Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
11. sep 2009

Verím 😉 ...

dali4
autor
11. sep 2009

bibula... aj ja mávam ten pocit 😅 . A velakrát mám chuť oslovit práve tých zamračených,smutných a brblajúcich ludí... ako keby som mal potrebu im odovzdať trochu lásky, aby takí neboli.

denisocka
11. sep 2009

ja som mala niekolko ročne obdobie,kd sa mi stale snívalo o autobude, stale som ho zmeškala, už som z toho bola uplne znechutena,stale v sne autobus a ja zmeškám ---- alebo som šla a niekde inde, a vtedy často som mavala v sne aj psa, pre ktoreho mi ten bus ušiel. Myslím že to bolo ked som opustila moje velmi lubezne mesto Ostravu, toto mesto je pre mna asi karmicke,alebo neviem,tam by som šla hned aj teraz bývať ! len muž ma odtial donutil odisť , bol to pre mna najkrajší rok v mojom živote,ked som tam robila

certica
11. sep 2009

citam vas furt a stale, aj ked nemam zatial potrebu pisomne sa vyjadrovat 😀 . musim vam vsak podakovat, ze ste ma znovu-nakopli k pravidelnejsiemu citaniu knih, nakolko som tuto cinnost poslednu dobu celkom slusne zanedbavala. takze uz mam nieco rozcitane a v knihkupectve mam pripravenych dalsich 7 novych ulovkov 😀, zajtra si ich vyzdvihnem 🙂.

janus, "hadzes" sem uzasne myslienky 😉

takze dik 🙂

ozaj bibul, mne sa presne to iste, co tebe so zehlickou, stalo s prackou 😀 . este som si vtedy povedala, ze aka zhoda okolnosti...

pekny vikendos 😎

certica
11. sep 2009

predsa len jednu otazku mam na vas, mozno sa vam bude zdat total od veci 😅 😀 , vyznavaci akeho stravovacieho (zivot.) stylu ste - teda konkretne, ci ste tu "masozravci" alebo aj vegetariani, resp. vegani, vitariani atd.
pokial to samoska nie je tajne. to len tak pre mna zaujimavost v suvislosti s duchovnom 🙂

denisocka
11. sep 2009

certica,ja som normálna,zjem všetko ale ak by som mala na vyber,tak som zemiakožravec

lenka00
11. sep 2009

Ahoj Holky, potkala jsem jednoho uzasneho andela a to byla moje maminka...umrela mi 2 dny po porodu meho chlapecka a tu noc nez umrela prisla do meho snu a rekla, ze uz musi odejit a ja jsem hrozne plakala a rikala jsem, at jeste neodchazi, ze to bez ni nezvladnu a ona se jen na me usmala a rekla,ze mam ten nejkrasnejsi usmev na svete....moc tomu nerozumim...strasne moc jsem se po jeji smrti zasekla...bude to skoro 5 mesicu...taky verim na duchovno, ale ted jsem nejak moc koousnuta...porad mam sileny strach, ze to proste bez ni nezvladnu, moc se snazim z toho vseho dostat - kvuli Vojtiskovi, ale moc mi to nejde...co si myslite o tom snu?

linette
11. sep 2009

dobre ranko zienky 😉
ja som dneska snivala viac snov.
najviac si pamatam tento: isla som s priatelom po dlhej rovnej ceste - volajaky obchod sme hladali, lebo volaco sme museli kupit. na konci cesty bola obrovska vila s mega bazenom vedla ktoreho sa opalovala mama. v tej vile byval nejaky velmi bohaty rozmaznany mlady muz a prave z nejakym podivnym autom skocil do bazena - mamu trocha ospriechal, ona si z toho nic nerobila a opalovala dalej. ja s priatelom sme staly pri plote a na vsetko sa pozerali, zrazu sa ten mlady bohaty ocitol pri nas so svojim kamaratom. priatel volkde chcel ist a povedal mi, aby som ho tu pockala. ja som sa na neho pozrela a povedala idem s tebou (vrtalo mi v hlave preco ma tam chcel nechat s tymi dvoma, ktorych som sa ja bala, ze mi nieco spravia) ked sme sa vracali neviem ako ale som vysla z bazena (cela mokra som bola) sme sli do domu. v tom dome nas cakala mama, krsna a mamina kamaratka, ktora vytiahla fotoalbum a zacala nam ukazovat fotky z rozluckovej jej dcery a promocii atd. nakoniec som skoncila v kupelni, kde som sa susila dosiel za mnou priatel, ze ide po pizzu (ja som chcela ist s nim, ze cestou sa doma prezleciem) a potom mi povedal, ze on tych dvoch pozna, a odisli sme.
velmi divny sen. co tak asi mohol znamenat? minule som zasa snivala s delfinmi - ze som s nimi plavala a bola som velmi stastna.

linette
11. sep 2009

certica:
u mna je to so stravou komplikovane.
ked som bola mala zjedla som vsetko. ako som rastla zacala som byt prieberciva a stale menej a menej veci som jedla. potom prislo obdobie ked som bola 1 rok vegeteriankou, a odvtedy zjem len len kuracie prsia (ziadne sunky, klobasy, parky, pasteky...) a este ta priebercivost mi ostala. no teraz v poslednom case mi prichadza chut do jedla a napriklad na pizze uz zjem sunku. a ked mam nervy tak vobec neviem jest (tie mam v poslednom case velmi vela ☹ ) a takto s nervami som schopna nejest aj cely den - citim sa plna a potom mi byva na zvracanie, no a trocha som aj schudla. a este som zabudla na sladkosti - milujem sladkosti, cokolady a zakusky a mliecne vyrobky 😉

dali4
autor
11. sep 2009

denisocka... 😅 zemiakožravec, odpadnem. Aj ja ! Možem zemiaky v akejkolvek podobe a stále. Ináč zjem úplne všetko, ale ked si možem vyberať tak zeleninu, ovocie a ryby.

mywiel
11. sep 2009

Nebeské zakony existujuuuu... 😀 😀 😝
Bola som nastvana, ze moja svagrina si dala na FB fotky mojej dcérky ako ju drzi v naruci v porodnici, bez toho zeby sa ma spytala a vsetci si mysleli, ze uz porodila a ze je to jej dcérka, lebo bola vtedy tehotna.
A teraz jej kamoska nafotila jej dcérku a dala to na FB a ona sa na nu hneva, takze sa jej stalo co urobila mne aj ked ja som jej to nepriala. Toto je jej dcérka, malo to byt prekvapko, lebo to chcela poslat ako podakovaci pozdrav ludom za darceky xixi a uz sme to vsetci vidieli.... 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

denisocka
11. sep 2009

dali, ja mam aj knihu že zemiaky na 365 sposobov 😀 no a okrem zemiakov mi na prežite stači paprika,paradajka , chlieb a zemiaky a sol

mywiel
11. sep 2009

Ja som vegetarian uz 15 rokov, jem iba ryby, vajcia, ale morké priserky nie. 😉

denisocka
11. sep 2009

a maso jem fakt sínimočne,ked varím tak to zväčša ani nejem, a ked maso,tak asi 1x mesačne kus kurčata

dali4
autor
11. sep 2009

deni... vidíš, to mi nikdy nenapadlo si takú knihu kúpiť. Idem po nej 😅 . Ináč moj muž je v jedle presne taký ako ja, takže sa aj on poteší ked spravím niečo nové.
myw ... ta majinká je super 🙂

mywiel
11. sep 2009

linette to je na dlho a pisat je to tazko, nemas skype? 😀

linette
11. sep 2009

mywiel:
jaka je zlatucka 🙂 a tie melony, super napad 😀

linette
11. sep 2009

mywie:
mam skype aj icq, poslem ti v poste

mywiel
11. sep 2009

Stonehenge je uzasny, bola som tam... 😵 😉 aj Crop circles su neskutocné. 😵

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

certica....u me se to projevuje asi samo s tim jidlem....zacala jsem mit potize s travenim cerveneho masa, ted uz nemuzu ani veprove...a kurata mam takk jednou mesicne...uzeniny vubec....

ceka me kolonoskopie...chystam se i na hydrokolonterapii(uzasna vec na odlehceni vseho)

ale jo, ta priroda mi dava sama najevo-ze bych nemela zrat maso 😀

myw...uzasna!

certica
11. sep 2009

tak dik za odpovede 😀 😉
janus, o com je hydrokolonterapia? uz minule si spominala. je to nieco ako crevna sprcha alebo viac?

certica
11. sep 2009

aha, tak je to ono. ja tiez uvazujem, ze zas pojdem. teda bola som pred 16 rokmi cca

dali4
autor
11. sep 2009

myw ... tak som rozmýšlala, ryby sú tiež maso 😕 ... prečo je to brané ako iné než bravčové, hovadzie, kuracie... ? Ináč ja ryby milujem 🙂 mnam.

twinflame
11. sep 2009

j.a.n.u.s. pokial ide o stravu, nicomu sa necuduj. Clovek, ktory bol "povolany" na duchovny cestu sa meni cely. Netreba sa cudovat, ze telo zacina odmietat niektore druhy jedla. Ja zatial zdravotne tazkosti nemam, ale cim dalej tym viac odmietam maso, s prepacenim zacina mi smrdiet. Cim dalej tym viac mam pocit, ze chcem zit na surovej strave, alebo len malo tepelne upravenej. Mesiace som nedostala chut na nic vyprazane.
Nie som zasnatnca ziadnych extremov v stravovani, len akosi sa mi chute zacinaju menit smerom k prirodnej strave.

Chcem tym povedat to, ze to ber ako sucast zmien, ktore sa prejavuju nielen na duchovnej ale aj telesnej urovni. Ak telo zacina nieco odmietat, treba to respektovat.

dali4
autor
11. sep 2009

Ked mal moj syn 4 roky a hovorila som že idem variť kuriatko alebo rybičku... tak znechutene na mna pozeral a pýtal sa "maminka, to akože budeme papať mrtve zvieratká ? " 😀 bol zlatý... Ináč do teraz maso neje, sem tam tú rybu ale ináč na nom vidím že z tmavého masa je mu doslova zle.

mywiel
11. sep 2009

Dali no ryby nie su brané ako cervené maso, a navyse su zdravé aspon tie bio. Twinflame to pekne opisala presne tak to citim, stavame sa citlivejsimi aj voci zvieratam a zbytocnému zabijaniu, bitunky su priserné.

dali4
autor
11. sep 2009

To ano.

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

twin...souhlasim...smeruje te to samo 😉

dali4
autor
11. sep 2009

Dneska som navarila špenát so zemiakmi a s vajíčkom... 😵