Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
14. jan 2010

ahojte babeny 🙂 dali to mas pravdu s tým riešením som stále v kruhu a neviem ako dalej ale...snažím sa nemysliet na zlé veci ale na dobré a hlavne žijem pre prítomnost neriešim minulost a uvidím čo mi dá budúcnost 😉

marianka79
14. jan 2010

deni myslíš to že mi ostalo nevolno?
takéto stavy som mala aj v predchadzajúcej robote pred 8mimi rokmi koli tomu som aj odtial odyšla stávalo sa mi to aj doma a to aj ked som len sedela a pozerala telku alebo čítala tak neviem dlho dlho nič až po dlhšom čase sa mi to vrátilo a zase len v práci ale už to neni také že by som musela koli tomu dat výpoved velmi mi vtedy začne biť srdce akoby mi chcelo vyskočiť a nemožem nalapat vzduch

marianka79
14. jan 2010

alfomilka pri cvičení je telo uvolnené apreto sa ti to stáva-lo a 5 tibetanov?to je jasné a pekné 😉
mala by si v tom pokračovat 😔

marianka79
14. jan 2010

nik tu nie je? idem si pozriet film Miluj svoj život tak papa zatial

alfomilka
14. jan 2010

dakujem, ja sa spamatam a dohovorim malemu, nech sa spamata a zacne chodievat spat pred polnocou a mozme ist na to. 😉 uz sa tesim

marianka79
14. jan 2010

a kolko ma malý?to chodí spat po polnoci? 😕

marianka79
14. jan 2010

film bol poučný boli tam myšlienky ktoré som písala i tu v téme že vlastne svojimi myšlienkami si riadime svoj život a tým aj budúcnost som rada že sa mi to potvrdilo týmto filmom tak mám istotu že sa moje myslenie poberá tým správnym smerom 🙂

marianka79
14. jan 2010

žit sa má pre prítomnost pretože ako sa správame v prítomnosti sa nam odzrkadlí v budúcnosti a netreba sa zapodievat minulostou i to čo bolo pred 5minutami je vlastne minulost a ak nam niekto ublížil treba mu vediet odpustit len tak sa možme posunút dalej ja som odpustila a snád je i mne odpustené 😔

marianka79
14. jan 2010

ešteže je tu zapletená alfomilka inak by som si pripadala že sa rozprávam teda vlastne píšem sma so sebou 😀 😀 😀 😅

dali4
autor
14. jan 2010

Ahojte? marianka film Miluj svoj život ? Nedá sa niekde stiahnut? Ja som čítala knihu ale film som nevidela ☹

dali4
autor
14. jan 2010

kočky, neviem schudnút ☹ čo mám robit? Už druhý týzden držím moju osvedčenú dietu a vobec nič mi neišlo dole ? A to sú kilá ktoré sa na mna nalepili už po porode, takže ...

dali4
autor
14. jan 2010

Aj pracujem s myšlienkami... som, povedala bysom pozitivne naladená, ale ked po dvoch týždnoch necítim žiadnu zmenu... ale naozaj žiadnu 🙄 , tak ma to s...e 😠

marianka79
14. jan 2010

ahoj neviem či sa dá stiahnut mam to požičané

marianka79
14. jan 2010

ja som po porode schudla viac ako som pri tehu pribrala dali 😉

marianka79
14. jan 2010

no tak to ti vrelo odporúčam ten film ked nevidíš zmenu 😔

marianka79
14. jan 2010

ja by som zas chcela tú knihu

linette
15. jan 2010

dobre ranko dievcata 😉
vcera mi anjelickovia poslali odkaz vo sne vo forme cisel a ked som si pozrela co znamenaju - nemam slov ako velmi ma potesili, odkazali mi presne to, co som potrebovala vediet a este viac, mam pocit akoby som sa s anjelikmi zblizila, citim, ze sa so mnou snazia komunikovat a este k tomu mi aj poradili 😵 normalne, ze som dva metre skakala nad zemou od radosti a taku chut som ich mala objat a vela som dakovala 😵 😵 😵

linette
15. jan 2010

marianka miluj svoj zivot som nevidela ani necitala.. idem snorit, kde sa da stiahnut 😀

linette
15. jan 2010

dali a nemoze byt, ze kedze kojis preto sa nedari? .. radsej nedrz dietu este, aby mala miselka vsetky ziviny.. a ked uz nebudes kojit, tak mozes byt taka prieberciva ako ja a vela veci nelubit, k tomu nervy a problemy (tie nezelam nikomu) a schudnes az to budes lutovat 🙄

dali4
autor
15. jan 2010

lin, ale ja nekojím...kojila som iba dva týždne.

dali4
autor
15. jan 2010

Keby som kojila tak si dietu nedovolím 😉

dali4
autor
15. jan 2010

A v sobotu idem konečne k mojej liečitelke 🙂 možno mi ona povie že prečo neviem dat kilá dole 😠

linette
15. jan 2010

takze babenky neviem najst miluj svoj zivot film na stiahnutie na nete.. mozno ho uverejnia neskor.. skoda 😔
knihu som nasla ale je v zlej kvalite a neda sa to citat.. aj to je skoda..
stiahla som si tieto knihy:
diagnostika karmy 1, 2, 3, 4 (s. n. lazarev)
svetlo na druhom brehu (raymond a moody)
zivot po zivote (raymond a moody)
aladinov faktor (JACK CANFIELD - spoluucastnik filmu SECRET)
svojou velkostou su to male knihy, takze sa zmestia do emailu, ak by ste ich nemali a chceli, tak vam ich poslem 😉

linette
15. jan 2010

dali to som nevedela 😒
no ja neviem ziadny recept na chudnutie, ale urcite viem, ze pilulky su neni dobre.. byvala spoluziacka mala nieco na chudnutie nejake vitaminy a to jej pomohlo, len si neviem spomenut ako sa to volalo.. viem, ze z toho sa citila stale najedena.. ked ma to napadne tak napisem..
liecitelka je dobry napad, ona ti urcite bude vediet pomoct 😉 😵 to je dobre, ze sa ti s nou podarilo skontaktovat - minule sme ju rozoberali a privolala si si ju 😉

dali4
autor
15. jan 2010

lin, asi ano 😉 , treba niečo velmi spomínat a ono to príde. Napríklad moju váhu 58 kíl 😀 ... teraz mám 65 😠 Tabletky nechcem a ani nebudem brat, je to chémia a s tým sa ja nestotožnujem 😉 No nič, ešte vydržím, možno skúsim inú dietu. Mám takú knižku že 90 dnová rozlišovacia dieta. Je dost pestrá, može sa jest všetko ale v správnych kombináciách.Čo ma na nej odrádza, že sú tam recepty... také zvláštne... alebo ani nieje zvláštne ale je tam také čo ja nevarím. Ja varím úplne obyčajne, česká, slovenská, čínska kuchyna...
Ten film ... škoda že neni ☹

dali4
autor
15. jan 2010

A varit viem ale nelúbim 🙄

linette
15. jan 2010

ale ved to si nepribrala az tak hrozne, som myslela, ze viacej .. 😝 mne ide o to, aby som pribrala 5 kil a to neviem.. ake zaujimave ten kto chce schudnut nevie a ten kto chce pribrat tak ten tiez nevie.. to je ako s kuceravymi a rovnymi vlasmi..
treba mysliet casto na to, co chceme a privolat si to 😵 skus si hovorit stale (ja si to aj hovorim asi preto neviem pribrat 😀 ) som stihla, konecne som schudla, vsetko mi je velke .. za pokus to stoji 😉 a tes sa z toho, maj dobry pocit.. mysli na to ako marecek hovori v skole: moja maminka je chuducka a stihla, vyzera tak na 20 a je velmi pekna 😉

linette
15. jan 2010

ja varit zasa lubim ale nevarim 😀 zasa opak.. totiz babka byva o poschodie vyssie a ona lubi vyvarat a vari vela.. a kedze je mama dlho v robote tak nam vari 😅 a dobre ju nahnevam ked to nezjem 🙄
ja riad nerada umyvam, ale dneska budem musiet.. 😕 🙄 😝 😀

linette
15. jan 2010

jaj a dneska budem robit tyramisu, tak dufam, ze sa mi podari 😉 😀

dali4
autor
15. jan 2010

😀 ty si zlatá 😅 ... Ja si to aj tak hovorím, ale iekde robím asi chybu 😕 ... no ved ja sa to zajtra dozviem. Lin, nepribrala som až tak vela, ale s týmito "pár" kilami navyše sa cítim velmi zle. Nikdy som tolko nemala 😒 . Ja ani nechcem byt nejako chudá, nikdy som to neprehánala s dietami, ani nemám komplexy z toho ako vyzerám 😵 , vždy ked sa vidím v zrkadle tak sa na seba len usmievam, mám sa rada taká, aká som 😵 ... ale ten pocit... brucho mi zavadzia, boky mi zavadzajú, ako keby som mala niečo na sebe nalepené 😝
Mám dve známe, tie tiež nevedia pribrat. Čím viac jedia, tým viac chudnú.Tiež to teda nieje bohviečo.