Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
7. okt 2009

Moje dieta stale spi, ja mam dost... 😅 😵

bibula
7. okt 2009

nech sa vyhajka,asi cestuje daleko 🙂

mywiel
7. okt 2009

Idem skontrolovat ci este zije? 😅 😀 Lebo toto je nezvyk ze tak dlho spi, ale asi ze tej nedavnej horucky je vycerpana.

bibula
7. okt 2009

ma co dovybavovat, pokial musela strazit svoje chore telicko, moc nenalietala.... 🙂

janula.k
7. okt 2009

ahojte, chcem sa opytat, dnes sa mi snival sen, ktory ma dost vydesil...o nevestach, aj ja sama som mala biele svadobne saty, ale neisla som sa vydavat. Islo o to, ze som isla okolo kostola a zrazu som videla hrnut sa tam ludi a medzi tymi ludmi boli aj mlade baby v svadbonych satach, som si pomyslela, ze sa tam idem pozriet, ze co sa tam deje, ze asi nejake stretko neviest..a zrazu som mala aj ja svoje svadobne saty a sedela som v kostole ktory bol takmer plny. Vsetky nevesty boli krasne upravene, len ja som nemala ani uces ani namalovana, len tie saty som mala. Vsetky nevesty sedeli predomnou..bolo ich asi 7 neviem...A potom sa tam zacalo nieco diat, nejake vystupenie alebo prednaska alebo co...

Moze to suvisiet s tym, ze v skutocnosti som pozvana na svadbu a vcera som s kamoskou-buducou nevestou riesila ci ist alebo neist na jej svadbu, nakolko som rizikova tehu...a riesim co si obliect, co s vlasmi atd? Nakoniec sme sa dohodli, ze pojdeme len na sobas do kostola a na hodinku dve do saly.

mywiel
7. okt 2009

V kabbale svadba znamena zaciatok niecoho nového no a ty si tehu takze niet co vysvetlovat, nosis novy zivot... 😉 😵 Cislo 7 je trpezlivost. 🙂

bibula
7. okt 2009

🙂
no si v siedmom mesiaci,preto ich bolo tolko...kazdy mesiac jedna...
a co sa tyka ci ist ,ci neist... chod,aj ked vyzera,ze sa citis "nepekna" kedze aj vsne si sa tak "spravila" 😉

linette
7. okt 2009

dobre ranko babusky a babusko 😉
dnes som mala plodnu noc. tie sny. bud to bol jeden dlhy alebo tri, ktore na seba nadvazovali (mam pocit, ze som bola mimo tela) a este jeden.
1. takze najprv som snivala, ze sme boli v zahrade a upratovali sme chatku. ja som isla vysavat a tam boli hrozne pavuciny, ktorych som sa bala tak som dala mame vysavac nech ich povysava. potom som jej ho vytrhla z ruky, ze ja pokracujem. este poutierala nabytok, vytepovala postel a chcela dat do roho domceky na mravce, len sme nemali. v chatke mi mama rozpravala, ze mam strasne vela sprostosti a ja som jej hovorila, ze ich aj tak nevyhodim. mam pocit, ze tu koncila prva etapa sna a nadvazovala druha:
2. z tej chatky som sa dostala do druhej miestnosti, ktora bola obrovska a boli tam taky "ludia", prisery a roboty ako v Star Wars a ja som mala policko s mojimi sprostostami, ktore oni chodili kontrolovat. viem, ze som sa ich bala, lebo boli prisny, tak som sa schovavala pod pult. nadvazuje tretia cast tohto sna:
3. z tej miestnosti som utekala prec, lebo som mala velmi velky strach a jak som utekala cez nasu zahradu, tak som bola stale vyssie a vyssie, mala som pocit, ze lietam, hoci som bola este nizko ale vo vzduchu. prechadzala som vseky zahrady, ktore tam boli (si ich aj pamatam), potom som bola priesvitna, bez vone a zapachu, takze ma nemohli tie "tvory" sledovat. nakoniec som uplne lietala a dostala som sa nad cintorin a tam som preletela cely a este som rozmyslala aha takze takto vyzera cintorin z hora. videla som hroby, prazdne miesta, tam kde su pochovavany bohaty a smutocny dom a to vsetko z hora. potom som sa prebudila, ze co??
jak som sa prebudila som citila akoby na mne niekto sedel, taky tlak na hrudi a velmi unavena som bola, oci sa mmi este stale lepia, no mne sa uz spat nechce. myslite si, zeby som lietala???

no a ten este jeden sen neviem ci sa mi snival pred trilogiou alebo po nej. tento bol take duo 😀
zacalo sa to tak, ze som od neviem kadial isla domov a pri smetiakoch sa hrabal jeden chlap, ja som sa na neho velmi pozrela (aj si jeho tvar pamatam) tusim som sa mu pozdravila, bola som na neho mila. jak som isla dalej domov, tak ma prenasledoval a ja som sa ho bala, tak som utekala domov. potom som bola doma, dosiel ku mne velky svalnaty chlap, ja som sa ho bala a on sa somnou chcel vyspat, ja som mu hovorila, ze nie nie ja sa ho bojim.

linette
7. okt 2009

mywiel nova dobra foto 😉

bibula
7. okt 2009

lin,zatial som necitala vsetko,ale 1-cistila si seba-ten dom,si ty 🙂

bibula
7. okt 2009

lin,myslim,ze duo bolo ako prvy sen 😀 😀 😀

linette
7. okt 2009

takze som sa vycistila 😀 az na tie domceky..
duo s dvoma muzmi, ktorych sa bojim znie zaujimavo 😀 😀 😀 😀 prvy neviem co chcel, druhy chcel sex..

linette
7. okt 2009

a nevedela som byt ani v sne neverna.. hrozne.. ved mal take velky svaly 😉 😀 😀 😀 cely bol velky. nakoniec bol mily, potom sa vzdal, ze ked nechcem tak nutit nebude.. to je znasilnovanie 😀 😀

bibula
7. okt 2009

😅 no u mna je to tiez tak, ze ziadna nevera.... 😀

mywiel
7. okt 2009

linette no ty si ale dostala odkazov tuto noc... 😀 a este si si aj astralne pocestovala. 😉

linette
7. okt 2009

myw a myslis, ze to bolo ono? ja som este necestovala, teda som to vsetko vnimala ako sny. tuto noc som to tak prezivala, ze az az som unavena bola. a tie zabery co som videla.

linette
7. okt 2009

ale preco cintorin som navstivila, to neviem. tam ma zaviali moje "kridla" 😀

bibula
7. okt 2009

lin,co sa robi na cintorine? 😀
preto ta tam "zaviali" 🙂

mywiel
7. okt 2009

Lin kym sa znovu zrodime musime zomriet, je to symbolické lebo tvoje myslenie sa meni cize zacinas novu etapu v zivotnom hladani, to je pozitivne neboj. 😉

linette
7. okt 2009

zeby som si hladala hrob?? 😀 😀 😒
ano moje myslenie sa uz orientuje aj trocha inak, na ine smery a ked sa nieco stane, uz si to vysvetlujem hlavne po tejto stranke.
teraz citam taky clanok o astralnom cestovani a tam sa pise, ze nastava vtedy, ked na to nemyslime medzi bdenim a spankom. vedome ho dosiahnut je velmi narocne.

linette
7. okt 2009

mam este taku smiesnu otazku.
co sa deje s telom, kym moja dusa cestuje? nenastava telom smrt? telo nadalej dycha a vsetky organy pracuju bez ohladu na to, kolko je moja dusa prec?

mywiel
7. okt 2009

Ano pracuju... 😉

linette
7. okt 2009

dakujem to len ta moja zvedavost a otazky 😀 😀 😀 😝 niekedy sa spytam to, co si myslim..

dali4
autor
7. okt 2009

Lin... tvoja duša je v spánku s telom stále spojená, pri smrti sa odpojí. Teraz neviem ako sa volá to, čím je spojená 😕 ... musím nakuknúť do knihy 😅

linette
7. okt 2009

aha dakujem dali, uz mi to dava zmysel, vsak je to astralne telo 😉

dali4
autor
7. okt 2009

... 😵 éterická hmota 😵...

bibula
7. okt 2009

ano etericke telo-je ho vidiet v okoli fyzickeho nemusis byt na to nijak jasnozriva 😀

lin,telo zije aj bez duse...

linette
7. okt 2009

bib a ked dusa natrvalo opusti telo tak telo umre..

bibula
7. okt 2009

lin,zober si to z opacnej strany-vari si si nemyslela,ze dusa dycha, preglga, robi smiesne pohyby v crevach a podobne 😀

linette
7. okt 2009

jake zaujimave veci, to som si volakedy ani nepomyslela, ze to takto vsetko je a vsetko to zapada do seba..