Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
8. nov 2009

linet, šok nešok .... žial toto je asi jedno, povedala si to chcene a ešte aj v hneve ,,,, je to rozdiel ako zo srandy

hedunecka
8. nov 2009

deni ja som neprekliala nikoho ci to patrilo line? 🙂

line noooo tak to jej prajeme obe s mum vies ale operacia dvox vajecnikov nie je ziadna slava

mywiel
8. nov 2009

linette musela by si to zobrat spat a ulavi sa hlavne tebe 😉

denisocka
8. nov 2009

to bolo pre linet

denisocka
8. nov 2009

Nepříjemným zážitkem může být spánková paralýza (viz přechozí kapitoly) – člověk se „vzbudí“, ale nemůže pohnout končetinami + mohou se objevit halucinace, většinou zvuk hlasitého bzučení, pocit vibrací a někdy i přítomnost podivných postav. Postupně se vzhled okolí může měnit, člověk má pocit, že opouští své tělo. Ale není čeho se bát, když si uvědomíme, že se jedná o sen, nikoli skutečnost.

linette
8. nov 2009

deni krasne je to popisane. a to ze to vies ovladat je nieco uzasne 😵 ja neviem len tak vyjst z tela, hoci by som to velmi chcela skusit. parkrat sa mi to vo snoch podari, ale to tak necakane, ze lietam. vedome to dosiahnut neviem.. skoda.
asi zacinam chapat jednu vec. ked som bola mladsia vzdy ma bavili vestice, duchovia, len som sa ich bala. ked som navstivila vesticu bolo to dost skoro a ludia sa cudovali to taka mlada? ja som to nevnimala od veku ale od potreby. ako som ju navstivila prvykrat prestala som sa bat. ked boli neake pohreby tak ma vystrihali alebo mi nechceli povedat.. ked som chodila do kostola taky zvlastny pocit mavam este aj teraz. verit verim, len niekedy pri kazni mi pripada, ze farar nehovori pravdu. ked som sa doma pytala, na tie nadprirodzene veci, tak ma vsetcia odhovarali, ze to je len hokus pokus, sprostisti, nic neexistuje.. a teraz ked som starsia a viem si veci zistit sama, akoby mi tie veci prichadzali same (myslim tym ezoteriku co a ako, dokonca aj ta teta, ktoru som spominala, ona je jedina po vas s ktorou sa viem porozpravat na tieto temy).. tym som chcela povedat, ze vsetko ma svoj cas a zrejme som predtym pripravena nebola, hoci som len na zaciatku

denisocka
8. nov 2009

hen - mNemoN Napísal:
popis ten pocit ked mas "bzzzzzzzzz" 8DDDD
Mas aj zimomriavky ?

ten pocit, tzv. "vibrácie", to sa podľa mňa nedá popísať, kým to človek nezažije. Niekto poučuje hlasné zvony, niekto hlboký zvuk, niekto pišťanie, no je to taká frekvencia a sila, že ti ide až hlavu roztrhnúť a cítiš že každou sekundou ti je fyzická schránka tesnejšia a tak chceš proste vyfrnknúť von.... popri tom totálna paralíza a.... a viac slovami opísať neviem. Tak to vnímam ja. Podobné pocity, skoro identické máš aj pri návrate, s tým, že majú opačný sled, teda ustupujú.... zimomriavky v tom momente teda nepociťuješ, pretože kožné receptory sú vyradené z funkcie... ak sa nemýlim.

Vibrácie niesú podmienkou každého jedného výstupu z tela...

PS: môj pohľad na vec.

linette
8. nov 2009

hedu bude ich mat, staci len verit a chciet.. 😉 kde je napisane, ze po operacii vajecnika sa neda otehotniet? nikde.. len nejaky lekar to maximalne povie. moja byvala spoluziacka mavala velmi velke cysty a parkrat ju operovali, lekary jej povedali, ze nemoze mat deti a teraz ma dievcatko, ktore 1.1. oslavi 1rok 😵

denisocka
8. nov 2009

lin - vijsť vedome z tela a lietať v sne su dve veci ,teda podla mna .moc sa mi nechce rozpispavť, dnes som nejaka stroha,radšej tu budem kopirovať svoje veci 100rokov stare a smiať sa na nich 😀

linette
8. nov 2009

myw, uz tolko veci som v zurivosti spravila a vsetky lutujem (nastastie magiu som tam netahala a ani nechcem) mozno je to tou metodou ho oponopono a mojim "inym" pohladom na vec. ja som si vlastne zbytocne ublizila sebe koly tej osobe, ktora mi tiez robi zle 😠
este toto som nasla:
Často sa navzájom preklínajú dvaja ľudia, ktorí sa na seba hnevajú. V takomto prípade je dôležité odpustiť.

z toho vyplyva, ze odpustenie je liek pre dusu. od zaciatku som vedela, ze mojou ulohou je odpustit aj ked je to velmi tazke

linette
8. nov 2009

den aj podla mna su to dve veci. take vedome cestovanie by som chcela zazit, zeby som sa videla a tak a vsetko pamatala. moze to byt pekny pocit. mozno by som sa aj smrti prestala bat uplne..

linette
8. nov 2009

deni chcela by som sa ta opytat, ked si sa velmi bala elektriky ako si zistila, ze v minulom zivote si bola zabita na elektrickom kresle? 😕

denisocka
8. nov 2009

😉 linet- ťažke ale zazračne!!! viem o čom hovorim .mala som priatela,čo ma musel milion krat prekliať,už ani neviem či nie aj ja jeho ,nasledovali roky hrôzy ...napadania ,,, našiel si ma všade,aj v najväčšej nahode ma našiel .... bolo to hrozne , hrozne obdobie , už som od strachu k nemu dostavala uplne paralýzy tela -hned ako som na ulici zbadala tochu podobneho človeka,ostala som stať,nohy mali ako 100kg zavažia, jazyk ma začal štípať, rozklepala som sa .... neskutočne ....a pomohlo velmi tvrdo ,a velmi ťažko ,ale zo srdca smerované ODPUSTENIE a pochopenie,ten človek je len chudák,ktorý breše ako pes ked sa citi ohrozeny,,,, skor by som ho mala lutovať,ako sa na neho hnevať .... odpustila som uprimne a odvtedy KLOP KLOP KLOP - NÍČ -ani On,ani problemy.... zrazu som bola tehotna,všetko išlo ako som si kedysi zamlada predstavovala ... manžel,dieťa,bývanie-rodina,pohoda 😉

denisocka
8. nov 2009

ak vedome cestuješ,tak si vedome aj vyberaš,ak ideš,koho stretneš 😉

o tej elektrike mi vravela jedna znama, čo do toho vidi,vtedy mnou prešiel mraz,rozplakala som sa a prešlo to

linette
8. nov 2009

deni tu plati po kazdej burke vychadza slnko 😉 mala by som sa tym asi riadit.
veru odpustenie dokaze zazraky, v mysli uz ako tak som jej odpustila, no zo srdca este nie. ale som si sita, ze po case zvladnem aj to.
deni ty si to zvladla mas moj respekt, viem ake je tazke odpustit niekomu, kto ublizuje.

denisocka
8. nov 2009

http://www.3oko.sk/navody.php tu su nejake navody

denisocka
8. nov 2009

lin, vieš ake je ťažke niekomu odpustiť,a prajem ti-aby si vdela ake je krásne,ked niekomu odpustíš zo SRDCA a potom ked ho stretneš , tak ten pocit pokoja ktorý budeš mať ,už nebude hnev,nenavisť .... budeš ho vidieť uplne INAK -toto ti prajem !!!lebo toto je to najkrajšie z celeho odpustenia

linette
8. nov 2009

jaka si zlata deni, dakujem 😉 dufam, ze po case to dokazem a mozno potom sa aj problemi vytratia ..
s tou havajskou metodou si stale hovori prosim odpust /tym odpustam aj ja tusim/ a najlepsie je to, ze aj ked to necitim nevadi.. ale ked poviem milujem ta, tak to uz zacinam precitovat 😵
zit v klude, v pokoji, v radosti, stasti, zdravi, spokojnosti, v harmonii je to najkrajsie 😵

denisocka
8. nov 2009

lin,a načo prosím ťa čakaš ???? ako kedy to chceš urobiť ??? načo to stale odkladaš ??? ved sa už nato sustred a daj to toho všetko preboha, čo sa tolko okradaš o energiu a to pekne,čo by si z toho odpustenia mohla mať . ja fakt nechápem ... recept maš a nejdeš to urobiť , fakt zvlašne

linette
8. nov 2009

ja neviem. cakam na to, co som si objednala, ale to moze trvat aj par mesiacov. cakam a potrebujem cas aby som to srdcom dokazala urobit. nejde to u mna hned. cas rany hoji, cas lieci a cas je mozno aj to co mozno nemam. po par mesiacoch som ako tak odpustila ale len v mysli. aj to prostrednictvom sna co sa mi snival. vies koly tej osoby sa tolko veci dosra_o. je to na velmi dlhe rozpravanie. a vsetko si vyzaduje velke kroky, na ktore som neni pripravena. ☹
deni mas pravdu, ale ja potrebujem cas.

denisocka
8. nov 2009

čas...čo je čas lin???? ved čas neexistuje,ale tlačiť ťa do niečoho nemá zmysel 😉

pamätaj ale ,že zajtra nieje , je len dnes 😉 dnes aspíš a zobudíš sa a je zas len dnes 😉

linette
8. nov 2009

ako hovoris deni, buducnost zostava vzdy buducnostou 😒
ja odpustit chcem, snazim sa, ale musim sa riadit srdcom ked ono mi da ten prikaz, ze je pripravene tak to vtedy. rozum a srdce su dve veci. ved vzdy lepsie neskoro ako nikdy 😉

linette
8. nov 2009

deni dakujem ti ze ma tak pekne povzbudzujes a davas mi silu 😵

denisocka
8. nov 2009

len aby nebolo neskoro moja

linette
8. nov 2009

uz teraz je neskoro k niektorym veciam. (vratit cas nejde). radsej neskoro ako nikdy.. ved vsetko sa deje pre nieco.
idem ja uz off babulky, je tu priatel a nevenujem sa mu..
prajem vam pekny zvysok vikednu a este krajsi zaciatok tyzdna 😉 😵

dali4
autor
8. nov 2009

Ahojte 😵 ... nejak nestíham písať, aj keď by bolo čo 😅 ... ale chodím čítať. Tak som vás prišla aspon pozdraviť...
Pridala som dve fotečky do albumu 😵

denisocka
8. nov 2009

no lin,ešte si aj vedoma že je neskoro , no čo ti nato povedať 😝

dali ahoj,idem ja kuki k tebe

mirka1308
8. nov 2009

Ahojte bambulky 😉
no fíha, vy ste začali vážne zaujímavú debatu 😕
deni, hneď ako si písala, že chceš niečo zažiť - čokoľvek, tak ma napadlo to, čo som už veľa krát čítala v poslednej dobe - treba si vedieť aj priať, aby človek nebol potom šokovaný, čo sa deje 😔
a hlavne aby to prianie potom uniesol 😨
lin, máš veľmi chutnú fotečku, čiapka ti neskutočne pristane 🙂 to ja vyzerám ako strašidlo 😀 😀
dali, malinká je kráááásna 😉 😔 nádherný drobček a na tej nožičke sa dá aj meno prečítať 😉 😔

mirka1308
8. nov 2009

deni, ty si tu pekne písala o tom odpustení linet 😨
no ja som tiež donedávna nedokázala odpustiť vlastnému otcovi určité veci z minulosti 😠 😔
ale tak nejako som k tomu dospela, že činy ale aj myšlienky sa ti vrátia a moc mi v tomto pomohla kniha od myw 😨
ale vlastná minulosť a tvoje činy ťa raz dobehnú a nedávno som mala pocit, že sa mi to vrátilo aj s úrokami 😒 pekne som si tú "facku" od života "vychutnala až do dna" ☹
nebolo to vôbec príjemné 😒 ale otca som začala brať odvtedy úplne ináč, už nič nevyčítam a moc ste mi pomohli vlastne vy všetky čo ste do tejto témy prispievali 😔
veľká vďaka ešte raz dali 😵 lebo sa začala táto úžasná . pre mňa téma- a ja opäť čítam knihy s tematikou karma, reinkárnacia, anjeli, karty ..... 😅

mirka1308
8. nov 2009

no, vidím že si píšem sama so sebou 😀 😀
utekám pozerať superstar, lebo dnes spievajú pesničky dvoch mojich srdcoviek - michaela a madonny 😉
sa teším, ešte mrknem 😵