Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
12. feb 2010

dakujem dali 🙂 ste zlate baby som rada ze mozme takto komunikovat i ked sa nepozname osobne mam pocit ze vas poznam 😉

linette
12. feb 2010

presne tak dali.. aj ked sme to nebrali ako lasku dospelacku, predsa to bolo pekne obdobie 😵 .. ja som mala rada obdobie ked som chodila este do skolky.. skoda, ze to tak rychlo ubehlo 😒

dali4
autor
12. feb 2010

Ja si aj tak myslím že sa raz stretneme 😉 ... 😵

dali4
autor
12. feb 2010

Myslím nás, čo sme tu v Kontakte... baby

marianka79
12. feb 2010

to by bolo super

dali4
autor
12. feb 2010

marianka, linet... vy ste celkom blízko, mirka je už dalej trošku a denisocka je najdalej 😒 ... ale ked sa chce a anjeli budú stát pri nás tak sa stretneme aj keby neviem čo 😉

marianka79
12. feb 2010

zeby posta pre teba??? 😉

linette
12. feb 2010

dali ja by som bola za, je to super napad.. no mywiel je najdalej 😒 mohli by sme sa niekde stretnut v nejakom meste aby to bolo ferove a vtedy kedy kazda mame cas 😉 mozno to potrva, ale tak dolezity je vysledok, nie? 😉

dali4
autor
12. feb 2010

😀 😅 😵 to by bola sranda 🙂

linette
12. feb 2010

marianka 😀 😀 😀 dojde pre nas janicko, chudak ten sa nabeha 😉 😅

marianka79
12. feb 2010

baby ja musim idem pre synatora a potom na nocnu do roboty no pekne oslavim narodky 😒 tak pa

dali4
autor
12. feb 2010

Ano, je tu ešte vela báb s ktorými sa tu perfektne kecalo, ale kedže už sem neprispievajú ☹ tak kto vie či by mali záujem 😕 . A ostatné, ktoré prispievajú, tak sa ospravedlnujem že som ich nespomenula, neviem odkial sú 😕 .... Nemyslela som len nás štyri ... ale teraz sa tu len vy objavujete tak ...tak.

dali4
autor
12. feb 2010

Pa pa marianka... oslavu si vynahradíš 😉 . Maj sa krásne.

dali4
autor
12. feb 2010

Pravda, niektoré neprispievajú lebo nemožu ... ale niektoré neprispievajú lebo nemajú čo k téme. Čo nemyslím nijako v zlom, ... kočky všetky vás pozdravujem 😵

dali4
autor
12. feb 2010

Kočky... a jeden kocúr 😅 abysom bola presná...

linette
12. feb 2010

tak baby uz mam album 😉 dufam, ze mi ho nezmazu, ved napokon som v nom ako dieta 😉 🙂

linette
12. feb 2010

ten blondavy chlapec je ten ktoreho som spominala..

linette
12. feb 2010

vidis dali nas kocurik 😉 ktovie ako sa ma..
nobody chodis nas obcas citat???

linette
12. feb 2010

marianka papa

dali4
autor
12. feb 2010

lin a kde máš album 😕 ?

dali4
autor
12. feb 2010

ja musím utekat... idem malú nakrmit a potom pre Marečka. O 15.30 je tu Kristínka 😉 ... tak ztial pa pa, potom napíšem ako to dopadlo 😅

linette
12. feb 2010

dali mala som album, ale zmazali mi ho 😒 pritom som tam bola ako dieta.. tak to mohli uznat.. musim to dat na hotmail, potom dam link..

linette
12. feb 2010

tak a uz to mam nahrate na maily.. mozete si kuknut 😅 som tam pridala trocha viac foto..
toto ako ja-dieta:
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/b...
a tu ako ja-dospela:
http://cid-0594cdc675f91e56.skydrive.live.com/b...

mirka1308
12. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂
marianka - gratulujem!!! 😵 dnes mala aj moja kolegyňa narodky-40-ku ona na ten svoj vek vôbec nevyzerá 😕
a nepíš že ti pribúdajú roky-veď to každému a ja si myslím že si mladšia odo mňa a to si pripadám niekedy ako puberťáčka 😀 😀 aj okolie normálne niekedy čumí čo ja dokážem 😀 😎

mirka1308
12. feb 2010

dali, tak ti máš dnes doma zrejme budúcu nevestu?? 😀 fíha, no Mareček sa činí ale to je dobre že vie prežiť niečo také a nie je z neho malý sebec 😔
ako si už písala, ozaj tu teraz prispieva menej báb ako na začiatku 😨 no myslím že sa to ešte rozbehne tak ako kedysi 😅
veď myw má starosti s domom a tehotenstvo jej možno tiež dáva zabrať
deniska tiež čaká bábo a písala, že si dáva takú pauzičku
bibula mi dosť chýba-ona vedela debatu prefektne rozprúdiť 😀
nobody a ty si kde?? už ťa anjelská smečka nezaujíma? skúmaš Egypt alebo fotíš? 😵 si bol taký nočný človek 😵
ja som sa napríklad tiež na nejakú dobu odmlčala, ale vy ste tu podávali toľko tipov, tak som sa vrhla na čítanie a mala som veľa krát čo robiť aby som dočítala vaše príspevky 😀 a rôzne články som sťahovala ako žeravá 😀

mirka1308
12. feb 2010

ozaj a ešte mi tu chýba janus, teodorka aj ness dosť prispievala 😎
janus tuším písala že robila nejakú anjelskú menovku na dvere, len už neviem, či ju aj dala sem na ukážku 😔

linette
12. feb 2010

ahoj mirka uz si si pozrela email? 😅

linette
12. feb 2010

aj mne chybaju baby.. janus som uz dost davno nevidela a nobodyho ani nehovorim.. ☹ deni prednedavnom prispela a myw uz davnejsie nie.. a bibula by sa mohla tiez ukazat.. ona tusim neprispieva uz dost dlho.. adi obcas kukne, ness som tiez dlho nevidela.. a zvysok tu bol tiez davno ☹
aj ja pevne verim, ze sa sem baby vratia a budeme debatovat na vselico mozne a mohli by sme dat aj spolocne stretko 😉 😵

mirka1308
12. feb 2010

linet - pozrela 😀 😀 ešte že som stihla veštko vyčistiť 😀
dnes idem časť stiahnuť a zajtra budem pokračovať 😎
sa mi teraz večer moc nechce-som nejaká uťahaná po celom týždni, ešte že mám zajtra a v nedelu voľno 😵

linette
13. feb 2010

dobre ranecko 😉
mirka neboj, uz nebudem taka rychla 😅 vcera ma akurat hotmail nahneval, pretoze som sa pokusala 3x pripajat prilohy a on mi tak zamrzol, ze cely net zmrzol 😠 (mala som mozilu a operu otvorenu a pre istotu obe zamrzli), dufam, ze dnes bude v poriadku..