Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
21. mar 2010

Víly 😵

dali4
autor
21. mar 2010

Rodokmeň elfov

dali4
autor
21. mar 2010

Aha 😒 asi sa to nedá moc čítať

dali4
autor
21. mar 2010

Domový škriatok 😀

marianka79
21. mar 2010

ahoooj dali

marianka79
21. mar 2010

ja som si ho robila ešte dávnejšie ked som nannáhodou narazila no ja sa nejak nehodím na nič 😀 😝 😕

marianka79
21. mar 2010

ja som asi toto.................... 😀 😀 😀

marianka79
21. mar 2010

ale podla toho testu som zistila že poznám osobne pozemného anjela tada anjelinku a fakt sa to všetko na nu hodí blondínka s tváričkou v tvare srdca........atd atd

dali4
autor
21. mar 2010

Ahoj marianka 😵 ... waaaau super 😅 , čo chceš... A akože sa nehodíš na nič, všetko si mala pod 4 body ?

marianka79
21. mar 2010

ja neviem to som si ho dávala dávno

marianka79
21. mar 2010

pozerala som si tie videá o tých sloníkoch čo si sem dala wooooow to je pekné ako malovali

marianka79
21. mar 2010

dali máš peknú fotku idem si aj ja zmenit 😉

linette
21. mar 2010

dobry vecer 😉 🙂
pozeram lets dance ale nejako ma nebavi.. pockam si este vasuta 😀

linette
21. mar 2010

dali pekna foto 😉 aj marianka 😉 ten peniaztek bol dobry, v 500 sa da tiez? 😅

linette
21. mar 2010

dali tebe aspon vysla jasna odpoved 🙂 mne vyslo vo viacerych bodoch 4 odpovede ... asi si ho spravim esteraz a ked mi vyjde zasa to iste tak som hladajuca dusa..

linette
21. mar 2010

tie obrazky su pekne 🙂

linette
21. mar 2010

ja si vobec necitim nohy .. som bola na ture .. az za mestom, skoro do andoviec sme sa dostali peso 😀 😀 😝

linette
21. mar 2010

nejake obrazky 🙂

linette
21. mar 2010

marecek vasut dostal len 11 bodov ☹ a mne sa aj tak pacil 😉 🙂

linette
21. mar 2010

skoda, ze ten konik neukazuje aj pre cesku verziu fotoalbumi registrovanych na koniku sk ... ja som sa registrovala na cz a v sk verzii mi neukazuje album .. (to zo strechy, tak je to aj na koniku) 😒

marianka79
21. mar 2010

ahoj lin davala som si ten"test od teba a vyšlo mi to nejak divno 😒

marianka79
21. mar 2010

jáááj ja milujem túry to je super ja som túrovala pri trúbe 😀

marianka79
21. mar 2010

ako je možné že mi vyšlo že som nová duša a aj vtelený zasvetenec ved je to úplne odlišné
y každého mám po 4áno

marianka79
21. mar 2010

mne sa páčilo 7 smrtelných hriechov hned som si ich stiahla 😉

marianka79
21. mar 2010

lin a ty si prečo :cz.?

marianka79
21. mar 2010

idem ja hajat 4 20 sa približuje rýchlo tak aby som aspon niečo pospala tak dobrú noc 😔

marianka79
21. mar 2010

jéjo toto je zlatéééééé 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuzkaaaa/alb...

liliana15
21. mar 2010

Ahojte dievcata, chcela by som sa podelit o svoju skusenost a chcela by som vediet vas nazor...
Dnes sa mi stala zvlastna vec...uspavala som malu, lezala som s nou v posteli a ked som sa postavila, ze odidem z izby, nad jej postielkou svietil ziariaci pasik, dlhy asi 15-20cm, presnejsie na stene... viem, ze to urcite nebol nejaky odraz svetla ani tien, lebo ma to velmi zaujalo a skumala som ci sa to neodraza od dveri, ci od okna, ktore je otocene do zahrady... a ked som to zatienila, tak to svietilo stale este jasnejsie.Vyzeralo to, akoby to svetlo vychdzalo spod omietky a ked som sa toho dotkla tak svetlo zmizlo... bolo to velmi zvlaste a mam z toho zimomriavky. mne sa este nikdy nic take nestalo, ani som nikdy nevidela aniela ani nic podobne... napadlo ma ci to nebolo nejake znamenie a ci dokonca aniel strazny mojej dcerky... ja teraz prezivam dost tazke obdobie, hoci to znasam hrdinsky a som si vedoma toho, ze moja dcerka tiez citi, ze nie je vsetko v poriadku....prosim napiste mi co si o tom myslite. dakujem

marianka79
22. mar 2010

baby a vy ste kde?máte modrý pondelok? 😅

marianka79
22. mar 2010

lili no neviem čo to mohlo byt ale ak si mala pri tom príjemný pocit a nebála si sa tak to nič zlé nebolo hmmm zvláštne možno to bolo znamenie
nestalo sa ti niečo odvtedy zvláštne?treba mat oči otvorené 😵