Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
4. mar 2010

terez pekne sny sa to snivaju kamaratke 😀 mat v zadku hada teda nie je moc prijemne

Mozno sa jej niekto bude strkat do zadku 😝 ako sa to vravi alebo opacne nieco mi vravi ze had nie je nic zlè 😉

linette
4. mar 2010

ahoj marianka, menim si foto.. upravujem na taaze ale tak mi to nenormalne mrzne ze 😠 😠

linette
4. mar 2010

a uz mam foto 😅

linette
4. mar 2010

co hovorite na ten meteorit ktory spadol??? 😕 😕

linette
4. mar 2010

vyrok:

“To je hlúposť, vzdávať sa nádeje a túžob. Potrebuješ nádej a potrebuješ túžby, aby si mohla ísť ďalej. Dávajú ti silu a orientáciu. Bez nich si stratená a nemáš prečo žiť. To, čoho sa potrebuješ zbaviť, nie sú túžby a nádeje, ale tvoja predstava o ich naplnení. Keď nemáš presnú predstavu, nesie ťa nádej a pomáha ti zlepšovať sa. Keď nádeji dáš presnú podobu, začínaš cítiť rozdiel medzi ‘je’ a ‘malo by byť’. Vtedy si nešťastná. Ale nešťastnou ťa nerobí nádej – nešťastnou ťa robí tvoja predstava o jej naplnení…”

“Keď sú ľudia unavení, mení sa ich myslenie. Nemajú nadhľad a sú ustráchaní. Zostávajú na úrovni zašumenia obavami. Je na nich, ako sa k tomu postavia. Je nezmysel zabíjať nádej len zo strachu, že sa nenaplní.

Dôveru kloní len miera zúfalstva z vlastnej zraniteľnosti. Vedz, že svoju pomalú reakciu môžeš použiť ako prostriedok proti strachu. Človek zostáva, aj keď sa sny rúcajú. Nemáš ľpieť na predstavách, no hľadaj nádej. Hľadaj v svojom srdci miesto, kde necítiš strach. Kde si presne to, čo chceš byť.”

linette
4. mar 2010
linette
4. mar 2010

a este tu su ale po nemecky.. 😒
http://www.pendel-tipps.de/pendeltafeln-downloads

dali4
autor
4. mar 2010

Dobrý večer prajem 😵
lin... to je linkov 😅 ...

linette
4. mar 2010

pekny den vecerny dali 🙂
trocha som sa rozsurfovala na nete tak sem hadzem kopec linkov.. 😅

dali4
autor
4. mar 2010

Dneska sa mojmu bratovi narodila dcérka... trošku predčasne, v 7. mesiaci ale obidve aj s maminou sú v poriadku. Malinká má 1200 g ... to je až neuveritelné taký malinký drobček a už je tu na svete 😅 .

linette
4. mar 2010

dali gratulujem 😵 tak to je potom ako babika 😵 to neva, ze v siedmom vsetko bude dobre 😵 ona vedela kedy vypytat 🙂

dali4
autor
4. mar 2010

Lin akurát si dala energiu mien 😅 ... stále rozmýšlam nad menom ktoré dali malinkej... som nečakala také meno "Izabela". Nemožem povedat že nieje pekné ale asi také nezvyčajné.

dali4
autor
4. mar 2010

Ešte som ti chcela odpísat aj na IP ale nedalo sa, dneska tu pri pc bol malý nalepený 😅

linette
4. mar 2010

dali mama mojho dedka sa tak volala 😵 mne sa to meno celkom paci, len sa mi nelubi ako ju prezivaju, ze iza.. ale to v madarcine v slovine neviem.. je to normalne meno aj v kalendary tusim, len teraz su moderne aj dve dokonca zahranicne mena, takze sa nase povodne vytracuju a cudneju..

linette
4. mar 2010

maly drtil az takto dlho? 😅

linette
4. mar 2010

dali co hovoris na ten meteorit? 😕 ja sa snazim nebat a byt kludna ale niekde vnutry sa zacinam bat... preco ho nasa atmosfera prepustila? nemala ho zadrzat??? 😕 zeby uz planeta zem zacala vracat to, co jej robia ludia? .. ale aj tak preletelo to blizko sr cez madarsko a dopadlo pri kosiciach.. ale aspon sa este vo vzduchu rozpadol.. to je znamenie, ale aj tak radsej mal preletiet cez usa aby sa v prvom rade ludia tam spamatali a prestali dobrdzat.. ved oni vyvolavaju umele zemetrasenia a ine hrozne veci..

dali4
autor
4. mar 2010

Vážne 😅 , no to je náhodička 🙂 . Oni bývajú v Brne a práve sa mi tam moc nepáči oslovenie v tvare Izabelo, Izabelko, Belko a tak podobne. V slovenčine sa to ešte dá že Izabelka, Izka... no, je to jedno, také meno mala mat tak nech ho má 😵 patrí jej 🙂 . Lin, Marek bol dneska dlho na pc, nemám to rada odhánam ho ale niekedy mu dovolím dlhšie, lebo nechodí každý den a má prázdniny, tak ...
Ten meteorit... ja myslím že bysme sa nemali bát, snažím sa to neriešit. Beriem to tak, že tolko ich na Zem už popadalo a ani o tom nevieme, lebo padli na nejaké územie kde to ludia ani nezbadajú. Neboj sa lin, strach je to najhoršie čo može byt 😉 , nedovol mu aby ta ovládol.

linette
4. mar 2010

ako pekne si to povedala 🙂 ano patri jej to meno a je len jej, aspon sa nevola ako kazda druha v priemere 😅
to je dobre, ze ho nepustas kazdy den 😉 a marek chodi aj chatovat? alebo len sa si zahra..
ja viem, ze strach je to najhorsie ☹ mam zopar strachov aj panickych strachov, ktore uz trosicka slabnu, ale este stale su dost silne.. 😖

linette
4. mar 2010

idem nieco hodit do seba som nejako vyhladla 😀 .. ale cibulu si radsej nedam .. 😀 😀

dali4
autor
4. mar 2010

V poslednej dobe mi stále chodia myšlienky na anjelske písmo 😕 , anjeli mi stále hovoria "píš" 😕 ... ale neviem prečo sa k tomu neviem dostat 😠 ... ked na to myslím, vždy mám niečo čo musím urobit a ked mám čas tak vtedy mi to nenapadne... Ale ráno vstávam s tým že "píš" a večer zaspávam s tým že "píš" 😕

dali4
autor
4. mar 2010

lin, naštastie chatovat nechodí, to bysom mu ani nedvolila. On miluje vlaky a električky a má v pc hru- simulátor jazdy, tak jazdí z vlakom a s električkami 😅 a stavia si krajinu po ktorej potom jazdí. Je to nádherná hra, aj mna baví stavat hory, lesy, mestá, rieky.... Nieje to na žiadne levely ani body, je to len taká kreatívna...relax.

dali4
autor
4. mar 2010