Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
22. apr 2010

🙂 ahoj marianka...

marianka79
22. apr 2010

a to co toto sa stalo??? 😀 😝

dali4
autor
22. apr 2010

čo ?

dali4
autor
22. apr 2010

Ja som si naložila ryžu do dvoch pohárov 😅 , jeden s nápisom nenávist a s druhým láska... Chodíme k nim s Marečkom a sledujeme a čakáme čo sa bude diat.

dali4
autor
22. apr 2010

... a druhý láska 😅 ... píšem jak hotentot 😀

alfomilka
22. apr 2010

Mam knizku Liecenie s anjelmi od Doreen Virtue a kazdy den si tam precitam tak 1-2 strany. a neviem, ako to robi, ale vzdy citam prave to aktualne pre mna. raz o zdravi, raz o strese, o energii, .....
dnes som sa docitala, ze anjeli davaju na nas pozor aj v aute, len my ich niekedy nechceme pocuvat. teda, zacalo to najprv ranom, mala som akysi neprijemny pocit z auta a tak som sa pokusala predstavit si bielu ochrannu vrstvu okolo auta (o tom som si citala vcera) , nech sa nic nestane a poprosila som, nech sa nic nestane hlavne mojmu mladsiemu (9m), ktory sa viezol so mnou. Aj ked som si povedala, ze VSETKO JE TAK, AKO MA BYT. Max tak minutku predo mnou bola velka havarka (4 auta na dialnici pri Trnave), ale ja som sa nastastie troska zdrzala, tak som len bola v zapche. a tak som dosla domov, hotova, ale ziva a zdrava. odovzdala som maleho susede a ficala pre starsieho do skolky. a zrazu, len co som cuvala z dvora (uz teda bez syna), tak som naburala do auta na ulici, nechapem, ako to, ze som ho nevidela. jasne, ze sa nic nestalo, len rozbite svetlo a zosrotovane plechy. to som zvedava, o com sa docitam zajtra.

dali4
autor
22. apr 2010

ahoj alfomilka ... 😵 ... sama teraz zistuješ ako to všetko je. Hlavne že sa ti nič nestalo. Tieto knižky presne takto fungujú. Otvoríš ich presne v ten pravý čas a na tej stránke, ktorú zrovna potrebuješ. 😵

dali4
autor
22. apr 2010

marianka kde siii ? ☹

marianka79
22. apr 2010

dali blbne mi mobil jeden prispevok som tu mala dva krat a teraz kukam ze len raz ten hotentot som asi ja 😖

marianka79
22. apr 2010

v roboteeeeeee 😀

marianka79
22. apr 2010

s tou ryzou som zvedava na vysledok

shupolienka
22. apr 2010

ahojte babulkyyyy 🙂
dali ako to funguje s tymi poharmi s ryzou ??? 😅 Ma sa nieco udiat?

dali4
autor
22. apr 2010

marianka 😅 ... skús to potom aj ty doma s tou ryžou. Aj ostatné kočky, potom si povieme ako to komu dopadlo.

dali4
autor
22. apr 2010

shupolienka... uvaríš ryžu, nasypeš do dvoch pohárov, zaleješ čistou studenou vodou a na jeden napíšeš láska a na druhý nenávist a niekam ich odložíš. Je to pokus ktorý by mal dokážat ako posobí aj taký nápis čo je na pohári na vodu... voda reaguje na vibrácie ktoré má ten nápis. V tom pohári kde je nápis nenávist by sa mala po pár dnoch tvorit plesen, malo by to kvasit a tak a v tom druhom kde je láska by to malo zostat čisté.

linette
22. apr 2010

dali som rada, ze skusas ten pokus 😉 🙂 😅 aj ja si planujem uvarit ryzu.. ale treba ich prikrit nie? ..

linette
22. apr 2010

ahojte alfomilka a shup, marianka a dali 😉 🙂

linette
22. apr 2010

ja teda citam takou rychlostou ze raz za mesiac jednu kapitolu 😅 😅 ufam, ze do roka precitam knihu.. 😝

linette
22. apr 2010

uz ked sme pri hotentotoch, tak ja uz od vcera si sedim na kably.. ako totalny d _ _ _ _ 😝 🙄 😀

linette
22. apr 2010

marianka ty si v robote?? .. a takto vyrusujes na hodine 😅 ale my sme radi 🙂 😵

linette
22. apr 2010

alfomilka anjelickovia drzali ochrannu ruku nad tebou aby si predisla tej velkej nehode 😵 ja viem co to je naburat - naburat do nas.. raz v lete do nas jedna velka dodavka naburala.. a to bolo este jemne.. som si otrieskala hlavu.. odvtedy ani vodicak nechcem.. az ked budem pripravena.. a my sme vobec neboli na vine, pretoze pekne pomaly sme spomalovali, vyhodili smerovku a cakali kym prejdu auta aby sme mohli odbocit a tak minutu aj pol na to buuuuum .. a to taky mlady chlapec.. vies si predstavit auto po velkej dodavke.. ani kufor sa nedal otvorit.. a cosi hnede vytekalo z auta.. a dakujem anjelickom, ze nic horsie sa nestalo.. to mozu byt tie velke nehody hrozne 😔

marianka79
22. apr 2010

ano lin vyrusujem 😀

linette
23. apr 2010

good morning angels girls 😉 🙂 😵

marianka som ti zabudla odpovedat na otazku ze ci mi to ide napalit.. ano ide mi to vzdy napalit ked stahujem cez ulozto a mininova.. od inakadial ani neviem stahovat filmy 😝

terez34
23. apr 2010

ahojte kocky lin no foto super

ta ryza to je zaujimave musim to skusit aj ja ale pojdem ju najskor kupit 😀

linette
23. apr 2010

ahooooj terez 😵
dakujem za pochvalu 🙂 len pekne vyskusaj tu ryzu.. aj ja ju chcem dneska spravit.. som zvedava kto bude mat ake vysledky.. 😎

dali4
autor
23. apr 2010

Ahoj lin 😵

linette
23. apr 2010

ahoooj dali 😵
si sa vyspinkala po vcerajsom pisani? 😀

linette
23. apr 2010

pozeram, ze mas nove foto v albume 😵 ty mas ale krasnu farebnu auru 😅

dali4
autor
23. apr 2010

Tu fotku som raz mala aj tu v pase. Nepamatááááááš 😅 ?

dali4
autor
23. apr 2010

Ma ohovárajú v "depresii" 😅