Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
8. apr 2010

googlujem tie rizika medu a zatial nic.. prave naopak..
nasla som len tolko, ze kojencom sa nema davat..

linette
8. apr 2010

Niektoré riziká medu

Jedenie medu sa môže skončiť nepríjemne pre alergika. "Ak je niekto citlivý na agát, bude mať problémy aj po konzumácii agátového medu. Alergici na peľ ihličnatých stromov by sa mali zase vyhýbať lesnému medu. Inak riskujú nepríjemné reakcie organizmu - od pocitu štípania na jazyku a v hrdle cez podráždenie a tvorbu sekrétov z očí a nosa až po astmatický záchvat," hovorí Marta Olsová, pneumoalergologička z Kliniky tuberkulózy a pľúcnych chorôb Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Martine.

Nebezpečenstvo hrozí aj tehotným ženám a plodu vo vývoji alebo deťom do jedného roka, ktorých mliečna bakteriálna flóra v čreve nie je dosť odolná. Preto im prítomnosť spór baktérií v mede môže spôsobiť botulizmus, ktorý vedie k ochrnutiu svalov a problémom s dýchaním, čo môže byť príčinou smrti.

marianka79
8. apr 2010

rozmýšlala som nad takou čo aj fotky by mi vytlačilo takže laserová len aká značka je naj

linette
8. apr 2010

to neviem.. fotky ti vytlaci hociktora farebna.. len musis dat fotopapier.. a atramentova minie strasne vela farby na fotku..
skus sa v obchode popytat 😉 oni by to mali vediet.. ja si chcem casom kupim laserove multifunkcne zariadenie..

marianka79
8. apr 2010

To, že med obsahuje základné cukry vstrebateľné bez nutnosti enzýmov, je veľmi vhodný pre sladenie kojencom, kde nespôsobuje kvasenie v zažívacom trakte a nerobí plynatosť a bolesti. Sú aj názory, že med deťom do veku dvoch rokov sa nemá podávať. Stopové minerály, hlavne železo a meď sú dôležité pre zvýšenie hemoglobínu v krvi. Prítomnosť fosforu a vápnika pôsobí proti vzniku krivice a horčík pôsobí ukľudňujúco. Z ostatných látok sú v mede organické kyseliny: jablčná, vínna a citrónová. Prítomnosť organických kyselín dodáva medu vôňu a osobitnú chuť. Reakcia medu je kyslá. Amínokyseliny obsiahnuté v mede sú totožné s amínokyselinami zo sektoru hltanových žliaz včiel a peľu. Na bielkoviny je viazaná prítomnosť početných enzýmov. V mede sú obsiahnuté: invertáza, diastáza, kataláza, fosfatáza, ďalej oxidáza, peroxidáza a reduktáza. Zahriatím medu nad 45 stupňov Celzia sa enzýmy ničia a med stráca hodnotné látky.

linette
8. apr 2010

dva rozne nazory.. podla toho ked dam med do horuceho caju tak nema ziadny ucinok.. nepisu tam ze skodi.. 😕

marianka79
8. apr 2010

aký je rozdiel medzi tlačiarnou a multifunkčným zariadením?

nejak odbiehame od témy 😕 😝

linette
8. apr 2010

tlaciaren ti len tlaci a multifunkcne tlaci, skenuje a faxuje.. 😉

marianka79
8. apr 2010

no to nepíšu ale nevieš ako to chodí?čo je dnes pravda zajtra nemusí byt to zas nejaký vedci na niečo prišli

napr volakedy bolo obyčajné maslo zdravé dnes už nie je 😖

linette
8. apr 2010

milujem taketo "hluposti" 😀
http://www.sexy-pradlo.sk/najpredavanejsie
zas som mimo temy, ale neva..

marianka79
8. apr 2010

no konečne mi to niekto vysvetlil díki lin 😉 už sa pýtam skoro každého a nikto mi to nevedel povedat 😒

marianka79
8. apr 2010

najpredávanejšie?sakra a prečo nemám také no už by som to ani nemala pred kým nosit ☹

linette
8. apr 2010

viem to, lebo mam multifunkcne zariadenie doma.. ale atramentove.. uz len to skenuje.. aj to tak, ze si to rozmaze kade chce.. vsak aj knihu liecenie s anjelmi co som preskenovala je miestami tak rozmazana, ze si to musim domysliet 😒

linette
8. apr 2010

marianka akoze nemala pred kym nosit ?? 😕 😕

linette
8. apr 2010

ja by som take kosielky nosila aj pred mamou 😀 .. sa mi hrozne lubia.. napriklad tato:
http://www.sexy-pradlo.sk/livia-corsetti/athena...

marianka79
8. apr 2010

no nemala vypadá to tak že..............ani to nemožem vyslovit 😒

linette
8. apr 2010

to hadam nieee ☹ ☹ ☹ 😢

marianka79
8. apr 2010
linette
8. apr 2010

ozaj si minule spominala, ze si sa zahlasila tam.. som zabudla ako sa to vola 😖 do toho centra co si spominala, ze ti spominala mywiel..

linette
8. apr 2010

to nie, to neni moj styl 😝 😀 😀 😀 by som sa hambila ..

marianka79
8. apr 2010

no uvidím ako to ešte bude ale... neviem neviem

linette
8. apr 2010

z tych kosielok asi polku vykupim 😀 ...

linette
8. apr 2010

marianka akoby to malo byt.. samozrejme ze dobre, ako inak.. 😉 sila viery robi zazraky a ty vies uz plno plno veci, takze jedine dobre to moze dopadnut 😉 😵 nech je konecny vysledok hocijaky, verim, ze pre teba to bude len a len dobre 😉

marianka79
8. apr 2010

noetis a ešte som tam nebola stale som v robote pojdem tam ked budem mat volno už MUSÍÍÍM stoj čo stoj nech viem v čom to je

marianka79
8. apr 2010

možno to čo pokladám za "zlé"je vlastne to dobré 😒

marianka79
8. apr 2010

cítim sa ako prikovaná akoby som mala nejaký kamen na duši a potrebujem sa ho striast aj znamenia mi chodia takého typu

marianka79
8. apr 2010

tie košielky sú fakt pekné 😵