Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
24. máj 2010

ja chcem vidieť auru bez cvičenia 😀

marianka79
24. máj 2010

ano ale bije sa mi to 😒

marianka79
24. máj 2010

napríklad kolegyna nadávala na čechov že vyhrali a dost hnusno a ja som jej na to odpovedala že ja im to prajem vyhral ten lepší tak tomá byt a one na mna čumela jak puk že čo to vyprávam

jery51
24. máj 2010

hmm to hej aj aj som zo začiatku povedala, že do kelu oni maju tolko šťastia, ale to je v nich, maju velke sebavedomie, jasne myšlienky, každý hokejista, ..
naši sú šikovný, len sa podceňuju, tak ako celý národ...
marianka ja sa tiež kontrolujem, čo komu poviem...pomaly si zvykám...

marianka79
24. máj 2010

veru aj sa už na všetko pozerám tak a davam si pozor na pusu a na myšlienky bože a to ked začali politikovat tak to som zdrhla ☹

jery51
24. máj 2010

zlé veci nepočúvať, myslieť na iné a hlavne sa usmievaj... ja to robíma tí luda normálne prestanu.. začnu o inom

marianka79
24. máj 2010

jááj ešte samusím vela učit 😉 ale anjelikovia mi pomáhajú stale sa knim prihováram a dakujem za všetko čo ma postretne 😵

jery51
24. máj 2010

fuuu mame staršnu burku, idem pááá

marianka79
24. máj 2010

tu sa len blýska ja milujem búrky a blesky 😵 😵 😵

marianka79
24. máj 2010

tak páááá a pekne sa vyspinkaj dobrú noc 🙂

dali4
autor
25. máj 2010

Dobré ránko prajem všetkým 😵
jery ako sa má Jakubko?
Aj tu bola včera búrka a celú noc pršalo, ale hlavne že nieje taká zima, teraz je celkom dobrý vzdúšik.
Kde sa nám podela @linette 😕 ???
marianka krásny obrázok si sem dala... tie chody do neba 😵

jery51
25. máj 2010

ahoj dali, Kubko sa má fajn, ked ma nehnevá 😀 😀
boli sme na ster, výsledky budú až zajtra uvidíme...ale ja verím, že je bacil zlikvidovaný...

marianka79
25. máj 2010

dnes som videla 3xpo sebe šestky tak ma prekvapil ich význam 😕 že materiálny svet 😖jedine tak na moje skryne som zameraná aby som ich už mala spravené úplne 😉

Význam trojčísel
Posted on 10. Január 2010 by Tina

V knihe od Drunvala Melchizedeka “Schlange des Lichts” sa spomína význam trojčísel. Ak vidíte trojčíslo, je to fyzické vyjadrenie okamihu, ktoré zodpovedá harmónii tohto čísla.

Podľa knihy bola pani Alice Bailey prvá, ktorá spomenula ich význam. Po slovensky som to na nete nenašla, tak som sa to rozhodla pre vás preložiť. Prikladám aj preklad zo stránky spiritual path, podotýkam že som prekladala už preloženú nemeckú verziu.

DRUNVALO MELCHIZEDEK,
podľa ALICE BAILEY SPIRITUAL-PATH.COM
111 Prúd energie vzhľadom na elektrinu, peniaze, vodu, sexulálnu energiu a veľa iných. Tvoje myšlienky sú zamerané na začiatok nového cyklu. Čo chceš robiť alebo zmeniť sa hodí k novej fáze tvojho života.
222 Označuje začiatok nového cyklu, ktorého druh je daný ďalším trojčíslom, ktoré zbadáš. Znak potvrdenia, že si na správnej ceste, správne konáš a ideš správnym smerom. Pokračuj v tomto smere rozmýšlania.
333 Musíš sa rozhodnúť; buď k 666, čo znamená že lekciu musíš iným spôsobom opakovať, alebo k 999, ukončeniu, to znamená že si lekciu zvládol a poučil sa z nej. Tvoj duchovný sprievodca súhlasí s tvojimi myšlienkami a pocitmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Áno” na tvoje otázky alebo nápady.
444 Škola záhad: Čo sa v okamžiku odohráva, je lekcia pravej skutočnosti. Tu ide viac o učenie, napr. čítanie knihy alebo duševnú činnosť na určitú tému, ako o konanie. Tvoj duchovný sprievodca nesúhlasí s tvojimi myšlienkami alebo nápadmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Nie” na tvoje otázky alebo nápady.
555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.
666 Vedomie zeme: V biblickej Apokalypse je to číslo zvieraťa, niektorí ho spájajú preto so Zlom. Je to ale aj číslo ľudí a života. Uhlík je základ nášho života, a atómy uhlíka majú 6 protónov, 6 neutrónov a 6 elektrónov. Keď vidíš toto číslo, buď opatrný a dávaj pozor hlavne na fyzické udalosti, ktoré sa ti v tomto okamihu ukazujú. Tvoje myšlienky sú akurát nezvážené, až moc zamerané na materiálnu stránku alebo mentálne a emocionálne nevyrovnané. Toto znamenie ti poukazuje, že tvoje myšlienky nie sú jasné a nemáš ich nasledovať. Nechaj ich prejsť.
777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.
888 Doplnenie určitej lekcie v škole záhad. Jedna fáza tvojho života končí. Toto znamenie ťa vopred varuje, aby si sa obrnil. Môže aj znamenať, že sa uzatvára určitá emocionálna, pracovná alebo partnerská fáza.
999 Ukončenie určitého cyklu. Ukončenie. Nachádzaš sa v dôležitej fáze tvojho osobného alebo globálneho života. Tvoje myšlienky ukazujú v dobe videnia tohto znamenia, že prinesú so sebou ukončenie alebo ukončia určitú fázu v tvojom živote.
000 Bez výpovede. Byť jedno s vesmírom. Tvoje myšlienky sú jedno s vesmírom. Toto znamenie ukazuje, že tvoje myšlienky sú v súlade s Božou vôľou pre tvoj život.

marianka79
25. máj 2010

pardon skrine 😉

linette
25. máj 2010

anjelicky drahé ahojte 😵 😵

konecne som sa dostala na net.. viete co sa mi stalo?? 😕 😕 v sobotu doobeda mi zhorel internet.. 😕 😕 🙄 dneska mi ho spravili konecne.. ale nie nejak extra dobre, tak este mozem s tym ratat .. nemusi sa ale moze...

priatelcek moj milovany bol doma az do dnes, predchvilkou odisiel uz znova do ciech a ze za dva tyzdne doma tak to nejako vydrzim .. co ine mi zostava 😒 🙄 ale som rada, ze bol doma dlhsie ako vikend.. 😉 jaaajjj uz teraz mi chyba ..
som mu z prvej vyplaty kupila tricko.. hodim sem foto 😉

linette
25. máj 2010

t-shirt 😉

linette
25. máj 2010

aj ja som si kupila nove tricko 😀 bledo modre k topankam 😉 🙂 😀 do prdelky ta vyplata sa tak lahko mina... 😀 😝 😝

linette
25. máj 2010

este k tomu internetu .. sa mi v ten den snivalo s ohnom .. v mojom sne horel samsung.. a pritom mi zhorel net.. 😝 😕 😕 zasa sen, ktory mi nieco naznacoval, len som ho nevedela vylustit..

linette
25. máj 2010

marianka krasne mandaly 😵 😵

linette
25. máj 2010

jery ja obcas vidim okolo ludi take velmi silne az huste ale priesvitne volaco .. mozno to je aura.. vidim to ale len ked mam na to vhodne pozadie.. dnes v robote zasa som tu videla u jedneho starsieho pana.. ako sa otacal islo to za nim.. haluz .. 😅 ja ked som vo vani a silim to trocha tak sa okolo mojich prstov vzdy do zelena taha.. take velmi ziarive zelene asi zelenozlte alebo kriklavo zelene.. sa mi to zjavi mas na dve tri sekundy a potom je to fuc .. raz som videla aj 3-4 cm zeleneho .. 😕

linette
25. máj 2010

aj my tu mame burku.. a hlavne, ze mi internet na streche robili .. zasa burka.. 😠 😒 🙄
inak aj ja mam rada burky .. ale len tak spoza okna .. ked som bola mensia velmi som chcela pracovat vo vyskumnom stredisku burok v texase 😅

miruska15
25. máj 2010

Ahojte☼
@dali4 vlasky su pekne ale čim dlhšie tym drahšie ale potom ten vysledok.Idem šetrit
@jery54 držim palce aby Kubkovi dopadli testy ok my sme boli dnes s močom tak tiež budem 3dni trpnut či to bude dobre musime dufat
@linette tak zhoreny počitač tak to poznam a odvtedy nam blbne

linette
25. máj 2010

ahojcek mirus 😵
nie pc som mala zhoreny ale internet .. ja mam net modemovy a kabel mi ide zo strechy .. a ten sa nejako narusil a tekala do neho voda, ktora samozrejme skoncila cez kabel v modeme cez ktory isiel dalsi kabel, ktory bol v elektrike.. a zhorele to .. kabel opravili a modem som dostala novy ..
kabel ale zle opravili pretoze ma byt na nom spravena slucka, ktoru nevedeli spravit, lebo nedociahli.. boli by vypadli z okna.. tak to nejako na streche urobili ..
to bolo hrozne byt tri a pol dna bez netu .. 🙄 🙄 este stastie, ze moja polovicka bola doma .. 🙂 asi anjeli chceli aby som sa jemu venovala viacej ako netu ..

linette
25. máj 2010

aj ja by som chcela vlasy, ale sa akurat postupne prefarbujem na bledsie a stale mi to inak chyti... to by bola skoda toho pricesku .. ked budem mat na stalo farbu vlasov urcite si kupim 😉 dlhe vlasy su mojim snom ... aj si ich nechavam narast ale ide to pomalinky ..

perla200
25. máj 2010

ahojte....ja by som sa kvám chcela pripojit.....totižto verím na svet medzi nebom a zemou...čítala som aj tajomstvo ale chcem sa opýtat ako môžem osloviť anjela? neprivolam si nejakého zlého ducha? pýtam sa preto aby som neurobila nejakú chybu

linette
25. máj 2010

perla vitaj 🙂 😵
ja anjelov oslovujem anjelicku moj alebo anjelickovia moji 😉 nepoznam ich po mene a pokial dobre viem okrem strazneho anjela su pri nas aj ini, ktorych prave potrebujeme.. sa k nim pomodlim, porozpravam im co to, poprosim, podakujem .. v podstate cez modlidbu k nim hovorim ..
ked to tak vezmes aj v modlidbicke pre deti sa modlia: anjelicku moj straznicku opatruj moju dusicku ako vo dne tak i v noci bud mi stale na pomoci ..
podla mna staci ak myslis na nich so srdca a uprimne oni vedia ze sa im prihovaras modlis .. 😉 a pokial myslis na dobro tak zly duchovia sa o dobro nezaujimaju ..
nad takym som ani nerozmyslala ze zlych duchov 😕 😕

linette
25. máj 2010

este nosim krystal a ked ho mam prave na sebe a potrebujem od anjelickov nieco tak sa vzdy za ten krystal chytim.. 😉 a este si ich pri sebe aj predstavujem.. ako napriklad drzia svoje ochranne kridla, ako liecia ... atd.. ale toť uz k meditacii patri ..

perla200
25. máj 2010

a kde ten krystal zoženiem....aha tak to je dobre....lebo neradno sa zahrávas so zlými duchmi.....fuuu dakujem za vysvetlenie...ked zlých duchov dobro nezaujíma....a sú nejaké knihy na nete kde zoženiem viacinfo alebo stránky?

linette
25. máj 2010

perla som citala, ze si citala tajomstvo aj kluc .. ja som film videla niekolkrat a knihu som do tristrviny precitala cesky cez monitor a potom som dostala slovensku .. sa priznam ze knihu nemam este docitanu.. ked docitam tajomstvo pritazlivosti srdc tak sa esteraz pustim do tajomstva a to uz aj mame budem citat.. robi pokroky, ze to chce pocut 😉 🙂
ja tooooolko knih chcem aj by som si kupila, ale som sa rozhodla, ze si ich budem kupovat vzdy potom ako si tu rozcitanu docitam ..