ju na st1 reprizuju. tak ja som snivala, ze ich komornika - bernarda vyslali na druzicu aby tam podrzal nejaky kabel aby oni v dome mohli telefonovat. a ja som videla bernardovi do tvare a tie fuzy 😀 😀 lietal ako superman a nastavoval tu druzicu 😀 😀 nakoniec spadol na nejake ostrovy v karibskom mory a tam vybuchovali sopky (tusim aj tomu mal zabranit). tak toto je cast mojho sna co si pamatam 🙂 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

deni vcera sa ti snivalo so stroptizom a dnes si sa ty vyzliekala 😉 to nieco naznacuje 😀 😀 😀 😀

bibula
2. okt 2009

pekny sen lin 🙂

denisocka
2. okt 2009

radšej nech je tak 😔

linette
2. okt 2009

necitala som ten clanok o 2012 ale si ho precitam, takze podla mna konec sveta nebude - nechcem ho. ja viem, ze nemozem mysliet co nechcem, tak to otocim - chcem klud a pokoj na celom svete. moze nastat zmena ako tu spominate, ale nie vojnou. ludia si to vysvetluju vsetlijako a oni si to privolavaju (napriklad priatel mi minule zahlasil, ze chce byt pripraveny ked pride vojna a ide si kupit zbran 😠 ). aj v tv natocili filmi, ze 3 sv. vojna, co sa mi nelubi. minimalne dva alebo tri odlisne filmy som uz videla na tu tematiku. kazdi tvrdi, ze sa ine stane. vsak koniec sveta uz mal byt ani neviem kolkokrat. preco by mal byt prave teraz? mozno preleti vedla nas nejaky meteorit a to bude vsetko. a zmeni sa klima koly tomu. ale dufam, ze bude vsetko dobre, ved chcem mat este deticky a chcem aby vyrastali a mali aj oni deticky, a zili v peknom svete, takze bude vsetko dobre 😉

bibula
2. okt 2009

denis hlavu hore,otvor ocka, ved my ta tu mame radi.... 🙂

linette
2. okt 2009

bib bernardo vo vesmire a tie jeho fuzy 😀 😀 na to ked si spomeniem. to uz ake sprostosti sa mi posnivaju? 😀 😀 ja mavam tri druhy sna: 1 je taky co sa udeje behom dna, tak sa mi to smiesne prisnije 2 je taky, ze co nechcem aby sa stalo sa stane a 3 druh sna ma upozornuje na skutocnost. toto som si na sebe odsledovala. uz len rozoznat ktory je ktory. ten dnesny patri do skupiny 1 😀 😀

linette
2. okt 2009

dakujem aj ja vas mam veeeeelmi rada 😉 🙂
tie oci mam este zalepene, som len z postele vyliezla a akurat som dopila kakavko s cokoladou 😀 som mala vydatne ranajky 😀 😀

bibula
2. okt 2009

lin,mozno to nebola az taka sprostot-zober si jeho vlastnosti ake ma v serialy,ako ho poznas,co pre teba predstavuje a co robil,ako skoncil.... 😉

linette
2. okt 2009

wa ja som to zle pochopila, ale nevadi mam vas vsetkych rada a aj denis - deni uz nebud smutna !!! musime si ta nejako s bib vyfarbit 😉

bibula
2. okt 2009

lin-samozrejme aj teba mame radi 😀 😀 😉

linette
2. okt 2009

bib univerzum si ho pritiahlo 😉 a potom ho vratila pritazlivost na zem - to dava logiku s tymi myslienkami 🙂 😀

adina22
2. okt 2009

aj ja vas mam vasetky rada 😉 este som vam to nevravela ale tak je 😀

bibula
2. okt 2009

ze nebol ten sen taky debilny?
proste staci si brat do uvahy jeho osbnost,dusu,nie fyzicke telo 🙂

bibula
2. okt 2009

😀 😀 😀 sme ako vymyvaci mozgov
aj my teba adin 😀
ale myslim,keby to tak nebolo,nepisali by sme si stakou radostou a lahkostou.... 🙂

linette
2. okt 2009

bib pri tebe mi vsetky sny davaju logiku 😉 😀

linette
2. okt 2009

deni kde si?? pod sa s nami rozveselit 😉

bibula
2. okt 2009

😀
jasne nelogika+nelogika=logika
😀

linette
2. okt 2009

vcera som v tescu videla cinanku a take pekne cierne vlasy mala, som si spomenula na moju fotku 😅

bibula
2. okt 2009

🙂 dcera ma spoluziacku ma take cierne,ze az modre a bibka uz nechce byt blond,uz chce take 😀

linette
2. okt 2009

bib tvoja matika sa mi lubi, chapem ju strucne a hned 😀 mali by ju vyucovat na skolach 😀 😀

linette
2. okt 2009

aj ja som uvazovala nad ciernymi 😉 povodne mam tvmavohnede a teraz si ich farbym na bledohnede. chcem sa vyskusat ako bleda a potom tmava a farebna 😀 😀 😀

bibula
2. okt 2009

jej lin,aspon niekomu,lebo akoze moja matika je na urovni "-1 stupna"
😅

bibula
2. okt 2009

lin posli fotku,ta prefarbim vo photoshope 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

na jesen budem jesenno hneda s cervenymi pasikmi, v zime cierna, na jar spinavoblond a v lete platina 😀 a potom mozem setrit na parochnu 😒 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

pockaj idem najst taku kde nejako vyzeram 😀 😀 😀 😀

bibula
2. okt 2009

ja si nebudem na jesen umyvat hlavu-aby som bola stale ako zmoknuta 😀 😀 😀
na zimu zosediviem z mojej pubertiacky a potom mi od bnervou vypadaju vlasy a mam svety pokoj 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

potom ti zicnem parochnu 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

bib som ti poslala na mail 😉

denisocka
2. okt 2009

baby, nemam teraz čas tu chodiť,potrebujem si upratať hlavuc ,možno ma najdete v teme depresia 😅 - ale nie, teraz sa nema chuť smiať tuna,tak tu nebudem obsmrdať 😉 ale čoskoro sa dufam vratim ako stara znama hrr brrr 😵