Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
21. máj 2010

lin😀 😀 😀 asi vedia ja neviem aj foto koluje
Tak si vyničena

linette
21. máj 2010

jery urcite sa ti sniva, neboj sa.. kazdemu cloveku sa sniva 😉 asi si to z nejakeho dovodu nemas pamatat..

Dokázalo sa, že každý z nás v noci sníva, či si to pamätáme alebo nie. Snívame približne každých 90 minút. Sny trvajú od 10 do 30 minút a najdlhšie a najjasnejšie sny sa nám snívajú tesne pred zobudením.

to je inak pravda ja sa vzdy po intenzivnych snoch prebudim .. tesne vtedy pamatam.. ale ked este zaspim naspat potom uz len matne pamatam alebo vobec.. a to v poslednom case.. 😖

miruska15
21. máj 2010

Side, belinda club a leteli sme s Sk celebritou p. Studenkovou

jery51
21. máj 2010

zajtra ideme na svadbu a boli sme zaniesť dar , náhodou sa u ženícha zastavila nevesta a ona je velmi príjemne dievča ...no keby ste videli Jakubka ako sa z nej tešil to ešte sa nestalo, už ju videl viackrát a vždy sa u nej strašne teší, ona vyžaruje taku dobrotu ale podla mna mali niečo spoločné v minulých životoch....

linette
21. máj 2010

ano baby som sa ho nevedela dockat .. ale co ten somnou porabal 😵 😅 😝 .. chcel aj viackrat ale ja som uz vobec nevladala.. hovorim, ze total vydrata ... ale aj take musi byt.. skoro tri tyzdne bol prec.. mali sme co dohanat 😉 😅

miruska15
21. máj 2010

Ja rada snivam hlavne vtedy ked sa mi sniva s mamou vtedy som taka štastna a aj den je potom krajši.

jery51
21. máj 2010

mirus to ti verím 😉 😉

miruska15
21. máj 2010

Deti vycitia kto je dobry a kto nie.

linette
21. máj 2010

jery tak bude vykrucacka 🙂 😉 a moznoze ma velmi dobru a pestru auru 😉 a kubkovi sa paci 🙂 deti vidia aury 😉 🙂

miruska15
21. máj 2010

že na svadbu jej aj ja by som šla na kolačiky mnam

linette
21. máj 2010

mirus tak to bol zazitok letiet 😉 aj ste autogram vypytali a foto spravili? .. 🙂

miruska15
21. máj 2010

mne pride že deti vydia viac niekedy sa moj maly diva do prazdna a usmieva sa možno tam niekoho vidi.Možno moju maminu

jery51
21. máj 2010

miruš pošlem ti 😉
no videiť že ju má rád a to s nou nie je často...
bolo to divné , všeci kukali jak puci 😕 no inak Jakub je expert, ked sme boli s mužom na nakupoch tak ja som samoška behala po obchodoch a on bol s malým a že stále sa vykrucal za babami 😀 😀
tak aspon mame jasno v orientácii 😀 😀

jery51
21. máj 2010

mirus všetky deti vidia anjelov a môže byť že babka je terau vlastne jeho anjel...

linette
21. máj 2010

ano mirus deti vidia aj dusicky 😵 neboja sa toho, su este ciste.. skoda, ze ludia tu vlastnost stratia po par rokoch .. niektori.. ale ked to tak ma byt..

miruska15
21. máj 2010

no isto čo si to by bolo trapne.Ale ona uplne inak vyzera ako v telke.To je take drobne chude male žiena.Ale pripadala mi taka afektačka

linette
21. máj 2010

aj zvierata vidia 😉 o mackach sa hovori, ze ked sa zariaduje izba tak tam kde si macka prvykrat lahne tam sa ma dat postel .. macky odstranuju negativnu energiu .. 🙂 😵

miruska15
21. máj 2010

veru škoda asi len tým vyvolenym to ostane.Ja sa toho nebojim skor ma to teší vždy si pomyslim a je tu mamina alebo otec alebo svokor.

linette
21. máj 2010

vsak by si sa vyhovorila na deti .. 😉 😅 ja by som ju zcvakla .. no vsak zazitok .. aspon nejaky ten slovensko hollywoodsky 😝 takze ju chudanka malinka ... ktovie potom zlatica puskarova je aka..

miruska15
21. máj 2010

ano no idem kdesi zohnat mačku a dovlečem ju na nove.

jery51
21. máj 2010

ja studenkovu moc nemusim, mne sa zdá velmi falošná...

jery51
21. máj 2010

aj ja som malinka 😀

linette
21. máj 2010

nam sa pred cinziakom pod schodami narodili styri kusy takej peknej cicuke 😵 jedno zevraj zdochlo ☹ ja tomu neverim.. to detska so siedmeho ich chytali a ktovie ako to bolo.. dokonca aj hrob vykopali a zahrabali.. a mozno este zilo... to ani nepockali den ci zije alebo nie ☹ 😔

miruska15
21. máj 2010

no ta je asi v skutočnosti neviditelna.A aj Kramara sme stretli v Turecku moj chlap že čau a on ahoj.sila a ozaj aj Ander s Košic ten bol v našom hoteli

jery51
21. máj 2010

miruš ty nemáš už ani ocina? 😔 hmm to mi je luto

jery51
21. máj 2010

to ste mali aku celebritnu dovolenku

linette
21. máj 2010

inak aj mne sa studenkova na zaciatku taka zdala.. 😕

jery51
21. máj 2010

inak ja mačky moc nemusím...brrr

miruska15
21. máj 2010

taketo veci neznašam je to živy tvor aj ked si myslim že zvierata do domu nepatria ale toto sa mi nepači

jery51
21. máj 2010

lin a čo si na konci?