Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
13. feb 2010

dali ako dopadlo mareckovo randa? 😉

linette
13. feb 2010

ze randa, rande som chcela napisat..

linette
13. feb 2010

ROČNÉ VPLYVY LIETAJÚCEJ HVIEZDY V ROKU KOVOVÉHO TIGRA 2010:
http://www.fengshuiharmony.sk/index.php?kam=lh

linette
13. feb 2010

S každým novým rokom prichádzajú nové energie, ktoré prinesú pozitívne, ale aj negatívne vplyvy, ktorým musí ľudstvo čeliť.
Podľa Feng shui je 4.február 2010 začiatkom nového roka.
Na trón prichádza Tiger, ktorému dude Byvol odovzdávať vládnucu pozíciu v období medzi štvrtým až štrnástym februárom. Celý rok bude na čele kovový, nazvaný tiež Zlatý tiger.
Rok bude priať silným, odvážnym a múdrym. Charakter roka bude podobný charakteru tigra - silný, majestátny, elegantný, agresívny, tajomný a plný nepredvídaných súťaživých situlácií a občasných dravých prepadnutí. Nebeskú vetvu roka symbolizuje jangový kov a pozemská vetva bude v znamení Tigra, ktorý má energiu jangového dreva. Jangový kov a jangové drevo sú vo vzťahu zrážky, čo je neproduktívne pre ľudstvo. Drevo predstavuje zdravie, zeleň a element kov predstavuje kovové predmety ako chirurguické nástroje, zbrane, sekeru ale aj peniaze. Z toho vyplýva, že rok Zlatého tigra neprejde úplne hladko bez problémov.Vyhnúť sa prekážkam môžeme len trpezlivosťou, opatrnosťou a dobrou vitalitou. Zvýšená opatrnosť bude platiť pre podnikateľov vo finančnej sfére a všetci by mali dbať o svoje zdravie viac ako inokedy. Dbajte na svoju bezpečnosť, dôsledne si prečítajte všetky zmluvy, neinvestujte bezhlavo, strážte si peniaze a podrobte sa preventívnym prehliadkam. Analýza dátumu presného prechodu roka ukazuje, že rok nebude mať dobré vibrácie. Z piatich prvkov mu bude chýbať element vody a veľmi slabý bude element ohňa. Voda je kľúčový element a bez nej neporastie žiadne drevo, ktoré je v roku dobre obsadené. Voda pomáha aj pri aktivovaní finančného toku a preto si zadovážte aspoň malú fontánku alebo malé akvárium do Vášho domova. Tiger je znamenie, ktoré podľa čínskeho kalendára stojí na začiatku jarného obdobia. Trojica znamení Tiger, Zajac a Drak tvoria štvrtinu roka, ktorá symbolizuje jar. Jar patrí k elementu drevo. V tomto období sa prebudza všetko nové, všetko klíči, rodí sa úplne nová vitálna energia. Aby bola pozitívna, potrebuja element vody. Svetová strana Východ symbolizuje jar a ak túžite mať rok prostešný, umiestnite svoj vodný objekt na východ Vášho domova.

marianka79
13. feb 2010

ja som našla toto

Podľa horoskopov údajne:
S príchodom roku tigra sa stretáva žeravá vášeň s chladom ocele. Táto kombinácia znamená energiu začať nejakú činnosť a odhodlanie doviesť ju až do konca. Treba zabudnúť na minuloročnú pomalosť a drinu (rok byvola). Udalosti, ktoré sú v pohybe, zvýšia svoju rýchlosť a budú pokračovať, kým nedosiahnu svoj cieľ, alebo celé úsilie vyjde nazmar a zhorí. Dráma, intenzita, zmeny a cestovanie budú kľúčové pojmy pre čínsky rok tigra 2010. Vo vzduchu sa bude vznášať napätie a nepredvídateľnosť. Rok tigra prinesie zásadné zmeny pre každého. Nové vynálezy a neuveriteľný technologický pokrok budú vo výhode. Tento rok je jeden z aktívnych – treba sa chopiť príležitosti a čo najviac využiť svoje vlohy. V roku tigra majú udalosti rýchly spád – stačí malé prehliadnutie a prepasie sa životná šanca!

V tomto čase uzavreté priateľstvá, spoločné podniky a obchodné dohody, vyžadujúce si vzájomnú dôveru a spoluprácu, sa ukážu ako nestále a ľahko porušiteľné. Vo viacerých horoskopoch sa uvádza, že to bude rok akčný až výbušný, plný kontrastov a nestály.

Zdroj článku: SOPK, Útvar medzinárodnej spolupráce

marianka79
13. feb 2010

no dali co nevesta?nejak si ticho už chystáš svadbu? 😝 😅

marianka79
13. feb 2010

mirka dakujem za gratul. ja si tiež pripadám ako pubi dokoca mi hádajú 17rokov 😕 😀 no neviem či ma to má tešit a to číslo 1308dúfam neni rok narodenia? 😀 😀 😝 to by som ti záááávidela že pri takom veku tak skvelo vypadás 🙂 nič v zlom 😉

a je fakt pravda kolko báb tu bolo a zrazu nik asi majú dovod nechodit sem a myslím si že frčia na FB tam ja už nechodím mala som z toho problémy 😔 lin hádaj prečo 😕

linette
13. feb 2010

marianka viem 😒 ja som ani neni registrovana na fb.. som len na pokeci, icq a skype..
raz ma jeden uplne cudzi pozyval na kavicku a tiez bol z toho problem.. pritom som ho vobec nepoznala a stale som ho rusila.. napriek tomu bol vytrvaly.. zakazane to nebolo ale bolo to podotknute, ze mam jeho.. 😒 ☹ ach ti chlapy niekedy si vobec neuvedomuju co hovoria..

linette
13. feb 2010

z tohoto mi je zle, ako mozu byt taki drssni ludia? nestaci, ze ich zabiju este ich aj trapia? vsak maju takisto dusicku a city..

https://www.youtube.com/watch?v=VIjanhKqVC4
linette
13. feb 2010

ako nikdy som moc maso nemusela a nie preto, zeby to bolo moderne, jednoducho mi to nechutilo.. a ked aj krajam napriklad kuracie prsia tak mi to pripada take zvlastne, ze rezem to zviera.. jeho cast.. alebo napriklad ked je zabijacka a to zviera zabiju zuzitkuju vsetky jeho casti a ked ho palia tak to je take akoby mu znesvacovali telo..
akurat tak zjem kuracie prsia aj to len sem-tam... a este rybu ale ani tu nie moc casto... v poslednom case mi vela veci nechuti..

dali4
autor
13. feb 2010

Ahojte babulky 😵 ... pred chvilkou som sem prišla na skok, dočítávám vás... 😉
Som ochorela ☹ ... celý den dnes ležím, smrkám, kýcham 😒 ... včera večer ma to chytilo. No, rande dopadlo dobre 🙂 , ale bolo krátke 😀 ... vraj... podla Mareka aj Kristínky. Boli tu dve hodinky. Pravda je že tolko sa nevideli tak dve hodiny sú úplné nič 😅 ... ale už museli potom íst. Sme pozvaný teraz my k nim, tak som zvedavá kedy nám to vyjde a pojdeme 🙂. Ked sa lúčili tak K hovorí M... "nezabudneš na mna nikdy?" 😅 😅 😵

dali4
autor
13. feb 2010

lin... hento video je strašnéééé ☹ 😢 ☹

dali4
autor
13. feb 2010

Baby, vyrobila som si rúž 😅 ... Už ste také počuli? Že domáca výroba?

dali4
autor
13. feb 2010

No ono je to skor využitie zvyškov rúžov, s ktorými sa už nedá malovat ale dá sa z nich ešte vyškriabat 😅 . Vyškriabete dva alebo viac odtienov do jednej malej krabičky z umelej hmoty, do takej čo sa dá dat do mikrovlnky, može sa pridat aj pomáda na pery,dáte to do misky z vodou, tej vody len tolko aby sa krabička neponorila, v podstate len podliat a dáte to do mikrovlnky. Treba na viackrát lebo to medzi tým treba pomiešat, ked to máte dohladka vymiešané tak to necháte vychladnút a máte z toho nový odtien rúžu 😅 ktorý teda treba nanášat stetcom alebo prstom.

mirka1308
13. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂
marianka IP 😉
dali a rúžik sa vydaril?
linet ty máš už opaä inú fotku 😠 a dali tiež 😠
sa jedujem ale na seba, lebo som k tomu ešte nesadla a žiadnu peknú fotku nemám 😠 😠
idem skúsiť aj ja niečo vyrobiť 😝 😀

dali4
autor
13. feb 2010

Ahoj mirka, len vyrábaj, sme zvedavé 🙂 . Rúžik sa vydril, vyzerá zaujímavo 😉

linette
13. feb 2010

dali tak rychlo si utekaj dat cesnak a poriadne vela aj samotny ak vladzes 😉 a este vela vela cajikov pi s vela medom 😉 a este sa pot.. a vela fukaj nos, pripadne morsku sol nosa .. 😉 a rychlo sa uzdrav!! a co to tu hovorim, ved si zdrava 😉 to mas len taku reakciu na zimu..

linette
13. feb 2010

sa detom necudujem.. tak sa maju radi a dve hodinky.. ale aj to je volaco 😉 povedz mareckovi aby mu odlahlo, ze kto si neceni male, nebude mat velke.. cize teraz boli spolu len dve hodinky a nabuduce budu 4 😉 vsak aj prve rande byva kratsie ako tie dalsie, nie? 😉
jeeeej ako zlato sa ho spytala, co odpovedal marecek? 😵

linette
13. feb 2010

sikovna dali zuzitkuje vsetko 😉 take som este nepocula, ale je to super napad.. to si len tak z vlastnej hlavy vymyslela alebo to bolo niekde pisane? ja mam inac kopec ruzov, co ani nepouzivam, som zvedavy aky odtien by mi z toho vznikol 😅

linette
13. feb 2010

mirka, nejeduj sa.. zaregistruj sa na imikimi a mozes tam hodit aj tuto foto, len das do ramiku a budes mat novu 😉
keby daco nevies tak spytaj, my poradime 😉 😵

linette
13. feb 2010

mne narastli usi ako vidite na foto a este k tomu ruzove 😅 😀

dali4
autor
13. feb 2010

lin. krásne ušká 😅 , čo si si šlahla že ti tak rýchlo narástli 😀 ?

dali4
autor
13. feb 2010

Mareček Kristínke povedal len "nezabudnem" 😵

dali4
autor
13. feb 2010

ten rúž som vyčítala na nete. Chcela som sem dat originál článok ale nevedela som to už potom nájst

dali4
autor
13. feb 2010

ináč lin, cibulu cesnak jem, aj čajíky pijem, aj pivo 😀 ... teplé...

linette
13. feb 2010

co som si slahla?? 😅 😅 no tak sa snazim pit pravidelne mliecko alebo kakavko, uz cibulu jem treti den za sebou a vcera som tolko cesnaku zjedla, ze mama dosla domov a pol dna vetrala 😅 , potom som skoro zamrzla 😠
ja tiez milujes cibulku a cesnacik (ked si vytlacis cesnak do kyslej smotany a pridas este sol, v pohode si to vies dat na langos alebo na topinky a tak.. mne to velmi chuti .. ).. no a pivo nemusim, ja len vsetko co je sladke 😅 hm dali asi musis zvysit davky.. kazde rano na lacno lyzicku medu a tiez aj pred spanim, plus do caju..

linette
13. feb 2010

nezabudnem je strucne a vystizne - dobre povedal chlapec 😉 😵

linette
14. feb 2010

dobre ranko dusicky 😉
dnes je zatial taky krasny den 😵 chcem vam vsetkym zapriat stastny novy rok kovoveho tigra, aby sa vam vsetkym darilo vo vsetkych oblastiach a ak by sa naskytli nejake prekazky aby ste ich hravo zvladli 😵

linette
14. feb 2010

a este vam zaprajem aj stastneho valentina 😵 je to sviatok zalubenych, ale ja ho zelam kazdemu koho mam rada, a teda aj vam, pretoze vas mam vsetky velmi rada 😵 😵

linette
14. feb 2010

ozaj baby.. vcera vecer ked som relaxovala vo vani taka myslienka mnou prebehla, ze: vsak mala vojna sa da zvladnut (a v tom tie pocity akoby to naozaj bolo) ☹ ☹ 😢 😢 😒 normalne, ze mi skoro slzy vysli..