Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
25. máj 2010

na dasienko som myslela nejakou bylinou preplachovat ... neviem si spomenut.. zeby repik? 😕

stanili
25. máj 2010

ahojte baby, tak konecne som vas tu zastihla

shupolienka
25. máj 2010

jery : chipolino omnia 4 kuk sem http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

no teraz ficim momentalne na aloe tak dufam ze mi pomoze na to moje hrdlo 😕

stanili
25. máj 2010

Miruska - danielko je strasne krasny smejko

stanili
25. máj 2010

lin - to co je za kocik, v takom som sa snad ja vozila - to je nejake retro, co?

jery51
25. máj 2010

ahoj stanili 🙂

jery51
25. máj 2010

bože aj aj tolko veci chcem 😝

linette
25. máj 2010

stanili dobry den 😵 den tam mate, ze?

stanili
25. máj 2010

ak kde ma byt ta zaba umiestnena, sice je hnusna, ale teraz by sa mi nieco take zislo

jery51
25. máj 2010

Motlitba za pritiahnutie peňazí
Motlitba na pritiahnutie peňazí (opakujte si ju ako často to pôjde)

Mám viac ako dosť peňazí, viac ako potrebujem. Bohatstvo vesmíru nemá dno a z toho sa aj mne dostáva. Ako magnet priťahujem finančné výhody. Mám rada peniaze a peniaze majú radi mňa. Každý deň do mojej peňaženky prichádza veľké množstvo peňazí. Prichádza ku mne bohatstvo vesmíru. Som otvorená prijímať všetko bohatstvo vesmíru. Peniaze, lásku, zdravie. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem

stanili
25. máj 2010

no 2.11 poobede, maly konecne zavrel plestiaky 😀

linette
25. máj 2010

stani no to je take retrovsky a velmi moderny.. leti to tu .. uz u dvoch v zamkoch som to zachytila.. mne sa lubi ta opona ci co to tam je.. to akokeby z divadla 😅 ja som sa tooolko nasmiala na tom kociku a teraz sa mi normalne zapacil.. 🙂 hovoria mu, ze kralovna 😉 😅

stanili
25. máj 2010

jeri, tak to si idem opakovat, i ked neviem, odkial by sa mi v penazenke peniaze zobrali, kedze teraz nerobim

stanili
25. máj 2010

mne ti to pride tiez smiesne (zatial) si predstavujem, ze by som tu s tym nabehla do ulic...mozno by mu ludia aj nejake peniaze nahadzali do neho, ze zbierka na novy kocik 😎

jery51
25. máj 2010

aj aj si to opakujem 🙂

linette
25. máj 2010

jery tu modlidbu si prepisem a kazdy den ju budem citat .. a ma sa opakovat ako mantra?? .. na mantru by to bolo dlhe... ja inak nemam problem sa do toho totalne vzit .. 😅 😅

stanili
25. máj 2010

a kolko take cudo stoji, nevies?

jery51
25. máj 2010

lin matu mám na balkone, co dam mu je požuť? 😕

linette
25. máj 2010

stanili inak je dost drahy ten kocarek .. mne to nedalo pokoj ked som to v meste zbadala (presnejsie pred cestovkou kocikali a hodinu sa tam rozpravali, tak som na neho cumela) ze ci ten kocik je taky stary alebo moderny.. horko tazko som ho vypatrala a zistila ze je to kolekcia 2010 ...

stanili
25. máj 2010

inak si mi urobila strasne chute na zakusky, tu ani poriadne zakusky nedostat, este tak v jednej slovenskej pekarni, ale ta je na druhom konci mesta minimialne nejakych 50 km, tak sa mi tam nechce a ze 3 eura, tak zato by som si kupila tak mozno 1 1a1/2 zakusku tu 😝

stanili
25. máj 2010

vsak napis kolko, lebo ja normalne vzdy zasnem, ze kolko su ludia ochotni dat na SLovensku za nejaky blby kociar

linette
25. máj 2010

jery skus nech pozuje.. ved to by nevadilo kebyze zhltne.. a mozno to vypluje .. alebo nejako zvonka prilozit ?? 😕 a nevies z tej maty spravit caj?? .. zeby si mu to dasienko pretierala ..

linette
25. máj 2010

stanili http://www.babytrend.sk/inglesina-hlboky-kocik-... to len hlboky.. sportovu cast treba zvlast dokupit.. ale ta sa mi nelubi..

jery51
25. máj 2010

ozaj lin dakujem že si mi poslala na mail tajomstvo, no hold mi to nejde otvoriť 😒

jery51
25. máj 2010

no vidis budem mu to potierať..

stanili
25. máj 2010

to ma zapalene dasienko? potom treba skor salviu

linette
25. máj 2010

a co tak tento za 1159 euro? 😕 😅 😅 😀 😀
http://www.babytrend.sk/silver-cross-hlboky-koc...