Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
9. apr 2010

idem už ja do hajan moja ok? tak dobrunku noc 😵

marianka79
9. apr 2010

zlatý veru zlatý závidím 🙄 ja tu mám len psa 😀

linette
9. apr 2010

dobru marianka 😵 dobre sa vyspinkaj .. ja to docitam a idem tiez..

marianka79
9. apr 2010

ja som si čítala ale vodnára 😉 ale už ozaj papa

linette
9. apr 2010

som to docitala a fakt.. pozeram, ze kolko veci uz sedi 😕

linette
9. apr 2010

a uz mozem ist aj ja do postele..
dobru noc linette 😅

marianka79
10. apr 2010

ahojte anjelinky je tu niekto???

marianka79
10. apr 2010

ja mam tusim svalovicu na bruchu tak som sa vyrehotala
Super 😀 😀 😀

marianka79
10. apr 2010

hmmm pato si zobral moje tarotove karty a studuje si ich 😕

marianka79
10. apr 2010

idem upratovat vecer pridem papa zatial 😉

dali4
autor
10. apr 2010

Dobrý večer prajem všetkým 😵 ... marianka, nechaj Paťka, nech si študuje karty 🙂 , možno ti bude neskôr vediet aj vyložit. Aj Mareček si zvykne moje anjelské karty pozerat. Raz si aj vykladal aby vedel ako bude pokračovat nezhoda ktorú sme mali my dvaja 😀

dali4
autor
10. apr 2010

Odpísal mi ten pán kvoli aure... na ten cvik s tou čiernou bodkou. Zatial som sa ho iba pýtala či mu môžem napísat čo som videla a dneska napísal že môžem. Tak som mu poslala teraz mail, som zvedavá na odpoved 😅 . Aj som ho poprosila že ak by to bolo možné aby mi poslal dalšie cviky.

linette
10. apr 2010

नमस्त लड़कियों (dobry vecer dievcata) to si len precvicujem hindstinu prostrednictvom googlu prekladaca 😀 😀

dali4
autor
10. apr 2010

ahoj lin 🙂 ... to je super... ale prečítaj to ! 😀

linette
10. apr 2010

marianka to znamena, ze patka tie karty pritiahli 😉 🙂 😵
ja som sa tiez dobre vcera vyrehotala 😀 😀

linette
10. apr 2010

marianka a nechces prist aj ku nam poupratat ked si uz vo forme?? 😀 😀

denisocka
10. apr 2010

Baby,makne mi krcok,myslite na mna aby sme to dotiahli do uspesneho porodu a terminu.

linette
10. apr 2010

ahoj dali 😵 😵
teraz som sa zapotila.. vobec to neviem precitat 😀 😕 😒 😠

linette
10. apr 2010

deni 😕 😕 vobec neviem co to znamena ale viem, ze bude vsetko ok 😉 🙂 😵 my sa tu o to postarame.. spojime sily 😉

dali4
autor
10. apr 2010

Ahoj deni, určite na teba budem mysliet... To ešte nemusí znamenat predčasný pôrod, niktoré ženy majú makký krčok od 5- 9 mesiaca... 😉 Ako sa cítiš?

linette
10. apr 2010

som pouzila nespravne slovo.. nie bude ale je.. vsetko je v poriadku 😉 lekari nevedia vsetko tak ta strasia..

marianka79
10. apr 2010

ahojte babule deni ja som bola otvorená v šiestom mesiaci na dva prsty a ešte som išla trsat na diskotéku a v pohode som odrodila v 39ttsíce o 9dní skorej 😝

marianka79
10. apr 2010

baby viete na koho som natrafila na nete??? na nobodyho 🙂

linette
10. apr 2010

dnes som mala zopar snov.. len som si ich nezapisala.. boli nejako komplikovane.. jeden z nich bol, ze som dostala 5 euro a musela som nakupovat a zmenit sa do tej sumy.. a pobede dosla krsna, ze ma zopar siat od kamaratky a ze za 5 euro predavaa cisto nove.. 😕 ale boli mi aj tak male.. 😝

marianka79
10. apr 2010

on je fotograf či niečo také???neviete?

linette
10. apr 2010

od 38tt do 42tt je to normalne.. nie? 😕

marianka79
10. apr 2010

lin no moc som tomu upratovaniu nedala 😖 😖 😖 🙄

linette
10. apr 2010

nobodymu som pisala.. ale mi neodpisal.. dufam, ze som dobre zadala jeho mail.. ano je fotograf 😉

linette
10. apr 2010

u nas naposledy robila velke upratovanie robila mama.. este pred velkou nocou.. ja som si len prasacinec povysavala 😀 😀

marianka79
10. apr 2010

ano je to ok najhoršie je ked sa dieta narodí v osmom mesiaci a je lepšie v siedmom ked je predčasný porod no ale to si mamina ani jedna nevyberie kedy sa bábo narodí 😉