Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
13. okt 2009

marianka ked zajdes vestcovi a nebudes s jeho vestbou spokojna tak sa ti to nesplni, alebo ked mu budes verit tak sa to splni. je to o viere. podla mna ani jedny karty presnu buducnost nepovedia. len naznacia akoby si sa mala zachovat alebo ake mas cesty a je na tebe na ktoru cestu sa vydas..

denisocka
13. okt 2009

no,marianka,ja som pred par dnami pochopila,e anjelske ti ukažu cestu, ale nie su na veštenie .-moja segra došla,že vyvešti mi , či s priatelom XXX budem stale ...proste chcela vedieť o vzťahu, a vyšlo,že si ma všímať sny - tak začala ,že sa jej snívalo,že jej trhali zub a take dristy,každa karta čo som vytiahla hovorila niečo,ale nie to,čo by sme čakali obe

adina22
13. okt 2009

marinka.- zalezi co sa kariet pytas,ak chces podrobnejsiu odpoved lepsie su tarotove...anjelske vedia napovedat ako mas pokrocit,istym sposobom tak komunikujes s anjelmi,rozdiel je tam snad ten ze nie su medzi nimi ziadne negativne karty.

linette
13. okt 2009

adi jejo zeby "nahoda" ?? 😉 vies adi, ja si uz neviem ako inak rady s problemom. zostavaju mi jedine myslienky. ved mi si vieme zariadit zivot taky ako chceme, tak preco to nerobit?

marianka79
13. okt 2009

no to666 aj by sedelo len nechápem tie deviatky-koniec života

dík lin 😉

adina22
13. okt 2009

lin - vystihla si to 😉 Karty ukazu len moznosti,zalezi na tebe ako sa rozhodnes.

linette
13. okt 2009

adi to sa mi lubi na anjelskych kartach, ze tam neni "smrt" . a su vsetky take pekne a poradia, rozhodnutie vzdy ostava na nas

marianka79
13. okt 2009

lin práve to neviem akou cestou sa vydat

adina22
13. okt 2009

lin - ale ved to co robis je spravne,nezabudaj ze myslienky maju svoju moc 😵

linette
13. okt 2009

marianka nemyslim si, ze koniec zivota 😒 mozno koniec nejakej etapi v tvojom zivote
nemas zac 🙂 tu knizku mam pozicanu, tak som to aspon na nieco vyuzila 😉

adina22
13. okt 2009

lin - ale ani smrt nie je v podstate zla karta,znamena len koniec niecoho,ukoncenie istej etapy

linette
13. okt 2009

marianka skus tou, ktora ti najviac vyhovuje 😉

marianka79
13. okt 2009

adina ja moc podrobnosti práveže nechcem vediet načo jedine čo chcem byt tá čo som bola ☹

linette
13. okt 2009

adi ano ano, nezabudam, vies ked myslim pozitivne, teda na take, co ma robi stastnou az sa mi chce tancovat od radosti mi do toho skocia zle myslienky tych ktorych sa bojim. a prave preto sa uz ucim co najviac mysliet na to co chcem aby bolo a tym zlym nedat priestor napadat moju hlavu. je to tazke hlavne na zaciatku, ale ja verim, ze sa to naucim. mam sancu zmenit si zivot, tak preco to nevyuzit? 😉

adina22
13. okt 2009

marianka - ale to asi zalezi na tebe samej...sama rozhodujes o tom aka si a aka budes 😔 😵 Drzim prsty 😉

linette
13. okt 2009

adi smrt v kartach predstavuje prave to, co si napisala, ale co ked sa skonci to pekne obdobie a nastane zle? 😕

marianka79
13. okt 2009

jáááj lin ale tá je trnistá mám dve cesty v druhej mi hrozí samota a smútok

adina22
13. okt 2009

lin - si na dobrej ceste 😉 😵

linette
13. okt 2009

marianka mozno sa mas zmenit, mozno tou situaciou, ktora sa ti deje sa mas posunut vyssie.

mirka1308
13. okt 2009

deniska, tie karmické karty vyzerajú vážne tak mysticky 😕 😔
mne sa ten hlavný obrázok moc nepáči ale karty vo vnútri môžu byť moc zaujímavé 😉
marianka, no ja som si teraz kúpila tarotové ale nie pre veštenie a tak, ale vždy som ich chcela a mne stačí ked mi pomôžu dať odpoveď na veci, ktorým moc dobre nerozumiem a aj obrázky sú moc pekné 😎 😉
No ja sa už od vás zberám, lebo ráno skoro vstávam 🙄
prajem pekný večer a zajtra vás dočítam 😉
a kto je chorý nech sa skoro uzdraví a hlavne píšte papa 😵

denisocka
13. okt 2009

baby,neblbne aj vám FB?

j.a.n.u.s.
13. okt 2009

denisocka...tu je to v poriadku 😉

adina22
13. okt 2009

marianka - ten smutok a samota by boli len docasne... 😉 teda myslim nepoznam tvoj problem 🤐

lin - ale to neznamena ze sa zmeni to obdobie na horsie 😉

linette
13. okt 2009

adi dakujem 🙂 akurat si citam tajomstvo - knihu tak cerpam infosky 😉 mi to normalne dobre padne co tam pisu a robi mi to radost 🙂 iste kapitoli budem citat castejsie, ma to pozdvihne, ani psychologa nepotrebujem 😀

marianka79
13. okt 2009

FB blbne stále 😖

j.a.n.u.s.
13. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY

jeste kouknete na toto...krasne propojeni, krasna message...

linette
13. okt 2009

marianka a v tej trnistej ta caka radost a partnerstvo? tak by som si volila tu, pretoze co boli to preboli, zle situacie su na to, aby sme sa poucili, nieco naucili a aby sme sa cez to preniesli. mysli na to, ze ked ta trnista cesta konci (pretoze kazda cesta niekde konci) budes stastna.
a v tej druhej ceste kde ti hrozi smutok a samota, tak hadam sa nechces stale trapit a lutovat nieco? ..

marianka79
13. okt 2009

ja neviem kam mám íst 😢

ale ono to býva tak že tá zložitejšia cesta býva správnejšia a ko tá jednoduhšia

marianka79
13. okt 2009

jej 22 11