Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

misinn
9. mar 2010

da sa to stiahnut cez atubecather, treba si ho ale stiahnut 😉

dali4
autor
9. mar 2010

Na krídlach mocných anjelov,

archanjela Michaela na čele

posielam túto modlitbu celému svetu.

Tento neopakovateľný cit posielam všetkým

ľuďom na našej planéte,

nech prekrýva sa s hviezdami a nebom,

budem láskou žiť a pomáhať na miestach,

kde sa jej ešte nedostalo skrze iných bolestí.
Ďakujem

dali4
autor
9. mar 2010

Buď milovaný sám sebou,

aby pochopil si bolesť druhého, keď mu chýba láska.

Buď milosrdný k iným,

aby pocítili tvoju lásku a vedeli nájsť tu svoju v sebe samom.

Buď zhovievavý k tým,

ktorí tento cit ešte nepoznajú, pretože je v nich

hlboko ukrytý

a treba ho nájsť a obnoviť.

Buď pozorný k tým,

ktorí láskou pohŕdajú, nevedia že bez nej budú stratení.

Buď láskavý ku každému bez rozdielu.

Buď veriaci,

pretože ak veríš v lásku, veríš aj v toho kto ju Stvoril.

Buď smútiaci ak nepochopíš tieto slová,

pretože ti nemajú čo povedať

bez toho, čo ti chýba.

dali4
autor
9. mar 2010
linette
9. mar 2010

dobre ranko dusicky.. 😉
dnes som toto snivala:
Pred cinziakom nam zastali mayovia ale tak inak.. Bolo to 7 stvorcov farieb fialova, oranzova, zlta, cervena, zelena, modra, ruzova (poradie uz neviem) a v tych stvorcoch boli znaky, az mi to cukriky pripominalo.. Oni tie stvorce pristali par metrov nad zemou a stali vedla seba po dlzke .. Susedia boli vonku, v okne a kazdi pozeral, ze co to.. Este a policia tam stala.. Z tych stvorcov islo silne zlte a asne svetlo, take pekne.. Nic to nerobilo, len stalo a svietilo.. Asi nas pozorovali.. Ja som sa samozrejme najprv zlakla, ze co to je, vydavalo to rachot..

Dalsi sen.. Ani neviem ako a s kym ale isla som na aute za jednym chlapikom, ze nam ukaze svoj byt.. Mal ho taky velmi maly a ukazoval nam na chodbe roldor, ze len taky uzky maly sa tam zmesti.. Ale ten byt bol fakt maly.. Ledva sa dali otvorit dvere z kuchyne tak aby nenarazili do roldora..

Asi odtade som sa ocitla s dvoma kamaratkami do berku (lesopark) .. Ja som tlacila kocik .. V berku mala byt nejaka disco, lenze sme nemali tolko vstupneho tak sme zbierali a ja som dala 2 eura .. A chlapici na nas velmi pozerali, a ja som zdvihla to male, som ho objala a dala naspat a este hovorim pod malicky .. A bolo to uplne male, vyzeralo ako par dnove... Ale fakt neviem koho bolo.. A zaujimave je, ze ta disco bola cez den ..
_______________________________________________________________________________________

takze cislo 7,2, .. a farby?? 😕 znamenaju aj farby nieco?? 😕

linette
9. mar 2010

dali este ju nemam aktivovanu, ale si ju planujem tento rok aktivovat 😉 🙂 ale najprv to musim pochopit 😀 😝
ja stahujem cez www.keepvid.com .. to stahuje videa a mp4 .. video aj mp4 vies napalit na cd .. v keepvide si musis prekopirovat url z youtube a potom das stiahnut .. a tam sa ti otvori vyber ..

kessina
9. mar 2010

dakujem, dakujem, su tam super knihy na stiahnutie, som vcera stiahla viac ako polovicu 😀
dali, ja mam tiez nejaky program, kde stahujem, ale neviem, kde zistim ako sa vola 😅 😕 to mi ho stahovala kamaratka free z netu, ale mozno ze je to aj ten, co spominala misinn 😵
lin, som pozerala tie odkazy, co si sem pred casom hodila, zaujal ma hlavne ten, co nas caka v roku 2010... teda tusim, ze si ten odkat davala ty 😅
ja mavam v poslednom case dost divne sny, ale vobec si ich napamatam, len sa zobudzam podrazdena, neodpocinuta... jaaj, asi by som mala hladat pricinu a nieco s tym spravit

marianka79
9. mar 2010

ahojte baby anjelinky 🙂 no vsetko sa to vyriesilo v ten vecer mi priatel volal tak sme boli spolu a bolo nam super anjelikovia zasiahli a ja im dakujem patko je sama vyrazka ale teploty nema beha tu so psom tak uz je dobre aspon sa nenudi 😉

Dali pekny clanok si sem dala o meditaciach ja som stale v praci a kolkokrat mi tam ''vypne mozog''a niekto sa ma nieco pyta a ja nic fakt to clovek potrebuje ale lepsie doma v klude samozrejme ten ja mam len vecer ked vsetci spia

Tie farby v snoch zaujimaju imna lebo sa mi snivalo uz 2x o modrej farbe

Tiaz som si spravila num. rozbor mame s priat. dve1 tak super ich vyznam bolo tak trochu nasim nedorozumenim inak mame v datume rovnake cisla len ja mam dve9 on jednu a ma 8 co ja nie

marianka79
9. mar 2010

co to pisem 7ma nie 8 uz sa mi to nejak pletie 😀 😝

Baby vy tu tusim byvate len v tyzdni ja mozem viac vikendy vtedy mam volno inak furt makam jak fredka 😒

terez34
9. mar 2010

ahojte kocky aj ja by som si rada vypocula tu mantru ale tak mi to seka jak svina 😒

marianka uz ti je urcite zase super ked je vsetko o.k 🙂

idem vas este pocitat lebo nestiham 😖

kocky zajtra moja dcera pise monitor ak budete moct tak na nu pomyslite 😉 😉 diky

marianka79
9. mar 2010

terez pomyslíme neboj nech sa jej teda vydarí 🙂

no je už lepšie ale zas mi písal že má zlú naladu tak ku mne ani neprišiel 😒 tak až v práci a to zase bude taký... ☹

marianka79
9. mar 2010

kesi aj stíhaš čítat tie knihy? ja mam stihnuté tri a doma rozčítané dve a furt mi do toho niečo dojde 😖

marianka79
9. mar 2010

toto by ma zaujímalo čo tam vraví:

marianka79
9. mar 2010

jééj alink mi tam nehodilo 😖

linette
9. mar 2010

kessi som sem dala par zaujimavych linkov 🙂 mozes studovat vsetky 😉 ozaj a co noveho hovoril ten pan, ktory ti rozprava o tychto veciach? .. ak mozes povedat, napis nieco zaujimave 😉

linette
9. mar 2010

prerabam si mp4 na mp3 .. hlavne mantry .. a normalne, ze mi to ide 😅 tak som natesena aspon mi to zobere aj telefon... 😀 😀 😝
dali ked chces poslem ti tie, ktore som prerobila a mozes pocuvat 🙂 😉

linette
9. mar 2010

terez skus pockat kym sa to video natiahne, zatial daj pauzu a ked sa to cele natiahne tak ti to prehra pekne cele bez sekania 😉
neboj sa dcerka zvladne monitoring 🙂 ono to vobec neni take hrozne ako ti ucitelia strasia .. 😝 a ked dostane super ucitelku ako dozor tak im aj poradi 😉

linette
9. mar 2010

marianka dobry link 😉 a je tam aj to, co to znamena vo snoch??

linette
9. mar 2010

marianka dakujem za linky 😉 idem studovat ...

linette
9. mar 2010

som zatial ciernobielo este nesnivala..

linette
9. mar 2010

baby chcete sa zasmiat?? ale pozor, len pre silne zaludky .. 😀 😀
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/wip3out/alb...

kessina
9. mar 2010

marianka, dnes som zacala citat Objednavame si z vesmiru a uz som skoro na konci 🙂 len original knihy sa mi lepsie citaju, netaha mi tak oci 😕 ale priznam sa, ze knihy, ktore mi linette posielala mailom som este neprecitala 😅 ale aj k tym sa dostanem
lin, este sme nezacali s hodinami, takze zatial nic, oni totiz momentalne riesia este jednu vec a pokial sa to ako tak neustali, tak hodiny musia pockat, je to trosku zlozitejsie, ale dufam, ze budem moct coskoro zacat 😀 lebo sa uz tesim, ale je to zaujimave, on normalne uci len to nejake bojove umenie (vypadlo mi ako sa vola 😅 ) a mna s priatelom si "vybral" ze nas chce naucit viac, tak som sa pytala, ze preco prave nas 😵
u mna to bude hlavne praca s energiami a liecenie 😕 tak som zvedava 😵

kessina
9. mar 2010

lin, ten posledny odkaz, ktory si sem dala, to ma byt ako zart? 😅 teda je to fakt sila... hlavne, ze kde take fotky nafotia, no neviem si predstavit... 😨

marianka79
9. mar 2010

lin ten mail mi nesiel otvorit 😒

kessina
9. mar 2010

adi, hladala som spatny odkaz na tu stranku, kde sa robia tie fotky a nasla som tvoj prispevok 😅 😝 tak odpovedam teraz 😵 kyvadlo mam niekolko mesiacov, takze este vobec nie dlho a tiez sa tomu nevenujem kazdy den, co by som asi mala, ale zatial to asi tak ma byt, nejak to tak citim 😕 tak uvidim, co bude dalej
a mozem ten odkaz na tu stranku hladat dalej 😨