Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. mar 2010

dali neviem preco ale ked ti poslem v emaily prilohu ti to nepride ... ak mas skype tak ti mozem tam poslat 😉

marianka79
10. mar 2010

anjelinky mna už štípu oči tak sa s vami rozlúčim tak dobrú noc a pekné farebné sny 😉 🙂

dali4
autor
10. mar 2010

Ja teraz budem asi vyzerat ako úplný debil 😀 ale Mojžíš a tí okolo neho mi nejako nepasujú k pyramídam a faraonom. Či 😅 ?

dali4
autor
10. mar 2010

marianka dobrú nocku a aj tebe krásne sníčky 😵

linette
10. mar 2010

dobru noc marianka a aj tebe pekne farebne sny, co znamenaju iba to dobre 🙂 😵

linette
10. mar 2010

dali to presne neviem, ale ked som studovala katalog z cestovky a snazila som si zostavit dovolenku s vyletmi, tak mi v egypte vyslo, ze mojzisova hora ... blizko je asi izrael a jeruzalem tak tam urcity cas mohol posobit..

linette
10. mar 2010

dali na skype si spadla asi zo siete.. ja uz pojdem spat.. zajtra mi mozes poslat a ja tebe tiez ..
dobru noc 😵

dali4
autor
10. mar 2010

alebo si ty padla zo siete 😀 ja som stále zelená ... tak zajtra...dobrú noc 😵

dali4
autor
11. mar 2010

Keď sa dotyk dotkne dotýkania

Dotknite sa rukou a pocítite teplo , chlad , tvar , ...
Dotknite sa uchom a pocítite priestor , pojmy , ...
Dotknite sa jazykom a pocítite sladkosť , kyslosť , ostrotu ...
Dotkite sa nosom a pocítite vône , pachy , ...
Keď sa dotknú oči , buď sa zastavia na farbe , tvare ,
pohybe ,...
alebo pochopia , že im chýba ďalší zmysel , ...

Dotyk , to nie je len otlačok pečiatky , ale aj jej tvorba .
Dotyk , to nie je len pociťovanie , ale aj cítenie .
Dotyk , to nie je len hľadanie , ale aj poznanie .
Dotyk , to nie je len objavenie , ale aj osvojenie si .
Dotyk , to nie je len rozdelovanie , ale aj spájanie .
Dotyk ,
to je objavovanie podstaty pohybu ,
to je videnie neviditeľného,
to je pochopenie nevyhnutného ,
to je cesta k slobode ,
to je ľudskosť v koži lásky .

Keď sa všetky deti dotykov ,
dotknú vo vašom vnútri navzájom ,
v úžasnom tichu prílivových vln srdca ,
premietne sa projektor do kamery oka plátna svet .
Nezadubnite , že aj otlačky sa dotýkajú navzájom !
To je až neskutočne krásny svet ,
viditeľný pravým srdcom a tretím okom .

linette
11. mar 2010

hi everybody 😉
dali no neviem vobec .. si mi posielala fotky a potom zrazu len "spojuji" .. a bola si zelena .. som si myslela, ze najprv mi blbne net, som kuk a bol v poriadku .. nechapem 😕 moze byt, ze moj blbne, on blbne dost castso 😠

linette
11. mar 2010

som ti napisala na skype, doslo ti?

linette
11. mar 2010
marianka79
12. mar 2010

ahojte anjelinky lin tú stránku poznám anjelika som sa vypytovala tiež 😉

baby kúpila som si kyvadlo tak sa s ním zoznamujem kessy ty sním tuším pracuješ napíš mi bližšie lebo tabulku nemam(tušim aj dali?) niečo som si pogooglila ale lepšie sú rady priamo od vás píšte aj do IP doniesla som si aj kryštál kyvadlo je s ruženínu-kamen lásky 😵 tak snád... 😉

inak som prežila zvláštny ale príjemý den lebo tie veci čo som si kúpila ma akoby pritiahli do toho obchodu a ten predavač sa im fakt rozumel vobec sa mi odtial nechcelo íst najradšej by som to tam vykúpila

to objednávanie z vesmíru fakt funguje dnešok ma o tom presvedčil nie že by som tomu doteraz neverila no tužila som po niečom a ono to prišlo ku mne samé a ked som vyšla z obchodu pozrela som do nebíčka osvieteného slniečkom a zadakovala za všetko 🙂

marianka79
12. mar 2010

Tvé mylné představy o lásce ti brání prožívat ji čistě.--toto mi povedal andel 😕

marianka79
12. mar 2010

dali pri čítaní tej basne som si zmyslela na moju basnovú tvorbu z cias mojej mladosti možem sem niečo hodit? 😵

marianka79
12. mar 2010

http://www.pozitivni-energie.cz/obrazky/kyvadlo...

takéto mám kyvadielko tušim je to tiež ruženín

linette
12. mar 2010

ahoj marianka pekne kyvadielko mas 🙂 😵
hod sem nieco kludne so svojej tvorby 🙂

linette
12. mar 2010
linette
12. mar 2010

mne toto povedal anjelik: Odpusť sám sobě a učiníš nejdůležitější krok ve svém životě.

linette
12. mar 2010

sa mi zalubilo toto auto hned po mazde6 http://www.hyundai.sk/ponukane-modely/ix35/vyba... 😅 😅 len ta cena.. ale ved ja si ho objednam 😉 😵 😵

marianka79
12. mar 2010

lin ahoooj ty si stále na streche?

marianka79
12. mar 2010

čo si hladáš bývanie?

linette
12. mar 2010

anjel strážny, dominantná energia, Gabriel, Michael
“Kto sa ozve, keď zavolám svojho strážneho?”
In anjeli, daeduwen on 09/03/2010 at 09:27

Michael, 30.8.2009

Michael, ja som sa ťa pýtala ráno na to, prečo si so mnou takmer neustále práve ty.
Nepýtaš sa správne. Prečo by ti malo záležať na tom, kto z nás je s tebou? Nie je dôležitejšie, že s tebou je hociktorý z nás? Nepýtajte sa prečo je s vami anjel. Anjel je s vami, pretože to je jeho úloha, to je jeho prirodzenosť. Je jedno, aké meno vám povie… je jedno, či mu hovoríte archanjel alebo vnútorný hlas alebo mačička s piatimi chvostmi záleží na tom, že je s vami. Vy anjelov nevoláte a neodvolávate. Oni sú s vami neustále, sledujú vás a strážia. Anjeli vás nikdy neopúšťajú
Takže sa nemám pýtať, prečo je so mnou práve Michael.
Nemáš. Som s tebou, a s ďalšími ľuďmi, pretože ty a ďalší ľudia najlepšie pochopia vedenie energie menom archanjel Michael. To je celé

Gabriel, 9.3.2010

Raziel má u teba ako tvoja dominantná energia väčšie kompetencie
Chceš ma nachytať?
Nie, prečo?
Pretože moja dominantná energia je Michael. Totiž… donedávna bol, ako si to pamätám.
Pamätáš si to dobre, len či si pamätáš aj to, že si si chcela Raziela nechať
Neuveríš, ale aj to si pamätám. Súvisí to jedno s druhým?
Veď si predsa sama vyhlásila, že všetko je to isté
Aha.
To, keď chceš naplniť svoje slová, že si chceš Raziela nechať, znamená tiež, že sa stane tvojou dominantnou energiou
A to znamená, že vymení Michaela?
Nemusí
To môže mať niekto dve dominantné energie???
Aj tri… v podstate aj všetky
Páni… ty si zo mňa uťahuješ.
Prečo vždy, keď ti niečím vyrazím dych, ma podozrievaš z toho, že si z teba uťahujem?
Pretože, budem ťa voľne citovať: keď si so mnou, som s niekým, komu nemôžem celkom dôverovať. Aj keď na druhej strane… to počiatočné nastavenie by som sa mala snažiť prekonávať.
Čistá pravda… mala by si to prekonávať
Ospravedlňujem sa ti, Gabriel; naozaj. Čo treba na to, aby mal niekto viac ako jednu dominantnú energiu? Pretože Michael mi povedal, že dominantná energia je vlastne tá, na ktorú je daný človek najlepšie vyladený. Tá, ktorej pôsobeniu je najbližšie.
Sama si si vlastne odpovedala; akonáhle sa ti rozšíri obzor a dokážeš dobre reagovať na vedenie viacerých energií, tak môžeš mať viacero dominantných
Wow. To aj ty môžeš byť jednou z mojich dominantných?
A nie som ňou už?
A viem ja?
No skús to nejako vydumať…
Ja sa tak trochu obávam, že už… Ako sa to dá zistiť, či má človek viac dominantných energií?
Jednoducho; ak dokáže nejaká energia bez privolania vytesniť nejakú inú, tak je u teba dominantná
No… tak áno. Si jednou z mojich dominantných.
To znelo skoro sklamane
Raz bol mojím cieľom Gabriel ako strážny… čiže vlastne v terajších pojmoch dominantná energia. Ja som vlastne poctená.
Ešteže to vnímaš takto

linette
12. mar 2010

marianka nie vzdy som na nej.. a uz by som sla velmi rada byvat ako osamostatnena a s priatelom 😵 .. ale neviem kedy nastane ten spravny cas .. 🙄

linette
12. mar 2010

a som na ceskej verzii strechy kedze ma to na slovensku nepustilo robit si album 😠 lebo som registrovana na ceskom konikovi tak to preto ..

marianka79
12. mar 2010

to aj ja bych rada sama bývala len je to v dnešnej dobe tažko

linette
12. mar 2010

pre teba marianka, tam niekde si mozes stiahnut tabulky pre kyvadlo 😉 pripadne skus napisat helar ci nevie presne ako sa s nim pracuje ..
http://duchovno.wordpress.com/2010/02/06/tabulk...

linette
12. mar 2010

pre mladych je nielen byvanie tazke ale aj dobra robota, kedze sa uz tazko da pohnut bez uveru .. 😝 by som brala nejake druzstevne byty, ale ked uz su neni 😒 za tie co stavaju v tych modernych bytovkach pytaju aj dva miliony.. ved za to si uz domcek postavim

linette
12. mar 2010

tu sa urcite mozes opytat na pracu s kyvadlom 😉
http://www.helarforum.tk/

marianka79
12. mar 2010

dík lin
😉