Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
16. máj 2010

ahojte dievcence.. 😉 alebo ahoj linette 😅
sa tu sama so sebou rozpravam ..

dnes som mala velmi zvlastny sen 😕 😕
pamatam si: isla som k babke, ktora pozerala vedla mna zacala sa triast a povedala mi, ze moj dedko je vedla mna na pravom boku.. ja som sa obzerala a nevidela som nikoho a nic .. ona sa velmi triasla akoby bola v tranze a prekladala to co hovori, lebo len ona mu rozumela.. dedko hovori a spustila.. ja som zacala cuvat dozadu, revala som ako blazon .. este nikdy som taku babku nevidela.. az zimomriavky som mala vsade.. potom som sa volaco spytala dedka a on mi bud nestihol odpovedat alebo neodpovedal.. nepamatam uz ..
zachvilku mi sen nadvazoval... dosla ku nam krsna moja a pozerala na mna.. zevraj mi svieti celo do bila a nasiroko (ako ked zapnete silne svetlo v uplnej tme) .. ja som sa pozerala hore .. ale ze naco to uz neviem.. a na to mi povedala, ze to nevadi, lebo sa cistim ocistujem 😕 😕

v piatok bolo 7 rokov co dedko zomrel a dnes bola za neho omsa.. v tom sne babka prekladala ze co hovori a bolo toho vela.. lenze preco si to nepamatam, ze co hovoril? ☹ ona videla jeho dusu v tom sne.. 😕 😕

linette
16. máj 2010

potom sne som sa prebudila .. mohlo byt pred piatou .. a tie zimomriavky som mala aj v skutocnosti sa mi zda 😕

linette
17. máj 2010

dobre rano deti .. a kdeze to ste ??? 😕 😕 dufam, ze vas vietor neodfukol..
si tu sama so sebou pisem .. uz to zachvilku bude kontakt z linette 🙄 😀 😀 😝 😕

dali4
autor
17. máj 2010

Dobré ránko všetkým 😵 ... lin si tu ešte??? 😕

dali4
autor
17. máj 2010

No, nevadí... ani nikto inýýýýýý ??? ☹ Tak vám tu nechám aspon pozdrav 😵 . Bola u nás mama na víkend, bolo super až na to počasie, trčali sme doma. Taká výchrica čo tu je, to už neni možné. Mám pocit že to súvisí s Islandom 😕 . Hovorili o tom že sopečný prach môže velmi ovplyvnit počasie... Som zvedavá ako to bude dalej. Skúsim sem nakuknút večer, snád sa tu zídeme chýbate mi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jery51
17. máj 2010

aj ja želám dobré ránko..
i ked pochmurne počasie , no čo už... 😝
v sobotu som bola na nákupoch, pokúpila som aj knihy, jakubkovi leporelo so zvieratkami, čo vydávaju zvuky- ohromne ho to baví 😉
a ja som si kupila od Dorenky Poslove svetla- už sa teším na nnu, len čo dočítam liečenie tak sa na nu vrhnem, vyzerá super, čítali ste ju niekto?

jery51
17. máj 2010

dali sopka? hmm môže byť, snad sa v blizkom čase vyčasi

dali4
autor
17. máj 2010

Jé ahoj jery 🙂 Poslové světla mám karty, knihu nemám. Karty sú nádherné...

dali4
autor
17. máj 2010

Jery ja dúfam že sa ta sopka ukludní 😒 ... To je najhoršie že nikto nevie odhadnút ako dlho bude živá.

jery51
17. máj 2010

ahojte
som smutná 😔
malému zistili pneumokoka asi sme to chytili na plávaní, pretože hygiena dala zákaz a zisťovalo sa kto to má... bohužial sme to my 😔
prosila som anjelikov, nech mi ho vyliečia a tiež som to obalila so bieleho svetla ako Dorenka píše.....

dali4
autor
17. máj 2010

jery ☹ posielam aj ja malinkému anjelikov, budem na vás mysliet, nech sa Jakubko čím skor vylieči. Pneumokok je taká hnusoba 😒 ☹ ale veím že bude všetko v poriadku 🙂 . Držte sa !!!!!

dali4
autor
17. máj 2010

Prišli na to za včasu nie? Jakubko je silný chlapček, zvládne to.

jery51
17. máj 2010

dali ďakujeme
no snad toje zavčasu, neviem...verím v to, že hej... ale vnutri sa bojím...

miruska15
17. máj 2010

Ahojte☼.Dnes a aj včera a predvčerom a aj pred tým hnusne počasie sedime doma a ide ma trafit.Ale šak mam stale čo robit ale slniečko chyba dobija ma energiou a preto ked ho niet tak mi je smutno.Maly roby pokroky začal sa mi prevracat s chrbatika na bruško a opačne je sam s toho štastny lebo ked ho položim tak sa vrti ako ventilator a ešte prišiel na to ako maju fungovat nožičky v choditku tak beha a skacka ako zajko no zlaty je.
Jery to mi je Jakubka luto bože že pneumokok ale hlavne že na to prišli verim že maš strach.Ja som preživala strach ked nevedeli čo je malemu a nakoniec mu zistili mononokleozu je to tiež riadna svinačina ale teši ma na tom to že to už nedostane akurat imunita v pr...
Dali Mišenka ako zubky rastu určite je zlatučka mi ešte nič ale všetko ide zjest tak uvidim.
Lin sny o mrtvych sa hovori že bud sa mame za nich pomodlit,alebo zmena v života alebo zmena počasia.Ja mam kdesi poodkladane sny zo života z časopisu.Kedysi som kamoške vykladala sen a presne to vychadzalo čo momentalne preživala.

linette
17. máj 2010

ajoooooooooooojjjjte babizne no konecne ste tu 😵 😵 uz som sa zlakla, ze si budem viest zasa monolog.. 😀 😝
baby ja som od jednej spala do piatej a potom od pol siestej do pol osmej 😀 😀 😕 este aj teraz by som vedela spat.. ja nechapem.. len by som spala.. 🙄
u nas je hrozny vetrisko rano mi skoro hlavu odfuklo.. som dosla do roboty s poondiatym dazdnikom, v usiach mi hucalo a vietor som pocula v hlave este dalsiu hodinu.. naobliekana ako cibula som bola ..

linette
17. máj 2010

dali moze to byt so sopky ale aj nemusi.. prirode sme dost ublizovali a dokonca aj umelo zasahovali do pocasia nemozme sa cudovat 😔 to je urcite nejaky vedlajsi efekt.. a prave tuto na nas.. 😒 zeby sa zacinali splnat proroctva??? 😕 😕
viete o tom, ze aj v cechach je jedna nebezpecna sopka ktora podla proroctiev za par rokov viete co.. 😕 ☹ si ani nechcem pomysliet na to.. vsak to je hrozne aj takto z dialky co je na islande nie to este u susedov.. inak aj na sr je sopka.. nie jedna..
takze balkon ste nevyuzili na kavickovanie.. a tak som na vas myslela, ze tam ste chceli byt a toto pocasie 😠 😠

linette
17. máj 2010

jerynka nasa ☹ a bol jakubko ockovany proti tomu?? .. ja inak vobec neviem co su to ti pneumokoki.. za mojich cias sa na to neockovalo .. nebolo to v "mode" .. 😕 prajem skore uzdravenie 😵

linette
17. máj 2010

akurat som uvazovala o ockovani .. v tv hovorili o modrom gombiku, ze kolko deti zomre na tetanus a vyzbieranim penazi vedia zachranit ... no ja neviem.. neviem uz co si mam mysliet o ockovani.. z jednej strany je to potrebne ale z druhej je to skodlive.. keby to bola aspon na sto percent pravda co hovoria.. 🙄

linette
17. máj 2010

miruska v tom sne dedko volaco hovoril a nie malo.. babka to prekladala .. ja som to vsetko aj vnimala, lenze kym som sa zobudila som to zabudla ☹ ☹ urcite nam volaco odkazoval..
to som este nepocula, ze z mrtvymi to znamena zmenu v zivote.. 😕 jedine by sedelo to pocasie.. v nedelu bola za neho omsa a chceli sme ist aj do cintorina aj plno kvetov sme kupili ale pocasie nedovolilo..
a kde mas ten clanok? .. vedela by si ho prepisat?? .. ak by si mala cas..

linette
17. máj 2010

aj teraz som posnivala kopec snov.. co som spala pobede.. lenze som si ich prestala zapisovat.. ma ale hneva ked si to nezapisem a potom nepamatam.. alebo nepamatam vobec..

linette
17. máj 2010

jery ty si aspon pokupila.. ja som dnes bola este v troch obchodoch a bud sa mi topanky nelubia alebo nemaju moju velkost.. tak si pockam kym dostanu tovar.. 🙄
ked precitas poslove svetla napises v skratke o com je? .. 😉

miruska15
17. máj 2010

Ahoj Lin skusim to najst lebo neviem kde to je pomali sa balime a prenašame veci do noveho tak nemam tušenie kde to je.

linette
17. máj 2010

okay mirus dakujem 😉 takze sa uz pomalinky stahujete.. sa ti podarilo vycistit byt?

jery51
17. máj 2010

ahojte
linn ano kubko bol dokonca kvoli tomu očkovaný!!!! lenže tým pneumokokov je strašne vela druhov....
ja pevne verím, že sa z toho vylíže...
len sa bojim, že stratíme dobru obranyschopnost

linette
17. máj 2010

jery a to ockovanie neni na vsetky druhy? .. 😕 hm.. to je zvlastne ze to aj napriek tomu chytil.. a vy ste boli uplne jediny z plavania? .. aj tie ostatne deti su zaockovane? ..
ked bol imunny tak aj je a aj bude 😉 to ockovanie ho urcite posilnilo 🙂 😵

jery51
17. máj 2010

hej mali aj ine detičky že vraj...dr hovorila...
ja si myslim že očkovania su blbosť,,,
juuuuj som z toho smutná a nahnevana a bojim sa...
viem, že mám myslieť pozitívne, no akosi mi to nejde..
anjeliky pomôžte!! 🙂

linette
17. máj 2010

a pytala si sa lekarky ako je to mozne ze to chytil ked je proti tomu zaockovany? .. ci vobec vie.. ake vyhovorky/omacky pouzije..
ako sa vobec taka choroba prejavuje a co sposobuje? .. ja som vobec neni v obraze 🙄
kubko je silny chlapcek, vsetky deticky su silne 😵 verim ti, ze mas strach, kazda mamicka ma strach ked je chore dietatko.. ale skus mysliet namiesto strachu ako anjelickovia kubkovi pomahaju, ako ho liecia .. a venuj tomu pozornost co najviacej a co najdlhsie.. ide noc vtedy sa im najlepsie lieci, mozes ich poprosit aby celu noc zostali pri malom 😵
ja ich tiez pred spanim poprosim aby boli pri kubkovi 😵 😵

jery51
17. máj 2010

lin dakujem si zlatá 🙂
budem ich volať už som ich sice prosila ale znova skusim...
no omáčky typu.. že ich je mnoho druhov a pod..
no sposobuje zápal stredneho ucha, mozgových blán 😠