Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
15. jan 2010

ja som najviac mala 52 kil na 160 cm. to na moju vysku bolo akurat.. a teraz o tych sedem co si ty pribrala mam menej (aj sa to hambim vyslovit) 😠 ☹ k lekarovi radsej ani nejdem.. ale ja viem co moze za to, ze som schudla.. lieky, nervy a zmena chuti do jedla, ktoru som si sama pokazila..
to, ze mas par kileckov navyse ta chrani keby si sa udrela a tak 🙂
a mimochodom prednedavnom si rodila tak tie kilecka su v norme 😉 teraz sa nestazuj, skor o rok keby si neschudla..

linette
15. jan 2010

alebo zeby transformacia?? 😅 😅 pripravujeme sa na zmenu do stvrtej dimenzie, niekto potrebuje schudnut a iny pribrat 😉

kessina
15. jan 2010

lin, mohla by si poslat mne tie knihy?? hlavne tu prvu 😉
ja mam dnes za sebou prvu meditaciu s ametystom, ale zazitky zatial pisat nebudem, lebo neviem, ci to aj nieco znamenalo alebo to boli len moje myslienky 😀
ale super zazitok, uz sa tesim na dalsiu meditaciu 😵

dali4
autor
15. jan 2010

Ja viem, máš pravdu... ale ked som z toho taká nervozna. Všetko mi je malé. Ináč aj ja má 160 cm... a 65 kíl 🙄 ble. U mna je to tak že ked mám nervy tak priberám. No je pravda že som tie nervy teraz mala 😕 ... takže budem musiet vydržat a pracovat na sebe.

linette
15. jan 2010

dali mama hovori, ze kila idu vekom a liekmi... ona ma kopec liekov na alergiu, tiez ma 160 cm a 45 rokov a pohybuje sa tak neajko okolo 66 mozno aj viacej .. priberat zacala asi tak pred 10-15 rokmi..
netrap sa tym, zhodis to, si cerstva mamicka, len trpezlivost 😉

linette
15. jan 2010

na chudnutie je zevraj dobry pravy zeleny caj koly antioxidantom a este rooibos.. jest vsetko len v malych davkach a casto, pit vela vody, po siestej hodine vobec nejest max nieco lahke a cvicit..

dali4
autor
15. jan 2010

Dakujem 😵 . Kilá idú vekom, to je pravda 🙂 . Stačilo by mi mat aspon tých 60 😅 . A lieky neberiem vobec žiadne, zatial a dúfam že ani nebudem musiet brat. No... dajme tomu čas 😝 .

dali4
autor
15. jan 2010

Vidíš, tie čaje bysom ešte mohla skúsit. Ináč presne tak to robím. Po 18-ej nejem, snažím sa vela pit, obmedzila som pečivo a sladkosti a aj cvičím.

dali4
autor
15. jan 2010

Lin, ja cítim že je niečo zablokované vo mne 😒 ... fakt som zvedavá čo mi zajtra povie. Potom napíšem.

felixko
15. jan 2010

ahojte babenky,
podľa strán vidím, že je tu dosť rozbehnutá diskusia a bolo by nadlho čítať, aby som zistila, či sa tu spomínala takáto vec:
moja známa ma poprosila, či by som na 5dní neprichýlila návštevu /v prvom momente som zostala prekvapená../, tou návštevou majú byť 5-ti anjeli, ktorí do môjho domu prinesú pokoj, radosť, lásku. mojou úlohou je privítať ich, každý deň zapáliť na stole jednu sviečku, do vázy dať bielu kytičku al.kvietok, každý deň s nimi vnútorne meditovať, rozprávať sa s nimi, myslieť na svojich blízkych i tých, kt. už medzi nami nie sú. na konci návštevy si napísať na lístky tri želania, ktoré si prajeme. anjeli tieto želania odnesú hore na nebesia. o 5dní sa z neba vrátia a pôjdu znovu do domu, kde ich my musíme vyslať.
čo na to poviete?
mne sa to ihneď zapáčilo, nevzbudilo to vo mne žiaden zlý pocit, skôr sa teším, keď tá "duchovná návšteva" príde. niekto si možno pomyslí, že nie som normálna, ale podľa mňa je to niečo, čo môže pritiahnuť do môjho života viac dobra, viac pozitívnych pocitov a šťastia a hlavne lásky.

linette
15. jan 2010

som si ista, ze po case sa ti to podari 😉 budem drzat prsty 🙂
podla mna sladke na to az tak nevplyva, skor mastne, tazke a maso.. ja jem strasne vela sladkeho a nic.. len to maso moc nelubim a prave to by som potrebovala..
mozno, ze v minulosti si brala lieky a teraz sa to vyburcovalo.. alebo ktovie.. liecitelka pomoze 😵

linette
15. jan 2010

kessi a si pripravena na otvorenie tretieho oko? 😕 ked si pripravena a nebojis sa tak ti drzim palce 😵
posli mi do ip emailovu adresu a ja ti ich poslem 🙂
pre istotu si precitaj komentare tam, kde pisu o otvoreni "tria" :
http://filip212.wordpress.com/2009/08/05/otvara...

kessina
15. jan 2010

lin, poslane 😉
dakujem za link,
myslim, ze citat sa da stale, stale clovek nachadza nove veci, nove informacie...
tiez neviem, ci sa clovek moze citit byt pripraveny, ktovie.... ale myslim, ze som, skusala som najprv vsetky cakry otvarat, ale meditacia mi moc nesla s tou hudbou, co som mala.
takze si postupne dokupim kamene na vsetky cakry a uvidime ako to pojde, no zacala som tretim okom
😵
tak idem nastudovat, co si poslala 🙂

kessina
15. jan 2010

felixko, za vyskusanie to urcite stoji 🙂

linette
15. jan 2010

kessi a nemyslis, ze ked ti meditacia nesla, zeby to bolo znamenie? 😕 drzim palce aby ti vyslo vsetko do coho sa pustis 😵
knihy su na ceste 😵

linette
15. jan 2010

felixko take som este nepocula, v kazdom pripade to musi byt pekne 😵
ja osobne si myslim, ze ked ty sama poziadas anjelikov aby ti pomohli splnit tvoje zelanie, aby ti pomohli v urcitej veci a poprosis ich o to s laskou a uprimne, si na dobrej ceste a oni ti velmi radi pomozu.. navyse anjelickovia strazny stoja pri tebe stale a ochranuju ta 😵

kessina
15. jan 2010

no ani nie... skor by som povedala, ze kazdy si musi najst prave to, co mu vyhovuje, neviem 😵
ale pokial som tak daleko, tak to pride a pokial nie, tak tiez dostanem nejake znamenie, ze stop 😀
babulky, pekny vecer vam prajem
a lin, tesim na knihy 🙂 zatial mi ale nic neprislo, tak snad cestou nikde nezabludili 🙂

hedunecka
15. jan 2010

ahojte babulky chcem sa spytat ci niektora vidite auru?ja som to dnes skusila prvy krat a na moje prekvapenie som videla okolo ruky farbu ale neviem ju zradit je to xvilkami slabo bielo-tyrkysova potom sa mi zda skoro do zlato-zelena ale vidim to iba pri bledom pozadi pri tmavom mi nejde/pri tmavom vidim iba cierne ohranicenie/

marianka79
15. jan 2010

ahojte baby! lin prosiim posli mi život po živote to zhááánam dam ti moju adresu do IP díííky

marianka79
15. jan 2010

dali ak chceš schudnút skús Editu Šipeky 😉

marianka79
15. jan 2010

ale si mysím že ešte je skoro na také radikalne chudnutie mne sa to podarilo za pol roka pribrala som 17 kg a po porode schudla 20kg bola som jak smrtka pri výške 170cm som važila 50kg 😕

denisocka
16. jan 2010

lin - dakujem za knihu na mail, ešte som to sice nepozrela,ale prišla 😉

marianka, ja som len postrehla nejake tvoje dakovanie anjelom,tak som sa nazdala,že sa ti niekto zjavil,preto sa pýtam 😝

dievčence,dajte mi 7dni a som spať - comeback 😉

PS: nejdem vas dočítať,to sa ani nedá ,prepáčte. ja mavam stale sny s jenou babou od nás z dediny. take smiešne-teda - ona je fakt tehotna, je to spolužžiačka mojej ml.sestry. ale nejak ju nestretavam,max.ju vidim z oka ako sa presuva z auta do domu. odkedy je tehotna,tak sa mi s nou sníva asi 1x za 2tžťdne,že som pri nej a pýtam sa kedy ma termín, povzbudzujem ju ,no fakt neviem čo to za sen. dnes zas - som sa pýtala,kedy ma termín a ona zas neodpovedala,tak sa pýtam,či v marci? a či sa bojí,že je taka tichá, a ona odišla a niekto z jejrodiny mi vraví- vieš,oni su s Robom už dlho spolu,mali dosť velke problemy a keby neotehotnela,tak sa nevezmu. ---- tak neviem čo to znamena, je pravda že sa brali lebo musela,ale chodili spolu dlho.

okrem toho som mala sen v nejakej liečbi,kde som postretavala spolužiačky,lietala som po schodoch hore dole a užívala si. jedna kava v tej liečebni stala 254sk 🙄 . ale bol to prijemny sen,aspon som stetla spolužiačky,čo som nevidela od strednej. jedna mi dokonca vravela kolko už ma deti,myslím že aj tolko ma 😀

no takže take haluze mam po nociach,baby pekny vikend

marianka79
16. jan 2010

jaj deni nie nezjavil jááááááj to by som asi z kože vyskočila od radosti ešte som tak daleko neni ale budem sa snažit aby sa to udialo

včera som pozerala celestínske proroctvo a secret-tajomstvo do pol druhej rána 😝 krááásne

marianka79
16. jan 2010

deni si nejaká rozlietaná 😉 😅 😕

kessina
16. jan 2010

linette, dufam, ze som ti dala spravnu adresu, lebo mi este nic neprislo 😅 🙂

dali4
autor
16. jan 2010

Ahojte babulky... tak som práve prišla od liečitelky. Mala so mnou roboty a roboty 😕 ... vypočula som si vela vecí čo som počut nechcela 😅 ... ale to už tak býva. Všetko som prijala aj ked to nebolo jednoduché. To že neviem schudnút súviselo s tým čo teraz riešim. Preto sa mi nedarí. Ona mi to pomohla rozuzlit, vyšistila ma nabila a teraz vraj už by to malo íst. Tiež ma pochválila že som od vtedy čo som u nej bola na posledy, duchovne zase o dost dalej 😵 .

alfomilka
16. jan 2010

jeej, tak to reagujem na zaciatok stranky, ze ja sa pripravujem na 4 dimenziu az az. pred prvym dietatom som mala 56 kg, pred druhym uz 61 a teraz po porode (uz 6 mesiacov, ale stale rovnako) 78 kg 😖 😎 . Na pocudovanie sa fyzicky citim vyborne, len si nemam co obliect. 😝 len teplaky.

alfomilka
16. jan 2010

dali4: to si bola u liecitelky v NZ?

dali4
autor
16. jan 2010

alfomilka nie, bola som v Komárne 🙂

marianka79
16. jan 2010

linette kde su knizky 😢 ???